تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: مشکل کم و زیاد شدن نور صفحه نسبت به تصویر درحال پخش Samsung Smart TV

در آغاز فعالیت UIQ 3's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوست عزیز

من بجز این مشکلی که گفتم هیچ مشکل دیگه ای ندارم باهاش.

Smart Hub من با اینکه آپدیت نبود ولی اصلا هشدار نمیداد که آپدیتش کنم!! خودم رفتم و آپدیتش کردم با اینکه اگر آپدیتش هم نمیکردم، مشکلی نداشتم باهاش. تازه آپدیتش هم واسه من زیر ۱ دقیقه طول میکشه.

با Browserش هم مشکلی ندارم خیلی خوب کار میکنه.

من فیلم های 1080P رو دارم از طریق DLNA (البته از طریق نرم افزار XBMC)میبینم که بخوبی کار میکنه و خطای Buffering Player تاحالا دریافت نکردم. فقط چندبار زمان دیدن فیلم های 3D 1080P خطا داد که اونم مشکل از برنامه XBMC بود. با یک نرم افزار دیگه مثل MiniDLNA فیلم ها رو نگاه کردم هیچ مشکلی نبود!

کلا فقط همین مشکل نور صفحه خیلی رفته روی مخم...!
    دوست عزيز آقاي Kamrava اين نرم افزار XBMC كه فرمودين براي موبايل هستش يا لپ تاپ (ويندوز) ؟
    چون من اكثرا از روي موبايل مي فرستم و فقط تو Full HD ها اين مشكل رو دارم و اكثرا هم Full HD مي بينم چون كيفيت واسم خيلي مهمه، و اين DLNA برام خيلي مهمه و چون خوب كار نميكنه خيلي اذيت ميشم البته تلويزيون رو يه با هم Reset Factory كردم ولي فايده اي نداشت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزيز آقاي Kamrava اين نرم افزار XBMC كه فرمودين براي موبايل هستش يا لپ تاپ (ويندوز) ؟
    چون من اكثرا از روي موبايل مي فرستم و فقط تو Full HD ها اين مشكل رو دارم و اكثرا هم Full HD مي بينم چون كيفيت واسم خيلي مهمه، و اين DLNA برام خيلي مهمه و چون خوب كار نميكنه خيلي اذيت ميشم البته تلويزيون رو يه با هم Reset Factory كردم ولي فايده اي نداشت.
    XBMC واسه همه ی پلتفرم ها هست.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

برای یکنواخت کردن تصویر در این مدل کافیه منو > تصویر > گزینش های تصویر > سطح سیاهی HDMI که در این حالت بر روی کم هست رو به حالت عادی تغییر دهی.

سلام

بنده تلویزیون Samsung Smart TV مدل 48H6490 رو تازه خریدم. سری 6

اگر تصویر درحال پخش یک تصویر تیره باشه، نور صفحه هم کم میشه!!!!

و اگر تصویر درحال پخش یک تصویر معمولی(تیره نباشه) نور هم خوبه.

میخواستم ببینم این یک مشکله؟ بنظر من که یک مشکل محسوب میشه!

دوستانی که اطلاع دارند لطفا جواب بدند که این توی همه تلویزیون های این سری هست یا فقط تلویزیون من اینطوریه!؟

دلم بدجور چرکی شده...

عکس گرفتم که اینجا قرار بدم ببینید ولی توی عکس زیاد مشخص نبود!

4. این کاربر از asmif بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برای یکنواخت کردن تصویر در این مدل کافیه منو > تصویر > گزینش های تصویر > سطح سیاهی HDMI که در این حالت بر روی کم هست رو به حالت عادی تغییر دهی.
    ممنون. بعد از انجام این کار، خیلی بهتر شد. ولی فقط واسه تصاویری هست که از HDMI پخش میشه!؟ نمیشه واسه همه قسمت ها بشه؟

6. این کاربر از kamrava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

بله دقیقا برای HDMI هست.بسته به نوع SOURCE تنظیمات هم در منو کم و زیاد میشه و اگر تصویر از خود تلویزیون باشد حتما در منوی تصاویر قسمتی وجود خواهد داشت که تصویر یکنواخت شود.ان شا الله صبر داشته باش این مورد رو تست کنم چون این مورد برای بنده پیش نیومده.

ممنون. بعد از انجام این کار، خیلی بهتر شد. ولی فقط واسه تصاویری هست که از HDMI پخش میشه!؟ نمیشه واسه همه قسمت ها بشه؟
    Last edited by asmif; 23-12-2014 at 00:38.

داره خودمونی میشه MR.MAHMOOD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوست عزیز بالاخره مشکلتون حل شد؟ چون خودم قصد خرید این مدل رو دارم با صحبت هایی که تو این تاپیک شد دودل شدم البته من فقط واسه وصل کردن پلی استیشن و دیدن فیلم بلوری و سه بعدی از طریق ر-س-ی-و-ر میخوام این مدل رو بگیرم که در این صورت همه ی استفادم از طریق کابل اچدی ام ای هست ! به بقیه قسمتهاش خوب یا بد کار ندارم نظر شما که این مدل رو دارید چیه بخرم یا نه؟
    ممنون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

دوست عزیز بالاخره مشکلتون حل شد؟ چون خودم قصد خرید این مدل رو دارم با صحبت هایی که تو این تاپیک شد دودل شدم البته من فقط واسه وصل کردن پلی استیشن و دیدن فیلم بلوری و سه بعدی از طریق ر-س-ی-و-ر میخوام این مدل رو بگیرم که در این صورت همه ی استفادم از طریق کابل اچدی ام ای هست ! به بقیه قسمتهاش خوب یا بد کار ندارم نظر شما که این مدل رو دارید چیه بخرم یا نه؟
    ممنون
    سلام دوست من

باید بگم که این مشکلی که من ازش صحبت کردم، خود شرکت سامسونگ یک ویژگی میدونه!(اصلا بهش مشکل نمیگه) ولی خب از نظر من این یک مشکل محسوب میشد(و میشه). توی چندین تلویزیون همین رده هم تست کردم، دیدم که توی اون تلویزیون ها هم این مشکل وجود داره.(خود اون افرادی که تلویزیون هاشون رو چک کردم تا زمانی که من بهشون نگفتم، اصلا بهش دقت نکرده بودن! یعنی میخوام بگم که اصلا واسه خیلی ها محسوس نیست این مشکل!)

ولی خب بعد از اینکه این کاری که دوستمون فرمودند انجام دادم خیلی بهتر شد.

کیفیت تصویرش خیلی خوبه.
    3D هم خوب و قابل قبوله.

ریموت کنترل هوشمندش فوق العادست. باتری که روی خودش بود زیاد قوی نیست(مثلا تا فاصله ۳ متر خوبه ولی بیشتر نه). پیشنهاد میکنم باتری DUARACELL (تمام قلم)بخرید. خیلی بهتر میشه.

در کل تلویزیون خوبیه راضیم ازش.

هر سوالی در خصوص این تلویزیون داشته باشید در خدمتم..

موفق باشید

10. این کاربر از kamrava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

بعد از جستجو ها فراوان چندتا راه حل پیدا کردم..

به این ویژگی میگن CE Dimming که توی حالت تصویر Movie غیرفعاله ولی توی حالت تصویر Standard فعال هست!

۲ تا راه حل داره :

۱-
    حالت تصویر رو روی سینمایی (به انگلیسی Movie) قرار بدید، دیگه این مشکل کم و زیاد شدن نور برطرف میشه ولی خب از این حالت تصویر خوشم نمیاد چون تصویر رو بی روح میکنه!

۲-

یک راه حل کلی هم واسش هست. باید از توی منوی مخفی برید و گزینه CE Dimming برای حالت تصویر Standard رو غیرفعال کنید.

نکته مهم : (بعد از جستجو زیاد توی اینترنت این رو گیر آوردم و خودم هنوز بدلیل یکسری مسائل شخصی این روش رو تست نکردم ولی خب خیلی ها گفته بودن که مشکلشون با این روش برطرف شده. بنده هیچگونه مسئولیتی در قبال اینکه مشکلی واسه تلویزیون تون پیش بیاد به عهده نمیگیرم)

مراحل انجام اینکار :

نیازی یه ریموت کنترلی که شماره 0-9 داشته باشه هست. با کنترل هوشمند جدیدا نمیشه.(ریموت کنترل تلویزیون های سامسونگ قدیمی تر رو میتونید امتحان کنید)

۱- کلید های
    INFO
    MENU
    MUTE
    POWER
    رو به ترتیب فشار بدید تا وارد منوی مخفی بشید.

خب الان وارد منوی مخفی شدید حالا روی گزینه Advanced برید و 0000 (چهار تا عدد صفر از روی ریموت کنترل)بزنید.
    خب حالا یک کادر باز شده. حالا برید روی گزینه Standard و حالت CE Dimming رو روی Off قرار بدید.

خب حالا دکمه Power روی ریموت رو بزنید تا تلویزیون خاموش بشه.

خب بعد از اینکه تلویزیون که روشن کنید میبینید که دیگه تصویر تیره نمیشه
    Last edited by kamrava; 29-12-2014 at 13:18.

12. 2 کاربر از kamrava بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Xenon360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

منم ازین مشکل رنج میبرم... به قول سامسونگ این یه خصوصیت خوب هست
    ولی آزار دهندست. مخصوصا توی زمانی که فیلم توی شب پر شده یا بازی ای که محیط تاریک داره دیگه هیچی پیدا نیست

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamidreza_4u's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    50%Of the World

پيش فرض

مسیر زیر رو دنبال کنین و انرژی و سنسور رو خاموش کنید
    Menu\system\eco solution\

15. این کاربر از hamidreza_4u بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •