تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: بهترین کارت گرافیک زیر 700 تومن برای سیستم من

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

گارانتی ایسوس سازگاره و evga هم همراه پشتیبان
    بله گارانتی هم مهم هست ولی اگه کیفیت ساخت قطعه بالا باشه مطمئنا به گارانتی نیاز پیدا نمیشه
    به نظر من سخت افزاری که بخواد از گارانتی اش استفاده بشه بی کیفیت هست و ارزش خرید نداره
    چند تا از دوستانی که evga داشتن با اینکه مدت زمان گارانتی کارتشون تمام شده ولی اصلا به گارانتی نیاز پیدا نکردن و هنوز کارتشون داره بدون مشکل کار میکنه ...

البته باید به شرایط استفاده از قطعه هم توجه کرد که اگه از قطعه منطقی استفاده بشه و اورکلاک و اورولتاژ نشه مشکلی براش پیش نمیاد.
    گارانتی ایسوس سازگاره و evga هم همراه پشتیبان
    بله گارانتی هم مهم هست
    ولی اگه کیفیت ساخت قطعه بالا باشه مطمئنا به گارانتی نیاز پیدا نمیشه
    به نظر من سخت افزاری که بخواد از گارانتی اش استفاده بشه بی کیفیت هست و ارزش خرید نداره
    چند تا از دوستانی که evga داشتن با اینکه مدت زمان گارانتی کارتشون تمام شده ولی اصلا به گارانتی نیاز پیدا نکردن و هنوز کارتشون داره بدون مشکل کار میکنه ...

البته باید به شرایط استفاده از قطعه هم توجه کرد که اگه از قطعه منطقی استفاده بشه و اورکلاک و اورولتاژ نشه مشکلی براش پیش نمیاد.
    با سلام.
    منظور از کیفیت قطعات و ساختشون رو متوجه نمیشم ، ولی اگر منظورتون استفاده از چیپست ها هست ، باید بگم که تمامی چیپست ها به صورت مستقیم از سمت شرکت Nvidia ارسال میشه و این شرکت ها تنها وظیفه طراحی خنک کنده و اسمبل کردن Component ها و تنظیمات نرم افزاری (Bios و دور فن).....به عهده دارند.اینکه تبلیغات گسترده می کنند که EVGA یا Asus.....کیفیت ساختشون نسبت نسبت به برند هایی مثل Zotac یا PNY یا Galax بیشتره توهمی بیش نیست و یا حداقل در زمینه ساخت کارت گرافیک (البته به جزء خنک کننده) این اختلاف اصلا وجود نداره.در رابطه با گارانتی هم همین شرایط وجود داره ، میزان ارتباط مستقیمی با برند سازنده نداره و بیشتر به نحوه نگه داری قطعات ، استفاده از اونها و تا حدودی شانس بر میگرده.من در حال حاضر یک کارت گرافیک 8800GT برند Palit دارم برای چنیدن سال پیشه و به صورت دائم در حال کار کردن هست (سیستم دانلود و PES) ، هر چند ماهی تمیز کاری میشه و خمیرش چک میشه و با اینکه سری 8800 شرکت Nvidia آمار خرابیش فاجعه بار بود ، تا الان این کارت گرافیک من به مشکلی برخورد نکرده.

با تشکر و احترام.

2. 4 کاربر از D3vil_A بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

با سلام.
    منظور از کیفیت قطعات و ساختشون رو متوجه نمیشم ، ولی اگر منظورتون استفاده از چیپست ها هست ، باید بگم که تمامی چیپست ها به صورت مستقیم از سمت شرکت Nvidia ارسال میشه و این شرکت ها تنها وظیفه طراحی خنک کنده و اسمبل کردن Component ها و تنظیمات نرم افزاری (Bios و دور فن).....به عهده دارند.اینکه تبلیغات گسترده می کنند که EVGA یا Asus.....کیفیت ساختشون نسبت نسبت به برند هایی مثل Zotac یا PNY یا Galax بیشتره توهمی بیش نیست و یا حداقل در زمینه ساخت کارت گرافیک (البته به جزء خنک کننده) این اختلاف اصلا وجود نداره.در رابطه با گارانتی هم همین شرایط وجود داره ، میزان ارتباط مستقیمی با برند سازنده نداره و بیشتر به نحوه نگه داری قطعات ، استفاده از اونها و تا حدودی شانس بر میگرده.من در حال حاضر یک کارت گرافیک 8800GT برند Palit دارم برای چنیدن سال پیشه و به صورت دائم در حال کار کردن هست (سیستم دانلود و PES) ، هر چند ماهی تمیز کاری میشه و خمیرش چک میشه و با اینکه سری 8800 شرکت Nvidia آمار خرابیش فاجعه بار بود ، تا الان این کارت گرافیک من به مشکلی برخورد نکرده.

با تشکر و احترام.
    دوست عزیز منم همینو گفتم که
    ولی در مورد کیفیت ساخت بورد و سیستم کولینگ و کم بودن میزان خرابی بدون شک تعداد انگشت شماری از برندها بهتر هستن و منطقی نیست که همه برندها رو در یک رده دسته بندی کنیم

4. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

SAPPHIRE DUAL-X R9 270X 2GB به نظرم خوبه حدود 40- 50 هزار تومان بیشتر هزینه کنید . 740
    Last edited by MXRX; 25-10-2015 at 00:56.

6. 2 کاربر از MXRX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

ببین دوست عزیز این دوستمون درخواست راهنمائی برای خرید کارت گرافیک زیر 700 ت برای بازی رو داشتن
    آخه با این بودجه نمیشه GTX TITAN رو پیشنهاد داد
    شما بهتر سراغ داری راهنمائیشون کن

دوست من ، لطفاً راهنمایی غلط نفرمایید ؛ بر چه اساس برند ایسوس را برتر از زوتاک دانستید؟! در قبال مشاوره نسبت به مردم مسئولید :

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توصیه من کارت MSI R7 370 Gaming با قیمت حدودی 680 تومان می باشد.

8. این کاربر از navid oc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

دوست عزیز منم همینو گفتم که
    ولی در مورد کیفیت ساخت بورد و سیستم کولینگ و کم بودن میزان خرابی بدون شک تعداد انگشت شماری از برندها بهتر هستن و منطقی نیست که همه برندها رو در یک رده دسته بندی کنیم

بنده با سند به شما اثبات کردم که زوتاک در سری 900 به مراتب قوی تر از ایسوس عمل کرده.

10. این کاربر از navid oc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه malakhak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    آبادان

پيش فرض

سلام با تشکر از همه اساتید

اگه بودجه رو تا 800 تومن افزایش بدم چی میتونم بگیرم ؟ البته پاور سیستم رو هم در نظر بگیرید .نخوام عوضش کنم و بهش فشار نیاد

آخر فروم باز EhsanCPU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    IRN-ISF

پيش فرض

دوست من ، لطفاً راهنمایی غلط نفرمایید ؛ بر چه اساس برند ایسوس را برتر از زوتاک دانستید؟! در قبال مشاوره نسبت به مردم مسئولید :

توصیه من کارت MSI R7 370 Gaming با قیمت حدودی 680 تومان می باشد.
    بنده با سند به شما اثبات کردم که زوتاک در سری 900 به مراتب قوی تر از ایسوس عمل کرده.
    دوست من شما هم راهنمائی غلط نفرمائید
    اول کامل پستهای منو بخونین بعد اظهار نظر کنید تا تاپیک به بیراهه نره و دوستمون به نتیجه برسه
    این پستهایی که از من نقل قول کردین کاملا منطقی هستن و کلی توضیح داده شده و به هیچ عنوان از برند خاصی تعریف یا تمجید نشده ...
    با تشکر
    Last edited by EhsanCPU; 25-10-2015 at 01:55.

13. این کاربر از EhsanCPU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام با تشکر از همه اساتید

اگه بودجه رو تا 800 تومن افزایش بدم چی میتونم بگیرم ؟ البته پاور سیستم رو هم در نظر بگیرید .نخوام عوضش کنم و بهش فشار نیاد
    دوست من پاور شما خیلی ضعیف است و در بهترین حالت می توانید 950 تهیه فرمایید.

15. این کاربر از navid oc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •