تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 34 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 332

نام تاپيک: صحبت پیرامون مسائل حاشیه ایی مربوط به صدا

پروفشنال ursamajor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

حالا من میرم یه امپ میخرم مثلا 400 دلار
    خوب چون حسابی پولشو دادم دوست دارم حسابی کیفیت صدا رو برام بالا ببره
    در ضمن تو یه سری منابع معتبر هم ازش خوندم و مطمئنم رو صدا تاثیر خیلی خوبی خواهد داشت
    خوب حالا شروع میکن برای اولین بار بهش گوش میدم:
    من کیفیت میخوام و ذهنم به من کیفیت میده اگرچه ممکنه چیزی که قبلا به گوش من میرسیده با چیزی که فعلا به گوشم میرسه کاملا یکی باشه
    ولی ذهن من تغییر کرده
    ولی نمی دونم چرا برای من برعکسه مثلا میای کلی ریویو و نظر درمورد یک وسیله مثل هدفون میخونی کلی تحقیق و پرس وجو میکنی و در آخر با کلی دردسر و هزینه های گزاف اونو تهیه میکنی ولی وقتی بهش گوش میکنی میگی پس کو اون کیفیتی که این همه ازش تعریف میکردند؟!!

خیلی وقتا ما به صورت کاملا ناخواسته تحت تاثیر عواملی هستیم که روی تصمیمی که میگیریم تاثیر میزاره
    مثلا اگر از همین طرف بپرسی چرا اینا همه پول دادی دوتا امپ خریدی یا داک خریدی
    میگه برای اینکه صدای بهتری بگیرم و این شخص به خاطر اینکه تحت تاثیر این عوامله واقعا هم صدا رو بهتر میشنوه
    با اینکه ممکنه تغییری ایجاد نشده باشه یا اگرم شده باشه جزئی باشه
    مثلا فرض کن پول داک و امپ رو میداد یه هدفون بهتر میخرید
    از نظر ما منطقی بود
    ولی باورش اینه که سیستم بزرگتر صدای بهتر
    و این باور بهش جواب میده
    میخوام بگم از نظر من و تو طرف گمراهه
    ولی اون چون باور داره سیستم بزرگتر . صدای بهتر
    به اون صدای بهتری که میخواد میرسه به روش خودش که با روش من و تو متفاوته ولی بهش جواب میده
    پس بهتره هرکس کار خودش رو انجام بده
    ضمن اینکه اینی که میگم تو اختلاف کم منظورمه
    مثلا دوتا هدفونی که از لهاذ کیفیت صدایی نزدیک هم هستند
    ولی خوب همونطور که میدونی اختلاف قیمتیشون ممکنه خیلی زیاد باشه
    نه اینکه مثلا یکی بره کلی پول بیتز بده بعد بگیم چون باور داره به صدایی که میخواد میرسه
    مگه هدف از این کارا چیزی جز لذت بردنه؟ خب چه اشکالی داره که طرف از وسیله ای که تهیه میکنه هم چشماش لذت ببره، هم جیبش، هم گوشهاش و هم از نگاه های اطرافیان!

حقیقتش اینه که بعضی وقتا من فکر میکنم که این راهی که ما شروع کریدم اصلا چیه
    این سوالی هست که من همیشه بهش فکر میکنم. با علاقه به موسیقی وارد این راه میشیم بعد به صدا علاقه مند میشیم و ممکنه در این راه مثل یکی از دوستان سلیقه موسیقاییمون از بین بره و فقط یک سری صداهای خاص بهمون لذت بده یا اینکه مثل دوست دیگمون از روی کنجکاوی هدفونهای ارزون قیمت بخریم یا اینکه اینقدر تو رویای صدای واقعی باشیم که بگیم فقط آنالوگ یا اینکه .......

اصلا یک سوال، برای شما آخر این راه کجاست؟
    رسیدن به فلان ستاپ؟ رسیدن به فلان صدا؟ رسیدن به فلان کیفیت؟ یا اصلا راهتون تا بینهایت ادامه داره؟

2. این کاربر از ursamajor بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

حقیقتش اینه که بعضی وقتا من فکر میکنم که این راهی که ما شروع کریدم اصلا چیه
    تو خیلی از استودیوها میبینی مدلهای مانیتوریگ ارزون قیمت akg یا sony رو استفاده میکنند
    خوب پس یه هدفونی مثلا یه هدفونی مثل sr-009
    جایگاهش کجاست
    شرط میبندم این هدفون بیشتر از اونکه تو کار حرفه ای مانیتورینگ و اهنگ سازی استفاده بشه
    توسط افرادی استفاده میشه که صرفا برای لذت بردن به موسیقی از اون گوش میکنن
    یعنی انگار audiophile بودن بیشتر احساسه تا منطق
    لذت بردنه
    منطق میگه یه هدفون معمولی هم کافیه
    ولی احساس حریسه
    تمایل داره بیشتر گوش کنه مدلهای ضعیف و قوی رو داشته باشه تا بیشتر بتونه لذت ببره
    نشد من قبول ندارم

من میگم audiophile بودن به این نیست که علاقه به شنیده داشته باشی به اینه که درک درستی از صدای طبیعی و نزدکتر به طبیعی داشته باشی

تعمق داشته باشی و با وادی موسیقی آشنا باشی

یه چیزی حسی وهنری برای همین خیلی اکتسابی نیس برای همه هست ولی نه کاملا

ولی نمی دونم چرا برای من برعکسه مثلا میای کلی ریویو و نظر درمورد یک وسیله مثل هدفون میخونی کلی تحقیق و پرس وجو میکنی و در آخر با کلی دردسر و هزینه های گزاف اونو تهیه میکنی ولی وقتی بهش گوش میکنی میگی پس کو اون کیفیتی که این همه ازش تعریف میکردند؟!!

مگه هدف از این کارا چیزی جز لذت بردنه؟ خب چه اشکالی داره که طرف از وسیله ای که تهیه میکنه هم چشماش لذت ببره، هم جیبش، هم گوشهاش و هم از نگاه های اطرافیان!

این سوالی هست که من همیشه بهش فکر میکنم. با علاقه به موسیقی وارد این راه میشیم بعد به صدا علاقه مند میشیم و ممکنه در این راه مثل یکی از دوستان سلیقه موسیقاییمون از بین بره و فقط یک سری صداهای خاص بهمون لذت بده یا اینکه مثل دوست دیگمون از روی کنجکاوی هدفونهای ارزون قیمت بخریم یا اینکه اینقدر تو رویای صدای واقعی باشیم که بگیم فقط آنالوگ یا اینکه .......

رسیدن به فلان ستاپ؟ رسیدن به فلان صدا؟ رسیدن به فلان کیفیت؟ یا اصلا راهتون تا بینهایت ادامه داره؟
    همیشه همینه اولش آدم خوشش نمیاد فرقی احساس نمیکنه بعد مدتی برمیگرده به ست آپ های ارزون قیمت بعد اون موقع تفاوت رو احساس میکنه البته برای همه این طور نیست چون کمی سلیقه هم هست سبک هم هست و هر کسی قرار نیست برداشت منطقی از کیفیت داشته باشه مثل عموم مردم ما به دلایل مشخص و واضح

4. 2 کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من با اين مخالفم، و فكر مي كنم شايد داريم مقداري الكي بحث مي كنيم
    ببين ما يك واقعيت داريم، يك حقيقت
    واقعيت اون چيزي هستش كه به نظر فرد درسته و حقيقت اون درست بودن مطلق هستش
    تمام بحث هاي ما بر اين اساسه كه اون بابايي كه داره از سيستمش استفاده مي كنه، واقعيت غلطي رو معيار كار خودش قرار داده و تمام سعي ما اينه كه حقيقت رو بهش بفهمونيم
    حالا يك سوال پيش مياد كه واقعا چه نيازي هست كه ما همه رو از اين واقعيتي كه براي خودشون ساختن بيرون بياريم؟ و حقيقت واقعي رو بهشون بگيم؟ چند تا دليل براي اين كار ميشه آورد:
    ١- اون واقعيتي كه براي خودشون ساختن، ناشي از گول خوردن توسط شركت هاي بزرگ هستش پس ما وظيفه داريم بهشون آگاهي بديم
    ٢- اونها براساس اين واقعيتي كه براي خودشون ساختن، دارن هزينه زيادي مي كنن كه ميتونستن اين هزينه رو جاهاي واجب تري انجام بدن
    ٣- و ...
    حالا اومديم كسي همه اينها رو مي دونست و در اصل آگاهانه يك واقعيت خيالي براي خودش درست كرده بود، اونوقت ديگه ما حق نداريم به زور بهش بگيم چكار بكنه يا نه
    كار ما فقط آگاهي دادنه، به هيچ وجه نبايد فرد رو تحريك كرد تا به جهت خاصي حركت كنه

راستش من فكر مي كنم يك مقدار تعريف بنده با تو از آىو ديوفايل متفاوته، براي همين سعي مي كنم از اين واژه استفاده نكنم تا كج فهمي ايجاد نشه
    توي استوديو ها ار هدفون هاي ارزون قيمت فقط استفاده نميشه، همه جور هدفوني دارن، نكته اينه كه كسي كه توي استوديو نشسته، بايد صدا رو از ديد مشتريهاش بشنوه، براي همين بايد بدونه وقتي اين آهنگ رو تو بازار پخش كرد، مشتريهاش وقتي اين آهنگ رو مي شنون چه حسي دارن، براي همين لازمه از هدفوني استفاده كنه كه اكثر مشتري هاش استفاده مي كنن يا از اسپيكري استفاده كنه كه اكثر افراد توي خونه هاشون دارن ( براي همين وقتي هدفوني مثل بيتس فراگير ميشه، تأثيرش رو توي نحوه ضبط كردن و مستر كردن آهنگ ها ميزاره )
    از اونور توي استوديو هدفون هاي بالانس آرماتور هزار دلاري هم دارن
    ولي براي كسي كه عشق صدا داره و توي خونش نشسته و آهنگ گوش ميده، هدفش فقط نهايت كيفيت هست، براي همين بيشترين خرج ممكن رو مي كنه تا اون كيفيت رو بدست بياره
    فکر میکنم درست منظورمو نگفتم
    من مشکلی ندارم با اینکه این واقعیت رو به این فرد بگم
    فقط تو زمانی که باید بهش بگم
    میگم حالا که این ست اپ رو داره و از ست اپش راضیه چرا ناراحتش کنم
    اگر بعد اومد برای مشاوره و گفت میخوام همچین چیزی بخرم مشخصه که اونجوری که خودم فکر میکنم درسته راهنماییش میکنم
    نه اونجوری که خودش فکر میکنه درسته
    مثلا اگر یکی بهت بگه اقا من فلان هدفون رو خریدم
    بهتره نا امیدش نکنی
    بگی هدفون خوبیه
    یا امپ خوبیه
    فکر میکنم نظر خودتم همین باشه و داریم بیخودی بحث میکنیم
    ولی خوب شاید بد نباشه یه گرد و خاکی از روی تاپیک تکوندیم اونور
    ولي براي كسي كه عشق صدا داره و توي خونش نشسته و آهنگ گوش ميده، هدفش فقط نهايت كيفيت هست، براي همين بيشترين خرج ممكن رو مي كنه تا اون كيفيت رو بدست بياره
    منم همینو میگم که یه محصولاتی مثل satx و hd800 و lcd3 بیشتر برای افراد علاقه مند به موسیقی تولید میشه تا استفاده در ساخت موسیقی
    خوب اولش ممکنه
    شاید به خاطر بحث burn in یا اینکه یه مدتی طول میشکه که به صدای جدید عادت کنی
    ولی خوب بعد از مدتی که به صدا عادت کردی
    برای اینکه بفهمی چقدر صداش خوبه کافیه اون رو با یک هدفون پایینتر از خودش یا هر هدفون عادی در دسترس دیگه ای مقایسه کنی
    اون وقت میفهمی کیفیتش کجاست
    خوب درسته که هدف اصلی لذت بردنه
    ولی هرکس باید برای خودش اینی که میخواد از چی لذت ببره رو مشخص کنه
    مثلا یه هدفون میخوام
    اول صدا مهمه
    بعد کیفیت ساخت مهمه
    بعد قیافه مهمه
    بعد.............
    و اینکه معمولا باید چندتا هدف فدای بقیه بشند
    پس طبیعیه که به هدف های بالاتر بهای بیشتری بدیم
    البته جیبش احتمالا لذت نمیبره
    welcome to head-fi sorry for you're wallet

به نظر من مهم نیست که اخر راه کجا باشه یا در اینده از چه جور صدایی یا ست اپی خوشمون بیاد
    مهم اینه که از مسیری که داریم توش میریم لذت ببریم
    هر تصمیمی قرار باشه تو اینده بگیریم میگیریم
    Last edited by t-jays; 06-04-2013 at 19:20.

6. این کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

نشد من قبول ندارم

من میگم audiophile بودن به این نیست که علاقه به شنیده داشته باشی به اینه که درک درستی از صدای طبیعی و نزدکتر به طبیعی داشته باشی

تعمق داشته باشی و با وادی موسیقی آشنا باشی

یه چیزی حسی وهنری برای همین خیلی اکتسابی نیس برای همه هست ولی نه کاملا
    نه من مخالفم
    این مثل اینه که شما بگی هوادارفوتبال کسیه که فوتبال رو به خوبی بشناسه
    درسته که هواخواه فوتبال بالاخره کم یا زیاد فوتبال رو میشناسه
    ولی کارشناس فوتبال نیست
    ببین:
    :phile-

قرار نیست علاقه ایجاد تخصص کنه
    خوب کلمه هم انگلیسیه
    نمیتونیم که معنیشو عوض کنیم.

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

میفهمم چی میگی استدلالت منطقی و متینه ولی اگه به این تعریف باشه همه هستیم از اونی که هدفون مجانی که تو مسافزت میدند استفاده میکنه و مادر بزرگی که پای رادیو میشینه با عشق گوش میده و....
    یه بار دفتر یه هنرمند یک دوستی گفت فلان وسیله رو چه مدلی بخرم خوبه گفتم مشاوره خرید هر چی میگیری این رو از استاد بپرس مثل لپ تاپ و ... یه وسیله خشک و بی روح نیست بحث هنره حسه باید اهلش بگه.

9. این کاربر از peaceful1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

به نظرتون ممکنه در سالیان نزدیک
    وقتی بخوایم از بهترین صداها صحبت کنیم
    دیگه از r009 و he-90 اسمی نیاریم
    یعنی اینقدر کیفیت iem ها بالا بره که حتی جاهایی که مجبور نیستیم(مثلا تو خونه) از اونها استفاده کنیم؟
    Last edited by t-jays; 15-05-2013 at 12:32.

حـــــرفـه ای rave-87's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

فعلا كه از لحاظ تكنيكي sr009 بهترين هدفون تاريخه ( تكنيكي يعني نزديك ترين صدا رو به واقعيت داره)
    Iem ها همين الانم خيلي مطرحن، من خودم رو كشتم تا اينجا بفهمونم كه iem ها مخصوصا براي ما ايراني ها كه دسترسي به آمپ و دك مناسب نداريم، انتخاب خيلي بهترين
    همونهايي كه اصرار دارن فلان هدفون رو بايد با آمپ چند هزار دلاري و دك هزار دلاري استفاده كني تا صداش در بياد، ميان و مي گن فلان iem رو ميشه با آيفون ٤ يا سانسا فيوز به خوبي درايو كرد، حالا ما مياييم و ١٥٠٠ دلار مي ديم پول هدفون و در نهايت با يدونه كارت صداي ٢٠٠ دلاري و آمپ ٤٠٠ دلاري ازش استفاده مي كنيم و خودمون رو اينطوري راضي مي كنيم كه داريم مثلا با يكي از بهترين هدفون هاي دنيا آهنگ گوش ميديم در صورتي كه واقعيت چيز ديگه ايي هستش
    بلندی صدا به معنی کیفیت بالاتر صدا که هدف اصلی آمپلیفای کردن نیست.
    اگه دنبال خریدن هدفون با کیفیت هستید، بدونید که اونها فقط اونقدر خوب هستن که شما خوب تغذیه اشون کنید.
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما با شرايط ايران، و با ورود اولين iem بايد فول سايزها رو فراموش مي كرديم
    من درك نمي كنم شركتي مثل *** هدفون hd800 رو وارد مي كنه و بعد در كنارش مياد آمپ لير رو ميفروشه و يك دك معمولي
    من هرچي منبع معتبر ديدم، در مورد hd800 يك نظر واحد در مورد يك ويژگيش داشتن، مي گفتن به شدت به سورس وابستست، اگر آمپ معمولي يا دك معمولي داشته باشي، يك تيكه آشغال ( البته با توجه به استانداردهاي هدفون بالاي ١٥٠٠ دلاري) بيشتر نيست
    ميپرسي زماني ميرسه كه اسمي از sr009 و ... نياريم؟ من بهت مي گم، براي مايي كه توي ايرانيم، سال ها پيش اين زمان رسيده

البته ميدوني، يكي از مشكلاتي كه هميشه توي اين مبحث بوده و الان هم هست و من هم١٠٠ بار گفتم اينه كه خيلي ها تعريف درستي از كيفيت ندارن و صرفا اون صدايي كه خوششون مياد رو به عنوان كيفيت تلقي مي كنن، تا موقعي كه چنين تعريف شخصي داشته باشيم، صحبت كردن در مورد كيفيت معناي خاصي نداره، توي هدفايي خيلي هاشون سالهاست كه از اين مرحله گذشتن و بعد كه ميان iem ها رو مقايسه مي كنن با فول سايزها، و نتيجه رو مي گن، ما تعجب مي كنيم كه اينها چي مي گن، خيلي ها هم هيچوقت قبول نمي كنن.

12. 4 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

فعلا كه از لحاظ تكنيكي sr009 بهترين هدفون تاريخه ( تكنيكي يعني نزديك ترين صدا رو به واقعيت داره)
    Iem ها همين الانم خيلي مطرحن، من خودم رو كشتم تا اينجا بفهمونم كه iem ها مخصوصا براي ما ايراني ها كه دسترسي به آمپ و دك مناسب نداريم، انتخاب خيلي بهترين
    همونهايي كه اصرار دارن فلان هدفون رو بايد با آمپ چند هزار دلاري و دك هزار دلاري استفاده كني تا صداش در بياد، ميان و مي گن فلان iem رو ميشه با آيفون ٤ يا سانسا فيوز به خوبي درايو كرد، حالا ما مياييم و ١٥٠٠ دلار مي ديم پول هدفون و در نهايت با يدونه كارت صداي ٢٠٠ دلاري و آمپ ٤٠٠ دلاري ازش استفاده مي كنيم و خودمون رو اينطوري راضي مي كنيم كه داريم مثلا با يكي از بهترين هدفون هاي دنيا آهنگ گوش ميديم در صورتي كه واقعيت چيز ديگه ايي هستش

ما با شرايط ايران، و با ورود اولين iem بايد فول سايزها رو فراموش مي كرديم
    من درك نمي كنم شركتي مثل *** هدفون hd800 رو وارد مي كنه و بعد در كنارش مياد آمپ لير رو ميفروشه و يك دك معمولي
    من هرچي منبع معتبر ديدم، در مورد hd800 يك نظر واحد در مورد يك ويژگيش داشتن، مي گفتن به شدت به سورس وابستست، اگر آمپ معمولي يا دك معمولي داشته باشي، يك تيكه آشغال ( البته با توجه به استانداردهاي هدفون بالاي ١٥٠٠ دلاري) بيشتر نيست
    ميپرسي زماني ميرسه كه اسمي از sr009 و ... نياريم؟ من بهت مي گم، براي مايي كه توي ايرانيم، سال ها پيش اين زمان رسيده

البته ميدوني، يكي از مشكلاتي كه هميشه توي اين مبحث بوده و الان هم هست و من هم١٠٠ بار گفتم اينه كه خيلي ها تعريف درستي از كيفيت ندارن و صرفا اون صدايي كه خوششون مياد رو به عنوان كيفيت تلقي مي كنن، تا موقعي كه چنين تعريف شخصي داشته باشيم، صحبت كردن در مورد كيفيت معناي خاصي نداره، توي هدفايي خيلي هاشون سالهاست كه از اين مرحله گذشتن و بعد كه ميان iem ها رو مقايسه مي كنن با فول سايزها، و نتيجه رو مي گن، ما تعجب مي كنيم كه اينها چي مي گن، خيلي ها هم هيچوقت قبول نمي كنن.
    اره
    این قضیه خیلی هست
    هدفون خوب زیاد تو ایران داریم ولی امپ چی؟
    به نظر من این نشون میده که افراد وارد کننده تخصص لازم برای درک این موضوع رو ندارند
    میدونی من چی میخوام بگم
    میخوام بگم پیشرفت علم داره به جایی میرسه که اروم اروم بتونی همون صدای stax رو با یک iem با خرج کمتر و بدون منبع خاصی (فقط یک پلیر بگیری)
    یعنی هر جای دنیا هم که باشی
    پول هم برات هیچ مسئله ای نباشه
    بازم بری و یدونه iem بخری
    مخصوصا اینکه امکانات و برتری های زیادی بر فول سایزها داره
    نمیدونم در جریان پروژه ue هستی یا نه
    تو این هدفون میتونی خودت نوع صدای هدفون خودت رو tune کنی
    یعنی میشه یه custom custom iem
    یعنی حتی اگر گوشات ممکنه با هم کاملا یکسان نباشند میتوی با این هدفون left و right کاملا متفاوتی داشته باشی.

14. 2 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

اره
    این قضیه خیلی هست
    هدفون خوب زیاد تو ایران داریم ولی امپ چی؟
    به نظر من این نشون میده که افراد وارد کننده تخصص لازم برای درک این موضوع رو ندارند
    میدونی من چی میخوام بگم
    میخوام بگم پیشرفت علم داره به جایی میرسه که اروم اروم بتونی همون صدای stax رو با یک iem با خرج کمتر و بدون منبع خاصی (فقط یک پلیر بگیری)
    یعنی هر جای دنیا هم که باشی
    پول هم برات هیچ مسئله ای نباشه
    بازم بری و یدونه iem بخری
    مخصوصا اینکه امکانات و برتری های زیادی بر فول سایزها داره
    نمیدونم در جریان پروژه ue هستی یا نه
    تو این هدفون میتونی خودت نوع صدای هدفون خودت رو tune کنی
    یعنی میشه یه custom custom iem
    یعنی حتی اگر گوشات ممکنه با هم کاملا یکسان نباشند میتوی با این هدفون left و right کاملا متفاوتی داشته باشی.
    فهميدم منظورت رو
    ببين خب اين مسيري كه تا الان طي شده و در آينده هم طي ميشه، عمر كمي از iem ها مي گذره و به شدت دارن پيشرفت مي كنن،
    الان توي صدا پليرهاي اپل حرف اول رو مي زنن خب، و فراگيري اين پليرها، انگيزه ايي توام براي شركت هاي سازنده هست كه بيان هدفون هايي بسازن كه با همين ها بيشترين كارايي رو داشته باشن
    فكر كن شما هميشه يدونه گوشي همراه توي جيبت داري كه فاصلش با سيستم ها فاي شدن، فقط خريد يك هدفون ١٠٠٠ دلاري هست
    ولي خب بازم به پاي هدفون هاي فول سايز نخواهند رسيد، همونطور كه هدفون هاي فول سايز به پاي اسپيكر ها نرسيدن، ولي اونچيزي كه واضحه، iem ها هرچه بيشتر و بيشتر، بازار فول سايزها رو دارن مي گيرن
    اون پروژه اولتيميت اير هم يك كمي مي دونم ( جزء آخرين مطالبي بود كه قبل از اينكه هدفايي رو زياد سر نزنم، خوندم ) يادمه فعلا توي يكسري ايالت هاي محدود آمريكا قابل دسترسي بود، ولي ايدش كه خيلي خوبه

16. 2 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

صحبت از كيفيت صداي بالاي محصولات اپل شد، و اينكه تا حالا اپل يكه تاز بوده، ولي گوشي جديد سامسونگ، يعني s4 از لحاظ كيفيت صدا، خيلي از محصولات اپل رو شرمنده كرده مثل اينكه
    از اين به بعد توي هدفاي به جاي ديدن عكس محصولات اپل با هدفون هاي هزار دلاري و آمپ و غيره، شاهد حضور هرچه بيشتر گلكسي s4 هستيم احتمالا

18. 3 کاربر از rave-87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •