تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: کراس فایر کردن 5750

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

خودم خیلی علاقه دارم کراس فایر یا sli کنم ولی متاسفانه مثله اینکه دردسرهای خودشو داره...این کارتی که شما فرمودی الان قویترین کارت بازاره؟قیمتش چنده و آیا با پاور من مشکلی نداره؟
    چون من خودم یه تحقیقی کردم مموری کارتی که شما فرمودین 384 بیت هست ولی اونی که خودم گفتم 512...ودر خیلی از مقایسه های دیگه یا با هم برابرند یا MARS760 GTX 760x2 بهتره.در ضمن کارت پیشنهادی خودم از directx 11.2 پشتیبانی میکنه ولی پیشنهاد شما 11..
    در کل خوشحال میشم قویترین کارت بازار رو با بود جه تا سقف حدودا 4 تومن پیشنهاد بدین حالا یکمم بالا پایین مورد نداره

پاور که کاملا کافی هست!
    *با 2 تا هارد و 1 رایتر و 1 SSD و 6 تا وسیله USB و گرافیک 780ti و پردازنده i7-960 و 6 ماژول رم در شرایطی که تمام قطعات 100% توان خودشون رو بکار بگیرن(که خیلی خیلی کم پیش میاد) کمتر از 650 وات مصرف داره!

در مورد MARS760 GTX 760x2 هم بایر بگم این کارت دقیقا مشکلات SLI و کراس فایر رو تا حدودی داره!
    چون عملا 2 تا GTX760 روی یک کارت هست و بصورت دوال GPU کار میکنه.

انواع GTX780 ti حدود 2750~2850 هست.

اون بیت هم بتنهایی مهم نیست!
    در مقابل فرکانس مموری MARS760 GTX 760x2 حدود 1000MHz کمتر از GTX780ti هست.

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    چهارشنبه میرم بازار یا همینی که شما گفتین رو میگیرم یا دلو میزنم به دریا و دوتا 770 sli میکنم دلم با sli هست ولی از یه طرف نمیخوام دردسر بکشم خبرشو تو همین تاپیک میدم
    فقط دوست عزیز اگر هم احیانا دو تا 770 رو sli کنم که بازم پاورم کم نمیاره که؟

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

نیازی به چینش های مولتی-کارت و Multi-GPU نیست، برای گیمینگ در 1080P با بالاترین تنظیمات، یک کارت GTX 780 معمولی هم برای گیمینگ حرفه ای کاملا کافی هست و من این رو پیشنهاد میکنم. GTX 780 Ti هم گزینه خوبیه و اگه مایلید میتونید تهیه اش کنید.
    چینش های مولتی-کارت دردسر هایی دارن و توصیه نمیشن، مخصوصا وقتی کارت های تک GPU به این میزان قدرت در بازار وجود دارن.
    در ضمن هر کارتی تهیه کنید، CPU برای اون محدودیت(در شرایط مختلف، کم یا زیاد) ایجاد خواهد کرد، حتما به فکر یک CPU Cooler مناسب و اورکلاک کردن CPU باشید.
    Last edited by Erfan.; 06-07-2014 at 12:56.

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض کراس فایر کردن 5750

ممنون دوست عزيز تقريبا خودمم مجاب شدم كه يك كارت بگيرم فقط داداش اين قضيه cpu چيه؟من نميدونستم .يعني سي پي يو من بايد اوركلاك بشه؟مگه ضعيفه؟

Sent from my iPhone 5s
    Last edited by stam; 06-07-2014 at 13:00.

حـــــرفـه ای Erfan.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Solar System

پيش فرض

ممنون دوست عزيز تقريبا خودمم مجاب شدم كه يك كارت بگيرم فقط داداش اين قضيه cpu چيه؟من نميدونستم .يعني سي پي يو من بايد اوركلاك بشه؟مگه ضعيفه؟

Sent from my iPhone 5s
    در بحث گیمینگ، CPU باید بتونه GPU رو تغذیه کنه، CPU شما به هیچ عنوان ضعیف نیست اما اگه اورکلاک نشه در شرایط مختلف احتمالا محدودیت هایی رو برای سیستم به وجود خواهد آورد. کارت هایی مثل 780 و 780Ti به پردازنده های قدرتمندی نیاز دارن تا قدرتشون محدود نشه.

پروفشنال stam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اهان ممنونم دوست عزيز حالا وقتي خريدم حتمي راجع به بحث اور كلاك از شما كمك ميگيرم فقط يه سوال كارتي تو بازار نداريم كه به صورت تكي ٥١٢ بيتي باشه؟

Sent from my iPhone 5s

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •