تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 64 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 640

نام تاپيک: آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

این ورژن مبین نت آنلاک نمیشه برا fdd سیم کارت 360 مبین نت پیدا کنید و رو همین مودم میتونید استفاده کنید .
    شما اطلاعی دارید سیم کارتو از کجا میتونم پیدا کنم؟

جسارتا حدود قیمتش چقدر هست اگر همین لاک بخوام بفروشمش؟ شما اطلاعی دارید؟ کاملا تمیزه حتی برتد موبین نت روش نخورده
    واقعا بی استفاده بوده فقط اتو اپدیتش روشن بوده متاسفانه
    Last edited by FarzamRamazi; 12-12-2019 at 20:51.

2. 3 کاربر از FarzamRamazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت همراه اول
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

شما اطلاعی دارید سیم کارتو از کجا میتونم پیدا کنم؟

جسارتا حدود قیمتش چقدر هست اگر همین لاک بخوام بفروشمش؟ شما اطلاعی دارید؟ کاملا تمیزه حتی برتد موبین نت روش نخورده
    واقعا بی استفاده بوده فقط اتو اپدیتش روشن بوده متاسفانه
    بله یک نفر اشنا داریم تکی سیم کارت رو میفروشه با بسته اولیه و به نامتون هم میزنه سیم کارت رو بیایید پی وی توضیح میدم .

قیمت سیم کارت 360 با بسته 100 گیگ سه ماهه فکر کنم 250 تومن هست برا یکی از بچه های انجمن که میخواست اشنامون رو معرفی کردم و این قیمت رو بهشون داده بود قبلا 170 میدادن خود من 170 خریدم .

مبین نت رو کسی نمیخره خصوصا بدون سیم کارت و اگر هم با سیم کارت بفروشید باید خریدار و فروشنده برید نمایندگی و سوال کنید و اگر امکانش باشه تغییر مالکیت بدید سیم کارت رو مگر نه فردا دردسر میشه و خریدار با اسم شما از اینترنت استفاده میکنه و هر خلافی بکنه پای شما تموم میشه . بدون سیم کارت هم میتونید نهایتا 350 تومن بفروشید اگر خوش شانس باشید و کسی پیدا بشه بخره .

4. 2 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

بله یک نفر اشنا داریم تکی سیم کارت رو میفروشه با بسته اولیه و به نامتون هم میزنه سیم کارت رو بیایید پی وی توضیح میدم .

قیمت سیم کارت 360 با بسته 100 گیگ سه ماهه فکر کنم 250 تومن هست برا یکی از بچه های انجمن که میخواست اشنامون رو معرفی کردم و این قیمت رو بهشون داده بود قبلا 170 میدادن خود من 170 خریدم .

مبین نت رو کسی نمیخره خصوصا بدون سیم کارت و اگر هم با سیم کارت بفروشید باید خریدار و فروشنده برید نمایندگی و سوال کنید و اگر امکانش باشه تغییر مالکیت بدید سیم کارت رو مگر نه فردا دردسر میشه و خریدار با اسم شما از اینترنت استفاده میکنه و هر خلافی بکنه پای شما تموم میشه . بدون سیم کارت هم میتونید نهایتا 350 تومن بفروشید اگر خوش شانس باشید و کسی پیدا بشه بخره .

والا عزیز من اینقدر هزینه های اشتبااه بابت اطلاعات نادرست کردم که نمیدونید ابتدا یه مودم و سیمکارت از مبناتلکام ثبت نام کردم مدل i40 بعد متوجه شدم اینجا انتن دهی TDD خوب نیست و مشکل سرعت داشتم

(البته متوجه شدم باقی اپوراتور های ارایه دهنده اینترنت با ایرانسل قرارداد دارن و با هر سیمکارت ایرانسلی میشه از این مودم استفاده کرد به جز مبین نت و همراه اول)

یه سیمکارت ایرانسل TD تهیه کردم و دفتر خدمات مشتری برام بسته اشتباهی ثبت کرده الان سرعتم بالای ۵۰۰ کیلوبایت نمیره هرچی تماس هم گرفتم میگن بایید این ۱ سال بگذره

از طرفی با ADSL و نصاب های مخابرات که فقط کیفیت صوت رو بررسی میکنن مشکل دارم با ۲ عدد خط تلفن باز هم سرعتم به ۶۰۰ اینها میرسه

تصمیم گرفتم یه مودم مبین نت تهیه کنم (B612) که از این چند تا سیمکارتی که هزینه کردم براشون استفاده کنم و کلا از شر مودم و این بند و بساطا خلاص شم
    مودمی هم که تهیه کردم واقعا سالم و نو هست از همون سری اول که حتی مارک هواوی داره و یه برچسب مبین نت داشت ولی من نمیدونست اینا اتوماتیک اپدیت دارن باز
    مودم خال هم نداره ولی اپدیت شده

الان باورتون نمیشه
    من ۲ تا مودم دارم و ۴ تا سیم کارت
    حتی حاظرم برای معاوضه با مودم سالم و انلاک هر ۲ رو بدم

انتن دهی FDD اینجا خیلی خوب هست ولی TDD نه خیلی

ممنونم از توضیحاتتون ولی از FDD منظورم قابلیت مودم بود با این که بالا خودم پرسیدم از کجا میشه تهیه کرد چون واقعا گیج شدم که چه کار کنم دیگه و فوق العاده خسته و کلافه هم شدم

6. 4 کاربر از FarzamRamazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

والا عزیز من اینقدر هزینه های اشتبااه بابت اطلاعات نادرست کردم که نمیدونید ابتدا یه مودم و سیمکارت از مبناتلکام ثبت نام کردم مدل i40 بعد متوجه شدم اینجا انتن دهی TDD خوب نیست و مشکل سرعت داشتم

(البته متوجه شدم باقی اپوراتور های ارایه دهنده اینترنت با ایرانسل قرارداد دارن و با هر سیمکارت ایرانسلی میشه از این مودم استفاده کرد به جز مبین نت و همراه اول)

یه سیمکارت ایرانسل TD تهیه کردم و دفتر خدمات مشتری برام بسته اشتباهی ثبت کرده الان سرعتم بالای ۵۰۰ کیلوبایت نمیره هرچی تماس هم گرفتم میگن بایید این ۱ سال بگذره

از طرفی با ADSL و نصاب های مخابرات که فقط کیفیت صوت رو بررسی میکنن مشکل دارم با ۲ عدد خط تلفن باز هم سرعتم به ۶۰۰ اینها میرسه

تصمیم گرفتم یه مودم مبین نت تهیه کنم (B612) که از این چند تا سیمکارتی که هزینه کردم براشون استفاده کنم و کلا از شر مودم و این بند و بساطا خلاص شم
    مودمی هم که تهیه کردم واقعا سالم و نو هست از همون سری اول که حتی مارک هواوی داره و یه برچسب مبین نت داشت ولی من نمیدونست اینا اتوماتیک اپدیت دارن باز

الان باورتون نمیشه

ممنونم از توضیحاتتون ولی از FDD منظورم قابلیت مودم بود با این که بالا خودم پرسیدم از کجا میشه تهیه کرد چون واقعا گیج شدم که چه کار کنم دیگه و فوق العاده خسته و کلافه هم شدم
    باید مودم هارو باید رد کنی بره
    چون اگه بخوای تمام سیم هارو روی یک مود داشته باشی حتما باید i60 بگیری اونم سری که قابلیت انلاک داره (به جز مبین نت)
    حالا باید ببینی که کدوم بصرفه تر هست
    الان بهترین قیمت رو روی بسته td شرکت wenex میده
    که حتی ایرانسل هم به نظرم به پاش نمیرسه
    بهترین قیمت روی خط 4g هم بصورت تمام وقت مال Hiweb
    که برای ثبت نام باید ببینی انتن دهی داری یا نه بعدش مشکل دوم باید کد پستی روستایی بدی برای ثبت نام

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

8. 3 کاربر از senior13sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

الان باورتون نمیشه

دوستمون راست میگن همه مودم ها از 4G گرفته تا ADSL بفروش و به جاش یه دونه I60 بخر و راحت برا همیشه استفاده کن .

10. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوستمون راست میگن همه مودم ها از 4G گرفته تا ADSL بفروش و به جاش یه دونه I60 بخر و راحت برا همیشه استفاده کن .
    استاد لطف دارید

12. 3 کاربر از senior13sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2019

پيش فرض

باید مودم هارو باید رد کنی بره
    چون اگه بخوای تمام سیم هارو روی یک مود داشته باشی حتما باید i60 بگیری اونم سری که قابلیت انلاک داره (به جز مبین نت)
    حالا باید ببینی که کدوم بصرفه تر هست
    الان بهترین قیمت رو روی بسته td شرکت wenex میده
    که حتی ایرانسل هم به نظرم به پاش نمیرسه
    بهترین قیمت روی خط 4g هم بصورت تمام وقت مال Hiweb
    که برای ثبت نام باید ببینی انتن دهی داری یا نه بعدش مشکل دوم باید کد پستی روستایی بدی برای ثبت نام

بله دقیقا بایید تاپیک برنم برای فروش
    فقط یه سوال ازشما اساتید
    بین این 2 کدوم مورد رو توصیه میکنید؟

i60

Archer MR200 v4

الان با این اوضاعی که میبینم مودم های از بیس انلاک خیلی راحت تره

البته که ورژن انلاک i60 مد تظر هست

14. 3 کاربر از FarzamRamazi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

فقط یه سوال ازشما اساتید

i60

Archer MR200 v4

دومی رو چک نکردم
    اگه td هم ساپورت میکنه خوب خوبه
    ولی قیمت باید چک بشه
    انلاک هم چیز خاصی نیست که بخوای روش حساس باشی

16. 4 کاربر از senior13sh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

فقط یه سوال ازشما اساتید

i60

Archer MR200 v4

اصلا گول ظاهر مودم های تی پی لینک و یا دی لینک رو نخورید یک مودم ساده CAT4 هستن عینه B310 یا B315 و نه بیشتر و نه کمتر . شما چون نیاز به هر دو شبکه TDD و FDD و مودم CAT6 داری بهتره همون I60 بخری هیچ مودمی در بازار منطقه و کشور وجود نداره همزمان از TDD ایرانسل و مبین نت و FDD الباقی اپراتورها پشتیبانی کنه همه مودم ها درسته نوشتن TDD ولی منظورشون فرکانس های 2300 تا 2600 هست و نه چیز دیگر تنها مودم دارای ساپورت از فرکانس های بالای 3500 همون I60 هست .

18. 3 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

اینو دوستان دست به دست پخش کنن تا گول تبلیغات و در دام فروشندگان بی وجدان نیفتند : هیچ مودم رومیزی تا به الان در بازار ایران که همزمان از فرکانس های TDD مبین نت و ایرانسل ( یعنی 3500 و 3600 ) و فرکانس های FDD ساپورت کنه به غیر مودم i60 وجود ندارد حتی 2 میلیون تومن به مودم b525 هم بدید چنین قابلیتی ندارد .

20. 5 کاربر از saber73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •