تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 84

نام تاپيک: گیج شدم VN7-592G N551VW N552VW G551VW

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

همین مدل 4ک رو گرفتن
    روی مشاهده فیلم یا چت تصویری بعد 30-40 دقیقا تصویر میپره و ارور گرافیک میگیرن
    خودم واسشون چندین بار اپدیت کردم هم درایور اینتل 530 و هم nvidia رو
    ولی فرقی نکرده
    سلام.
    پس دستگاه دوستت ایراد دارد. پیگیر گارانتی اش باشید.

كاربر فعال انجمن امنيت نرم افزار lvl@ster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

من حدودا یک هفته یا 10 روزی میشه Asus n552 vw-A همونی که 4k هست را گرفتم . سه روز درگیر نصب ویندوز و برنامه ها بودم . هی ویندوز میزدم پاک میکردم و دوباره از اول . دلیلش هم همین فلش زدن (پرپر شدن ، سو سو شدن )صفحه نمایش و پر پر زدن مونیتور بود

خیلی ناراحت بودم فکر میکردم مشکل سخت افزاری دارد . وقتی از Device manager گرافیک intel را disable میکردم مشکل حل میشد . احساس کردم کارت گرافیک intel مشکل داره . مشکل پر پر شدن مانیتوز زمانی اتفاق می افتاد که ویندوز را زدم تمام شده و تمامی نرم افزار ها را نصب کردم و بعد از یک بار ریستارت می دیدم داره پرپر میزنه

بالاخره رفتم سایت intel.com در انجمن مربوطه خواستم تاپیک بزنم . دیدم قبلا یکی از ایرانی های عزیز اونجا تاپیک زده و دقیقا همین مشکل را گفته

دیدم طرف توی تاپیک نوشته بعد از نصب Visual Studio 2015 این اتفاق می افتد . همون جا متوجه شدم مشکل منم از اونجا ناشی میشه . چون بعد از نصب ویژوال استدیو 2015 دقیقا این اتفاقات برای منم می افتاد

در ادامه ی تاپیک نوشته بود که مشکل بخاطر runtime های VC++ هست که ویژوال استدیو نصب می کنه و با درایور اینتل به مشکل بر میخوره

بخاطر همین مساله من از خیر Visual Studio 2015 گذشتم و نسخه ی 2012 را نصب کردم و چند روزی هم از این مساله میگذرد . حتی یدونه هم مشکل نداشتم

لب تاپ فوق العاده قدرتمند برای کارهای سنگین و پردازشی و گرافیکی هست بسیار راضی هستم

اگر برای شما هم مشکل پر پر شدن مانیتور اتفاق افتاد صد در صد بدونید که یه چیزی نصب کردید که با کارت گرافیک اینتل به مشکل خورده و باعث این مسائل شده است

در ضمن باتری دستگاه هم خوب جواب میدهد و راضی کننده است . اما ملاک من همیشه بروز بدون دستگاه و توان پردازشی ان در کارهای سنگین هست . باتری مهم نیست . باتری معیار خوبی برای مقایسه نیست
    Last edited by lvl@ster; 13-04-2016 at 13:28.

3. 4 کاربر از lvl@ster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

سلام به همه
    یه لپتاپ واسه طراحی و برنامه نویسی و احتمال زیاد بازی میخواستم!
    صفحه نمایش خیلی واسم مهمه، باتری تا حدودی، سخت افزارم که دیگه جای خود داره.
    راستش k550jx هم واسه من کافیه! فقط پنل TFTش و بدنش... ؛ بگذریم! الان بین این چند مدل گیر کردم:

k550jx اصلا و ابدا نگیر . اشغال به تمام معنی هست . یعنی پولتو انداختی دور . باور نمی کنی بخر بعدش میفهمی (کلا اگر بخوای asus بگیری اگر دیدی توی نام مدل J داره نگیر . همشون مشکل دارن . سری N تکمیل شده و بهینه شده و رفع مشکل شده ی سری J هستند)

Acer Aspire V15 Nitro VN7-592G
    3365000 تومن
    6700HQ
    960M 4G
    8G DDR4
    1T 5400rpm
    IPS 15.6 FHD
    SSD M.2 هم ساپورت میکنه! USB type-C gen 2 هم داره!

مدل بسیار خوبی هست به شرطی که حتما SSD روش داشته باشه وگرنه سرعت افتضاح و خیلی کندی خواهد داشت . طوری که پشیمون میشی از خریدش

ASUS N551VW - A
    3789000 تومن
    6700HQ
    960M 4G
    8G DDR4
    1T 7200rpm + 128G SSD
    IPS 15.6 4K
    + موس و کیف و ساب

لب تاپ بسیار خوبی هست اما چون ssd از نوع m2 نیست و از همه مهمتر use type c نداره نخر . عزیز این همه میخوای پول بدی 400 تومن این ور اون ور بشه مهم نیست عوش اینده را ببین این مدل قابل ارتقا نیست . usb type c هم سعی کن این همه پول میدی حتما داشته باشه دلیلشو اخر کار میگم

ASUS N552VW - A
    4100000 تومن
    6700HQ
    960M 4G GDDR5
    12G DDR4
    2T 5400rpm + 128G SSD
    IPS 15.6 4K
    + موس و کیف
    من این مدل را دارم بهترین لب تاپ در رنج خودش هست USB t-C از نوع gen 2 هست . باتری هم 48000 mWh هست . بهترین گزینه برای خرید هست

G551VW - B
    4170000 تومن
    6700HQ
    960M 4G GDDR5
    12G DDR4
    1T 7200rpm + 128G SSD
    IPS 15.6 4K
    + موس گیمینگ! هدست گیمینگ! و کوله پشتی

این لب تاپ هم خوبه ولی به درد افراد متخصص نمیخوره به درد گیمر ها میخوره . m2 نداره usb type c نداره . قیافش خیلی ضایع هست ادم زود ازش خسته میشه . همه چی قرمز هست مثل اسباب بازی بچه هست . معمولا اونایی که فقط میخوان بازی کنن اطلاعات چندانی در رابطه با کامپیوتر و ... ندارن . پس این لب تاپ به درد متخصصین نمیخوره

حالا نکته ای که باید در مورد usb type c باید بدونید

شماهر لپ تاپی بگیرید و تا اخر ارتقاش بدید و اونو به 32 GB رم DDR4 مجهز کنید ولی اطمینان داشته باشید که کارت گرافیکشو نمیتونین ارتقا بدید و باید باهاش بسازید . ولی این لپ تاپ میتونه توسط USB C به یک عدد PCIe box اکسترنال مجهز بشه که هر کارت گرافیکی رو ساپورت میکنه مثلا حداکثر 3 تا titanx رو با هم به صورت sli و بعد با thunderbolt 3 به لپ تاپ متصل میشه . اینی که گفتم با وجود اینکه چندین ساله وجود داره ولی تو ایران نیومده شما میتونید برید و توی سایت امازون کلمه pcie box رو جستجو و نتایج رومشاهده کنید . و حالا با این لپ تاپ شما میتونید یه کامپیوتر ورک استیشن فوق قوی داشته باشید اونم به صورت قابل حمل !!!

Last edited by lvl@ster; 13-04-2016 at 14:06.

5. 3 کاربر از lvl@ster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

1

دوستان نمیدونم چجوری از همتون تشکر کنم
    منظورم اینه که واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم!!! این دکمه ی تشکر که استفاده میکنین کجاس؟!
    ولی دور از شوخی واقعا دمتون گرم تو چنتا انجمن تخصصی سخت افزار همین متنو کپی پیست کردم یک چارم اینجاهم جواب نگرفتم؛ دم همتون گرم بخاطر اطلاعاتو تجربه هاتون که اینجا نوشتین.
    هنوزم aspire v15 و n551vw رو تو نظر دارم ولی خوب الان خیلی مصمم که N552VW رو بگیرم که متأسفانه دیروز دیـ...کالا موجودش کرد با 200 تومن افزایش قیمت! البته چیز خاصی نیس تو بازار ما زیاد پیش میاد! یه بخش از پولمم وامه که یه مشکل کوچیک پیش اومد این هفته بهم ندادن! (تأیید ضامنو اینا)
    به نظر میاد اون هفته دیگه میدن بهم که احتمالا N552VW هم به قیمت اولش یا پایینتر چه بهتر برگرده منم بخرم!

البته بازم اگه از این دانشتون مارم مستفیض (!) کنین خیلی لطف میکنین

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

پیشنهاد من G551VW - B هستش کولینگ و باتری قوی + کوله + هدست + موس
    باتری ASUS N552VW - A واقعا ضعیفه ، خود فروشنده هام همگی میگن ، مشکل پرش هم روی بیشتر نرم افزارهای که
    VC++ نیاز دارن
    پیش میاد

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

باتری ASUS N552VW - A واقعا ضعیفه ، خود فروشنده هام همگی میگن ، مشکل پرش هم روی بیشتر نرم افزارهای که
    VC++ نیاز دارن
    پیش میاد
    این مدل هم واقعا عالی هست دقیقا مدل A هست ولی با کانفیگ کمی متفاوت . ولی صفحه ی 4K یه چیز دیگه است . دو برابر FHD را تصور کن ببین چی میشه. من خودم بین مدل A و B گیر کرده بودم . بالاخره A را خریدم چون رم و ... قابل ارتقا هست ولی مانیتور نه !!!

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

VC++ نیاز دارن
    پیش میاد
    اون مشکل پرش، با توجه به اینکه نرم افزاری است، مسلما به زودی در آپدیت های جدید کارت گرافیک حل خواهد شد.
    در مورد سری G، هم من فکر میکنم اگر کسی دنبال سری گیمینگ باشد، صبر کند و Asus GL552 را بخرد، بهتر باشد.
    باتری N552 هم بله ضعیف است ولی برای کار عادی تا حدود 3 ساعت دوام می آورد.

- - - Updated - - -

VC++ نیاز دارن
    پیش میاد
    اون مشکل پرش، با توجه به اینکه نرم افزاری است، مسلما به زودی در آپدیت های جدید کارت گرافیک حل خواهد شد.
    در مورد سری G، هم من فکر میکنم اگر کسی دنبال سری گیمینگ باشد، صبر کند و Asus GL552 را بخرد، بهتر باشد.
    باتری N552 هم بله ضعیف است ولی برای کار عادی تا حدود 3 ساعت دوام می آورد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

این مدل هم واقعا عالی هست دقیقا مدل A هست ولی با کانفیگ کمی متفاوت . ولی صفحه ی 4K یه چیز دیگه است . دو برابر FHD را تصور کن ببین چی میشه. من خودم بین مدل A و B گیر کرده بودم . بالاخره A را خریدم چون رم و ... قابل ارتقا هست ولی مانیتور نه !!!
    سلام.من مدلn551vw گرفتم روی تمام بازیها تصویر همش می پره و گیر میکنه در صورتی برای بازی تعریف میکنم با گرافیک جیفورس بازی رو اجرا کنه ولی بازم می پره.مشکل از کجاست؟ممنون کمکم کنید ایراد سخن افزاری هست؟گرافیک هم اپدیت کردم جیفورس رو ولی نشد که نشد

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    www.denizsoft.com

پيش فرض

سلام.من مدلn551vw گرفتم روی تمام بازیها تصویر همش می پره و گیر میکنه در صورتی برای بازی تعریف میکنم با گرافیک جیفورس بازی رو اجرا کنه ولی بازم می پره.مشکل از کجاست؟ممنون کمکم کنید ایراد سخن افزاری هست؟گرافیک هم اپدیت کردم جیفورس رو ولی نشد که نشد
    کدوم بازی را باهاش بازی می کنی ؟ در حالت عادی مشکلی نداره که ؟؟؟؟

دایرکت ایکس نسخه ی 11 را دانلود کن .و نصب کن .

تنظیمات گرافیک بازی را بیار پایین دوباره بازی کن ببین بازم میشه

انتی ویروس موقع بازی غیر فعال باشد

یه احتمال دیگه هست که درایور را درست نصب نکردی

من درایور intel را از داخل سی دی درایور خود لب تاپ نصب می کنم ولی nvidia را از اینترنت اخرین نسخه را دانلود و نصب می کنم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه King Tanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    ایــــــــران

پيش فرض

کدوم بازی را باهاش بازی می کنی ؟ در حالت عادی مشکلی نداره که ؟؟؟؟

دایرکت ایکس نسخه ی 11 را دانلود کن .و نصب کن .

تنظیمات گرافیک بازی را بیار پایین دوباره بازی کن ببین بازم میشه

انتی ویروس موقع بازی غیر فعال باشد

یه احتمال دیگه هست که درایور را درست نصب نکردی

من درایور intel را از داخل سی دی درایور خود لب تاپ نصب می کنم ولی nvidia را از اینترنت اخرین نسخه را دانلود و نصب می کنم.
    من روی need for speed rivals و pes 2016 تست کردم
    لینک دانلود از دایرکت ایکس 11 داری برام بزاری؟
    تنظیمات اصلی رو دست میزنم کلا اجرا نمیشه
    انتی ویروس موقع بازی فعال بود
    درایور ها رو از روی سی دی نصب کردم و جیفورس رو نسخه جدید زدم
    شما هم از مدل لب تاب من دارید؟
    Last edited by King Tanha; 16-04-2016 at 11:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •