تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 24 اولاول ... 10161718192021222324 آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 236

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی نرم افزار Tunngle

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı

پيش فرض

اگر شما میخواید تو خونه بازی کنید باید دو سیستم رو به هم از طریق کابل لن وصل کنید و برای این که این اتصال انجام شود باید روی هر دو سیستم ویندوز های یکسان با کرک مشابه نصب شده باشند.
    پس از اینکه هر دو ویندوز هم دیگر را شناسایی کردند باید وارد بازی شوید و از گزینه ی multiplayer یا network یا قسمت مربوط به چند نفره بازی کردن استفاده کنید.
    من این بازی رو ندارم ممکن است این بازی برای چند نفره بازی کردن حالت لن نداشته باشه و فقط آنلاین چندنفره داشته باشه
    خیلی از بازی ها اینطور هستند مثل بتلفیلد بد کامپنی 2
    به هر حال اگر در لن کردن ویندوز و سیستم مشکل داشتید نوع ویندوز و آنتی ویروستان رو با مشخصات کامل بنویسید تا راهنمایی تان کنیم

داره خودمونی میشه realmadrid lover's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

میشه با این نرم افزار هر بازی ای که خواستیم انلاین بازی کنیم؟

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

میشه با این نرم افزار هر بازی ای که خواستیم انلاین بازی کنیم؟
    معمولا بازی های که گزینه lan یا همون شبکه محلی داشته باشه به سرعت کرک یا ه.ک میشه و می تونید با این نرم افزار بازیش کنید. از آخرین بازی های اضافه شده max payne 3 , spec ops: the line هست که محبوبیت زیادی هم پیدا کردند. از بازیهای قدیمی تر هم میشه splinter cell , far cry , ... رو مثال زد. ضمن اینکه هر بازی که تو لیست هست الزاما نمیشه بازیش کرد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

سلام بچه ها من وقتی تانگل لاگین میشم اخرش این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید فایروال ها هم خاموش کردم هم برای ویندوز هم برای انتی ویروس
    Error 4-112: Connection error: Could not establish a UDP connection to the server. Your firewall could be the cause.

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت

پيش فرض

سلام بچه ها من وقتی تانگل لاگین میشم اخرش این ارور رو میده لطفا راهنمایی کنید فایروال ها هم خاموش کردم هم برای ویندوز هم برای انتی ویروس
    Error 4-112: Connection error: Could not establish a UDP connection to the server. Your firewall could be the cause.
    باید پورت فوروارد برای مودمت بسازی (UDP) ولی من که بدون هیچ مشکلی لاگین میشم و بازی هم میکنم به یک مشکلی برخوردم که خود سازندگان تانگل هم نتونستند هنوز حلش کنند....هر ده دقیقه یک بار تانگل من برای یک دقیقه قطع میشه و بعد دوباره وصل میشه... فعلا تانگل مرحله آزمایشی اش رو میگذرونه و تا زمانی که این مشکلات حل نشوند این نرم افزار رایگانه ولی بعدا احتمال زیاد پولی خواهد شد مثل گارنا و گیم رنجر.... پیشنهاد میکنم قیدشو بزنی چون در نهایت مثل من به بن بست میرسی

آخر فروم باز black.assassin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

شما port forwarding رو انجام دادید ؟ همین عبارت رو + مدل مودم داخل گوگل سرچ کنید نحوه forward کردن رو پیدا می کنید. بعد از این اطلاعات استفاده کنید :
    Protocol : UDP
    start Port :11155
    End Port :11155

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

خیلی ممنون که جوابمو دادی ولی الان که گیم رنجر پولی نیست گارنا هم همین طور فقط اگه پول بدی یک سری امکانات بهتر میتونی استفاده کنی تانگل مشکلش فقط همین هست برای من برم ببینم میتونم بسازم چیزی که گفتی ولی خیلی ممنون

باید پورت فوروارد برای مودمت بسازی (UDP) ولی من که بدون هیچ مشکلی لاگین میشم و بازی هم میکنم به یک مشکلی برخوردم که خود سازندگان تانگل هم نتونستند هنوز حلش کنند....هر ده دقیقه یک بار تانگل من برای یک دقیقه قطع میشه و بعد دوباره وصل میشه... فعلا تانگل مرحله آزمایشی اش رو میگذرونه و تا زمانی که این مشکلات حل نشوند این نرم افزار رایگانه ولی بعدا احتمال زیاد پولی خواهد شد مثل گارنا و گیم رنجر.... پیشنهاد میکنم قیدشو بزنی چون در نهایت مثل من به بن بست میرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اقا من هرچی سرچ میکنم پیدا نمیکنم خواهش میکنم شما کمکم کنید چطوری این کاری رو که میگی انجام بدم
    مدلم : D-Link DSl-2520u

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوستان من تمتم مشکلاتم فقط با یک کلیک حل شد و جا داره من از کمک های شما تشکر کنم حالا من روشو میگم شاید به درد کسی هم خورد اول برید به این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برنامه ی pf config رو دان کنید با حجم 4 مگ بعد بازش کنید ازتو سریال میخواد کنلش کنید برنامه باز میشه و تا یه محدودیتی کار میکنه بعد توی لیست مودم رو انتخاب کنید و ادامه بدید تا این که صفحه اصلی باز میشه و برنامه ای مثل تانگل که مشکل فورواد داره رو کلیک کنید و نوشته port forwad اونو بزنید و تمام حالا برید با تانگل بازی کنید

پروفشنال hm741's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت

پيش فرض

دوستان من تمتم مشکلاتم فقط با یک کلیک حل شد و جا داره من از کمک های شما تشکر کنم حالا من روشو میگم شاید به درد کسی هم خورد اول برید به این لینک [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و برنامه ی pf config رو دان کنید با حجم 4 مگ بعد بازش کنید ازتو سریال میخواد کنلش کنید برنامه باز میشه و تا یه محدودیتی کار میکنه بعد توی لیست مودم رو انتخاب کنید و ادامه بدید تا این که صفحه اصلی باز میشه و برنامه ای مثل تانگل که مشکل فورواد داره رو کلیک کنید و نوشته port forwad اونو بزنید و تمام حالا برید با تانگل بازی کنید
    شما چی بازی میکنی با تانگل؟ اگر موفق شدی بدون قطعی و وقفه بازی کنی و راضی بودی از این نرم افزار بگو تا من ویندوزمو عوض کنم چون تانگل من قطع و وصل میشه و پشتیبانی تانگل هم راه حلی براش هنوز پیدا نکردند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •