تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 23

نام تاپيک: آیا در حال حاضر استفاده از ویندوز xp اشتباه است؟؟؟

ناظر انجمن .NET Framework _H2_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    یک جایی بین Framework و نارمک!

پيش فرض

سلام
    در حال حاضر یک نسخه اصل MSDN از ویندوز مطرح شده را توانستم پیدا کنم...

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    در فرم اول گزینه Build an Image و در چند پنجره بعد گزینه Do not use a template را انتخاب نمایید...
    به پنجره ای خواهید رسید که تمام امکانات را فهرست کرده، بطور نمونه، میتوانید مواردی مانند اینها را تیک نگذارید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    با کمک دکمه Resolve Dependencies موارد تناقض یکی یکی نمایش داده میشود و هربار باید فقط یکی را انتخاب کنید...

در نهایت بقیه اش مانند نصب ویندوز 7 عادی است...
    پس از نصب میتوانید ویندوز را با کد GJVTR-C4WQ6-BKRH3-DRFFH-J83DM و بطور قانونی و بدون کرک تا مدت 6 ماه فعال کنید

موفق باشید.
    Last edited by _H2_; 11-11-2014 at 01:53. دليل: افزودن تصویر

2. 3 کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

در ضمن شما میتونید ۷ نسخه home رو هم نصب کنید ولی خیلی توصیه نمیشه.میتونید جلوه های گرافیکی ویندوز ایکس پی رو هم غیر فعال کنید تا سرعت بهبود پیدا کنید.ولی به نظر من روی این سیستم لینوکس بهتر جواب میده تا ویندوز چون توزیعی که معرفی کردم گرافیک و قابلیت های بیشتری داره.ورود به لینوکس به نظر سخت میاد ولی اینطور نیست...

4. این کاربر از Ali_RNT بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

كاربر فعال انجمن نرم افزار shabnam1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2011

پيش فرض

سلام
    اگر میتوانید کمی RAM را افزایش دهید و حداقل به 1G برسانید...
    در غیر این صورت یا از همان XP استفاده کنید یا گذینه های میانه دیگری هم مانند Windows Embedded Compact وجود دارد.
    این نسخه های ویندوز برای تجهیزات خاص با حافظه و توان کم پردازشی طراحی شده اند...

یکبار Windows Embedded Compact 7 را نصب کنید (در زمان نصب فهرستی از امکانات مورد نیاز نمایش داده میشود که میتوانید مواردی که نیاز ندارید را نصب نکنید)، اگر سرعت و بازدهی راضی کننده بود که تمام است
    وگرنه شاید XP از رده خارج شده باشد ولی وقتی با شرایط سخت افزاری تان مجبور باشید دیگر چه میتوان گفت.
    فقط پیشنهاد میکنم یا سخت افزارتان بروز کنید (ارتقاء یا خرید) یا اگر احساس نیاز نمیکنید، حداقل نسخه Embedded7 را هم یکبار امتحان کنید.
    موفق باشید.
    ی سوال داشتم به نظرتون نسخه های بلک ادیشن تا چه سالی برای xp تولید میشه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

به نظر میاد با توقف پشتیبانی ویندوز xp این نسخه همدیگه نه ساخته و نه پشتیبانی بشه...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    به نظرتون نسخه های بلک ادیشن تا چه سالی برای xp تولید میشه؟
    جواب دوستمان Ali_RNT منطقی بنظر میرسد، گرچه این نسخه ها را مایکروسافت ارائه نمی کرده ولی عرضه این نسخه ها وابسته به تجمیع بروزرسانی ها بوده که مایکروسافت عرضه میکرده، با توقف عرضه این بروزرسانی ها کسی نمیتواند نسخه جدیدی عرضه کند، البته پیش بینی میکنم، شاید برخی سایت ها باز هم نسخه جدیدی جهت جلب مخاطب و سوء استفاده عرضه کنند ولی این نسخه ها دیگر نباید چیز جدید و موثری داشته باشند...

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

البته این نسخه های ه ک شده ایکس پی هیچ اعتمادی به امنیتشون نیست.همون ایکس پی هم اعتمادی بهش نیست و الان بهترین کار اینه که از یه توزیع گنو/لینوکس استفاده کنید.زوبونتو هم توزیع سبک و شیکی هست...

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2014

پيش فرض

من نمیدونم چرا دارین لینوکسی که حرفه ایها هم به زور ازش استفاده میکنن رو به یه کاربر عادی که سالها با ویندوز کار کرده پیشنهاد میدین

تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

پيش فرض

اتفاقا اصلا اینطور نیست، این یه تفکر کالا اشتباهه که از لینوکس جا افتاده.شاید باورتون نشه که وقتی من اولین بار با لینوکس آشنا شدم، یه توزیع غیر گرافیکی به درد نخور بود ول با این حال لینوکس یه جذابیت خاصی داره و من تا حالا به مشکل خاصی برنخوردم.شما هم احتمال زیاد تا حالا استفاده نکردید و طبق گفته دیگران این حرف رو میزنید...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

سلام
    البته ادامه این بحث ربطی به تاپیک ندارد وگرچه تا حدودی با نظر دوستمان Ali_RNT موافق هستم، ولی یک خاطره شخصی را اجازه دهید عرض کنم...
    من لینوکس بلد نیستم اما تجربه و تعامل کوچکی با Ubuntu و openSUSE و CentOS داشتم و اتفاقاً از CentOS بیش از بقیه خوشم آمده...
    ولی...
    چند سال قبل برای اولین بار میخواستم دیتابیس Oracle را نصب کنم، آن زمان هیچ تجربه و اطلاعاتی از Oracle نداشتم، نسخه اصلی لینوکس اش را از خود سایت مستقیم دانلود کردم، جای تان خالی...!
    ساعت ها کلنجار رفتم و سرچ کردم و خط فرمان زدم و خودم را به دیوار کوبیدم(!) آخرش هم نتوانستم نصبش کنم، (حسابی ناامید شدم...)
    آخرش با ناامیدی نسخه اصلی ویندوز را هم از سایت اصلی دانلود کردم، بدون هیچ کمکی از هیچ کجا نصبش کردم و حتی بدون هیچ کمک و با کمترین سعی و خطا توانستم دقایقی پس از نصب برای شبکه هم پیکربندی اش کنم و از سایر رایانه های شبکه هم به سرور جدید Oracle متصل شوم، خودم باورم نمیشد، البته انتظار داشتم نصبش کنم ولی بعید میدانستم بدون هیچ مطالعه ای بتوانم برای شبکه هم راهش بیاندازم...

در این ماجرای شخصی تنها دلیل موفقیت ام در ویندوز آن بود که قربان این ویندوز برم! هرچه باشد، حداقل دبل کلیک میکنی یک پنجره ای باز میشود و آدم چیزی میخواند و کاری انجام میدهد...

من کاملاً موافق هستم، درخیلی از کارهای عادی و روزمره ، کسی که لینوکس را ندیده، فوراً میتوان لینوکس را نصب و یادبگیرد و بطور خاص رایگان بودن آن بسیار ارزشمند است، به کسانی که کار نکرده اند میگویم که بسیار راحت و قدرتمند میتواند باشد، ولی خدانکند بخواهید یک برنامه خاص را نصب کنید و قسمت گرگ بیابان نشود که بخواهد درایور نصب کند!!! آنوقت باید بروید ساعت ها وقت بگذارید و ده ها صفحه مطالعه کنید، سورس دانلود کنید وسط سورس یک خط خاص را عوض کنید ... ... ... ...

مطلب فوق فقط تجربیات شخصی من و با اعتراف به بلد نبودن لینوکس است.
    جمیعاً در هر کاری که انجام میدهید موفق و سربلند باشید.
    شب خوش.
    Last edited by _H2_; 17-11-2014 at 22:40.

12. این کاربر از _H2_ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام
    می خواستم بدونم داستان چی هست که پشتیبانی اکس پی متوقف شده ولی ویندوز ریلیز می شه با آپدیت آخرین ماه ها مثل این
    Windows XP Pro Corporate SP3 Black Edition November 2014 که مال این ماه هستش و سایت سافت گذر گذاشته
    راهنمایی بفرمایید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •