تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 36

نام تاپيک: مشکل بالا بودن PF Usage و هنگ کردن اینترنت

آخر فروم باز roya.rashidi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی یه سوال دیگه
    وقتی Tune up utility رو باز میکنم cpu usage میره رو 100% وایمیسه
    آیا با ارتقا به 2 گیگ رم این مشکل دیگه به وجود نمیاد یا ناچارم سی پی یو رو هم ارتقا بدم ؟
    نه با تعویض رم مشکل حل نمیشه ، سی پی یو رو باید ارتقا بدید. البته مادر بردتون اونقد سی پی یو قوی بهش نمیخوره . اگه بخایید سی پی رو عوض کنید بهتره کلا کیس رو عوض کنید. ولی اگه مادربردتون بخوره یه سی پی یو دو هسته ایی در کنار رم 2 رو xp هم خیلی خوبه .
    Last edited by roya.rashidi; 06-09-2014 at 04:00.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

یعنی یه سی پی یو ارزون دست دوم هم براش گیر نمیاد ؟ پنتیوم فور قویتر ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی یه سی پی یو ارزون دست دوم هم براش گیر نمیاد ؟ پنتیوم فور قویتر ؟
    نمیدونم والا مغاز های محلوتونو سر نزدم
    البته بستگی به مادر برد داره . اگه خاستید عوض کنید دوهسته بگیرید اگه خورد . چون ضعیفتر از اون فایده نداره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

مرسی ولی فکرنکنم مادربرد ده سال پیش دوهستهای بخوره خیلی بالا بخوره یه مگ کش پنتیوم فور ولی من با همینم راضیم
    علت 100% شدن cpu usageهم فکر کنم مال این بود که ضمن باز کردن فایر فاکس یه برنامه دیگه رو باز کردم البته همینطوریشم اگه فایر بسته باشه خیلی طول میگشه تا تون آپ بیاد بالا

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

مرسی ولی فکرنکنم مادربرد ده سال پیش دوهستهای بخوره خیلی بالا بخوره یه مگ کش پنتیوم فور ولی من با همینم راضیم
    علت 100% شدن cpu usageهم فکر کنم مال این بود که ضمن باز کردن فایر فاکس یه برنامه دیگه رو باز کردم البته همینطوریشم اگه فایر بسته باشه خیلی طول میگشه تا تون آپ بیاد بالا
    اره خب احتمالش کمه دو هسته ایی بخوره ولی بازم امکانش هست .
    خب این تون اپ رو براچی نصب میکنید . کار دقیقش چیه مگه همون برنامه نیست رجیستری اینارو تمیز میکنه ؟ اگه اره خب پاکش کنید هر وقت نیاز داشتی دباره نصب کنید.
    بعدشم با این سیستم شما باید تا اونجا که میتونید کم برنامه نصب کنید.سرویس ها ی اضافی رو غیر فعال کنید. یه بار که حوصله داشتید حتما اینکارو کنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

آخه واسه تمیز کردن رجیستری گذاشتم 2 سه ماه یه بار از استارت آپ منیجرشم استفاده میکنم تا حجم اجرایی های رو کم کنم
    یه چیز دیگه وقتی صفحه همین تاپیک رو هم باز میکنم cpu usage چند لحظه میره رو 100 درصد وای میسه تا وقتی که صفحه کاملا لود شه فکر کنم فایر فاکس 31 خیلی cpu میکشه
    راه حل خودم استفاده از یه فایر قدیمی مثلا 18 هست چون تو ایران ما فایر 18 داشته باشی یا 100 هردوش یه سرعت داره غیر از اینه ؟

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آخه واسه تمیز کردن رجیستری گذاشتم 2 سه ماه یه بار از استارت آپ منیجرشم استفاده میکنم تا حجم اجرایی های رو کم کنم
    یه چیز دیگه وقتی صفحه همین تاپیک رو هم باز میکنم cpu usage چند لحظه میره رو 100 درصد وای میسه تا وقتی که صفحه کاملا لود شه فکر کنم فایر فاکس 31 خیلی cpu میکشه
    راه حل خودم استفاده از یه فایر قدیمی مثلا 18 هست چون تو ایران ما فایر 18 داشته باشی یا 100 هردوش یه سرعت داره غیر از اینه ؟
    اره از نظر سرعت اینترنت بعید میدونم مرورگر با مرورگر یا ورژن فرق کنه حداقل با سرعتی که ماها داریم اینجوریم . فقط کاربرپسند بودنش مهمه .
    باز فایرفاکس خوبه کروم بیشتر از این مصرف مکنه .
    ورژن قبل هم نصب نکنید یه نمونه اش که مهمترین دلیلشم هست :
    - یه سری کدها html یا زبان های دیگه اضافه میشن که مرروگرا هم باید با این کدها تطبیق پیدا میکنن
    - ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

به زبانهای دیگه نیاز نیست اما کد های html جدید که اضافه میشن به چه دردی میخوره ؟
    یه نرم افزار تشخیص باس رم هم معرفی کنید.

تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به زبانهای دیگه نیاز نیست اما کد های html جدید که اضافه میشن به چه دردی میخوره ؟
    یه نرم افزار تشخیص باس رم هم معرفی کنید.
    شما نیاز نداری که مرورگر نیاز داره . مثلا طراح سایت یه کد جدید از html تو سایتش بکار میره که مرروگر شما اگه ساپورت نکنه به مشکل بر میخوره
    (مشکلشم بستگی به کد استفاده شده داره البته معمولا مشکل حادی پیش نمیاد چون طراح سایت این نکات رو رعایت میکنه و کنترل میکنه)

cpu_z فک کنم ساده ترین برنامه و جزییات دقیق رم و سی پی یو رو نشون میده.
    Last edited by roya.rashidi; 06-09-2014 at 05:19.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2014

پيش فرض

البته تو xp sp3 که من دارم کلا cpu usage بالاست مثلا اگه رو یه فایل راست کلیک کنی خدا طول میگشه تا بیاد
    من الان ff 18 رو نصب کردم memory usage=195000kB در مقایسه با ff31 که 345000k
    که نرم تره
    ولی خودم به این نتیجه قبلانم رسیده بودم که باید xp sp2 نصب کنم چون قبلا داشتم و مشکل رم و سی پی یو هم نداشتم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •