تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 22 اولاول ... 1016171819202122 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 214

نام تاپيک: خريد mp3 player

داره خودمونی میشه caruso's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

زنگ زدم بهم گفت هنوز نیاوردیم. ولی تو سایت شاب این و موزاییکش رو زده.

من قیمتش رو نمی دونم به نظر شما اگر بیاد تو بازار چنده؟
    من پیشبینیم اینه که 8 گیگش دور و ور 210 بشه.
    حالا چرا رفتی سراغ این؟ اون قدر که روی X-Fi مانور میده کریتیو من چیز خاصی درباره ی کیفیت صداش نشنیدم که آش دهن سوزی باشه ها!

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

متشکرم seymour جان
    من از بازار رضا تلفنی قیمت گرفتم ۸ گیگ رو گفت 280 تومن! (پایتخت که هیچی!)
    حالا باید از همینا با چونه زدن به اون قیمتی که گفتی بگیرم یا شما جای بهتری سراغ داری؟
    من نه چونه زدن بلدم نه از این کار خوشم میاد :((
    چقذه گرون ... من این قیمت رو یادداشت کرده بودم توی دفترم : 245 ... یعنی خودم قیمت گرفته بودم .. حالا نمی دونم چرا گرون شده .... (یا شاید من قیمت رو اشتباه نوشتم) .. با فرض اینکه قیمتش به دلار 180 دلاره حدودا ، این 100 تومن گرون تره ... همم ... شاید بخاطر کمیابی ...

نه - منم همون بازار رضایی رو می شناختم ... پایتخت هم البته داره .. ولی احتمالا ارزون تر نباشه ... هرچی هم تحفیف بده ، دیگه 30 تومن نه ! ...
    تو تهران چی آیپاد تاچ گیر میاد؟
    همینطور creative zen xfi?
    برای این آخری تا کی باید صبر کنیم؟ چون من اسپیکر روی دستگاه برام مهمه.

ممنون
    تاچ ، همه ظرفیت هاش باید گیر بیاد ...

Xfi رو هم باید پرسید از گارانتی ها (شاب - رایان بدر - فاره) ... من که ندیدم ...
    در ضمن سامسونگP2-cowond2دو گیگ چنده ؟
    2 گیگش 190 ... آخرین قیمت ...
    من قیمتش رو نمی دونم به نظر شما اگر بیاد تو بازار چنده؟
    اگه بیاد واسه شروع باید نزدیک 220 باشه ولی بعدش باید تا زیر 200 افت کنه ... zen هم همینطوری بود روند تغییر قیمتش ... میره تا اواخر پاییز ...
    حالا چرا رفتی سراغ این؟ اون قدر که روی X-Fi مانور میده کریتیو من چیز خاصی درباره ی کیفیت صداش نشنیدم که آش دهن سوزی باشه ها!
    اتفاقا تا دلت بخواد از کیفیت صداش تعریف شده ... مقایسه میشه با همین D2 از نظر کیفیت صدا ... (توی ریویوی ABI نوشته که فقط از نظر گرمی صدا کم میاره - وگرنه در یه سطح هستن)

پروفشنال aria irani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من که نمیتونم اینهمه صبر کنم . همون zen هم بد نیست. منتها یک سوالی هم دارم سامسونگ P2 ضبط صدا داره یانه؟ چون 170 قیمت دادن تو تاپیک کناری! ولی یک چیزی برام مبهمه صدا ضبط میکنه یا نه. چون چیز کاملی به نظر می رسه. با cowon d2 تو یک رده هست یا نه؟
    Last edited by aria irani; 26-09-2008 at 15:35.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اتفاقا تا دلت بخواد از کیفیت صداش تعریف شده ... مقایسه میشه با همین D2 از نظر کیفیت صدا ... (توی ریویوی ABI نوشته که فقط از نظر گرمی صدا کم میاره - وگرنه در یه سطح هستن)
    The Zen X-Fi actually sounds better without X-Fi turned on, in my experience. With a high quality file, X-Fi sounds worse and is very fatiguing.

Why bother with trying to restore information lost in compression, which you cannot, anyway. Just use a lossless format to begin with.
    --------------------------------------------------------------------------------
    It ONLY sounds good with MP3 songs Encoded @ 160kbps or below..

after that it ONLY messes up the sound.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    به نظر میاد X-Fi فقط برای فرمت های فشرده و با بیت ریت پایین مناسبه چون کمپانی با همین هدف ساختتش که مثلا چیزهایی که در حین فشرده سازی از بین رفته رو بازسازی کنه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    نیمه تاریک ماه

پيش فرض

سلام.
    می خواستم بدونم قیمت Sony nw-s200 چنده؟
    از کدوم سایت می تونم سفارش بدم آخه تو شهر ما پیدا نمیشه:(
    بعد آیا این p2 رو می شه با این ipod touch مقایسه کرد؟ یعنی در حد هم هستند؟
    اگه قیمت این دو تا رو هم بزاری سنگ تموم گذاشتی.

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

سلام.
    برای خرید اینترنتی من اینارو میشناسم:
    digikala.com که سونی زیاد داشت ولی اون مدلی که شما خواستی رو نه متاسفانه,‌حالا یه نگاه بنداز.
    rayansaba.com که الان لود نمیشد شما خودت بعدن چک کن ببین داره یا نه.

در مورد مقایسه کاره seymour هست چون من فقط با تاچ کار کردم ولی با یه نگاهی که به p2 انداختم میشه گفت با تاچ تو یه دسته قرار میگیره. هردو تاچ اسکرین هستن با ابعاد و کاربرد های نزدیک به هم. p2 بلوتوث هم داره که برای ارتباط با هدفون و گوشی موبایل کاربرد داره که البته اگه فکر میکنی به کارت نخواهد اومد این مزیت به عیب برای شما تبدیل میشه چون داری پولشو میدی. (مثل wifi در تاچ)
    اینجا راجع بهش بیشتر بخون:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در مورد تاچ سوال داشتی بگو اگه بدونم در خدمتم ولی برای اطلا عات بیشتر منتظر seymour بمون.
    قیمت تاچ هم فکر کنم برای 16 گیگ 400 تومن اینطورا باشه.

7. این کاربر از caruso بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز reza3600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    این دنیا

پيش فرض

سلام
    میخام به جای خرید گوشی n7 که صدای بلندی داره یه mp3 پلیر بگیرم که صداش به بلندی n73 باشه اگر هم بیشتر بود که چه بهتر.
    حافظش هم 1 یا دو گیگ باشه کافیه. و یه صفحه نمایش با یه پلیر خوب که امکان که توش اهنگها رو جابجا کرد و مرتبشون کرد
    ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من که نمیتونم اینهمه صبر کنم . همون zen هم بد نیست. منتها یک سوالی هم دارم سامسونگ P2 ضبط صدا داره یانه؟ چون 170 قیمت دادن تو تاپیک کناری! ولی یک چیزی برام مبهمه صدا ضبط میکنه یا نه. چون چیز کاملی به نظر می رسه. با cowon d2 تو یک رده هست یا نه؟
    با نصب firmware بعدی اش ، قابلیت ضبط صداش فعال میشه .. بله - از نظر امکانات کامله ..

بله P2 با D2 توی یک رده اس .. از نظر امکانات با هم پهلو می زنن ... شاید بشه گفت امکانات جانبی P2 بیشتره ؛ در عوض امکانات D2 برای یه حرفه ای کافیه ... از نظر کیفیت صدا و تصویر ، 100% میشه گفت D2 بالاتره ... (بعد zen و بعد P2)
    The Zen X-Fi actually sounds better without X-Fi turned on, in my experience. With a high quality file, X-Fi sounds worse and is very fatiguing.

Why bother with trying to restore information lost in compression, which you cannot, anyway. Just use a lossless format to begin with.
    --------------------------------------------------------------------------------
    It ONLY sounds good with MP3 songs Encoded @ 160kbps or below..

after that it ONLY messes up the sound.
    ---------------------------------------------------------------------------------
    به نظر میاد X-Fi فقط برای فرمت های فشرده و با بیت ریت پایین مناسبه چون کمپانی با همین هدف ساختتش که مثلا چیزهایی که در حین فشرده سازی از بین رفته رو بازسازی کنه.

این نقل قول ها از چه ریویویی هست ؟ ... میشه منبعش رو بگی ... مرسی .. بهرحال توی اون چند جمله تکنولوژی Crystalizer رو کوبیده که خب من خودم درباره اش گفتم :
    اما اصولا اعتقاد خیلی از حرفه ای ها اینه که EQ و تنظیمات صوتی خیلی ابزار موثری نیستن که بشه روشون مانور داد ..
    بهرحال سعی شون رو کردن یه ابزار تبلیغاتی اضافه کنن به دستگاه ... حالا اگه چیزی اضافه نکرده به کل قضیه ، چیزی هم کم نکرده ... اکثر ریویوهای معتبر معتقدن که این ابزارها ، حالت سلیقه ای دارن .. یکی خوشش میاد ؛ یکی نه .. یه اهنگ رو بهتر می کنه ، یه آهنگ رو نه .. این تکنولوژی ها هنوز اول راه هستن ..

بهرحال اگه لازمه من بازم در مورد کیفیتش از سایت های معتبر نقل قول کنم :

از cnet :
    Music sounds rich, clear, detailed, and just thumping enough through these test 'buds
    از pcworld
    nd the X-Fi earned the best rating of any player we've tested in terms of harmonic distortion and noise--at a barely registering 0.01 percent.
    از ABI
    Compared to the Cowon player’s they can probably run head to head

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.
    حدود 120 باید باشه قیمت nw-s سونی ..

//
    سایت ها رو هم که دوست خوبمون گفت ... ضمنا یه نمایندگی سونی اگه توی شهرتون باشه ، می تونه کمکت کنه ...

//
    بله - به نوعی P2 و تاچ هم رده هستن ... حافظه متوسط - امکانات بالا - صفحه تاچ ... مفصل توی یکی دو تاپیک بحثش شده ... بخصوص این .. خودت چک کن :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    سلام
    میخام به جای خرید گوشی n7 که صدای بلندی داره یه mp3 پلیر بگیرم که صداش به بلندی n73 باشه اگر هم بیشتر بود که چه بهتر.
    حافظش هم 1 یا دو گیگ باشه کافیه. و یه صفحه نمایش با یه پلیر خوب که امکان که توش اهنگها رو جابجا کرد و مرتبشون کرد
    ممنون
    تجربه نشون داده که عزیمت از موبایل به mp3 playe معمولا با رضایت نهایی کاربر همراه نیست ... حالا دلیلش می تونه خیلی چیزا باشه که مهمترینش سلیقه اس ... بهرحال ، شما می تونی بری سراغ کارای cowon که از نظر بلندی صدا و کیفیت صدا معروفن .. مثلا u3 که 2 گیگش 170 تومنه ... بودجه پایین تر zen v plus (از crteative) که زیر 100 تومنه ...

11. این کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

این نقل قول ها از چند تا کاربر بودن. (head-fi.org)
    من به cnet و امثالهم اعتماد ندارم ... نه اینکه دروغ بگن ولی ریویوشون به درد پدربزرگ بنده میخوره.
    آخه تو حوزه ی صدا تفاوت ها خیلی کمه و با کلمات full, rich, crisp, crystal clear‌ نمیشه توصیفشون کرد. لا اقل اینطور کلی نمیشه باید صدا رو شکست به سه رنج اصلی و ۶ رنج فرعی و بعد با دقت بیشتر اونا رو توصیف کرد و البته خوبه که با مدل های شناخته شده هم مقایسه کردشون.
    به هر حال seymour جان مرسی از اطلاعاتت. من تصمیم گرفتم که D2 رو بگیرم.
    Last edited by caruso; 27-09-2008 at 23:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •