تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: HTC 8X یا Nokia lumia 620 ؟کدوم بهتره؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام
    چرا سراع لومیا 525 نمیری رمش 1 گیگه،
    35 تومن از 620 ارزونتره

2. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

سلام توی قسمت بلوتوس گوشی 520 گزینه ای هست برای انتقال اطلاعات از قبیل دفتر تلفن ، پیامها ، عکسها و فیلم و تصاویر از گوشی قبلی به این گوشی البته ممکنه با هر نوع گوشی هماهنگ نشه ولی کمک بزرگی برای این انتقال هست اما نباید از پشتیبان گیری غافل شد . معلوم نیست فرمت فایلهای اندرویدی رو ویندوز فون قبول کنه هر چی باشه رقیب هستند اما اگه هنوز نظرتون روی 620 هست این گرینه شاید گره گشا باشه . دقت کنید به هیچ وجه ویندوز کمتر از 8 رو نگیرید که قابلیت ارتقاع به بالاتر رو نداره و امکانات اون رو هم همین طور بعد از خرید هم اون رو به 8.1 ارتقاع بدین اگه مثل من روزی چند ساعت با رایانه سروکار داشته باشین ویندوزفون 8.1 رو با هیچ اندرویدی عوض نمیکنید.
    ویندوز فون هم دردسرهای خودش رو داره، یه بار با ویندوز فون 7.8 گوشی htc کار کردم گیج شدم به زحمت تونستم دو تا برنامه نصب کنم
    هارد ریست کردم به هیچ وجه برنامه ای نصب نشد
    .
    8.1 چقدر عوض شده؟ مثل اندروید راحت هست؟

4. این کاربر از tiyam 01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه star254's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

ویندوز فون هم دردسرهای خودش رو داره، یه بار با ویندوز فون 7.8 گوشی htc کار کردم گیج شدم به زحمت تونستم دو تا برنامه نصب کنم
    هارد ریست کردم به هیچ وجه برنامه ای نصب نشد
    .
    8.1 چقدر عوض شده؟ مثل اندروید راحت هست؟
    بستگی به خود کاربر داره از ویژه گی های مهم اندروید برنامه های زیادیه که براش موجوده اما مهم اینه که در زمینه ای که شما نیاز دارین موجود باشه . مارکت ویندوز فون هم به سرعت رو به گسترش هست ولی هنوز به اندروید نمیرسه . با ویندوز 7.8 کار نکردم اما من 8.1 رو به اندروید ترجیه میدم هر دو مدل تو خونه موجوده من و پسرم طرفدار ویندوز فون هستیم من با اون راحت تر از اندروید کار میکنم امکان شخصی سازی محیط کار در ویندوز فون بیشتر از اندروید هست . یکی از بزرگترین نقاط ضعف ویندوز فون 8.1 اینه که امکان تنظیم ای پی به صورت دستی در اون موجود نیست و این باعث اعتراض زیاد کاربران این سیستم عامل روی سایت مایکروسافت شده همچنین فایل منیجر با ویندوز فون ارائه نشده که ماکروسافت اعلام کرده تا آخر خرداد این برنامه رو به ویندوز فون اضافه میکنه . با سرمایه گزاری که ماکروسافت روی ویندوز فون کرده من احتمال میدم اگه از اندروید جلو نزنه هم شانه اون رشد خواهد کرد به تازگی شرکتهای سامسونگ ، اچ تی سی و هواوی نیز مدلهای جدید گوشیهای خود بر مبنای ویندوزفون 8 رو ارائه کردن که اخبار اون رو میتونید در سایت ویندوزفون ببینید

6. 2 کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

مطلب دیگه ای که فراموش کردم بگم اینه که چون مارکت ویندوزفون روی کاربران ایرانی باز هست میشه به دو صورت آنلاین و آفلاین به نصب برنامه روی گوشی اقدام کرد . برنامه های قرار گرفته در مارکت کاملآ با سیستم عامل هماهنگ هستند البته شاید با برخی گوشیها اینطور نباشند . در صورت وجود هر گونه مشکل یا عدم پشتیبانی از گوشی به شما اطلاع داده میشه پس نگران این موضوع نباید بود من تا الان بیش از 20 برنامه کاربردی در زمینه های مختلف رو روی گوشی نصب و برخی رو هم حذف کردم مشکلی هم تا الان نداشتم. در صورت نصب آفلاین بعد از دانلود باید برنامه روی مموری ریخته بشه و در هنگان نصب حتمآ انلاین باشید تا برنامه ها رو بتونید نصب کنید.معمولآ مشکل در هنگام نصب به برنامه های کرک شده برمیگرده که فعلآ در ویندوزفون 8 این مشکل وجود نداره.

8. 2 کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه snkinect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب دوستان برای انتقال اطلاعات گوشی نمیشه از نرم افزار های مشترک برای sms بین ویندوزفون و اندروید استفاده کرد؟مثلا الان go sms برای ویندوزفون نیست ولی من اس ام اس های اندروید رو با این برنامه بک آپ گرفتم و میتونم اطلاعاتم رو روی هر گوشی اندرویدی یا گوشی که این نرم افزار رو ساپورت کنه داشته باشم.میخواستم بدونم شما نرم افزار های مشترکی رو بین این دو تا (ویندوزفون و اندروید) سراغ دارید؟
    بازم ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زیر گنبد کبود

پيش فرض

خب دوستان برای انتقال اطلاعات گوشی نمیشه از نرم افزار های مشترک برای sms بین ویندوزفون و اندروید استفاده کرد؟مثلا الان go sms برای ویندوزفون نیست ولی من اس ام اس های اندروید رو با این برنامه بک آپ گرفتم و میتونم اطلاعاتم رو روی هر گوشی اندرویدی یا گوشی که این نرم افزار رو ساپورت کنه داشته باشم.میخواستم بدونم شما نرم افزار های مشترکی رو بین این دو تا (ویندوزفون و اندروید) سراغ دارید؟
    بازم ممنون
    من تا الآن چیزی در این زمینه ندیدم البته یه جستجوی مختصری هم کردم ولی نتیجه نداشت . برنامه های دو سیستم عامل مختلف رو نمیشه به این راحتی با هم همآهنگ کرد خصوصآ این که اکثر برنامه های پولی حداکثر 2 دلار قیمت داره و تقریبآ ارزش اینکه به دیگری تبدیل بشن اون هم با کلی اما و اگر ندارند.

11. این کاربر از star254 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •