تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 24 اولاول ... 10161718192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 231

نام تاپيک: آموزش و بحث و ‌بررسي مسائل و مشکلات مربوط به Asp.Net

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    من میخوام یک gridviewو یک textbox توی صفحه بزارم.گرید ویو داره محتویات یک دفترچه تلفن رو نشون میده.حالا می خوام هر یه حرفی که می زنم گریدویو refreshبشه و تمام اسم هایی رو که با حروف توی textbox شروع میشه رو نشون بده.تقریبا autocomplete.ولی توی گرید ویو تاثیر داشته باشه.من این کد رو توی textchange نوشتم،ولی همون لحظه تغییرات رو نشون نمیده.باید حتمااینتر بزنم.میشه راهنمایی کنید لطفا...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

سلام!

چجوریه چرا هر چی صفحه در asp.net میسازم title ش untitled page میمونه حتی اگه داخل تگ <title> </title> هم چیزی میزارم درست نمیشه؟

حـــــرفـه ای Ultimator's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

اینطوری تغییر میکنه :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

4. 2 کاربر از Ultimator بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

سلام
    من یه گرید ویو دارم که می خوام اگه کاربر روی یکی از مقادیر داخل یه سطرش کلیک کرد
    اطلاعات اون سطر به صفحه بعد انتقال پیدا کنه
    من با edit tempelate شکل ظاهری گرید ویو رو تغییر دادم
    در واقع می خوام اگه کاربر روی یه نام داخل یه سطر کلیک کرد کل اطلا عاتی که تماما مشخصات اون نام هست به یه صفحه دیگه انتقال پیدا کنه و داخل گرید ویوی اون نمایش داده بشه
    کداش با c# چی میشه
    این در واقع یه سایت فروشگاه هست که داخل تمام سطر ها ی گرید ویو صفحه اول یه لینک اضافه به سبد خرید گذاشته شده
    و کاربر با کلیک روی اون مقادیر اون سطر از گرید ویو رو به صفحه سبد خرید و گرید ویو داخل اون صفحه منتقل می کنه

من تازه کارم لطف کنید کامل برام تو ضیح بدید و کداش برام بنویسید

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

سلام
    من یه گرید ویو دارم که می خوام اگه کاربر روی یکی از مقادیر داخل یه سطرش کلیک کرد
    اطلاعات اون سطر به صفحه بعد انتقال پیدا کنه
    من با edit tempelate شکل ظاهری گرید ویو رو تغییر دادم
    در واقع می خوام اگه کاربر روی یه نام داخل یه سطر کلیک کرد کل اطلا عاتی که تماما مشخصات اون نام هست به یه صفحه دیگه انتقال پیدا کنه و داخل گرید ویوی اون نمایش داده بشه
    کداش با c# چی میشه
    این در واقع یه سایت فروشگاه هست که داخل تمام سطر ها ی گرید ویو صفحه اول یه لینک اضافه به سبد خرید گذاشته شده
    و کاربر با کلیک روی اون مقادیر اون سطر از گرید ویو رو به صفحه سبد خرید و گرید ویو داخل اون صفحه منتقل می کنه

من تازه کارم لطف کنید کامل برام تو ضیح بدید و کداش برام بنویسید
    سلام

برای این کار کافیه یه دکمه Select برای gridview بذارید و تو کد کامند اون گریدویو همچین چیزی رو بنویسید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با این کار آی دی سطر انتخاب شده رو به صفحه دوم میفرستید ( به وسیله query string) و میتونید تو صفحه دوم با یه select از بانک بقیه اطلاعات رو بدست بیارید و استفاده کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه cdcenter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز :

سوالي داشتم كه مدتها ذهن من رو مشغول كرده است و واقعا به جوابي منطقي در اين مورد نرسيده ام .

براي asp.net ‌از بين زبانهاي برنامه نويسي #‍c و vb.net كدام بهتر است ؟ اصلا ارجحيتي وجود دارد و چرا ؟ چون شنيدم كه كار

با vb.net ‌خيلي آسون تر از سي شارپ هست ( مخصوصا ياد گيري زبان ) .

ـيت در پروژه هاي حرفه اي asp.net تفاوتي بين زبان استفاده شده وجود دارد ؟

بعضي ها از روي علاقه به زباني خاص #c را بهتر ميدونن اما وقتي دليل و ميپرسي جواب قانع كننده اي ندارند !

لطفا اساتيد در اين مورد توضيح بدهند ...كدام زبان ؟ و چرا ؟

در آغاز فعالیت nnnnnnnnnn's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز :

سوالي داشتم كه مدتها ذهن من رو مشغول كرده است و واقعا به جوابي منطقي در اين مورد نرسيده ام .

براي asp.net ‌از بين زبانهاي برنامه نويسي #‍c و vb.net كدام بهتر است ؟ اصلا ارجحيتي وجود دارد و چرا ؟ چون شنيدم كه كار

با vb.net ‌خيلي آسون تر از سي شارپ هست ( مخصوصا ياد گيري زبان ) .

ـيت در پروژه هاي حرفه اي asp.net تفاوتي بين زبان استفاده شده وجود دارد ؟

بعضي ها از روي علاقه به زباني خاص #c را بهتر ميدونن اما وقتي دليل و ميپرسي جواب قانع كننده اي ندارند !

لطفا اساتيد در اين مورد توضيح بدهند ...كدام زبان ؟ و چرا ؟
    سلام

تا اونجا که من از اساتید شنیدم هیچ فرقی ندارند ! چون هر دو به یه صورت کامپایل میشن و در نهایت به یه زبان میانی تبدیل میشن .
    اما همونطور که میدونید asp کلاسیک فقط با vbscript نوشته میشد و شبیه نبودن vb به زبان C یه عیب محسوب میشد چون اگه نگاه کنید اکثر زبان های امروزی شبیه C نوشته میشن مثل.... ، Java , C++ , C# , J# , Php بنابر این برای راحتی کار دولوپر ها مایکروسافت قابلیت نوشتن با چند زبان رو به asp.net اضافه کرده که علاوه بر vb نویس ها کسایی که با C آشنا باشند هم بتونن به راحتی نرم افزار های خودشون رو بنویسند . همونطور که گفتید vb از #C کمی ساده تره و برای کسی که با هر دو آشنا باشه VB نویسی میتونه راحت تر باشه . پس نگران هیچ چیزی در مورد ضعف یا برتری این دو زبون نسبت به هم نباشین همونطور که مایکروسافت بارها گفته .
    اونهایی که #C رو بهتر میدونن دلیلش میتونه تسلط بیشترشون رو زبونهای دانشگاهی مثل ++C باشه و حتی سینتکس VB براشون عجیب و غریب باشه !

به هر حال مهم نیست کدوم زبان چون قابلیت های کاملا مشابهی دارند ولی vb دردسر کمتری داره و دیباگ ساده تر !

ضمنا کسی که یکی رو بلد باشه بی اختیار اونیکی رو هم بلده ! مثل C++ و جاوا نیست که بگیم وقتی ++C بلدین راحت جاوا یاد میگیرین ! بالاخره باید زمانی صرف یادگیری جاوا بکنید اما اگه یکی از زبون های دات نت رو بلد باشین زبان دیگه با اختلافات جزئی سینتکسی قابل استفادست چون همونطور که میدونید مهم تر از زبان تو دات نت کلاس های مورد استفادست چون کلاسها و متد ها تو دوتا زبان فرقی ندارند پس تمومه دیگه

موفق باشید ..

9. این کاربر از nnnnnnnnnn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه MRW.REZAI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من یک دامین و یک هاست رایگان
    15 mb دارم زبان برنامه نویسی html را تا حدودی بلد هستم و میتوانم در فرانت پیچ یک سایت ساده با چند صفحه طراحی کنم . آیا میتوانم بدون آموزش زبان برنامه نویسی php اطلاعت سایتم راروی هاست آپلود کنم.
    با تشکر از شما

آخر فروم باز javad2625's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

سلام
    من با vb.net کار کردم ولی با asp.net کار نکردم. میخوام یاد بگیرم یک بانک داده ساده Access را به یک فرم ساده ASP.net متصل کنم، طوری که امکان اضافه کردن و حذف کردن رکوردهای بانک داده از طریق دکمه های فرم را داشته باشم. لطفاً راهنمایی کنید یا لینک یک راهنمای خوب را بدهید.

متشکرم

تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    NetFrameWork.

پيش فرض

سلام
    من با vb.net کار کردم ولی با asp.net کار نکردم. میخوام یاد بگیرم یک بانک داده ساده access را به یک فرم ساده asp.net متصل کنم، طوری که امکان اضافه کردن و حذف کردن رکوردهای بانک داده از طریق دکمه های فرم را داشته باشم. لطفاً راهنمایی کنید یا لینک یک راهنمای خوب را بدهید.

متشکرم
    سلام 

تفاوت زیادی نداره فرم رو که ایجاد کردید کدهای مربوط به اعمال اصلی رو مینویسید با کمک خود vs میتونید کدهای مناسب رو بنویسید همونطوری مثل برنامه ویندوز باید شیء کانکشن و کامند و ... رو بسازید و اجرا کنید یک مثال کوچیک صفحات اول همین تاپیک هست 

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •