تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: من چگونه لیسانس لعنتی ام را بگیرم ؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

10 ترمه تموم میشه خیالی نیست. منم مثل شمام منتها 49 تا پاس کردم.
    نگران عقب افتادنم نباش. بعضیا یکی دو سال پشت کنکور می مونن حالا شما یه سال بعد کنکور می مونی. بالاخره هرکسی یه مشکلی براش پیش میاد
    سلام دوست عزیز... این حرف رو جدی گفتید یا برای دلخوشی من؟ 49 تا واقعا؟ 5 ترم؟

من خودم اصلا روم نمیشه بگم توی 5 ترم 59 واحد پاس کردم (کلا از این عدد 59 هم قبلا هم بدم میومد عدد نحسیه برام ....)
    یک چندتایی میگذارم روش و مثلا میگم 64 واحد پاس کردم و بعد سریع با این واکنش روبرو میشم که چه کم و چجوری میخوای پس تموم کنی و ....

(البته به نظر خودم که با 10 ترم تمام میشه / اما به شرطی هم که دیگه افتادنی در کار نباشه در 5 ترم باقیمانده...)

در مورد ادامه ی تاپیک هم بگم که الان که پست اول رو میخوندم ... از اون 20 واحد این ترم هم امیدوارم در مورد 2 یا 4 واحدش فقط معجزه نجاتم بده .... بقیه هم به جز 8 و نهایتا 11 تاش بقیه شون قبولیم 50/50 است ... !!

راستی فعلا هم که دانشگاهمون ترم تابستون کلاسی نگذاشته!!!

حالا بعد از اعلام نتایج امتحانات هم میام ... خدا کنه با رضایت و خنده و پیروزی اون موقع نتایج رو اعلام کنم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

خوشبتانه 18 واحد پاس کردم و مشروط هم نشدم؛ 1 درس 2 واحدی افتادم که اگر اونم نمی افتادم خیلی خوب میشد.حیف!

سوال:

مشروطی اظافه خدمت به همراه داره؟ میشه در این باره توضیح بدید. من قبلا ترم 2 و 4 مشروط شده بودم.

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

خوشبتانه 18 واحد پاس کردم و مشروط هم نشدم؛ 1 درس 2 واحدی افتادم که اگر اونم نمی افتادم خیلی خوب میشد.حیف!

سوال:

مشروطی اظافه خدمت به همراه داره؟ میشه در این باره توضیح بدید. من قبلا ترم 2 و 4 مشروط شده بودم.

نه تا پارسال که من دانشگاه بودم مشروطی ارتباطی به خدمت سربازی نداشت

الان هم بعید میدونم قانون تغییر کرده باشه و همون هست

شما فقط موظفید بعد از اینکه دانشگاه آخرین روز فارغ التحصلی رو براتون بزنه،یک سال وقت داری خودتو به نظام وظیفه معرفی کنی و گرنه اضافه خدمت میخوری

4. این کاربر از محمد7966 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

سوال:

مشروطی اصلا ربطی به اضافه خدمت نداره
    حالا یکی - دو ترم دیر تر میای بیرون. اعصاب خوردی نداره ..

6. این کاربر از iranch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

حتی نمره ی 7.5 ش رو به 10 رسونده بود استاد بی همه چیزش ... اما هیچ یک از اعتراضات من به جایی نرسید ... کلا هر چی استاد بی رحم و خونخوار گیر من میافته نمیدونم چرا !
    با توجه به طرز تفکر و گفتار شما، هر استادی ترجیح می ده بی رحم و خونخوار باشه تا بی همه چیز.

اما در مورد موضوع تاپیک، اصلا مهم نیست شما کی درستو تموم می کنی. مهم اینه که وقتی درست تموم می شه چی داری؟
    اگه بعد از پایان تحصیلاتت صرفا یه مدرک داشته باشی، مطمئن باش تو کار پیدا کردن به مشکل می خوری. اما در صورتی که در حین تحصیلات، فعالیت های مرتبط با رشتت رو انجام بدی، هنوز درست تموم نشده از خیلیا که مدرک دارن جلوتری.
    بنابراین بهترین کار اینه که در حین تحصیلات، صرفا دنبال نمره و تفریحات دانشگاه نباشی و در کنارش کار (مرتبط) هم انجام بدی.
    موفق باشی

8. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال ریاضیات javad2015's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تو شهرمون

پيش فرض

کاری که نداره اصلا ترم یک و دو .... اینا یه چیز الکی برا گذروندن عمره.
    برادر خود من تا 22 سالگی درست درس نمیخوند و فقط 70 واحد ئاس کرده بود تو 3 سال.بعد یهویی جو گیر شد هر روز میخوند از اواسط تیر تا اخر شهریور به اندازه 25 واحد خوند ..کلا درسا رو یه ئشت میخوند اصلا کاری به واحدایی که داشنگاه میداد نداشت.در عرض 5 ماه 60 واحد رو کامل خوند و فقط مونده بود امتحاناش......بعدشم شروع کرد کتابای فوق رو خوند و مثلا 45 روز قبل از ماه امتحانا اون درسایی رو که باید امتحان میداد مرور میکرد.
    Last edited by javad2015; 18-07-2016 at 15:25.

10. این کاربر از javad2015 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2015

پيش فرض

با توجه به طرز تفکر و گفتار شما، هر استادی ترجیح می ده بی رحم و خونخوار باشه تا بی همه چیز.
    نه شما اینقدر ظاهربین نباش و از روی یک پست در فروم در مورد شخصیت و فکر و حرف زدن مردم قضاوت نکن.

ضروری و عاقلانه نمیبینم برای اثبات حرفام اسکرین شات هم از اعتراض خودم و هم از اعتراض همون نمونه موردی بگذارم اما اگر چنین میکردم مشاهده میکردید که چقدر فرق بین شخصیت و ادب و نوع لحن در بیان اعتراض دو دانشجو است وقتی که طرف ظاهرا هیچ گونه بویی از ادب و احترام نبرده و حتی با استادش با ضمیر "مفرد" حرف میزند. اتفاقا من هرچه در این جامعه دقیق شده ام متوجه گشتم که هرچقدر محترم تر و متشخص باشی بیشتر حقت ضایع میشه و بهت ظلم میکنند. اما افراد لات و لمپن از اقبال و مراد بیشتری بهره مند میگردند.
    حتی اگر اسکرین شات از جواب به ظاهر استاد هم بگذارم و مثلا ببینید حتی غلط املایی های ضایع در متن جوابش دیده میشه و اصلا چجوری حرف زدنش... گمان میکنم بیشتر به حرفهای من پی میبرید.
    من توی همچین وضعیتی گیر افتادم.

همه ی گفته های من حقیقت داشت و هیچ گونه غلو یا دروغی در کار نبود.
    نمیدونم کی منو نفرین کرده که اینقدر بدشانس و محروم ام توی همه چیز!! این ترم هم نمره هامو خیلی کم دادند ... دوتا درس معارف داشتم که روی بالابردن معدل روشون حساب میکردم اما همونا از همه نمره هام کمتر شد ... چیکار کنم من وقتی اعتراض مینویسم اون آخوند نکبت حتی 0.5 نمره هم برای دلخوشیم اضافه نمیکنه ... اما به چشم دارم میبینم که بقیه میگن موقع قطعی شدن نمره ها بدون اعتراض هم نمره هامون تغییر میکنه ... یا یک درس دیگه داشتم استادش از اولین جلسه تاکید زیاد به حضور و غیاب کرد و بچه های ترم بالایی هم همینو میگفتن ... تنها کسایی که همه جلسه ها حضور داشتند من بودم و یک دوست دیگه ... اما آخر سر نمره ی مربوط به حضور غیابو تقریبا به اغلب افراد داد ... اصلا سر امتحانشو بگو ... وارد جلسه که شدم دیدم صدای همه در اومده که عاغا این چه امتحانیه این سوالا از کجا اومده... همه شون مث ... گیر کرده بودند... من که چون جزوه ام کامل بود و شب پیش هم با وسواس زیاد خونده بودم همه سوالا رو مثل آب خوردن ج دادم اما از برگه 12.5 داده بود به من اما نمیدونم چجوری اونایی که اونقدر ادا و اصول درمیاوردند و معلوم هم بود هیچی نمیدونند از من بیشتر گرفته بودند...
    Last edited by baradar ehsan; 18-07-2016 at 18:44.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

نه شما اینقدر ظاهربین نباش و از روی یک پست در فروم در مورد شخصیت و فکر و حرف زدن مردم قضاوت نکن.
    در مورد بخش بولد، بهتره در مورد کلمه ظاهر بین کمی تحقیق کنین.
    در مورد قضاوت کردن، من نگفتم طرز تفکر و گفتار شما خوبه یا بده. به عبارت دیگه قضاوتی صورت نگرفته، صرفا گفتم با توجه به طرز تفکر و گفتار شما، که مسلما طرز صحبت کردن هر شخص نشون دهنده چیزی هست که تو مغزش وجود داره.
    نکته سوم: بنده در مورد شخصیت شما چیزی نگفتم.
    نکته چهارم: شما به استادی که بهت نمره نداده گفتی بی رحم و خونخوار و به استادی که به دیگری نمره داده گفتی بی همه چیز. خوب اگه کسی که نمره نمی ده خوبه، بی رحم و خونخوار برای چی؟ اگه کسی که نمره می ده خوبه، بی همه چیز واسه چی؟

نکته پنجم: امیدوارم این توضیحاتی که من دادم نقل قول نشه.
    موفق باشی.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •