تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: تیم صعود کننده به نیمه نهایی؟!

راي دهنده
56. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • فرانسه

26 46.43%
  • آلمان

30 53.57%
صفحه 2 از 12 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 116

نام تاپيک: فرانسه - آلمان | مرحله 1/4 | جمعه 20:30

اگه نباشه جاش خالی می مونه farshidmm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

توی این 10 11 ساله که ذهنم یاری میکنه آلمان همیشه جلوی تیمهای بزرگ بازنده بوده !! زیاد دور نمیرم چون نمیخوام آمار عصر حجر براتون بیارم از همین سال 1998 شروع میکنم :

مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 1998 :

آلمان 0 - کراواسی 3 !!!

تیم آلمان مقابل تیم نه چندان مطرح کراواسی با این نتیجه افتضاح شکست خورد و جالبه بدونید بازیه بعدی کرواسی با فرانسه بود که اون بازی رو فرانسه برد و در آخر هم فرانسه قهرمان جام شد !

جام ملت های اروپا 2000 :

توی این تورنومنت آلمان اصلا از گروهش بالا نیومد و توی گروه آخر شد !! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 0 - انگلیس 1

آلمان 0 - پرتقال 3

آلمان 1 - رومانی 1

فینال جام جهانی 2002 :

آلمان 0 - برزیل 2

جام ملت های اورپا 2004 :

توی این جام هم باز آلمان از گروه خودش نتونست بیاد بالا و سوم شد ! اینم نتایج ضعیف آلمان :

آلمان 1 - هلند 1

آلمان 0 - لتونی 0

آلمان 1 - جمهوری چک 2

مرحله نیمه نهایی جام جهانی 2006 :

آلمان 0 - ایتالیا 2 ( در وقت های اضافی )

فینال جام ملت های اروپا 2008 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام جهانی 2010 :

آلمان 0 - اسپانیا 1

نیمه نهایی جام ملت های اروپا 2012 :

آلمان 1 - ایتالیا 2

یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 :

آلمان ؟ - فرانسه ؟

منبع : ویکیپدیا !!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکته ی جالب تر از این آمار و ارقام تحلیل طرفدارای آلمان هر ساله از سبک بازیشونه ! سال 2006 که ایمان به قهرمانی داشتن با اینکه میزبان بودن از ایتالیا خوردن !

سال 2008 و 2010 که با اسپانیاییها که تازه تیکی تاکاشون شکل گرفته بود کل کل داشتن که هر 2 سالشو از اسپانیا خوردن ! اما درس عبرت نشد و در جام ملت های اورپا سال 2012 پس از قهرمانی اسپانیا در جام جهانی و اوج آمادگی لیگ اسپانیا و تیم ملیش و سبک تیکی تاکاشون بازم آلمانیا شروع به کل کل با اسپانیاییها کردن و مدعی این بودن که اگه به اسپانیا بخورن بدون شک اونا رو میبرن و بی شک قهرمان اروپا میشن ! که اصلا به اسپانیا نرسیده ایتالیا اومد 2 تا زد بهشون و حذف شدن و در آخر باز هم اسپانیا امیدشون رو ناامید کرد !

دوباره بعد از اون اتفاق ها حالا باز هم در جام جهانی 2014 طرفدارای آلمان معتقدن که این آلمان دیگه با آلمان های سالهای قبل فرق داره و امسال دیگه 100% یکی از مدعیان اصلی قهرمانیه ! ( چیزی که درست هر ساله بهش ایمان دارن ! ) باید ببینیم امسال این تیم آلمان چیکار میکنه و به کجا میرسه !

تا به اینجا من آمار و ارقام بازیها و تحلیل طرفدارای آلمان رو گفتم . حالا میخوام نظر خودمو راجع به آلمان بدم , به نظر من حدود 70 80 % آلمان بازی رو مقابل فرانسه واگذار میکنه ! اما خوب حکم خدا که نیست وقتی تو گروه مرگ ایتالیا و انگلیس حذف میشن , وقتی تیر دروازه به کمک برزیل میاد که در مرحله بعد حضور داشته باشه , وقتی داور به کمک هلند میاد تا به مرحله ی بعد برسه ... خوب نمیشه گفت آلمان هم 100% بازنده ی بازیه !

اما یه چیزی رو من 100% بهش یقین داشتم , دارم و خواهم داشت . اونم اینه که آلمان در تورنومنتهای جام جهانی هیچ وقت به هیچ جایی نخواهد رسید . همون 3 تا قهرمانی آلمان در سالهای 1954 و 1974 و 1990 در جام جهانی در تاریخچه ی این باشگاه میمونه و به نظر من حالا حالاها آپدیت نخواهد شد !

دوستان طرفدار آلمان هم لطفا نقل نگیرن چون من تمام آمار و ارقامم از ویکی پدیا بود و آخرین جملاتم هم نظر شخصی و پیش بینیم بود که فکر نکنم نیازی به پاسخ دادن به کسی باشه به امید یه بازیه جذاب و زیبا ...
    آخه نمیشه که بیای یه حرف غلطی بزنی بعد بگی من درست میگم کسی نقل قول نکنه
    فقط در مورد آمارهایی که آوردی اظهار نظر می کنم و در مورد نظر شخصیت چیزی نمی گم.

خیلی جالبه شما میگی آلمان همیشه مقابل تیم های بزرگ بازنده بوده در حالی که در همین 10 - 12 سال اخیر که شما یادت میاد حداقل 7 - 8 مورد مثال نقض وجود داره
    ظاهرا از ویکیپدیا فقط باخت های آلمان رو کشیدی بیرون و بردهاش رو زیرسیبیلی رد کردی
    پیروزی 4 - 1 مقابل انگلیس در جام جهانی 2010
    پیروزی 4 - 0 مقابل آرژانتین در جام جهانی 2010
    پیروزی مقابل آرژانتین در یک چهارم نهایی 2006
    پیروزی مقابل هلند در یورو 2012
    پیروزی مقابل پرتغال در یورو 2008 و 2012 و جام های جهانی 2006 و 2014
    ضمنا اسپانیای تیکی تاکای 2008 تا 2014 هم همه تیم ها مقابلش بازنده بودن فقط آلمان نبود.
    حذف آلمان در دور گروهی یورو 2000 و یورو 2004 هم به خاطر این بود که آلمان از 98 تا 2004 در دوران افت خودش بود و اون سالها در واقع بدترین سال های فوتبال آلمان از لحاظ بازیکن و نتیجه بود. اون نتایج ضعیف رو تیم های دیگه هم در دوران افتشون داشتن مثلا ایتالیا در جام جهانی 2010 از اسلواکی باخت و با پاراگوئه و نیوزلند هم مساوی کرد و در گروهش اخر شد.

اینا مال 10 - 12 سال اخیر بود

در مورد قبلش هم مثال های بسیار زیادی وجود داره
    مثلا پیروزی مقابل انگلیس میزبان در نیمه نهایی یورو 96
    پیروزی مقابل انگلیس در نیمه نهایی جام جهانی 90
    پیروزی مقابل ارژانتین در فینال جام جهانی 90
    دو پیروزی مقابل چک در یورو 96
    پیروزی مقابل یوگسلاوی در جام جهانی 90
    پیروزی مقابل هلند در جام جهانی 90
    پیروزی مقابل فرانسه میشل پلاتینی در نیمه نهایی 82
    پیروزی مقابل اسپانیا در جام جهانی 82

اینا چند مورد از دهه 80 و 90 بود البته نه همه تورنومنت هاش فقط بعضیاشو بررسی کردم
    و دهه 70 و قبلش رو هم کاری نداریم!

من نمی دونم شما طرفدار کدوم تیم هستی ولی طرفدار هر تیمی جز برزیل باشی تیمت از لحاظ افتخارات پایینتر از آلمان قرار می گیره

در بازی امسال مقابل فرانسه هم هر نتیجه ای می تونه رقم بخوره ولی اگر احیانا آلمان شکست هم بخوره شما نمی تونی این نتیجه گیری شیطنت امیز رو بکنی و بگی آلمان همیشه در مقابل تیم های بزرگ بازنده بوده چون مثال های نقضش بسیار زیاد هست که چندتاشو گفتم.
    Last edited by farshidmm; 02-07-2014 at 03:52.

2. 13 کاربر از farshidmm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

هم چنان معتقدم آلمان یه پای فیناله.
    .
    فرانسه تا الان فراتر از حد انتظار ظاهر شده ولی به نظرم جلوی آلمان کم بیاره و به زانو در بیاد.
    +
    اگه نیجریه انیما رو داشته خوب آلمان هم نویر رو داره.

کـاربـر بـاسـابـقـه MOHAMMAD2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

فرانسه تا الان فراتر از حد انتظار ظاهر شده ولی به نظرم جلوی آلمان کم بیاره و به زانو در بیاد.
    کلا با فرانسه مشکل داری ها !

کاربر فعال تالار .Net senaps's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

من متاسفانه هیچ کدوم از بازی های فرانسه رو ندیدم! :(

ولی به نظرم المانا منطقی بازی میکنن ولی خوب، تو این بازی ها هرچی تیم دونده بود خورد به پستشون و پوستشون رو کند و واقعا خسته شدن بازیکن ها.... بعدشم که حالا باز دوباره بازی :(

آخر فروم باز stealer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    esf

پيش فرض

یعنی کلا حالم گرفته شد
    امیدوار بودم حداقل تا نیمه نهایی این دوتا به هم نخورن
    ولی خوب کلافرانسه یه چیز دیگست و امیدوارم بازی رو ببریم

کاربر فعال انجمن فوتبال خارجی romantic's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

جالبه بعضی از دوستان مدعی اصلی قهرمانی بودن رو با قهرمان قطعی بودن اشتباه میگیرن و از طرفدارهای آلمان ایراد میگیرن.
    فقط یک نگاه به تعداد حضور آلمان در نیمه نهایی جامهای جهانی بندازین تا متوجه بشید چرا ما همیشه تیممون رو مدعی اصلی قهرمانی میدونیم.

پیش بینی خودم از این بازی اینه که اگر شواینی و هاملز برسن، خدیرایی که نسبتا آماده و سرحاله در وسط زمین بازی کنه، لام بره دفاع راست و حمله از اوزیل، مولر و شورله تشکیل بشه، آلمان قطعا در 90 دقیقه کار رو تموم میکنه.
    اما اگر یوگی بازم همین ترکیب قبلی رو بذاره، هیچ پیش بینی ای نمیشه کرد چون آلمان اینجوری با دستای خودش، لِوِل خودش رو در حد فرانسه میاره و اون موقع اتفاقات و ستاره ها میتونن تعیین کننده یک نبرد برابر باشن.

8. 9 کاربر از romantic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال مشاوره خرید گوشی موبایل Iloveu-ALL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

یا آلمان میبره یا فرانسه
    کسی که ببره قطعا به نیمه نهایی صعود میکنه

با اجازه آقا جواد خیابانی
    Last edited by Iloveu-ALL; 02-07-2014 at 23:08. دليل: رعایت حق کپی رایت

10. 3 کاربر از Iloveu-ALL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

همونطور که گفتن اگه یوگی لام رو بزاره راست آلمان میشه آلمان واقعی
    ولی من میدونم لج بازه و بازم لام رو میزاره وسط
    با دستای خودش داره گمد میزنه به همه چیز

12. این کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن فوتبال داخلی Sh-Meteor's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2014
    محل سكونت
    بهارستان

پيش فرض

کلا با فرانسه مشکل داری ها !
    نه داداش من چه مشکلی می تونم با فرانسوی ها داشته باشم.
    فقط من اینطوری فکر می کنم که فرانسه مغلوب آلمان میشه و امسال هم از رسیدن به نیمه نهایی ناکام می مونه.
    .ولی انصافا بین تمام مدعیان فرانسه توی گروه خیلی راحت تری نسبت به ایتالیا یا انگلیس و یا ... حضور داشته.
    شاید اگر جای فرانسه و انگلیس عوض میشد ( توی گروه )، سرنوشت شون هم الان بر عکس بود.
    .
    .
    فرانسه اگه بتونه همین روند خودش رو ادامه بده و توی یورو 2016 هم به همین منوال کار کنه، می تونه یکی از بخت های حضور در فینال 2018 روسیه باشه.
    .
    حالا اگه غیر این شد، من که حرفی ندارم.
    لابد اشتباه تحلیل کردم.

حـــــرفـه ای City 17's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    HEV suit

پيش فرض

جالبه بعضی از دوستان مدعی اصلی قهرمانی بودن رو با قهرمان قطعی بودن اشتباه میگیرن و از طرفدارهای آلمان ایراد میگیرن.
    دقیقا همین قسمت جان کلام هست، دوستان "مدعی بودن" یک تیم رو که از ثبات بالا و قهرمانی یا راهیابی مداوم اون تیم به مراحل پایانی نشات می گیره(بیشترین تعداد بازی در جام های جهانی در عین عدم حضور در دو دوره به خاطر مسائل غیرفوتبالی بزرگترین گواه بر همین موضوع هست) رو تبدیل می کنن به "قهرمان اجباری" تا وقتی قهرمان نشد (مگر تیم های مدعی هم تراز دیگه مثل برزیل و ایتالیا هر چند دوره یکبار قهرمان میشند؟!) یک سوژه ای برای ارائه داشته باشند، اما کاش به همینجا ختم میشد، در قدم بعدی در نظر این دوستان یک دفعه تیم هایی مثل آرژانتین و انگلیس و هلند و پرتغال و ... تبدیل میشند به تیم های کوچک، چرا؟ لابد چون آلمان اونها رو شکست داده!
    +
    در مورد بازی امیدوارم چند تا اتفاق بیفته: (هر چند از لوو انتظار همچین تغییرات رادیکالی نمیره)
    مصدومیت مستافی مصداق "عدو شود سبب خیر" بشه و لام به جای اصلی خودش برگرده، خوشبختانه حتی حضور گزینه دیگه گروس کروتز هم مطمئنا یک قدم رو به جلو هست.
    هوملز آمادگی کافی رو داشته باشه و بواتنگ که همیشه مستعد اشتباه هست و در بازی اخیر با الجزایر کم از این اشتباهات ندیدیم، روی نیمکت باشه. (حتی در دفاع راست به کار گرفته نشه)
    دورم که در عین تجربه کم، در بازی های مهمی برای دورتموند در لیگ قهرمانان حتی به میدون رفته (حتی مقابل رئال) و مهم تر اینکه یک دفاع چپ تخصصی هست، به جای هوودس قرار بگیره
    شورله از ابتدا و بجای گوتزه قرار بگیره.
    و در آخر در صورت لزوم از کلوزه استفاده بشه، بعضی وقت ها تصمیم لوو به عدم استفاده از کلوزه تعجب آور هست، اگر بازی که تیم ارائه میده با توانایی های کلوزه همخوانی نداشته باشه (مثلا یک بازی زمینی ارائه بشه و سانتر در دستور کار تیم نباشه)، این تصمیم قابل دفاع هست اما توی بازی اخیر با الجزایر در مقاطع زیادی از نیمه دوم و وقت های اضافه، برنامه تیم سانتر از جناحین بود و موقعیت های خوبی ایجاد شد که با قدرت کم سرزنی مولر و شواینی به هدر رفت. فرصت هایی که کلوزه خیلی راحت می تونست از اونها استفاده کنه.
    +
    بازی جمعه شب ساعت 20:30 هست، که ایجاد کنند تاپیک اشتباها 00:30 بامداد جمعه درج کرده بود، اسم تاپیک ویرایش شد.

15. 6 کاربر از City 17 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •