تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: درخواست مشاوره از عزیزان بخش فنی و سخت افزار برای خرید قطعات

آخر فروم باز zonealarm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

ببینین از این لینک می شه همچین برداشتی کرد؟

البته اینو الان پیدا کردم و اونی که قبلا دیده بودم نیست

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه saeid_2001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببینین از این لینک می شه همچین برداشتی کرد؟

البته اینو الان پیدا کردم و اونی که قبلا دیده بودم نیست

اره چرت گفته البته مقالشم قديميه در مورد AW8D هست الان Abit ؛ AW9D رو هم زده كه Conroe ساپورت هست . اصلا ميني وجود نداره كه هم CrossFire ساپورت كنه و هم SLI چون كاملا متفاوتند اصلا نميشه با هم باشن مگه اينكه يه مينبوردي بزنن كه دو نوع چيپست داشته باشه كه اونم نميشه .

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

خوب سيستمي كه من گفتم با توجه به بودجتون بود دوست عزيز وگرنه E6400 خوب بهتره .
    در مورد مينبورد اين مين BioStar Tforce خيلي مين خوبيه و قيمتش هم واقعا مناسبه . ولي ميني كه SLI ساپورت باشه و از پردازندهاي Intel Conroe پشتيباني كنه فعلا موجود نيست مگه اينكه واستي تا مينهاي با چيپ nForce 680i SLI بيان كه البته قيمتاشون خيلي زياده و به بودجه شما نميخوره بازم در ضمن اگه از SLI استفاده ميكني مين SLI به كارت مياد در غير اين صورت مين SLI ميخواي چيكار .
    در مورد كارت گرافيك خوب PixelView كارتهاي خوبي ميزنه و قيمت اين كارت 7900GS ش هم خيلي مناسبه البته XFX اين كارت هم تو همين قيمتاست ولي من PixelView رو ترجيح ميدم ديگه هر برند ديگهاي بخواي بخري قيمتاشون زياد ميشه 7900GT هم قيمتاش بالاست فكرنكنم زير 280-290 تومن بشه پيدا كرد و به بودجه شما نميخوره البته دوست خوبمون كيوان خان به تازگي [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم وارد كردن كه متاسفانه من قيمت كارتاشون رو هنوز ندارم شايد بتوني X1950 Pro 512Mb/256Mb بگيري البته بايد ببني اين كارت رو چقدر قيمت گذاشتن اگه قيمتش به قيمت دلاريش نزديك باشه خوب اين كارت ارزش خريد زيادي داره و از 7900gs خيلي بهتره و عملكردش نزديك به 7900gt هست مخصوصا برند HIS اين كارت با اون كولينگ Iceq فوقالعادش ولي بايد ببنيم كيوان خان با چه قيمتي ميخوان اين كارت رو عرضه كنن اگه حدود 250 تومن بدن اين كارت رو خيلي خوبه .
    در مورد كيس هم خوب Silent Storm قيمتش حدود 56-57 تومنه كيس خوبيم هست مخصوصا با اون فني كه وسطش داره سيستم كولينگ خارجي خوبي ميتونه باشه

سلام
    درسته در حال حاضر مینهایی که از SLI ساپورت می کنند یرای AMD طراحی شده
    سعید جان نظر خودت چیه! ATI هرچقدر که خوب باشه باز Nvidia از لحاظ توانایی حرفهای بیشتری برای گفتن داره! حالا 2 راه هست! یا من بیام ATI بردارم و متقابلا مینی اتخاب کنم که از تکنولوژی Crossfire پشتیبانی کنه یا نه بیام Gforece 7900GT انتخاب کنم روی همین مینی که شما گفتید!
    در مورد کیس گرین رفتم تو سایتش دیدم که ATX من دنبال کیسهای BTX می گردم شما کیسی مدنظرتون هست
    می تونی یه لطفی کنی یه لیست بندی انجام بدید و ببینید اگه بخوام 7900gt بردارم با cpu e6400 یا ATI چقدر باید هزینه کنم

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اره چرت گفته البته مقالشم قديميه در مورد AW8D هست الان Abit ؛ AW9D رو هم زده كه Conroe ساپورت هست . اصلا ميني وجود نداره كه هم CrossFire ساپورت كنه و هم SLI چون كاملا متفاوتند اصلا نميشه با هم باشن مگه اينكه يه مينبوردي بزنن كه دو نوع چيپست داشته باشه كه اونم نميشه .
    OK .

البته انگار با دستکاری درایور های NVIDIA این کارو انجام می دن که نه NVIDIA ونه اینتل این کارو تایید نکردن و گفتن هیچ تصمیمی برای SLi ساپورت کردن 975 ندارن.

لذا می شه گفت عملا منتفیه.

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    درسته در حال حاضر مینهایی که از SLI ساپورت می کنند یرای AMD طراحی شده
    سعید جان نظر خودت چیه! ATI هرچقدر که خوب باشه باز Nvidia از لحاظ توانایی حرفهای بیشتری برای گفتن داره! حالا 2 راه هست! یا من بیام ATI بردارم و متقابلا مینی اتخاب کنم که از تکنولوژی Crossfire پشتیبانی کنه یا نه بیام Gforece 7900GT انتخاب کنم روی همین مینی که شما گفتید!
    در مورد کیس گرین رفتم تو سایتش دیدم که ATX من دنبال کیسهای BTX می گردم شما کیسی مدنظرتون هست
    می تونی یه لطفی کنی یه لیست بندی انجام بدید و ببینید اگه بخوام 7900gt بردارم با cpu e6400 یا ATI چقدر باید هزینه کنم
    والا اول باید به این سوال جواب بدی که آیا کاری که می خوای بکنی واقعا 2 گرافیک کفاف نمی ده و حتما باید

Multi GPU باشه؟چون واقعا این SLi و یا crossfire قدرت رو بیشتر می کنن ولی نه 2 برابر.یعنی چی؟

یعنی اینکه شما اگه کل پولتو بدی یه کارت High End بگیری خیلی پرفورمانس بالایی داری نسبت به حالتی که

همون پولو تقسیم بکنی به 2 تا کارت متوسط و 2 کارتو با هم ببندی.مگه اینکه همون طور که گفتم یه کارت High End

کفاف نده و بخوای 2 تا High End با هم داشته باشی.

اگه با یه دونه گرافیک بالا کارت راه می افته همون برد آقا سعید رو ببند و بقیه پولتو رو کارت گرافیک اضافه کن.

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام
    منم یه سوالی داشتم این کارتهای جدید 7900 یا همیت His ها از مانیتورهای crt پشتیبانی می کنند مثل lg flat چون من بقلشون چیزی نمی بینم
    ممنون می شم اگه جواب بدبد
    دوست عزیز

اگه منظورتون اینه که مانیتور هایی که DVI ندارن رو می شه به این کارتا وصل کرد یا نه باید بگم بله

با یه تبدیل DVI به VGA میتونین این کارو بکنین.

اینم عکسش:

البته کارت گرافیک که می خرین این تبدیل داخل همون پکیج هست و لازم نیست جدا تهیه کنین.

پروفشنال william's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

والا اول باید به این سوال جواب بدی که آیا کاری که می خوای بکنی واقعا 2 گرافیک کفاف نمی ده و حتما باید

Multi GPU باشه؟چون واقعا این SLi و یا crossfire قدرت رو بیشتر می کنن ولی نه 2 برابر.یعنی چی؟

یعنی اینکه شما اگه کل پولتو بدی یه کارت High End بگیری خیلی پرفورمانس بالایی داری نسبت به حالتی که

همون پولو تقسیم بکنی به 2 تا کارت متوسط و 2 کارتو با هم ببندی.مگه اینکه همون طور که گفتم یه کارت High End

کفاف نده و بخوای 2 تا High End با هم داشته باشی.

اگه با یه دونه گرافیک بالا کارت راه می افته همون برد آقا سعید رو ببند و بقیه پولتو رو کارت گرافیک اضافه کن.
    سلام Zonealarm جان
    من هم با نظر شما موافقم مگراینکه کسی استدلال قویتری داشته باشه که فکر کنم اون هم با جیب من سازگاری نداشته باشه
    پس من مجدد قطعات لیست می کنم فقط یه چند تا نکته مونده که اگه برطرف بشه فکر نکنم مشکلی داشته باشه!

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    کد:
    نکته: از چه برندی انتخاب بشه!

کد:
    کد:
    نکته: وسترن 300 چنده؟

کد:
    اگه 7900 بردارم باید یه پاور 500 بگیرم چون حداقل برق مورد نیاز این کارت 450 است

اما کیس اقا کسی در مورد BTX اطلاعاتی داره در حال حاضر اینجا چه مدلهایی میشه پیدا کرد.

سوال اخر اینکه ما کابل IDE نداریم که همزمان 3 device پشتیبانی کنه! چون من یه هارد IDE دارم با یه DVD بیشتر نمی تونم استفاده کنم مگراینکه یه device از طریق usb وصل کنم.!؟

اگه دوستان لطف کنند این قطعات با یک حدود قیمت جمع بندی کنند ممنون میشم!
    باز اگه پیشنهاد دیگه ای داشتید در خدمت هستم
    ممنون

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببين اگه ميخواي دو تا VGA بگيري (كه البته از نظر من اصلا تو كارتهاي متوسط درست نيست اين كار) خوب ميني بگير كه SLI يا Crossfire پشتيباني كنه ولي اگه مثلا ميخواي يه 7900gt يا هر كارت ديگهاي بگيري مين SLI يا Crossfire به چه دردي ميخوره تازه اصلا با SLI و Crossfire قدرت دوبرابر نميشه اكثرا 1.5 برابر هم نميشه بعضي جاها هم اختلافش با كارت تك خيلي كم ميشه .

ايني هم كه Radeon بگيري يا Geforce , بهتره يه چند روز صبر كني تا كيوان خان قيمت HIS ها رو اعلام كنه اگه قيمتاش خوب باشه خوب همونطور كه گفتم ميتوني HIS Iceq X1950 pro بگيري كه خيلي كارت خوبيه اگه گرون بود كه همون 7900GS رو بگير .قيمت 7900gt ها هم تو برندهاي مختلف خيلي متفاوت البته اين براي 7900GS هم صدق ميكنه ولي فكر ميكنم ارزونترين 7900GT بازار همXFX باشه كه حدود 240-250 تومنه مثلا Leatek هم همين كارت رو داره ميده 350-360 تومن البته الكي گرونه .
    Last edited by saeid_2001; 17-12-2006 at 18:53.

تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

خیلی خب

در مورد سی پی یو همون طور که قبلا گفتم اگه E6600 ببندین که دیگه آخر قدرت می شه.

دیگه بستگی داره به پولتون.

شما که بردت ATX هست کیس BTX می خوای چیکار؟

هر گذر گاه IDE حداکثر از 2 تا دستگاه پشتیبانی می کنه.اگه بیشتر میخوای باید تبدیل بزنی حالا

یا IDE to USB یا IDE to SATA

در مورد برق مورد نیاز هم یه نگاهی به اینجا بکن:

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اما کیس اقا کسی در مورد Btx اطلاعاتی داره در حال حاضر اینجا چه مدلهایی میشه پیدا کرد.
    زيادي پيشرفته حركت ميكني Btx كجا بود , مثل اينكه توسعش از طرف اينتل كنسل شده همين جديدا , اگرم كنسل نشده بود تازه كيس Btx اهميتي نداره كه مهم اون مينبورد Btx هست كه بايد بره تو كيس ولي كلا پروژش تعطيل شده البته يسري كمپانيهاي غول مشنگ هنوز تو كامپيوتراشون ازش استفاده ميكنن شايدم ديگه نكنن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •