تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 30 اولاول ... 10161718192021222324 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 292

نام تاپيک: تمامی مباحث مربوط به وایمکس / WIMAX

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

4

وایمکس چیه ؟
    آنتن موبایل دیدی ؟
    همونه !!!
    هرجا موبایلت آنتن میده خطوط مربوط به آنتن روی صفحه نمایشگر گوشیت هم بیشتر و بالاتر آنتن میده و برعکس هرجا بری که انتن کمتر باشه خطوط هم کمتر میشه ؟ !! خوب ؟
    حالا اینو واسه چی گفتم
    آنتن های موبایل چیکار میکنند ؟ شما وقتی با گوشی موبایلت جایی تماس میگیری چی میشه ؟ از انتن گوشی شما به انتن موبایل که نزدیک اون مکان هستی وصل میشه و انتن موبایل از طریق کابلهای زیرزمینی به مرکز تلفن نزدیک اون محل متصل میشه و میگه فلانی میخواد تماس بگیره با این گوشی و این شماره از این شرکت ( مثلا تالیا و یا ایرانسل و..)
    اون مرکز هم ارتباط رو وصل میکنه و میده به آنتن موبایل ( BTS ) و آنتن موبایل هم میده به شما !! و نهایتا شما صبحت میکنین
    حالا برای اینترنت چه اتفاقی میفته ؟
    یه مودم میخرید که توانایی تبدیل امواج رو به دیتا داشته باشه مودم رو وصل میکنید به سیستممتون
    و از طریق تنظیمات نزدیکترین سرویس دهنده رو جستجو میکنید مثلا ایرانسل و یا مبین نت اسم مبین نت رو به لاتین روی صفحه نماشگر کامپیوترون نشون میده کانکت میشین . و اطلاعات از طریق مودم به نزدیک ترین آنتن شرکت مبین نت و یا هرچی ارسال میشه ! و از اونجا هم به نردیکترین سرور شرکت مبین نت وصل میشه ! حالا وقتی در حال حرکت هستی چی میشه ؟
    هیچی دور تا دور جاده ها و خیابونها رو دکل گذاشتند و دکل به دکل ارتباط شما رو پوشش میدن مثل وقتی توی جاده با موبایل حرف میزنید (( فکر کنم دیگه متوجه شدین امواج رادیویی در هواخش هستند بصورت 360 درجه )) پس نیزای نیست مثل یک دیش شما مستقیم سرف اون آنتن وایسیتد تا اینترنت بگیرید
    ارتباط P2P یک نوع ارتباط که از طریق بستر اینترنت فراهم میشه تا دو تا سیستم به هم متصل بشوند .
    مثل تل نت مثل دریافت از طریق تورنت . که در اینجا شما به هیچ سروری وصل نیستید و نهایتا توسط یک واسطه مرکزی که نقش میزبان رو انجام میده ارتباطتتون میسر میشه و فقط شما دو نفر میتونین استفاده کنین . حالا ممکنه که دلتون بخواد افراد دیگری هم به این دسته اضافه بشوند که اون هم میشه . کاربردهای دیگری هم داره که ربطی به وایرلس و ووایمکس نداره
    وایمکس یک روش اتصال به مرکز سرویس دهنده هست و P2P یک روش برای ویا شیوه برای تماس دو تا سیستم به صورت اختصاصی از سیستم به سیستم که در اصطلاح point to point نامیده میشه . ئ به معنای نقطه به نقطه هست
    سئوالی بود در خدمتم
    وایمکس چیه ؟
    آنتن موبایل دیدی ؟
    همونه !!!
    چرا میزنی؟؟؟

ممنونم ولی بازم من جوابمو نگرفتم...

می خواستم ببینم این مودمه چیه؟ wimax یا ptp یا ...
    وهمینطور اینکه من با چه روشی اینترنت می گرفتم(توی پست قبلیم)?????؟؟؟؟؟؟

توضیحاتش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خواهشاً عکس مودم وایمکس رو بذارید...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

چرا میزنی؟؟؟

ممنونم ولی بازم من جوابمو نگرفتم...

می خواستم ببینم این مودمه چیه؟ wimax یا ptp یا ...
    وهمینطور اینکه من با چه روشی اینترنت می گرفتم(توی پست قبلیم)?????؟؟؟؟؟؟

توضیحاتش:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    خواهشاً عکس مودم وایمکس رو بذارید...
    اولا علیک سلام
    دوما مشکلی که این فرومها دارند اینه که نمیشه توی متن حس رو قرار داد مگرنه من دعوایی ندارم عزیزم
    سوما تعریف P2P رو که نوشتم اصلا ربطی به وایمکس نداره ه پورتکل یا شیوه ای مخصوص به خودش که با همین مودم توی کیست هم میتونی بری کانکت بشی وایمکس اینها همشون شیوه های انتقال دیتا هست
    چهارما اون چیزی که گذاشتی وقت نداشتم زیاد نگاه کنم ولی سرسری نگاهی کردم یه وسیله دو منظوره باید باشه که هم حافظه فلش مموریه هم انتن وایرلسه که USB هست من نمیدونم انها رو از کجا میگردی پیدا میکنی ؟ بزار خودش بیاد مودمش هم میاد منم مثل شما ندیدم دروغ بگم ؟ آخه از کجا باید دیده باشم وقتی که خیلی وقت نیست توی ایران اومده و جدیده؟ هان ؟
    حالا امیدوارم فهمیده باشی که P2p یه چیز دیگه است وایمکس رو ولش کن
    Last edited by KING_DESIGNER; 28-12-2009 at 23:37.

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

4

اولا علیک سلام
    دوما مشکلی که این فرومها دارند اینه که نمیشه توی متن حس رو قرار داد مگرنه من دعوایی ندارم عزیزم
    سوما تعریف P2P رو که نوشتم اصلا ربطی به وایمکس نداره ه پورتکل یا شیوه ای مخصوص به خودش که با همین مودم توی کیست هم میتونی بری کانکت بشی وایمکس اینها همشون شیوه های انتقال دیتا هست
    چهارما اون چیزی که گذاشتی وقت نداشتم زیاد نگاه کنم ولی سرسری نگاهی کردم یه وسیله دو منظوره باید باشه که هم حافظه فلش مموریه هم انتن وایرلسه که USB هست من نمیدونم انها رو از کجا میگردی پیدا میکنی ؟ بزار خودش بیاد مودمش هم میاد منم مثل شما ندیدم دروغ بگم ؟ آخه از کجا باید دیده باشم وقتی که خیلی وقت نیست توی ایران اومده و جدیده؟ هان ؟
    حالا امیدوارم فهمیده باشی که P2p یه چیز دیگه است وایمکس رو ولش کن
    اولا سلام ببخشید یادم رفت :43:... آخه من همه جا میرم اول سلام می کنم.... بازم معذرت

دوماً تایید میشه...

سوماً اگه درست پست یکی مونده به آخرم رو خونده باشید می فهمید....

من تابستان امسال تا آبان ماه از یک شرکتی اینترنت میگرفتم... تا اینجاش حله؟

اون شرکته اینترنت رو به صورت Wireless میداد (فقط می گفت وایرلسه).... این عکس هم مودم خودمه که 120.000 تومن هم پول بالاش دادم... (300 هزار تومنیش هم بود)... OK؟

خودشون دو عدد دکل داشتن که مودم من باید روبه روی اون دکله نصب میشد... در ضمن به هیچ وجه USB نداره... فقط یک دستگاه آداپتور مانند داره که به برق وصل می شد و کابل شبکه(ازمودم به دستگاه) در یک طرف و از دستگاهه تا کارت شبکه به اون وصل می شد همین..OK؟

حالا می خوام ببینم اون موقع من با چه شکلی اینترنت رو می گرفتم ((فقط بگو اسمش چیه (توضیح نمی خوام)))...
    -------------------------------------------
    حالا چرا بنده اومدم اینجا اینو می گم:

اگه به پست شماره 10 در صفحه 1رو نگاه کنی نوشته :
    آنتن مخصوص داره، شبیه دیشه ولی مستطیل مانند، باید با آنتن فرستنده هم دید مستقیم داشته باشه...
    دقیقا این مودم هم همین خصوصیات رو داره...

اگه به پست شماره 71 در صفحه 8 رو نگاه کنی نوشته :
    قیمت مودمش 300 تومنه و به دلیل گرونی کسی نمی خره
    --> این مودم 300 تومنیش هم بود.

به دلیل این تشابهات من گفتم شاید اون وایمکس باشه...

خیلی خیلی خیلی|
    خیلی خیلی خیلی } ممنون
    خیلی خیلی خیلی|

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

اون آنتنی که داری مستقیم به یه دکل دیگه وصله درسته ؟ یعنی روبروی اون دکل اصلی توی شهره که دید مستقیم هم داره ؟ درسته ؟
    آنتنی که داری مستطیل هست و توری مانند هست درسته ؟
    یه این سیستم میگن بریج BRIDGE که روبروی همدیگه باید باشند و بصورت مستقیم دید باید داشته باشند
    این وایرلس نیست . وایرلس 360 درجه امکان دریافت داره و مثل دیش ماهواره نباید حتما یه جا ثابت باشه یه چیز پرتابله
    در مورد مودم هم نه شباهته اشتباه فکرمیکنی.
    سئوالی بود در خدمتم

5. این کاربر از KING_DESIGNER بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

cdp

پروفشنال cdp's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

اون آنتنی که داری مستقیم به یه دکل دیگه وصله درسته ؟ یعنی روبروی اون دکل اصلی توی شهره که دید مستقیم هم داره ؟ درسته ؟
    آنتنی که داری مستطیل هست و توری مانند هست درسته ؟
    یه این سیستم میگن بریج BRIDGE که روبروی همدیگه باید باشند و بصورت مستقیم دید باید داشته باشند
    این وایرلس نیست . وایرلس 360 درجه امکان دریافت داره و مثل دیش ماهواره نباید حتما یه جا ثابت باشه یه چیز پرتابله
    در مورد مودم هم نه شباهته اشتباه فکرمیکنی.
    سئوالی بود در خدمتم
    سلام

ممنون از جوابت.

در مورد اونی Bold کردم: مستطیل هست ولی توری مانند نیست (دقیقاً مودمم همونیه که توی شکله)

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در مورد اوني Bold کردم: مستطيل هست ولي توري مانند نيست (دقيقاً مودمم همونيه که توي شکله)
    توري رو زماني مي زارن که فاصله تا دکل بيش از 7 کيلومتر بشه

اون مودمي رو که ميگي 300 تومنه اونم ديدم اون رو براي مسافت هاي خيلي دور مي زارن!

مودم وايمکس به دو دسته ي outdoor و indoor تقسيم ميشه!

8. این کاربر از armin_software بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

12

مودم وايمکس به دو دسته ي outdoor و indoor تقسيم ميشه!
    با سلام اگر ميشه يك توضيح كوچك در مورد اين دو مدل بگيد و آيا باهم از نظر دريافت فرقي داره يا خير

کاربر فعال انجمن هنر هفتم mehdi30nema's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان من با گوشی 5530xpresmusic که wi fi هم داره و با psp میتونم از طریق وایمکس به اسنترنت وصل بشم ؟

آخر فروم باز armin_software's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوستان من با گوشی 5530xpresmusic که wi fi هم داره و با psp میتونم از طریق وایمکس به اسنترنت وصل بشم ؟
    نه!
    ربطی به وایرلس نداره!

12. این کاربر از armin_software بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه smk1981's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام

ممنون از جوابت.

در مورد اونی Bold کردم: مستطیل هست ولی توری مانند نیست (دقیقاً مودمم همونیه که توی شکله)
    با سلام
    مودم شما اصل وایرلسه تو دیتا شیتش هم استانداردش رو نوشته 802.11a
    ولی وایمکس استانداردش 802.16e هست
    اگه خواستی مودمتو بفروشی شاید یکی از دوستام بخواد پ.م بده
    موفق باشید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •