تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 20 از 34 اولاول ... 1016171819202122232430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 191 به 200 از 333

نام تاپيک: **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

پروفشنال p30g's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

اینم حذفش کن این انجمن لیاقت پستهای مفید منو نداره
    Last edited by p30g; 13-06-2016 at 12:34.

2. این کاربر از p30g بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال سرویس های 3G/4G اپراتورها srx190d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض **|| راهنمایی خرید کولر گازی اینورتر دار ||**

سامسونگ و الجی رو دقیقا نمیدونم
    ولی گری های شرکت نیا ریمارک ecoair هست.
      محتوای مخفی: تصاویر 
    احتمالا ecoair شركت سفارش دهنده باشه
    كلي خريد كرده با مارك خودش
    چون gree خيلي معروف تر از ecoair بعيد ميدونم گري از اكو گرفته باشه
    مثل اين ميمونه كه بگيم هواوي از ايرانسل مودم گرفته
    با توجه به اينكه ايرانسل با مارك خودش مودم مياره ايران

داره خودمونی میشه hamidreza777's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سامسونگ و الجی رو دقیقا نمیدونم
    ولی گری های شرکت نیا ریمارک ecoair هست.
      محتوای مخفی: تصاویر 
    چه ریموت زمختی هم داره
    از شرکت های داخلی همچین کاری بعید نیست ،ولی خب شرکت های چینی هم اعتباری بهشون نیست،ریموت کم آورده پریده از بازار یه تعداد ریموت خریده گذاشته رو جنسش.
    قبلا نمونه این کار رو در اجناس دیگر شرکت های چینی دیدم.

یه سوال فنی، شما از کجا فهمیدی که اون ecoair از گری کپی نکرده؟
    Last edited by hamidreza777; 23-05-2016 at 23:54.

5. این کاربر از hamidreza777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه petozherver's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

دوستان مارک ASR چجوریه؟
    امروز با یه تعمیر کار کولر صحبت کردم گفت asr خیلی عالیه خرابی هم نداره
    حتی گفت از ال جی و سامسونگم بهتره

یه سواله دیگم دارم اونم این که کولر اینورتر دار تو شمال کشور توصیه نمیشه؟

تعمیر کاره گفت تو شمال اصلا کسی اینورتر استفاده نمیکنه حتی نمایندگی ها هم توصیه نمیکنن.
    اینجا تو تابستان نوسان برق هم زیاد هست هم به خاطر نوسان و هم به خاطر آب و هوا ی شمال گفت اینورتر توصیه نمیشه.آیا درسته؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

بالاخره بعد از کلی جست و جو در سایت ها کولر LG NEXT ONE INVERTER V مدل 18000 برای سالن 45 متری و 12000 برای اتاق خواب 25 متری با در و پنجره 2 جداره خریداری شد.
    مدل 18000 به قیمت 3670 و مدل 12000 به قیمت 2640
    هر دو مدل ساخت کره و با گارانتی گلد ایران میباشد با نصب رایگان

اینجا میخوام دلایل انتخاب خودم رو بگم شاید به درد دوستان بخوره:
    بنده همیشه سعی میکنم بهترین مارک بازار رو بخرم هرچند قیمتش بالاتر باشه(هیچ گرونی بی دلیل نیست) چون اگه به چیزی که میخرین با دید بلند مدت نگاه کنید و هزینه نگهداری و تعمیرات و پول برق مصرفی رو در نظر بگیرین سود میکنید، به همین خاطر اولش میخواستم کولر اجنرال بگیرم از بانه ولی با تحقیقات و پست های دوستان متوجه شدم که اولا اکثر کولر های بانه تقلبی هستن(به اصطلاح لیبلی هستش) ثانیا اصلا در بانه کولر اینورتر وجود نداره اینو از صحبت با دوستان فهمیدم و اینکه به شخصه کسی که در بانه فروشگاه داست و آدم درستی بود گفتش (گفت من 7 ساله اینجا مغازه دارم تا حالا کولر اینورتر دار ندیدم - دمش گرم که راستش رو گفت) ثالثا دلیل اصلی که از خرید از بانه منصرف شدم این بود که(میتونستم اجنرال بدون اینورتر اصلی بگیرم) مدل های مشترک اصلی کلا 500 تومن بیشتر اختلاف قیمت نداره (اینجوری نیست که نصف قیمت باشه - مگر اینکه جنسش فیک باشه) که اگه 200 تومن به حمل و نقلش اضافه کنیم و 100 تومن به نصبش تقریبا به همون قیمت اینجا میرسه منتها 200 تومن ارزون تر میشه ولی به قیمت کولر بدون گارانتی. اکثر کولر های بازار دارای گارانتی 18-24 ماهه قطعات و 5 ساله کمپرسور(نصف قیمت کولر مربوط به کمپرسور میباشد) هستند که شما تا چند سال خیالتون از کولر راحت خواهد بود.
    با این جساب تصمیم گرفتم بهترین کولر بازار با گارانتی که به نظرم اجنرال هستش رو بگیرم ولی متاسفانه به دلیل سودجویی هایی که در بازار وجود داره کولر 24000 اینورتر اجنرال در عرض 10 روز 562 هزار تومن و کولر 18000 اینورتر اجنرال در عرض 10 روز 828 هزار تومن گرون شد (به دلیل گرم شدن هوا) هر چند مارک LG هم 150-200 تومن گرون تر شد ولی قیمت هایسنس بدون تغییر مونده بود(قابل توجه کسانی که میکن میخواییم بذاریم هوا گرم تر که شد کولر بخریم. این دلال های سودجوی نامرد با افزایش دمای هوا قیمت ها رو بالاتر میبرن به نظرم بهترین زمان خرید کولر زمستان هستش چون قیمت ها به کمترین مقدار خودش میرسه)
    به این دلیل از خرید اجنرال اینورتر گارانتی دار نیز منصرف شدم و بین دو کولر LG NEXT ONE INVERTER و هایسنس اینورتر مردد بودم، این دو مارک حدود 700(در مدل 12000) و 900(در مدل 18000) تومن اختلاف قیمت داشتند بنابراین برای انتخاب بین این دو مارک بیشتر تحقیق کردم و دنبال دلیلی بودم که این اختلاف قیمت رو توجیه کنه(به غیر از این که LG ساخت کره و هایسنس ساخت چین هستش)
    1- کولر ال جی در پنل خارجی دارای روکش طلا میباشد که مانع از پوسیدگی آن برای سالها خواهد شد
    2- دلیل اصلی قدرت مینیمم کارکرد این دو مارک بود از اونجایی که این دو مارک اینورتر هستند هر چه قدرت مینیمم کارکرد کولر کمتر باشه میتونه با جریان کمتری شروع به کار کنه و نوسان برق کمتری ایجاد کنه و اینکه بدون خاموش شدن با کمترین توان ممکن ادامه کار بده برای کولر های ال جی این مقدار برابر (3500 Btu در مدل 12000 و 3700 Btu در مدل 18000) بود و برای هایسنس برابر (5100 Btu در مدل 12000 و 7200 Btu در مدل 18000) بود
    3- و دلیل آخر بدلیل داشتن یونیزه کننده هوا و کنترل مصرف انرژی برای کولر ال جی، که با این کار میتونید حداکثر توان کولر رو 60% و 80% و 100% تنظیم کنید و مصرف برق رو کنترل کنید
    به دلیل مطالب بالا در نهایت مارک ال جی انتخاب و خریداری شد و در روزهای گرم اخیر تست شد و از انتخاب خودم راضی هستم.

امیدوارم شما هم انتخاب خوبی داشته باشید.
    یا حق
    Last edited by aghyool; 30-05-2016 at 10:17.

8. 4 کاربر از aghyool بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

اینم کولر ما.
    سامسونگ 25000 مدل good 1 اینورتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از آقا حمید رضا که خیلی راهنماییم کردن
    Last edited by petozherver; 30-05-2016 at 12:52.

10. این کاربر از petozherver بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بالاخره بعد از کلی جست و جو در سایت ها کولر LG NEXT ONE INVERTER V مدل 18000 برای سالن 45 متری و 12000 برای اتاق خواب 25 متری با در و پنجره 2 جداره خریداری شد.
    مدل 18000 به قیمت 3670 و مدل 12000 به قیمت 2640
    هر دو مدل ساخت کره و با گارانتی گلد ایران میباشد با نصب رایگان

اینجا میخوام دلایل انتخاب خودم رو بگم شاید به درد دوستان بخوره:
    بنده همیشه سعی میکنم بهترین مارک بازار رو بخرم هرچند قیمتش بالاتر باشه(هیچ گرونی بی دلیل نیست) چون اگه به چیزی که میخرین با دید بلند مدت نگاه کنید و هزینه نگهداری و تعمیرات و پول برق مصرفی رو در نظر بگیرین سود میکنید، به همین خاطر اولش میخواستم کولر اجنرال بگیرم از بانه ولی با تحقیقات و پست های دوستان متوجه شدم که اولا اکثر کولر های بانه تقلبی هستن(به اصطلاح لیبلی هستش) ثانیا اصلا در بانه کولر اینورتر وجود نداره اینو از صحبت با دوستان فهمیدم و اینکه به شخصه کسی که در بانه فروشگاه داست و آدم درستی بود گفتش (گفت من 7 ساله اینجا مغازه دارم تا حالا کولر اینورتر دار ندیدم - دمش گرم که راستش رو گفت) ثالثا دلیل اصلی که از خرید از بانه منصرف شدم این بود که(میتونستم اجنرال بدون اینورتر اصلی بگیرم) مدل های مشترک اصلی کلا 500 تومن بیشتر اختلاف قیمت نداره (اینجوری نیست که نصف قیمت باشه - مگر اینکه جنسش فیک باشه) که اگه 200 تومن به حمل و نقلش اضافه کنیم و 100 تومن به نصبش تقریبا به همون قیمت اینجا میرسه منتها 200 تومن ارزون تر میشه ولی به قیمت کولر بدون گارانتی. اکثر کولر های بازار دارای گارانتی 18-24 ماهه قطعات و 5 ساله کمپرسور(نصف قیمت کولر مربوط به کمپرسور میباشد) هستند که شما تا چند سال خیالتون از کولر راحت خواهد بود.
    با این جساب تصمیم گرفتم بهترین کولر بازار با گارانتی که به نظرم اجنرال هستش رو بگیرم ولی متاسفانه به دلیل سودجویی هایی که در بازار وجود داره کولر 24000 اینورتر اجنرال در عرض 10 روز 562 هزار تومن و کولر 18000 اینورتر اجنرال در عرض 10 روز 828 هزار تومن گرون شد (به دلیل گرم شدن هوا) هر چند مارک LG هم 150-200 تومن گرون تر شد ولی قیمت هایسنس بدون تغییر مونده بود(قابل توجه کسانی که میکن میخواییم بذاریم هوا گرم تر که شد کولر بخریم. این دلال های سودجوی نامرد با افزایش دمای هوا قیمت ها رو بالاتر میبرن به نظرم بهترین زمان خرید کولر زمستان هستش چون قیمت ها به کمترین مقدار خودش میرسه)
    به این دلیل از خرید اجنرال اینورتر گارانتی دار نیز منصرف شدم و بین دو کولر LG NEXT ONE INVERTER و هایسنس اینورتر مردد بودم، این دو مارک حدود 700(در مدل 12000) و 900(در مدل 18000) تومن اختلاف قیمت داشتند بنابراین برای انتخاب بین این دو مارک بیشتر تحقیق کردم و دنبال دلیلی بودم که این اختلاف قیمت رو توجیه کنه(به غیر از این که LG ساخت کره و هایسنس ساخت چین هستش)
    1- کولر ال جی در پنل خارجی دارای روکش طلا میباشد که مانع از پوسیدگی آن برای سالها خواهد شد
    2- دلیل اصلی قدرت مینیمم کارکرد این دو مارک بود از اونجایی که این دو مارک اینورتر هستند هر چه قدرت مینیمم کارکرد کولر کمتر باشه میتونه با جریان کمتری شروع به کار کنه و نوسان برق کمتری ایجاد کنه و اینکه بدون خاموش شدن با کمترین توان ممکن ادامه کار بده برای کولر های ال جی این مقدار برابر (3500 Btu در مدل 12000 و 3700 Btu در مدل 18000) بود و برای هایسنس برابر (5100 Btu در مدل 12000 و 7200 Btu در مدل 18000) بود
    3- و دلیل آخر بدلیل داشتن یونیزه کننده هوا و کنترل مصرف انرژی برای کولر ال جی، که با این کار میتونید حداکثر توان کولر رو 60% و 80% و 100% تنظیم کنید و مصرف برق رو کنترل کنید
    به دلیل مطالب بالا در نهایت مارک ال جی انتخاب و خریداری شد و در روزهای گرم اخیر تست شد و از انتخاب خودم راضی هستم.

امیدوارم شما هم انتخاب خوبی داشته باشید.
    یا حق
    خیلی خوشحال شدم از اینکه با تحقیق و منطق درستی خرید کردید و به نظر من بهترین کار رو کردید و گول پلاس های تقبلی بعد از A که شده معیار مصرف انرژی در بانه و ابزاری برای کلاهبرداری رو نخوردین.

در مورد روکش طلا من شک دارم این کار بر روی فین های پنل انجام شده باشه ولی خب استفاده از آلومینیوم باعث میشه که زنگ نزنه،من سامسونگ رو چک کردم به نظر میرسه بجای ورق گالوانیزه که در کولر های ارزون قیمت استفاده میشه جنسش آلیاژی از آلومینیوم و مس باشه که هیچوقت زنگ نخواهد زد.

12. 2 کاربر از hamidreza777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم کولر ما.
    سامسونگ 25000 مدل good 1 اینورتر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر از آقا حمید رضا که خیلی راهنماییم کردن
    مبارک باشه
    فقط فکر کنم به خاطر محدودیت ارتفاع مجبور شدین خیلی بالا ببرید پنل رو ،البته با توجه به خم مثلثی کولر سامسونگ فکر نکنم خللی در عملکرد و گردش هوا پیش بیاد .

14. این کاربر از hamidreza777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    neverland

پيش فرض

مبارک باشه
    فقط فکر کنم به خاطر محدودیت ارتفاع مجبور شدین خیلی بالا ببرید پنل رو ،البته با توجه به خم مثلثی کولر سامسونگ فکر نکنم خللی در عملکرد و گردش هوا پیش بیاد .
    بله دیگه سقف خیلی کوتاه هست.
    به خاطر محدودیت جا هم ناچار شدیم به صورت عرضی نسبت به اتاق قرار بدیم اگه میشد به صورت طولی قرار داد بهتر میشد.الانم راحت خنک میشه ولی اون طوری باد و خنکی مستقیما بهمون بر خورد میکرد.
    البته دریچه کولر با چرخشش تا حدی کمک میکنه ولی باز باد مستقیم یچیزه دیگه بود

داره خودمونی میشه mpx1386's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    راستش یکی از دوستان یه کولر مارک وستل ترکیه ای داره اینورتر 12000 سرد و گرم
    خیلی کم کارکرده و 1.600.000 می ده به نظرتون این مارک خوبی هست و آیا این قیمت می ارزه ؟
    خودش که خیلی تعریف می کنه و میگه این محصولات به اروپا صادر میشه و جنش و ... خیلی خوبه و از مارک های چینی هایسنس و تراست و ... خیلی بهتره
    به نظرتون این کولر گازی می ارزه و مارک خوبی هستش ؟ بخریم ازش.
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •