تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 32

نام تاپيک: خواب هایی که دیدیم

کاربر فعال آفيس soroosh_cz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    روناش

پيش فرض

من خواب زیاد می بینم، شاید 1%ـش به وقوع نپیونده
    اندر خواب هایی که می بینم.
    مدل A) خونه ی قبلیمون(که خونه سازمانی بود و از شهر دور) هستیم، همیشه یه اتفاقی داره میفته:
    1) فضایی ها دارن حمله می کنن.
    2) گودزیلا اومده T-Rex
    3) طوفانه
    و ...

مدل دوم: به دلیل گیمر بودن، خوب می بینم شخصیت اول بازی شدم از آنلاین تا بازی آفلاین و ... حتی توی بعضی بازی ها گریه هم کردم شبا، حیف که یادم نبود یادداشت کنم، سناریونویسی کنم
    مدل سوم: امتحان داریم: 1) هیچی نخوندم 2) خواب موندم 3) افتادم و باید برم پیش استاد و ...
    مدل چهارم: خوب تو در تو هی خواب می بینم، توی خواب بیدار میشم به خودم میگم خواب دیدم؟ بعدش دوباره یه لول میاد بالاتر، توی خواب سطح بالاتر، باز بیدار میشم به خودم میگم: خواب دیدم؟
    مدل پنجم: یه سری خواب ها هم هستن که یادم نمی مونن ولی صبح بیدار میشم فقط می خندم، تا چند ساعت الکی شادم

2. 11 کاربر از soroosh_cz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

.:: متفرقه - فنی مهندسی ::. SNOW PATROL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

بارها شده خواب دیدم رفتم کنسرت خواننده های مورد علاقم
    همیشه هم اینجوری هست که من اخر کنسرتم هی سعی میکنم بیام جلو تا میرسم جلو کنسرت تموم میشه و جمع میکنن میرن اصلا اوضاعیه
    ........
    بعضی وقت ها انقدر خوابم تکراریه که خودم تو خواب میدونم دارم خواب میبینم :|

4. 13 کاربر از SNOW PATROL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Moderator vahidgame's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من به شدت فک می کنم که خواب ها دقیقا به چیزایی که در طول روز فک می کنیم ربط دارن به خصوص اونایی که چند روز دائم فکرمون رو مشغول می کنن
    حالا جالبه بعضی وقتا ترکیبی از همه این فکرا میشن!
    فرضا همزمان به یه بازی ویدئویی ، یه فیلم ، یه فوتبالیست و مثلا پی 30 فک کردی بعد همه اینا در غالب یه خواب عرضه میشن!
    یعنی یه وضعی میشن که هم می تونی بخندی هم بعضی از این خواب ها اگه واقعی می شدن می تونستن جایزه اسکار رو بگیرن

یه مشکلی که من دارم اینه که اکثر خواب ها رو خیلی واضح نمی بینم و اون یه قسمتی هم که بعد خواب قشنگ یادم می مونه بعد چند روز فراموش میشه
    به خاطر همین نمی تونم دقیقا یه خواب خاصی رو تعریف کنم و الان چیزی به ذهنم نمی رسه
    ولی یه نکته که یادم میاد توی دوران کودکی انگار خواب ها واضحتر بود یعنی اون زمان انگار خواب ها کیفیت فول اچ دی داشتن ولی الان نمی دونم چرا حتی اس دی هم نیستن
    کلا اون زمان کودکی خواب های ترسناک زیاد می دیدم مثلا خواب روح می دیدم یا خواب می دیدم از یه دره یا بلندی می افتم پایین یا خواب می دیدم یه شیر منو خورد!
    البته این شاید از فیلم و سریال و کارتون اون زمان ها هم تاثیر می گرفت
    در حال حاضر هم در مورد بازی و همین خواب های درهم که توضیح دادم زیاد خواب می بینم همین طور یه سری خواب های دیگه با اتفاقات خیلی عجیب که فقط میشه خندید

6. 10 کاربر از vahidgame بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

من در ایام امتحانات استادها رو به صورت انسان های ظالم و بیشتر شبیه موجودات وحشتناکی در خوابم میبینم نمیدونم دلیلش چیه!!!!

8. 4 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دیشب خواب دیدم با پیرزن همسایه دعوام شد. درو باز کردیم یهویی اومد تو خونه بدون تعارف منم ناراحت شدم گفتم این چرا اینقدر پرروئه بندازینش بیرون..گفتم دیگه هم تو زندگی ما فضولی نکن.

بعضی خوابها حالگیریه بعدش احساس خستگی و کلافگی میکنی..این خوب هم همونجوریه.به جایی که سرحال بشم سر صبح خسته بودم..

10. 2 کاربر از javad34 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

مدیر انجمن اینترنت و شبکه Milad4171's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

من امروز یه خواب باحال دیدم.
    خواب دیدم با یکی از دوستام داریم با اسکیت تو یه جاده صاف حرکت میکنیم که من میخورم زمین و چرخای اسکیتم میکشنه
    بعد مجبور میشم با یک اسکیت (‌حالا چجوریش جالبه خودش )‌مجبور میشم حرکت کنم. یه مقدار که رفتیم جلو حس خستگی زیادی پیدا کردم و حس کردم شدیدا تشنه ام دوستم رو صدا کردم ولی اون سرعتش زیاد بود و رفت
    اینور و اونور رو نگاه کردم دیدم خبری از آب نیست و زمین خشک و بیابونیه. نشستم روی زمین
    بعد از خواب بیدار شدم. کنار دستم لیوان پر آب یخ (‌عادت دارم لیوان آب بذارم کنارم )‌ بود . آبه رو خوردم خیلی کیف داد
    بعد خوابیدم دوباره از ادامه خوابم با انرژی شروع به حرکت کردم که رسیدم به دوستم . گفت کجا بودی گفتم رفتم آب خوردم اومدم. دوستم تعجب کرد و منم به سمت افق حرکت کردم.

ببییند فشار کاری چه کرده

12. 5 کاربر از Milad4171 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

دیشب بدون شک وحشتناک ترین خواب عمرمو دیدم... تعبیر خوبی ازش نداشتم و امروز هم چیزی که تعبیر کرده بودم ازش که نباید خوب باشه تا الان همون کارو کردم... خدایا به دادم برس...

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

خوابهایی که تو این تاپیک دیدم واسم تعبیر شد..اونی که خوابی که دیدم تو صحرا هستم باد شدید میاد و دعوا کردن ...برام یه اتفاقات بدی افتاد یه باد شدیدی واقعا تو زندگیم وزید دعوا هم توش بود اتفاقا ...یهویی امشب این تاپیک رو دیدیم خیلی جالب بود واسم تعجب کردم.

آخر فروم باز mmf66's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2011
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه برنامه بود در مورد خواب دیدن میگفت خواب دیدن نوعی تمرین برای مغز هست که اگه یه روزی همچین موردی براش پیش اومد آمادگیش رو داشته باشه در واقع مغز داره تمرین میکنه

حـــــرفـه ای Atghia's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011
    محل سكونت
    تهران کثیف

پيش فرض

منم یه خواب بگم از نوع انجمنی
    یک شب خواب دیدم که تینا میخواد بره البته در واقعیت هم رفت ولی خب خوشبختانه برگشت
    حالا این قسمت خواب که بگذریم میرسیم به بخش هیجان انگیزش
    بله
    دیدم میگن که قراره اقا مهران Mehran ادمین بشن خب من میدونم که ادمین ها دائمی هستند و کلا مالک و این حرفا ولی
    خب خواب بود
    کی گفته خوابها همش درسته؟
    شایدم بشه؟
    مورد نداره شد هم که چه خوب

پ.ن: منشن میزنم چرا کار نمیکنه؟ بلد بودم باور کنید چندبار هم استفاده کردم اما الان نمیشه :|

17. 3 کاربر از Atghia بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •