تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 9 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 83

نام تاپيک: آیا حذف شبانه رایگان منجر به بهبود وضعیت اینترنت ایران خواهد شد؟

کاربر فعال سرویس دهنده های اینترنت Le0nard0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

حالا که کار به اینجا رسیده به نظر من آره , چون با حذف هدیه شبانه درآمد شرکت بیشتر میشه میتونه بهتر و دست و دل بازتر برای خرید پهنای باند و تجهیزات اقدام کنه که اینم یعنی بهبود وضعیت

2. این کاربر از Le0nard0 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

حالا که کار به اینجا رسیده به نظر من آره , چون با حذف هدیه شبانه درآمد شرکت بیشتر میشه میتونه بهتر و دست و دل بازتر برای خرید پهنای باند و تجهیزات اقدام کنه که اینم یعنی بهبود وضعیت
    مگه الان درآمدش كمه و نميتونه پهناي باندو گسترش بده؟ميتونست بجاي اينكه تجهيزات چند صد ميليوني براي محدوديت بخره جاش با اين پول پهناي باندو ارتقاء بده

4. 7 کاربر از farshad0123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال S.A.M.S.U.N.G's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    Moon

پيش فرض

مگه الان درآمدش كمه و نميتونه پهناي باندو گسترش بده؟ميتونست بجاي اينكه تجهيزات چند صد ميليوني براي محدوديت بخره جاش با اين پول پهناي باندو ارتقاء بده
    حرف زدی جواب نداره ! یکی نیست بهشون بگه به جای این که این همه هزینه می کنین و از انواع تجهیزات سخت افزاری + استخدام نیروی انسانی استفاده می کنید اون هم فقط برای این که کاربرها رو بیشتر لیمت کنید کمتر انجام بدید ! مگه کاربر باید پول گسترش آی اس پی و خرید تجهیزاتی که علیه خودش

استفاده میشن رو بده ؟ !!

6. 6 کاربر از S.A.M.S.U.N.G بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز khoodet's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

داداش وقتی تموم کاربرا رفتند بشینید تموم تجهیزات برای خوتون استفاده کنید
    دانلودرها گه همه میرند مردم عادی هم خیالت تخت تابع دانلودر ها هستند
    من خودم تا الان چند تا یوزر عادی رو از پارس پروندم

8. 7 کاربر از khoodet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

داداش تو هم حرفایی میزنیا!!!
    من خودم صبانت دارم و خودت اطلاع داری 3-4 ماهی میشه که این قانون رو اجرایی کرده.
    سرعت شبانم با اینکه بضعی وقتا ترافیک میخرم ولی اصلا مثل سرعت روز نیست!!باید هزارتا لینک بزارم تا بلکه یکم خوب بشه.

اردیبشهت امسال + اذر پارسال هم پارس داشتم سرعت روزانش مشکل داشت.
    هر سری هم میگفتن ما پهنای باند اضافه میکنیم دروغ بود.(فقط یه بار بصورت رسمی ایمیل زدن که فلان روز اضافه میکنیم که اخرش هیچ تغییری نکرد)
    ==============

حالا از اینها بگذریم من بشخصه منتظرم از 10 اذر ببینیم کسایی که سرعت روز و شبشون مشکل داشت درست شده یا نه.
    اگر درست نشده باشه شما باید جواب تک تک کاربرهایی که سرعتشون مشکل داره رو بدید.چون هر جا میبنیم داری از این قانون شدیدا دفاع میکنی.

موفق باشی/

10. 10 کاربر از and-roid2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز netstat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

13

حالا خدا کنه وضع بدتر نشه ما به بهتر شدن امیدی نداریم!
    Last edited by netstat; 27-11-2014 at 14:13.

12. 5 کاربر از netstat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز david-ebi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    IR

پيش فرض

شما دوست عزیزم اگه پشت گوشتو دیدی(البته نه با آینه و دوربین و به طور غیر مستقیم) اونوقت خواهی دید که شرکتا دست ودلباز میشن و پهنای باندشونو اضافه میکنن.از شما که من میدونم فرد بسیار با دانش و مطلعی در این زمینه هستی تعجب میکنم که همچی حرفی میزنی بعدشم وقتی به خود مخابرات که انحصار خرید اصلی رو داره اجازه افزایش پهنای باند اینترنت رو نمیدن شرکتای pap اونوقت چکاره ان

14. 8 کاربر از david-ebi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sdfssdfs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    land of the god

پيش فرض

راست میگه دیگه دانلود نکنی میخوای وبگردی کنی فقط منم از پارس رفتم رفیقامم با خوذم می برم

16. 2 کاربر از sdfssdfs بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال DJMOKHTAR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

بنده امروز به سازمان مقررات شکایت کردم . این کلاه برداری هست . وقتی سرویس خریدم به اسم شبانه رایگان بوده حالا هم حق ندارند تغییری برای مشترکین فعلی در سرویس ایجاد کنند تا پایان قرار داد .

و مدرک کلاه برداری :

جالبه ....

وقتی قانون یا ... ویرایش میشه باید تاریخ ویرایش هم درج بشه نه اینه سر ملت کلاه بگذارند تاریخ سال 91 برای چیزی که 3 روزه اعلام شده !

Last edited by DJMOKHTAR; 27-11-2014 at 20:44.

18. 8 کاربر از DJMOKHTAR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز netstat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

بنده امروز به سازمان مقررات شکایت کردم . این کلاه برداری هست . وقتی سرویس خریدم به اسم شبانه رایگان بوده حالا هم حق ندارند تغییری برای مشترکین فعلی در سرویس ایجاد کنند تا پایان قرار داد .

و مدرک کلاه برداری :

جالبه ....

وقتی قانون یا ... ویرایش میشه باید تاریخ ویرایش هم درج بشه نه اینه سر ملت کلاه بگذارند تاریخ سال 91 برای چیزی که 3 روزه اعلام شده !

آره! راست میگه!!!
    ایناها اینم لینکش:

ورداشتن اطلاعیه 2 سال پیش رو ادیت کردن... عجب دزدایین! آدم نمیدونه بخنده یا گریه کنه!

20. 5 کاربر از netstat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •