تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: خرید اینترنال? یا اکسترنال? western digital 2tb

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

بقول معروف هارد که واسه شوتبال نیست ! سقوط و اینا به سنگ هم آسیب میزنه. منظورم از مقاوم بودن مثلا حمل و نقل توی کیف و ساک و گذاشت و برداشت های اینچنینیه نه که صاف از دست بخوره رو آسفالت! یه لپ تاپ داشتم IBM قدیمی ولی اصل! یه بار بچه بلندش کرده بود مثل بالش پرت کرد روی فرش در اوج ناباوری آخ نگفت ! به اون میگن هارد !!!!
    پس با این تفاسیر sata هم منتفیه. فقط میمونه این یا اکس که اگه اکسترنال بشه my pass ultra رو شما تایید میکنید? ظاهرا تبدیل اینترنال به اکسترنال هم آداپتور واجبه و تقریبا پشیمون شدم

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

بقول معروف هارد که واسه شوتبال نیست ! سقوط و اینا به سنگ هم آسیب میزنه. منظورم از مقاوم بودن مثلا حمل و نقل توی کیف و ساک و گذاشت و برداشت های اینچنینیه نه که صاف از دست بخوره رو آسفالت! یه لپ تاپ داشتم IBM قدیمی ولی اصل! یه بار بچه بلندش کرده بود مثل بالش پرت کرد روی فرش در اوج ناباوری آخ نگفت ! به اون میگن هارد !!!!
    پس با این تفاسیر sata هم منتفیه. فقط میمونه این یا اکس که اگه اکسترنال بشه my pass ultra رو شما تایید میکنید? ظاهرا تبدیل اینترنال به اکسترنال هم آداپتور واجبه و تقریبا پشیمون شدم
    اگه اکسترنال بشه my pass ultra رو شما تایید میکنید?
    مدل مناسبی هست و مشکلی نیست .

ظاهرا تبدیل اینترنال به اکسترنال هم آداپتور واجبه و تقریبا پشیمون شدم
    همانطوریکه قبلاً هم گفتم ؛ اگر از نوع 3.5 اینچی باشد آداپتور لازم هست ولی در مورد 2.5 اینچیها نیازی به آداپتور نیست . هارد دیسک اینترنال 2.5 اینچی دوترابایتی ساخته شده ولی مطمئن نیستم که آیا میتونید در بازار پیدا کنید یا خیر !

3. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

ممنونم. پس اول چندجا میپرسم برای اینترنال 2.5 اینچی و اگه قیمتش اختلاف مناسبی داشت میگیرم وگرنه اکسترنال میگیرم خدا خیرتون بده مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

من برگشتتتتممم
    بالاخره خریدم
    hdd external western digital my passport ultra 2TB خریدم از کرمانشاه با گارانتی دوساله اصلی الماس ایران که از معتبرترین فروشگاهی که میشناختم با بهترین قیمت به من داد 397 تومن! هیچ جا زیر 412-15-25 ندیدم ولی این آشنا بود
    هارد بدی به نظر نمیاد لرزش خفیفی داره با یه led نقره ای که واضح هست کاملا و کارکرد خوبی داره. یه مقدار قطرش زیاده.وزنش معقوله ولی متاسفانه به حدی کابلش کوتاهه که از پشت به pc وصل کنی نمیشه حتی صاف رو میز قرارش داد!!! یک وجبه!
    ازونجا که من port usb3 ندارم و فقط از usb2 استفاده کردم تا این لحظه که حدود 400gb فقط فیلم روش ریختم چه از رو dvd چه هارد اینترنال باید بگم متاسفانه رضایتمو جلب نکرد! به طور متوسط از رو دی وی دی با سرعت بالای رایتر من حداکثر به طور متوسط با سرعت 12mbps و از رو هارد خودم با سرعت متوسط حداکثر 24mbps کپی شد! تازه این فقط فیلم بوده درحالیکه اگه نرم افزاری مثل آموزش زبان یا آفیس یا فایل های پر از عکس رو بخواید کپی کنید این سرعت به طرز وحشتناکی کمتر میشه و ازین نظر واقعا حالم گرفته!
    اما واقعا من ندیدم گرم کنه.از لحاظ خرابی به فروشنده گفتم گفت اگه دائم هم وصل باشه صب تا شب ممکنه pc تو بسوزه ولی این نمیسوزه و این آدمو خیلی قبولش دارم و خیالمو راحت کرد.
    دوستان سوالی بود در خدمتم

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام .

ازونجا که من port usb3 ندارم و فقط از usb2 استفاده کردم تا این لحظه که حدود 400gb فقط فیلم روش ریختم چه از رو dvd چه هارد اینترنال باید بگم متاسفانه رضایتمو جلب نکرد! به طور متوسط از رو دی وی دی با سرعت بالای رایتر من حداکثر به طور متوسط با سرعت 12mbps و از رو هارد خودم با سرعت متوسط حداکثر 24mbps کپی شد! تازه این فقط فیلم بوده درحالیکه اگه نرم افزاری مثل آموزش زبان یا آفیس یا فایل های پر از عکس رو بخواید کپی کنید این سرعت به طرز وحشتناکی کمتر میشه و ازین نظر واقعا حالم گرفته!
    پیشنهاد میکنم یک کارت USB3 بخرید که بتونید با سرعت بیشتری دیتاها را انتقال بدید .

ولی متاسفانه به حدی کابلش کوتاهه که از پشت به pc وصل کنی نمیشه حتی صاف رو میز قرارش داد!!! یک وجبه!
    کابل هارد دیسکهای اکسترنال پرتابل معمولاً کوتاهتر هست (برای اینکه دچار افت جریان نشوند) ولی در انواع دسکتاپی کابل USB بلندتر و در حدود 1.25 مترهست . به هر حال هارد اکسترنال را در جایی بگذارید که باثبات و بدون لرزش باشد.

7. این کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

لعنت به تلویزیون اه! خواستم از تی وی ضبط کنم روش میگه اول باید فرمت بشه!!!
    پورت usb3 به سیستمای چند سال اخیر میخوره دیگه? حدود قیمتشون چقدره?

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لعنت به تلویزیون اه! خواستم از تی وی ضبط کنم روش میگه اول باید فرمت بشه!!!
    پورت usb3 به سیستمای چند سال اخیر میخوره دیگه? حدود قیمتشون چقدره?
    اگر فلش مموری دارید بصورت FAT32 فرمت و ببینید بازهم TV این پیغام را میدهد یا خیر ؟ اگر TV از این فایل سیستم پشتیبانی میکند میتونید کل فضای هارد اکسترنال را به دو پارتیشن تقسیم کنید اولین پارتیشن بصورت FAT32 جهت ضبط از TV و دومین پارتیشن بصورت NTFS جهت ذخیره دیتاهای بالاتر از 4GB باشد .
    نکته : اگر TV این هارد اکسترنال را فرمت کند احتمال اینکه پارتیشن توسط ویندوز شناسایی نشود وجود دارد .

در مورد سوال آخر ، اکثر کارتهای usb3 که دیدم متناسب با اسلات PCI Express ×1 بوده . اگر مادربردتان حداقل یک اسلات آزاد PCI Express ×1 داشته باشید میتونید چنین کارتهایی بخرید و بر روی آن نصب کنید . در عکس زیر کارت usb3 (برد آبی رنگ) که برای PCI Express ×1 هست دیده میشود در زیر آن کارت SATA هست که برای PCI Express ×4 میباشد .

10. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

برای توضیحات کارت ممنون. درمورد فرمت هم متاسفانه روز اول یادم نبود به tv وصل کنم الانم بیش از 500 gb اطلاعات روش ریختم و دیگه فرمت کردن برام مقدور نیست. حیف شد

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •