تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: شبکه مورد تایید شما کدام یک است؟

راي دهنده
600. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • IR-TCI

240 40.00%
  • Taliya

101 16.83%
  • Iran Cell

259 43.17%
صفحه 2 از 93 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 925

نام تاپيک: IR-TCI , Taliya , Iran Cell

پروفشنال +WarriorKing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

من تو كرجم
    كيفيت ايرانسل عاليه حتي بهتر از دولتي
    مزاياش سرعت بالا و كيفيت صداي بالا
    همچنين امكانات جانبيش كه كه تو راهه!
    البته تالیا هم در ابتدا یه حرفهایی از MMS و ... میزد که هنوز چیزی ازش ندیدیم...
    امیدوارم در آینده نزدیک ایرانسل یه کارایی بکنه...

در مورد کیفیت صدا هم parsbin درست میگه... الان ایرانسل و تالیا کیفیت صدایی عالی دارند... در صورتی که متاسفانه شبکه دولتیمون (IR-TCI) اصلان شرایطی برای مکالمه آسانی رو فراهم نکرده

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

مزایا:1-قیمت آن یک سوم قیمت سیمکارتهای کد 4 است!!! 2-هر کجای تهران که می روم نام خیابان بر روی صفحه نمایش گوشی نوشته میشود!!! 3-مموری سیمکارت 10برابر سیمکارتهای دیگر ظرفیت دارد(توانائی ذخیره 500 شماره تلفن و...)!!!

البته 2 برابر سیم کارت های معمولی... سیم کارت های معمولی 250 تا حافظه داره

«اگه ممکنه یکی بگه مورد 2 چطوری کار می کنه؟؟؟؟»

تا اونجایی که من اطلاع دارم و بچه های دیگه ما رو در جریان گذاشتند همچین سرویسی از طرف ایرانسل ارائه نشده...
    یکی از بچه ها میگفت پیش شماره تلفن اون منطقه نمایش داده میشه...
    بهترین کار تماس با پشتیبانی شبکه ایرانسل هست: 09351350000
    Last edited by +WarriorKing; 18-12-2006 at 23:57.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    من ايرانسل دارم واقع عاليه هر كي همين الان نخره بعد ضرر مي كنه.
    به نظرت ممکنه قیمت سیم کارت هاش بالا بره؟
    به عنوان مثال شبکه تالیا سرویس دهی عالی رو فراهم کرده (مخصوصا نسبت به شروع کارش) ولی قیمت سیم کارتاشو بالا نبرده!

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

دو تا سوال:
    1- سیم کارتهای ایرانسل هم مثل سیم کارتهای تالیا دارای آرم شرکت روی سیم کارت هستند یا نه؟

2- خطوط ایرانسل VMS دارند یا دردسر فعال سازی داره (وقتی سیم کارت خریداری میشه قابلیت استفاده از VoiceMail وجود داره یا نه؟)

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یکی از بچه ها طریقه استفاده از سرویس Vms تالیا رو میخواست:

چگونگی استفاده از سرویس پیام صوتی

برای شنیدن پیام های خود می تونید شماره 777 را بگیرید. تماس با شماره 777 هزینه ای معادل تماس با تلفن همراه برای شما خواهد داشت.

اگر از خط ثابت برای شنیدن پیام هاتون استفاده می کنید، اول باید شماره موبایل خود را گرفته، وقتیکه پیام خوشامدگویی شما در حال پخش شدن است، کلید # را فشار دهید و رمز عبور 4 رقمی خود را وارد کنید. (رمز ورود به صورت پیش فرض 1234 است)

چگونگی تغییر رمز عبور پیش فرض

ابتدا با تلفن همراه تالیا خود با شماره 777 تماس بگیرید, دکمه 7 را برای دسترسی به منوی تنظیم فشار دهید. دکمه 4 را فشار دهید و رمز عبور چهار رقمی جدید را وارد کنید, دکمه # را دو بار فشار دهید.

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

خوب من یه چیزی می گم ور ندارین با چماغ بیافتین به جون من !!!
    اول از همه به نظر من هیچ کدوم به درد نمی خوره (ما مجبوریم از یکی استفاده کنیم به هر حال) من فقط به خاطر کارم نیاز دارم موبایل داشته باشم که همون موبایل دولتی کارام رو راه می اندازه !!! سیم های دولتی هم اگه تو مناطق شلوغ شهری نباشید از نظر مکالمه مشکلی ندارید ... مثلا تو انقلاب اگه باشید یکی بهتون زنگ بزنید صد بار باید حرفتون رو تکرار کنید تا شاید طرفتون متوجه صحبت شما بشه ولی تو یه جای خلوت تر مثل ولیعصر هیچ مشکلی نیست اینو بر اساس تجربه می گم به خاطر کارم اینور اون ور زیاد می رم جا های شلوغ افتضاحه !

تالیا که قبلا مفتش گرون بود الان خبر ندارم !!!

ایرانسل هم که می گن خوبه بذارید این اولشه تالیا هم اون اولشاش خوب بود وسطاش که من دیدم افتضاح بود الانم که گفتم خبر ندارم !!! البته من امروز دیدم تو تلوزیون زیر نویس کرد برای ایرانسل که می تونید شماره ای که دوست دارین رو بخرین یه تلفنم داد برای اطلاعات بیشتر !!! اینم می تونید به عنوان یکی از مزیت هاش نام ببرید (البته اگه واقعا یه همچین چیزی باشه !)

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یک خبر برای تالیا داران در مورد پوشش دهی شبکه:

تمامي شهرهاي پرجمعيت كشور در يك ماه آينده زير پوشش تاليا قرار مي‌گيرد

مشتركان تاليا در حال حاضر مي‌توانند در شهرهاي تهران، كرج، مشهد،تبريز اصفهان،شيراز، قم، زنجان، قزوين، زاهدان،همدان،بندرعباس،باب ل،رشت،اهواز، كرمان،اراك و يزد از خدمات اين شبكه استفاده كنند. گزارش روابط عمومي شركت تاليا حاكيست كه بر اساس برنامه زمان بندي شده شهرهاي اردبيل، ايلام، گرگان، كرمانشاه، خرم‌آباد، اروميه، ياسوج، سنندج، بوشهر و شهركرد نيز در كمتر از ‪ ۳۰‬روز آينده (از 18 آذر) تحت پوشش اين شبكه قرار مي‌گيرند.

به این ترتیب تا پایان دی ماه 1385 تعداد شهرهای پوشش دهی شده تالیا به 28 میرسد.

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یک خبر هم برای ایرانسل داران در مورد پوشش دهی شبکه:

ايرانسل اپراتور دوم تلفن همراه ايران، شبكه Gsm خود را در شهرهاي تهران، مشهد، تبريز، ساري، كرج، اروميه و مراغه افتتاح كرده است.

ايرانسل تا پايان سال جاري حدود 70 شهر را تحت پوشش شبكه خود قرار مي دهد.

Banned kiarash3500's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تو قلب خداي مهربون

پيش فرض

تو یکی از تاپیک های همین انجمن نوشته شده ام ام اس در ایرانسل این خبر واقعیت داره؟
    ممنون

تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

بیا، اینم تالیـــــا که میگن زمانیه و این حرفا:

يک طرفه شدن تاليا دو ماهه شد...
    مشتركين سيم كارت‌‏هاي اعتباري تاليا مي‌‏توانند مطمئن باشند كه از اين پس زمان يك طرفه شدن سيم كارت‌‏هايشان به دوماه افزايش يافته است.
    زمان يك‌طرفه شدن سيم‌كارت تاليا كه قبل از این ‌15 روز بود، به يك ماه افزايش ‌يافت و علاوه بر آن مشتركان براي يك ماه ديگر فرصت دارند تا براي پرداخت شارژ خود اقدام كنند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •