تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: تلگرام بزودی فــــیــلتر میشود ؟ + دلیل انتشار استیکرهای غیر اخلاقی ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

نمیشه که خودت میدونی چقدر استیکر هست
    اگه بخوان همه رو چک کنن دیگه به کارای دیگه نمیرسن
    از اون گذشته هر کسی خودش شعور داره میتونه واسه خودش تصمیم بگیره این حس خود برتر بینیه که وادارشون نیکنه برای بقیه تصمیم بگیرن
    صحبت من ربطی به تصمیم گرفتن برای دیگران نداره...من مخالف جدی محدودیت و سا.نسور هستم ....حرف من اینه چرا سازماندهی استیکرها مثل وایبر و لاین و فیسبوک و... نیست . اصلا" جای مشخصی برای دانلود استیکرها به صورت رسمی وجود نداره شما از کجا میدونی اون لینکی که از جاهای مختلف پیدا میکنی و نصب میکنی به جای استیکر ، فابل مخرب نباشه
    این سیاست تلگرام اصلا" جالب نیست ..

ما چه خوشمان بیاد چه نیاد قانون جلوگیری از انتشار هرز نامه و انتشار تصاویر و مطالب نژاد پرستانه مستهجن کودک آزاری و... تو کشورهای غربی خیلی جدی اجرا میشه مخصوصا" تو سایت های اجتماعی و مسنجرهای معروف و...( به این دلیل که کاربران کم سن و سال و نوجوانان هم در این مسنجرها و شبکه های اجتماعی ، عضو هستند )

جدیدا" هم که تو این چند روز ، محدودیت نصب تعداد مشخصی استیکر در مسنجر گذاشته شده و با نصب استیکرهای جدیدتر ، قبلی ها غیب میشه مگه اینکه یه سری استیکرها رو پاک کنید تا دوباره ظاهر شوند این مشکل رو خیلیها دارند ( Android, ios )
    Last edited by MXRX; 15-06-2015 at 18:36.

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

دوست عزیز، قانون به این صورت هست که شما میری شکایت میکنی که این یارو چورنو گرافی گذاشته!!
    تلگرام رو میگن که مثلا! رصد نمیشه و قابل شنود و اینا نیست...

بنابراین راه‌حلش فیل‌تر کردن نیست... راه حلش شناسایی و برخورد با افرادی هستش که این دست قوانین رو زیر پا میگذارن....

در کشور ما واقعیت اینه که این نرم‌افزار ها با درامد های شرکت های مربوطه تداخل دارن و اونا میخوان بزنن پاکش کنن....

همین تلگرام رو فردا ایرانسل بزنه،‌ بابت هر ۱۰۰ پیام ۱ تک تومنی بگیره از کاربرش، تهش میشه ایده‌ی اسلامی و جایزه میگیره و همه کف و هورا میزنن براش....

اینا فقط نمایشه و این افراد دنبال پول در اوردن هستن... همین... دنبال گزارش رد کردن هستن... میشینن ۵۰ صفحه گزارش تحویل میدن که عاره فلان وبهمان بود این برنامه ها و ما برخورد کردیم....
    فردا میخواد بگه فیل‌ترینگ هوشمند به فلان اپ میخوام اعمال بکنم ۱۰ میلیارد تومن هزینه بر میداره زیر ساختاش رو راه بندازم....))

این داستان ها و ماجرا ها سر دراز داره عزیز جان و بهت قول میدم،‌نشر مطالب جن۳۰ و سیا۳۰ و امثالهم، اخرین های لیست دلایل هستش! ))

3. 11 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه MXRX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

دوست عزیز، قانون به این صورت هست که شما میری شکایت میکنی که این یارو چورنو گرافی گذاشته!!
    تلگرام رو میگن که مثلا! رصد نمیشه و قابل شنود و اینا نیست...

بنابراین راه‌حلش فیل‌تر کردن نیست... راه حلش شناسایی و برخورد با افرادی هستش که این دست قوانین رو زیر پا میگذارن....

در کشور ما واقعیت اینه که این نرم‌افزار ها با درامد های شرکت های مربوطه تداخل دارن و اونا میخوان بزنن پاکش کنن....

همین تلگرام رو فردا ایرانسل بزنه،‌ بابت هر ۱۰۰ پیام ۱ تک تومنی بگیره از کاربرش، تهش میشه ایده‌ی اسلامی و جایزه میگیره و همه کف و هورا میزنن براش....

اینا فقط نمایشه و این افراد دنبال پول در اوردن هستن... همین... دنبال گزارش رد کردن هستن... میشینن ۵۰ صفحه گزارش تحویل میدن که عاره فلان وبهمان بود این برنامه ها و ما برخورد کردیم....
    فردا میخواد بگه فیل‌ترینگ هوشمند به فلان اپ میخوام اعمال بکنم ۱۰ میلیارد تومن هزینه بر میداره زیر ساختاش رو راه بندازم....))

این داستان ها و ماجرا ها سر دراز داره عزیز جان و بهت قول میدم،‌نشر مطالب جن۳۰ و سیا۳۰ و امثالهم، اخرین های لیست دلایل هستش! ))
    بله درسته اینها دنبال بهانه اند که مسنجر ها را فیلتر کنند چون درآمد مخابرات از sms و مکالمه پایین اومده .... این حرفها هم بهانه است بخاطر چند تا شکلک مسخره دلیل نمیشه کلش رو فیلتر کنند.
    گرچه یه عده بی شعور با یه سری کارها گند ماجرا را در می آورند ( منظورم شکلکهای بی تربیتی که واقعا" زشته تو خانواده دیده بشه )

من قانون کلی شبکه های اجتماعی رو گفتم که تو همه دنیا هم اجرا میشه .

بیشتر حرف من نظم استیکرهای تلگرامه ، که خیلی بی نظم و پراکنده است .چه اشکالی داره مثل بقیه مسنجرها استیکرها جای مشخصی داشته باشه و بتونی راحت نصبشون کنی !؟
    Last edited by MXRX; 15-06-2015 at 20:27.

کاربر فعال انجمن آموزش عالی Rossin's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2013
    محل سكونت
    NeveRLanD

پيش فرض

طبق معمول آقایون جای حل مسئله میزنن پاکش میکنن!
    فیل ترینگم چیز جدیدی نیست برای ما،از درون فیل تر از بیرون تحریم...

در مورد استیکر بگم که تا خود طرف نخوادو ادش نکنه که اون استکیرو نداره! حالا برن هزارتا استکیر چرت و پرت درست کنن چون هست همه باید اونارو داشته باشن؟

من دیدم که از این استیکرا خیلی استقبالم شده چون مردم با چیزایی که تابحال در فضای چت ندیدن رو برو شدن و خیلی زیادم از اونا استفاده میکنن!

گیریم تلگرام فیل تر شد با افکار و رفتارو فرهنگ ملت چه کنند؟؟
    تا وقتی فرهنگ سازی نشده استفاده از تکتولوژی و اپ ها و ... هزاران بار هم فیل تر شه مردم بدتر میشن و بیشتر دنبال اینجور چیزها میگردن.

6. 2 کاربر از Rossin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه awz2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    ╩╨¤]

پيش فرض

البته ی سری از احمق ها با زدن گروه های +18 که توش عکس و فیلم مستهجن میزارن همه چیز رو خراب میکنن و باعث میشن فیلتر بشه
    بله اینایی که این جور گروه هارو میزنن واقعا نمیدونم چی میشه بهشون گفت ... خوب یه خط شکن بگیرن برن هر فیلم و عکسی دلشون میخواد نگاه کنن , فقط یاد گرفتن یه گروه بزنن 24 ساعته فیلم و عکس اپلود کنن واسه بقیه ... .

8. این کاربر از awz2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز djbehnam73's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    یه جایی از همین کره ی خاکی !

پيش فرض

از نظر من به جای فیلتر کردن باید فرهنگ سازی انجام بشه
    فیلتر کنی فرداش یه چیزه دیگه جایگزین میشه

10. این کاربر از djbehnam73 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

اینکه بعضی ها بی جنبه هستند حرفی توش نیست
    ولی من یقین دارم دلیل فیلتر شدنش(تا الان که نشده) این نیست و الا چرا وایبر به اون روز انداختند وایبر که دیگه استیکر نداشت
    این همه اش بهونه هست برای فیلتر کردند
    نرم افزاری رو که مردم بیشتر استفاده میکنند رو به یک بهونه ای از کار می اندازند
    این متن هم بخونید بد نیست

صادق زیباکلام معتقد است که پیامک‌های جسارت‌آمیز به بزرگان نظام که این روزها از طریق شبکه‌ی وایبر دست به دست می‌شوند، ممکن است از جانب کسانی باشد که با انگیزه‌های مشخص قصد فیلتر کردن این شبکه اجتماعی را دارند.
    ممکن است پشت این ماجرا انگیزه‌های اقتصادی باشد. ما در گذشته شاهد چنین برنامه‌ای بودیم که مثلا در دو هفته تعداد بسیاری از ماهواره‌ها جمع شد و بعد مطرح شد که برای فروش ریسیورهای واردشده چنین برنامه‌ای انجام شده است. اکنون نیز انگیزه‌ی پشت این ماجرا می‌تواند این باشد که به وسیله‌ی فیلتر وایبر و واتس‌آپ که امکان مکالمه‌های رایگان را برای مردم فراهم می‌کند، بخشی از درآمدی که از مخابرات کم شده، دوباره بازگردد.
    Last edited by khoodet; 19-06-2015 at 15:26.

12. این کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن طراحی صفحات وب kian98's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    در لباس هایم

پيش فرض

به نظر من اصلا و به هیچ وجه اونایی که سایت ها رو فیلتر میکنن مقصر نیستن.
    ما ایرانیا حقمونه : دی

اگه خودمون به هر جایی میرسیم اونجا رو به گند نکشیم کسی کاری به کاریمون نداره ...
    اگه این هایی که از این استیکر ها درست میکردن فکر اینجاشم میکردن وضع به اینجور جاها نمی کشید : دی
    دولت ایران هم دولت جمهوری اسلامی هست و نباید مواضعی که میگیره بر خلاف دین اسلام باشه.

باتشکر

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

فرهنگ سازی کنیم..... حقمونه و به گند کشیدیمش.....

ببخشید، الان به نظر شما دوستان امریکایی یا المانی دارن از تلگرام و فیس بوک و واتساپ برای تبادل فرمول های شکافت هسته‌ای و الگوریتم های پیچیده‌ی هوش مصنوعی و تحلیل تسلکوپ هابل استفاده میکنن؟

جوری میگید فرهنگ سازی بشه یا ما بد استفاده میکنیم انگار اینا چیه و کاربری اصلیش چیه؟؟؟

این برنامه ها برای راحت تر کردن و اینترنتی کردن مسیجینگه... شما گروه‌های غربی رو هم ببینی قطعا به همین صورته! ))
    من تو هزار تا گروه اسکایپی عضو بودم و هستم و خواهم شد، اکثرا برای تمرین زبان و غیره و ذلک، ۹۹٪ دنبال اینن که با جنس مخالفشون حرف بزنن....
    این استیکر و غیره و ذلک پک های غربی رو هم بگیری باز همین اشه و همین کاسه....

اساسا، اینا برا فرهنگ سازی نیستن... اینا برای ارتباط هستن... شما با تلگرام یا فیس بوک یا توئیتر یا وایبر و یا هر کدوم دیگه، برای ارتباط استفاده میکنی... هر جور ارتباطی....
    من توی سه تا گروه عضوم با دقیقا همون اعضا.... تو یکیش صب تا شب چرت و پرت تفت میدیم و استیکر و عکس سک۳۰ و غیره و ذلک، تو دیگری به صورت تخصصی مطالب و تصاویر نظامی و مباحث مورد علاقمون رو دنبال میکنیم و لینک میکنیم برا هم، و توی سومی بحث شخصی هستش... قرار گذاشتن، صحبت در مورد امتحانات و غیره...

15. 3 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

ولی یه چیز بگم و اونم اینه که اینجور برنامه ها یه هدف بیشتر ندارن و اون هدف هم ( تیغ زدن من و شماست ).
    من نگفتم که رایگانه یا برای رضای خداست....

خارجیا اصلا فک نکنم نیاز داشته باشن واسه جنس مخالف برن توی فیسبوک و اسکایپ . اونا همین طوری هم که توی خیابون میگردن همه چی می بینن به جز جنس موافق : دی
    این دید که فک کنیم هرکی بیرون ایرانه صب تا شب سکص میکنه اشتباهه....
    توی ایران هم ادمش هست صب تا شب در حال.... هست یعنی همه جورش همه جای دنیا هست....

بحث من هم دوست یابی اونم به صورت بین المللی نبود....
    منظور اینه کابری های جاهای دیگه‌ای که من دیدم و یا شنیدم هم تفریحی بوده..... نمونه‌ی خیلی بارزش اینستا گرامه که همه جور کابریی که تو ایران داره بیرون ایران هم دیدیم ازش....

شما اگه یکم تاریخچه وب رو نگاه کنید بد نیست ! دکتر تیم ، برنرز لی کسی بود که مدل اولیه وب رو توی آزمایشگاه های فیزیک سوئیس صرفا برای اینکه اطلاعاتشون رو خیلی سریع با دانشمندهای آمریکایی مبادل کنند اختراع کرد و تازه بعدا فهمیدن این وب کاربرد های دیگه ای هم داره !
    من با تاریخچه‌ی وب و شبکه کار ندارم.....
    حرف من اینه که این ابزارها ابزار های ارتباطی هستن و هر کسی حق داره هر جور که عشقش میکشه و برای هر مدل ارتباطی که عشقش میکنه استفاده کنه و هیچ دولتی حق نداره به خودش اجازه بده بگه فلان کاربری رو حق ندارید داشته باشید.....

من خودم هم گفتم که گروه علمی داریم توش، گروه کاملا تفریحی هم داریم و گروه خاله زنکی هم داریم و این گروه بین یه سری ادم ثابته....

نکته اینه که هر کسی، به هر دلیلی که میخواد استفاده بکنه حق داره استفاده بکنه!‌

17. 2 کاربر از senaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •