تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: با توجه به جدول و بازی های باقی مانده به نظر شما تیم ملی ایران به جام جهانی 2014 برزیل صعود خواهد کر

راي دهنده
180. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

88 48.89%
  • خیر

92 51.11%
صفحه 20 از 269 اولاول ... 101617181920212223243070120 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 2683

نام تاپيک: فوتبال ملی ایران | مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل

آخر فروم باز Amir_oscar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    خرم‌آباد

پيش فرض

مجیدی و خلعتبری انگار با هم مش کل داشتن. به هم یا پاش نمی دادن، یا با اگه ناچار می شدن، با اکراه... اول خلعتبری بود که شروع کرد ماجرا رو...
    به نظر من کاپیتانی حق علی کریمیه... هم سنش بیشتره، هم بازی ملیش، هم اولین بازی ملیش قبل نکونام بوده..

El Capitano Amir M.ohAma.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کریمی خیلی دوست داشت مجیدی که بعد از این همه مدت اومده تیم ملی گل بزنه ولی حیف که خودخواهیه بقیه نذاشت.
    علی کریمی خودشو به زحمت مینداخت سختترین توپهارو برسونه به فرهاد ولی بقیه تو بهترین شرایط هم صاحبه توپش نمیکردن کریمی باز هم بزرگیشو نشون داد.به نظر من نکونام بهترین بازیکنه زمین بود اما رهبریه تیم با علی کریمی بود.کاپیتانیه تیم ملی فقط شایسته ی کریمیه

3. 8 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

در کل خوب نبودیم تحرک خیلی کمی داشتیم

همه بازیکنا دو سه کلاس پایینتر از خودشون بودن
    مجیدی هنوز اون اعتماد به نفس بازی در استقلال رو در ساقهاش نداشت و دو سه بار هم بدشانس بود که پاسهای کریمی بهش نرسید و البته به جز کریمی دیگر بازیکنا در دادن پاس به مجیدی و کلا هم تیمیهای دیگه خساست به خرج میدادن مثل رضایی که به نظر من واقعا بد بود کلا قرار نیست پاس بده مگر اینکه اتفاقی بیفته

نکونام خیلی خوب ضربات سر رو زد و البته خوش شانس بود که گل زد وگرنه بدترین بازیکن ایران بود از نظر من یه ژاوی معکوس بود و به جز دو سه پاس باقی پاساش لو رفت با کریمی که اصلا بلد نیست بازی کنه

من هنوز منطق کیروش رو درک نکردم اینکه چرا فولادی رو ثابت قرار میده که یه بازیکن متوسطه و در کنار نه در دفاع بازیکن خوبیه و نه در حمله
    رضایی هم به نظر من حقش نبود فیکس باشه
    آندرانیک برعکس باید فیکس بازی میکرد خلعتبری هم تا بود بد بازی کرد کلا وینگرهای ما خوب نبودن و اصلا حواسشون نبود که تیم مهاجم هم داره
    در کل این تیم واقعا برای تیم شدن احتیاج داره بیشتر در کنار هم تمرین کنه و البته در چیدمان اولیه ترکیب هم دقت بیشتری بشه
    نکونام اگر این دو گل رو اونم در برابر بازیکنایی که نصف خودش بودن نمیزد واقعا چه چیز قابل دفاعی داشت
    من واقعا فکر میکنم آندرانیک در حال حاضر خیلی سرحالتر از نکونامه و البته اگر سلیقه من باشه رضایی رو بیرون میزارم کریمی رو وینگر راست میزارم و جباری رو هم به جای کریمی در خط هافبک میزارم
    امیدوارم این تیم هم مثل تیم جام ملتها قربانی اسمهای تو خالی نشه

5. 5 کاربر از گرافيكار بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

نظر من:
    خیلی ... می خواد که آدم با وجود کریمی و مجیدی کبیر کاپیتان تیم ملی باشه.جتی اگه مربی بهش گفته باشه
    اون زمانی که این دوتا آسیا رو دریبل می کردن ایشون کجا بود؟

7. 3 کاربر از وین رونی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تحلیل فنی / چراغپور : برد شیرینی نبود ! / ایران اتفاقی منظم شد !

اتفاق بدی که مشاهده شد انجام هر سه تعویض تیم ایران تا قبل از دقیقه 70 بود. دو تعویض اول ما حدود دقیقه 65 به دلایل تاکتیکی بود و تعویض سوم هم به خاطر مصدومیت

سایت گل - جلال چراغپور ، کارشناس فنی درباره بازی دیشب تیم ملی ایران به 8 موضوع مهم اشاره می کند . او البته تاکید می کند که همه این نکات نظر شخصی اوست :

1. ما از سه چیز باید تشکر کنیم اول از شانس جدول که بازی اول ما در خانه بود و دوم اینکه مقابل ضعیف‌ترین تیم این گروه بازی کردیم . سوم هم اینکه تماشاگران در یک اتفاق غیرقابل پیش بینی به ورزشگاه آمدند. حضور 75هزارنفر تماشاگر از خوش‌شانسی‌های تیم ملی ما در بازی دیشب می‌باشد.
    2. اولین نکته‌ای که لازم است برای ادامه مسیر تیم ملی تأکید شود این بود که تیم ما از یک بی‌نظمی و به هم ریختگی در زمین برخوردار بود. ما در گذشته در تیم‌های ملی قبلی از نظم بهتری برخوردار بودیم. به هم ریختگی در پاس‌ها و نوع مصرف توپ‌ها مجموعه‌ای از بی‌نظمی‌ها در تیم ایران بود.
    3. ترکیب اصلی تیم ملی ایران دچار اشتباهاتی بود اما در ادامه مسابقه این نقص‌ها برطرف شد. البته این معایب براثر حادثه مصدومیت قاسم حدادی‌فر و آمدن تیموریان به زمین برطرف شد. آندو نظم تیمی بهتری داشت و چون در گذشته هم از ارکان تیم ملی بوده توانست نظم بهتری را به تیم ایران انتقال دهد.
    4. روشی که برای بازی انتخاب شد روش مناسبی نبود. ما بسیار ساده بازی کردیم و حداکثر از سه نوع پاس ساده(عرضی، طولی و سانتر) استفاده کردیم. تیم اندونزی در رده صدوپنجاهم جهان قرار دارد و گلر این تیم اگر در ایران حضور داشت حتی نمی‌توانست در لیگ برتر ایران دروازه‌بانی کند.
    5. ما با وجود اینکه کی‌روش سبک ساده را برای بازی ایران در نظر گرفته بود، اما ما روی کارهای انفرادی به گل رسیدیم. اگر به دو گل اول ایران توجه کنیم می‌بینیم که بازیکنان ما در طول مسابقه به این نتیجه رسیدند که براثر حرکات انفرادی در اطراف محوطه جریمه اندونزی متوقف شوند تا تیم ایران روی ضربات ایستگاهی به گل برسد. این نکته‌ای بود که جزو کارهای انفرادی تیم ایران بود. نه حرکات گروهی و تیمی!
    6. اتفاق بدی که مشاهده شد انجام هر سه تعویض تیم ایران تا قبل از دقیقه 70 بود. دو تعویض اول ما حدود دقیقه 65 به دلایل تاکتیکی بود و تعویض سوم هم به خاطر مصدومیت. اگر از دقیقه 70 به بعد اتفاق بدی برای تیم ما رخ می‌داد باید چه کار می‌کردیم؟ این اتفاقی است که در بازی‌های مهمتر دردسرساز می‌شوند.
    7. با وجود همه این مسائل ما پیروز شدیم، بردیم اما برد شیرینی نبود. امیدوارم برای بازی با قطر نظم تیمی ایران بهتر شود.
    8. نکته ویژه‌ای که باید به آن اشاره شود خودداری بازیکنان تکنیکی تیم ایران مانند مجیدی، کریمی، خلعتبری از حرکات انفرادی منحصربه‌فردشان بود. ما می‌توانستیم با تکنیک این بازیکنان حتی به گل‌های بیشتری دست یابیم امیدوارم کی‌روش در بازی‌های آینده بیشتر به بازیکنان اجازه حرکات پا به توپ دهد.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

تیم ملی 450 دقیقه بدون گل خورده؛ چهارمین برد پیاپی کی روش

سایت گل- تیم ملی ایران پنجمین بازی متوالی خود را بدون گل خورده پشت سر گذاشت و مجموع دقایق بدون گل خورده ایران به 450 دقیقه رسید. آخرین باری که دروازه تیم ملی ایران باز شد، در جام ملتهای آسیا بود که مقابل کره جنوبی 1- صفر شکست خورد. تیم ملی پس از آن در 5 بازی متوالی مقابل روسیه، ماداگاسکار، مالدیو(2 بازی) و اندونزی دروازه خود را بسته نگه داشته است. تیم ملی بعد از شکست 3- صفر مقابل برزیل در پاییز سال گذشته، در 11 بازی اخیر خود فقط دو گل از عراق و کره جنوبی دریافت کرده است.
    کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی نیز چهارمین برد متوالی خود را ثبت کرد و جالب اینکه تیم تحت هدایت این مربی چهار برد بدون گل خورده را بدست آورده است. شاگردان کی روش در این 4 بازی 9 گل زده اند و گلی نیز دریافت نکرده اند. بهترین رکورد در این زمینه مربوط به فرانک اوفارل است که در 7 بازی اول خود با تیم ملی ایران 7 برد متوالی بدست آورد. کی روش برای رسیدن به این رکورد 3 برد متوالی دیگر باید کسب کند.

تیموریان: این گل را به حدادی فر تقدیم می کنم/ دیگر نمی دانم فوتبال زیبا یعنی چه/ نظر کی روش این بود که نیمکت نشین باشم

سایت گل ـ کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ایران بعد از پایان دیدار با اندونزی پیروزی تیمش را به قاسم حدادی فر تقدیم کرد که در این دیدار دچار مصدومیتی نسبتا جدی شد. آندو تیموریان هم گلش را به همبازی اش تقدیم می کند و در این مورد به خبرنگار سایت گل می گوید:« گل را به حدادی فر تقدیم می کنم و باید بگویم که از مصدومیت او خیلی ناراحت شدم. من به اتاق حدادی فر رفتم و با او حرف زدم و امیدوارم آسیب دیدگی اش هر چه زودتر برطرف شود. او از لحاظ اخلاقی و فنی نمونه است.»

تیموریان در پاسخ به این سوال که چرا مقابل اندونزی نیمکت نشین شدی خاطرنشان می کند:« این نظر کادرفنی بود که از ابتدا بازی نکنم. من بعد از برطرف شدن مصدومیتم خیلی خوب با تیم ملی تمرین کردم ولی صلاحدید کادرفنی این بود که در ترکیب اصلی نباشم. در ضمن هر فوتبالیستی دوست دارد که در تیم ملی کشورش به عنوان بازیکن ثابت بازی کند.»

آندو که در این دیدار یک گل زد و یک پاس گل داد تأکید می کند:« ما روی ضربات ایستگاهی کار کرده بودیم و گل های ایرانی به هیچ عنوان شانسی نبود. خوشحالم که در اولین بازی سه امتیاز با ارزش گرفتیم و در همین ابتدا سرگروه شدیم.»
    بر خی معتقدند که تیم ملی زیبا بازی نمی کند و آندو در واکنش به این موضوع می گوید:« من واقعا نمی دانم فوتبال یعنی چه و دیگر چگونه بازی کنیم. در حال حاضر تمامی بازیکنان تیم ملی در اختیار یکدیگر هستم و خواسته های کادرفنی را اجرا می کنند. این یعنی فوتبال زیبا.»
    رکورد جالب نکونام؛ وقتی گل می زند نمی بازیم

سایت گل- جواد نکونام کاپیتان تیم ملی ایران در بازی مقابل اندونزی دو گل به ثمر رساند تا مجموع گلهای ملی او به عدد 28 برسد. نکونام مقابل اندونزی گلهای بیست و هفتم و بیست و هشتم خود را به ثمر رساند و با 28 گل ملی، چهارمین گلزن ملی ایران پس از دایی، باقری و علی کریمی است. اما نگاهی به آمار او نشان می دهد که در تمام بازیهایی که نکونام برای تیم ملی گلزنی کرده است، نتیجه نهایی با برد یا تساوی تیم ملی ایران همراه بوده است. نکونام در 24 بازی از مجموع 115 بازی ملی اش موفق به گلزنی شده است که در این بازی ها، ایران 20 برد و 4 مساوی بدست آورده است. آخرین باری که نکونام برای تیم ملی گلزنی کرده بود، در بازی دوستانه مقابل آنگولا در دی ماه سال گذشته بود.

کد:
    پ.ن
    خدایی اصلا کاپیتانی به نکو نمیاد

11. 3 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hojjatinho's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    نزدیکی های کویر

پيش فرض

بازی خوبی بود ... هم نتیجه خوب بود و هم حضور تماشاگر ها .
    روند بازی تیم ملی هم بهتر از قبل شده بود و با حضور تماشاگرها انصافا رو حیه بهتری داشتند .
    کی روش نشون داد که علاقه خاصی به سیستم 4-3-3 داره ولی تیم ملی سالها با سیستم 4-2-3-1 بازی کرده و به نظرم زیاد با این روش جدید هماهنگ نبود . از وقتی اندو به جای حدادی فر مصدوم به زمین امد یه جورایی 4-2-3-1 شدیم ... قبلش راس مثلث وسط نکونام بود و رو به عقب ؛ بعد راس مثلث کریمی شد که جلوتر بود .

درباره بازیکن ها هم به نظرم اندو خیلی خوب بود ... کریمی هم خوب بود و خسرو هم همچنین . باقی جالب نبودند ... فرهاد نصف فرهاد اس اس هم نبود که به نظرم طبیعی هست .. نه هماهنگی زیادی داشت نه پاس انچنانی گیرش اومد .
    بدترین هم به نظرم رضایی بود و البته پولادی ... چرا کی روش پولادی رو به حاج سفی ترجیح می ده ؟!

نظر من:
    خیلی ... می خواد که آدم با وجود کریمی و مجیدی کبیر کاپیتان تیم ملی باشه.جتی اگه مربی بهش گفته باشه
    اون زمانی که این دوتا آسیا رو دریبل می کردن ایشون کجا بود؟
    به نظرم کی روش خواسته مثل همه جای دنیا خودش بازیکن کاپیتان رو انتخاب کنه .. به هر حال کریمی و مجیدی چند وقتی تو تیم نبودند ولی نکو تداوم داشته ... اگه دقت کنید تیمهای اروپایی هم همین شکل هستند . مثلا لام حتی اگه بالاک هم به تیم ملی المان دعوت می شد باز کاپیتان بود.
    ولی خب به هر حال اینجا ایران و تیم ملی ما هم قواعد خاص خودش رو داره ... به نظرم هر سه ( نکو کریمی مجیدی ) لیاقت بازوبند رو دارند. ( هر چند از نکونام به خاطر بازی های جام ملت ها دلخور هستم)

13. 4 کاربر از hojjatinho بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیزی:نکونام بازیکنی نیست که کسوت را زیر پا بگذارد/ کریمی برای کاپیتانی لایق‌تر از هر بازیکن دیگری است

سايت گل ـ خدادادعزیزی همیشه حرف‌های جالبی برای گفتن دارد. خداداد معتقد است عقب‌ماندگی فوتبال ایران باعث شده از بردن اندونزی هم خوشحال شویم. او درباره اوضاع تیم ملی، کی‌روش، کاپیتانی نکونام و حضور علی کریمی درتیم ملی حرف‌های جالبی می زند،خدادا ابتدا در مورد بازی به قانون می گوید:«اگر قرار باشد اندونزی را هم با اما و اگر ببریم که باید در این فوتبال را گل می‌گرفتیم. فوتبال ایران فراتر از این حرف‌ها است. بردن اندونزی باید راحت‌ترین کار برای فوتبال ایران باشد.»
    او ادامه می دهد:«برای این فوتبال که ما مالدیو را هم به سختی می‌بریم شروع خوبی است اما مردم ما هم خوب می‌دانند که نه نام اندونزی در حد و اندازه‌های ایران است و نه فوتبالش. به هر حال کی‌روش تیم را در دست گرفته و به این برد‌ها احتیاج دارد. بردن با سه گل بهتر از امتیاز از دست دادن است.ولی یادتان باشد ما خیلی عقب مانده‌ایم که با برد سه بر صفر مقابل اندونزی کلاهمان را بالا می‌اندازیم. باید به حال این فوتبا‌ل تاسف خورد. خودمان را فریب می‌دهیم. همین کارها را کردیم که به اینجا رسیدیم.»
    بازوبند کاپیتانی تیم ملی بر بازوی جواد نکونام بسته شد. خداداد در این مورد حرف های جالبی می زند:«به نظر من از نظر سابقه، کسوت ، سن و سال و محبوبیت علی کریمی برای بستن بازوبند از تمام بازیکنان حال حاضر تیم‌ملی لایق‌تر است. به نظر من علی کریمی کاپیتان واقعی تیم ملی است. اما به هر حال تصمیمی است که گرفته شده است و کسی نمی‌تواند حرفی بزند.»
    او در پاسخ به این سوال که در مورد نکونام چه نظری دارید می گوید:«جواد نکونام هم بازیکن بزرگی است. من با او رفیق هستم. می‌دانم که او کسی نیست که کسوت را زیر پا بگذارد. مطمئن هستم علی و جواد با هم در این مورد در رختکن توافق کرده‌اند. با شناختی که از اخلاق کریمی دارم، می‌دانم که برای او این بازوبند ذره‌ای اهمیت ندارد که به خاطرش ناراحت شود. جواد نکونام حتما با نظر کریمی کاپیتان تیم ملی شده است. شاید هم تصمیم کی‌روش باشد. با این حال به نظر من علی کریمی کاپیتان تیم ملی است

کد:

15. 4 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

کارلوش کروش به زبان فارسی خطاب به تماشاگران:دستتان درد نکند،بازهم بیایید ورزشگاه

ورزش > فوتبال ملی - کروش به زبان فارسی از هوادارانی که تیم ملی را مورد حمایت خود قرار دادند تشکر کرد.
    سرمربی تیم ملی در پایان تمرین امروز و در گفت و گو با دوربین نود خطاب به همه هوادارانی که به ورزشگاه آزادی آمدند و تیم ملی را در بازی با اندونزی تشویق کردند گفت:«دست همه شما درد نکند،امیدوارم دوباره در ورزشگاه آزادی شما را ببینم.»
    کروش که مصاحبه با نود را به زبان انگلیسی انجام می داد این بخش از حرف هایش را به زبان فارسی زد و از هواداران تیم ملی تشکر کرد.

کد:
    کنفدراسيون فوتبال آسيا اعلام کرد:
    تماشاگران ايراني در رده نخست آسيا

تماشاگران ايراني با حضور در ورزشگاه آزادي تهران در اولين ديدار تيم ملي ايران در مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني برزيل، نام خود را در رده نخست تماشاگران آسيا ثبت کردند.

سايت کنفدراسيون فوتبال آسيا روز يکشنبه نوشت: در هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني 2014 برزيل بيش از 284 هزار نفر به تماشاي اين مسابقات آمدند که سهم ايراني ها بيشتر است.
    در 10 ديدار برگزار شده ، 284 هزار و 710 نفر با حضور در ورزشگاهها به تماشاي مسابقات نشستند که ميانگين آنها براي هر ديدار 28 هزار و 471 نفر است.
    ديدار تيم هاي ايران و اندونزي که در ورزشگاه آزادي تهران برگزار شد ، با 75 هزار و 800 نفر بيشترين تماشاگر را به خود اختصاص داد.
    ديدار تيم هاي ژاپن و کره شمالي که در ورزشگاه سايتاما ژاپن برگزار شد نيز با 62 هزار نفر و ديدار تيم هاي کره جنوبي و لبنان که در سئول برگزار شد با 37 هزار و 655 نفر ، پس از ديدار ايران و اندونزي ، عنوان ديدارهاي پرتماشاگر هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابي جام جهاني 2014 برزيل را به خود اختصاص دادند.
    کنفدراسيون فوتبال آسيا ، آمار تماشاگران ديدارها را به شرح زير اعلام کرد:
    ايران و اندونزي در ورزشگاه آزادي تهران : 75,800 نفر تماشاگر.
    ژاپن و کره شمالي در ورزشگاه سايتاما : 62,000 نفر تماشاگر.
    کره جنوبي و لبنان در ورزشگاه گويانگ در گويانگ : 37,655 نفر تماشاگر.
    استراليا و تايلند در ورزشگاه سنکورپ : 24,540 نفر تماشاگر.
    عراق و اردن در ورزشگاه فرانسوا حريري در اربيل : 24,000 نفر تماشاگر.
    چين و سنگاپور در ورزشگاه تودونگ : 17,000 نفر تماشاگر.
    تاجيکستان و ازبکستان در ورزشگاه متالبورگ : 15,000 نفر تماشاگر.
    عمان و عربستان سعودي در ورزشگاه سيب مسقط : 14,000 نفر تماشاگر.
    امارات و کويت در ورزشگاه القطاره العين امارات : 8,715 نفر تماشاگر.
    بحرين و قطر در ورزشگاه ملي منامة : 6,000 نفر تماشاگر.

کد:

Last edited by Amir M.ohAma.D; 04-09-2011 at 16:58.

17. 2 کاربر از Amir M.ohAma.D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز وین رونی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ببخشید من درک نمی کنم که چرا از یه هفته قبل از بازی مربی حرفه ای مثل کروش باید التماس تماشاگرا را کنه که بیان ورزشگاه تیم ملی را تشویق کنید تا ببریم!!!!مگه قرار بود تو آزادی مقابل اندونزی چه نتیجه ای کسب کنیم؟!تیم ایران با همین بازیکنان بدون بازی تدارکاتی باید امثال اندونزی را تو ایران لوله کنه.
    اگه با زاپن یا کره بازی داشته باشیم چیکار می خوان بکنن؟!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •