تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 29 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 287

نام تاپيک: استیو جابز درگذشت

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

من گفتم "ساده ترین دلیل" یعنی دلایل خیلی بزرگ تری هم وجود داره
    خوبه دست گذاشتید روی نقطه ضعف جمله و من اینو حدس می‌زدم
    من هدفم هیچ کدوم از اینایی که گفتی نیست
    خوب خیلی‌ها خیلی مسائل رو نمی دونن و اشتباها یک حرکت هایی انجام می‌دن که نمی دونن حتی به ضرر خودشونه
    من خواستم چیزی که می‌دونم رو مثل همه طرفداران جنبش نرم‌افزارهای آزاد شیر کنم تو خواهی پند گیر، خواهی ملال
    دقیقا هدف شما همینه. جمله های بعدیتون دقیقا این رو نشون میده. اصلا این طرز تفکر شما دقیقا بر این مبناست که گفتم:
    نمی دونم این چیه که اینقدر اسرار دارید به بقیه بقبولونید اشتباه می کنن و فقط خودتون درست می گید.
    همین که می گید "خیلی ها خیلی مسائل رو نمی دونن" (شما می دونید ولی خیلی های دیگه نمی دونن؟)، "اشتباها یه حرکت هایی انجام میدن که نمی دونن به ضرر خودشونه" (ولی شما می دونید؟). این تریپ "خواهی پند گیر خواهی ملال" هم باز دقیقا مصداق همون طرز تفکره. بازم دارید میگید ما اشتباه می کنیم و خودتون درست می گید.

ما نه می خوایم به شما بقبولونیم اشتباه می کنین، نه ادعا می کنیم کارهاتون به ضرر خودتونه، ما معتقدیم اونقدر در این دنیا و این محیط درباره این موضوع اطلاعات هست که هر کسی بتونه بر اساس تفکر خودش تصمیم بگیره، و هر کس هر تصمیمی بگیره بهش احترام می گذاریم. همین انتظار رو هم از شما داریم که مثل اینکه انتظار بسیار بالاییست. چیزی به اسم "احترام به تفکر سایر افراد" در فرهنگ نامه شما و هم حزب های شما وجود نداره.

2. 11 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

M Ơ Ɗ Є Ʀ ƛ Ƭ Ơ Ʀ VAHID's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    "فروم" ها خانه دوم ما

پيش فرض کاریکاتور/ آیا استیو جابز در آن دنیا بیکار خواهد نشست!؟

فارنت: آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که مراسم تشییع جنازه استیو جابز روز جمعه برگزار خواهد شد و آن طور که گفته می‌شود قرار است این مراسم در جمعی کوچک و خصوصی برگزار شود. خودمان هم می‌دانیم که شاید هنوز زمان مناسبی برای انتشار کاریکاتور از استیو جابز نباشد اما وقتی به معنای واقعی آن پی می‌برید آن را مناسب این ایام می‌دانید ایام فقدان مردی که از دنیای ما رفت دنیایی که خود آن را تغییر داده بود!

4. 8 کاربر از VAHID بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران - سه راه افسريه - شهرك كاروان (رضويه)

پيش فرض

همسر استیو جابز ضمن تشکر از ملت ایران ، از ایرانیان خواست به زندگی عادی بازگردن !

6. 8 کاربر از _LOVE_CODER_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    In P30world

پيش فرض

ما هم تسلیت میگیم درگذشت استیو رو تا به این جمع هم اضافه بشیم و یه شرکتی بکنیم .

8. این کاربر از CHETORE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

پشت سر مرده گریه شکون نداره بیخیال شید

10. 3 کاربر از doolkhis44 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز M e i s a m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2011
    محل سكونت
    هــمـدان

پيش فرض

سلام

امروز یه نگاه به این تایپیک کردم دیدم چه جالبه

بازم بحث و جدال ایرانی های عزیز ببنید استیوجابز هر کی بود خوب یا بد خوب ما به عنوان کسی که یه تحولی توی دنیای علم و تکنولوژی ایجاد کرد دیگه اینهمه حرف چیه آخه میزنید ایرانی جماعت همیشه باید خودشون رو نشون بدن یک سری میخوان یکیو پایین بکشن یه سریم میخوان اینقد بالاش ببرن تا ملکوت ای بابا خدایش بس کنید این اخلاق ایرانی بودنمونو

خدا رحمتش کنه ذدیگخه این همه دعوا سره چیه فک کنم اگه این تایپیک بسته نشه تا 100 سال بعدم اینجا بحثه خواهشا" تمومش کنید
    تازه بین علما ختلاف افتاده چیکارشون داری؟

12. 3 کاربر از M e i s a m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دقیقا هدف شما همینه. جمله های بعدیتون دقیقا این رو نشون میده. اصلا این طرز تفکر شما دقیقا بر این مبناست که گفتم:
    نمی دونم این چیه که اینقدر اسرار دارید به بقیه بقبولونید اشتباه می کنن و فقط خودتون درست می گید.
    همین که می گید "خیلی ها خیلی مسائل رو نمی دونن" (شما می دونید ولی خیلی های دیگه نمی دونن؟)، "اشتباها یه حرکت هایی انجام میدن که نمی دونن به ضرر خودشونه" (ولی شما می دونید؟). این تریپ "خواهی پند گیر خواهی ملال" هم باز دقیقا مصداق همون طرز تفکره. بازم دارید میگید ما اشتباه می کنیم و خودتون درست می گید.

ما نه می خوایم به شما بقبولونیم اشتباه می کنین، نه ادعا می کنیم کارهاتون به ضرر خودتونه، ما معتقدیم اونقدر در این دنیا و این محیط درباره این موضوع اطلاعات هست که هر کسی بتونه بر اساس تفکر خودش تصمیم بگیره، و هر کس هر تصمیمی بگیره بهش احترام می گذاریم. همین انتظار رو هم از شما داریم که مثل اینکه انتظار بسیار بالاییست. چیزی به اسم "احترام به تفکر سایر افراد" در فرهنگ نامه شما و هم حزب های شما وجود نداره.

این پست 145 همین تاپیک هست و تشکر شما هم زیرش موجوده...

Richard Stallman خیلی بیخود کرده این موقع با این لحن حرف های گنده تر از دهانش زده !

اگه اشخاصی مثل بیل گیتس و استیو جابز نبودن این بابا با نرم افزارهای مفت و مجانیش میخواسته دنیای کامپیوتر و تکنولوژی رو به اینجا برسونه ؟!

لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود
    (که البته در این مورد مصداق تف سر بالا رو داره برای ایشون)

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ادبیات جالبی نداره و با این ژست احترام به نظرات دیگران هم اصلا سازگاری نداره...پس لطفا از احترام به نظرات دیگران صحبت نکنید...شما به عنوان مدیر انجمن اولین کاری که می بایست در قبال این پست می کردید( با توجه به نقطه نظر خودتون در پست بالا)...پاک کردن این پست بود نه اینکه بیای زیرش تشکر کنی!

14. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SIMON137's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    خدا مي دونــــــه...!

پيش فرض

ادبیات جالبی نداره و با این ژست احترام به نظرات دیگران هم اصلا سازگاری نداره...پس لطفا از احترام به نظرات دیگران صحبت نکنید...شما به عنوان مدیر انجمن اولین کاری که می بایست در قبال این پست می کردید( با توجه به نقطه نظر خودتون در پست بالا)...پاک کردن این پست بود نه اینکه بیای زیرش تشکر کنی!

همچنین اظهار نظری با چنین ادبیاتی از استالمن در اون بازه زمانی واقعا ناراحت کننده بود.
    لزوما تشکر ایشون هم با این اشاره و به این منظور هست : لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود
    جناب Stream هم اصلا به کسی بی احترامی نکرد و تحمیل عقیده نکردند ، پستی از ایشون بیارید که چنین کاری کرده باشند ، نظر ایشون صرفا این هست :

ما که نمی گیم شما استالمن رو برای خودتون قدیس نکنید. شما هم یه احترامی بگذارید و افرادی که استیو جابز رو دوست دارند رو فقط به حال خودشون رها کنید. همین

در مقابل سایر عقیده ها که تحمیلی هست و اصرار داره به شما بقبولونه که نظر شما محدود و باعث عدم پیشرفت و نظر ما باز و همگانی و بستر ساز پیشرفت هست.

فکر نمی کنم توهینی به شخص شده باشه که نیازی به پاک کردن باشه ، ابراز واکنش هست نسبت به ابراز نظری که بدون درنظر گرفتن هیچ جوانبی اعلام شده.

شما اون نظر رو پر از توهین و تحمیل عقیده می دونی یا این نظر رو ؟ :

ریچارد استالمن:
    خوشحال نیستم که جابز مرده، ولی خوشحالم که رفته.

استیو جابز، پیشگام تبدیل کامیپیوتر به یک زندان باحال، برای محروم کردن احمق‌ها از آزادی، در گذشت.

هیچ کس شایسته از دست دادن حیات نیست، نه جابز، نه بیل گیتس و نه کسانی که کارهای شر بیشتری از آن دو انجام داده‌اند.

جابز سزاوار مردن نبود ولی ما سزاوار مشاهده پایان تاثیر بد او بر روی استفاده مردم از رایانه هستیم.

متاسفانه به رغم رفتن جابز تاثیر او ادامه خواهد داشت. فقط باید امیدوار باشیم جانشینان او در ادامه راهش کمتر از او تاثیرگذار باشند
    Last edited by SIMON137; 12-10-2011 at 13:40.

16. 7 کاربر از SIMON137 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

نمی دونم هدفتون از این پست چیه ولی براتون توضیح میدم فقط بدونید، گرچه پست بالا تا حد زیادی از مطلب کلی رو گفت و من فقط درباره خودم صحبت می کنم.

با توجه به تایمینگ و ... قضیه و مطالب گفته شده من در اون زمان پست ایشون رو کلا مفید دونستم (نظر شخصی من!) و ازش تشکر کردم، این به معنی تایید تک تک کلمات گفته شده نیست، من هم ترجیح میدادم لحن اون پست کمی ملایم تر بود ولی من مسئول ارسال اون پست نیستم که بخوام دربارش توضیح بدم!

درباره دکمه تشکر هم جنبه استفاده شخصی داره و اینطوری نیست که وقتی یک نفر مدیر میشه باید قبل از تشکر زدن زیر یه پست 10 بار اون رو بخونه و ... ، من یک مرور 10 ثانیه ای روی اون پست داشتم که به نظرم مفید رسید و زیرش تشکر زدم. تشکر زدن من هم از طرف تیم مدیریت نیست، از طرف شخص خودمه. درباره "حذف پست" هم که من مدیر بخش خبر نیستم و به اینجا دسترسی مدیریتی هم ندارم. من هم مثل شما و بقیه به عنوان کاربر عادی در بحث شرکت می کنم. اگه دیدید من به کسی بی احترامی کردم یا با لحن نامناسب صحبت کردم یا به کسی احترام نگذاشتم بگید، اگه بتونم توضیح میدم اگه نه عذرخواهی می کنم.

18. 7 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای malkemid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

همچنین اظهار نظری با چنین ادبیاتی از استالمن در اون بازه زمانی واقعا ناراحت کننده بود.
    لزوما تشکر ایشون هم با این اشاره و به این منظور هست : لعنت بر دهانی که بی موقع باز شود
    جناب Stream هم اصلا به کسی بی احترامی نکرد و تحمیل عقیده نکردند ، پستی از ایشون بیارید که چنین کاری کرده باشند ، نظر ایشون صرفا این هست :

ما که نمی گیم شما استالمن رو برای خودتون قدیس نکنید. شما هم یه احترامی بگذارید و افرادی که استیو جابز رو دوست دارند رو فقط به حال خودشون رها کنید. همین

در مقابل سایر عقیده ها که تحمیلی هست و اصرار داره به شما بقبولونه که نظر شما محدود و باعث عدم پیشرفت و نظر ما باز و همگانی و بستر ساز پیشرفت هست.

فکر نمی کنم توهینی به شخص شده باشه که نیازی به پاک کردن باشه ، ابراز واکنش هست نسبت به ابراز نظری که بدون درنظر گرفتن هیچ جوانبی اعلام شده.

شما اون نظر رو پر از توهین و تحمیل عقیده می دونی یا این نظر رو ؟ :
    آگاتا کریستی یه جمله زیبا داره...

میگه : هیچکس دوست نداره بهش یاد آوری بشه که چه ساده لوحی بوده

نمی دونم هدفتون از این پست چیه ولی براتون توضیح میدم فقط بدونید، گرچه پست بالا تا حد زیادی از مطلب کلی رو گفت و من فقط درباره خودم صحبت می کنم.

با توجه به تایمینگ و ... قضیه و مطالب گفته شده من در اون زمان پست ایشون رو کلا مفید دونستم (نظر شخصی من!) و ازش تشکر کردم، این به معنی تایید تک تک کلمات گفته شده نیست، من هم ترجیح میدادم لحن اون پست کمی ملایم تر بود ولی من مسئول ارسال اون پست نیستم که بخوام دربارش توضیح بدم!

درباره دکمه تشکر هم جنبه استفاده شخصی داره و اینطوری نیست که وقتی یک نفر مدیر میشه باید قبل از تشکر زدن زیر یه پست 10 بار اون رو بخونه و ... ، من یک مرور 10 ثانیه ای روی اون پست داشتم که به نظرم مفید رسید و زیرش تشکر زدم. تشکر زدن من هم از طرف تیم مدیریت نیست، از طرف شخص خودمه. درباره "حذف پست" هم که من مدیر بخش خبر نیستم و به اینجا دسترسی مدیریتی هم ندارم. من هم مثل شما و بقیه به عنوان کاربر عادی در بحث شرکت می کنم. اگه دیدید من به کسی بی احترامی کردم یا با لحن نامناسب صحبت کردم یا به کسی احترام نگذاشتم بگید، اگه بتونم توضیح میدم اگه نه عذرخواهی می کنم.
    شما اون پست رو مفید دونستی...باشه قبول...(البته اینکه چیش مفید بود حالا بماند)...نظر شخصی شماست.

ولی حالا که شما یه همچین پستی رو مفید می دونی و در واقع حرفشو قبول داری...پس این حق رو باید به بقیه هم بدی که چیزی که شما قبول نداری عنوان کنن...نه اینکه چون کسی (حالا در اینجا کاربر rootnet ) خلاف نظر شما رو داره بیای بگی داری زور میگی و به زور می خوای بقبولونی...

من اصلا کاری به عقاید شخصی شما ندارم...ولی شما هم نباید عقاید دیگران رو اینطوری مورد هجوم قرار بدید...به پست خودتون دقت کنید:

چیزی به اسم "احترام به تفکر سایر افراد" در فرهنگ نامه شما و هم حزب های شما وجود نداره.
    این چیزیه که دقیقا در پست خودتون مشهوده!
    Last edited by malkemid; 12-10-2011 at 18:56.

20. 3 کاربر از malkemid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •