تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 20 از 20

نام تاپيک: راهنمایی جهت خرید هارد اینترنال با سرعت بالا

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

نوروز رخت دیدم خوش اشک بباریدم / نوروز چنین باران باریده مبارک باد
    سسسلام
    سال نو مبارک
    منم یه سوال دارم در مورد برند هارد اینترنال نمیدونم چه برندی رو انتخاب کنم
    یه هارد 2 ترا میخوام اینم مدل مادربرد منه P5GC-MX/1333 فضای ذخیره سازی برام مهم و اینکه خراب نشه
    سایتهای زیادی رو دیدم تفاوتها رو مطالعه کردم.میدونم سبز و آبی و سیاه چه فرقی دارن سیاه گرون فکر کنم سبز بهتر باشه.در حدود 300000 قیمت داشته باشه.در مورد برند مشکل دارم.
    شما در مورد هارد 2 ترا کدوم مارک وچه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
    ممنون .کمک عجله دارم برای خرید
    بفرمایین آجیل

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نوروز رخت دیدم خوش اشک بباریدم / نوروز چنین باران باریده مبارک باد
    سسسلام
    سال نو مبارک
    منم یه سوال دارم در مورد برند هارد اینترنال نمیدونم چه برندی رو انتخاب کنم
    یه هارد 2 ترا میخوام اینم مدل مادربرد منه P5GC-MX/1333 فضای ذخیره سازی برام مهم و اینکه خراب نشه
    سایتهای زیادی رو دیدم تفاوتها رو مطالعه کردم.میدونم سبز و آبی و سیاه چه فرقی دارن سیاه گرون فکر کنم سبز بهتر باشه.در حدود 300000 قیمت داشته باشه.در مورد برند مشکل دارم.
    شما در مورد هارد 2 ترا کدوم مارک وچه مدلی رو پیشنهاد میکنید؟؟؟
    ممنون .کمک عجله دارم برای خرید
    بفرمایین آجیل
    سلام .

با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید ، اگر هارد دیسک پرسرعت میخواهید میتونید Seagate Barracuda 7200.14 انتخاب کنید ولی اگر برای آرشیو کردن اطلاعات (نصب بعنوان هارد دیسک دوم سیستم) میخواهید میتونید WD Green با مدل نامبر WD20EZRX انتخاب کنید .

3. 2 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام .

با توجه به بودجه ای که در نظر گرفتید ، اگر هارد دیسک پرسرعت میخواهید میتونید Seagate Barracuda 7200.14 انتخاب کنید ولی اگر برای آرشیو کردن اطلاعات (نصب بعنوان هارد دیسک دوم سیستم) میخواهید میتونید WD Green با مدل نامبر WD20EZRX انتخاب کنید .
    من درمورد برند Seagate چندجا چیزای بدی خوندم.به نظر شما قابل اطمینان؟
    البته وقتی با این پول بتونم یه چیز باسرعت بیشتر بگیرم ترجیح میدم.میشه بهم بگین که این برند خرابیش زیاد یا کم؟
    ضمنا" مادربرد من سرعت 3gb/s رو پشتیبانی میکنه
    ممنون از جواب سریعتون
    Last edited by molanAA; 22-03-2014 at 18:45.

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من درمورد برند Seagate چندجا چیزای بدی خوندم.به نظر شما قابل اطمینان؟
    البته وقتی با این پول بتونم یه چیز باسرعت بیشتر بگیرم ترجیح میدم.میشه بهم بگین که این برند خرابیش زیاد یا کم؟
    ضمنا" مادربرد من سرعت 3gb/s رو پشتیبانی میکنه
    ممنون از جواب سریعتون
    خرابی و در نتیجه از دست دادن اطلاعات در هر مدل و از هر برندی وجود دارد . کاملاً اشتباه هست بگیم که تولیدات Western Digital از هر لحاظی برتر از Seagate هست . بهترین راه این هست که با گارانتی معتبرتری بخرید . ضمن اینکه باید بصورت اصولی نگهداری و استفاده شود تا احتمال خرابی به حداقل برسد. به هر حال اگر حتماً میخواهید از برند Western Digital بخرید و اگر میخوهید سرعت آن بالا باشد چاره ای جزء خرید WD Black ندارید که قیمت آن بیشتر از بودجه فعلی شما هست . WD Blue هم دوترابایت ندارد یا اینکه میتونید از کارایی و سرعت بالا صرف نظر کنید و WD Green بخرید .

مادربرد من سرعت 3gb/s رو پشتیبانی میکنه
    مشکلی نیست . با وجودیکه اکثر هارد دیسکهای موجود در بازار (انواع 3.5 اینچی) بصورت SATAIII هستند قابل نصب بروی مادربردهای SATAII هم هست .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    ممنون بابت راهنمایی
    من با مطالعه بیشتر و راهنمایی شما تصمیم گرفتم Seagate Barracuda 7200.14 رو بخرم
    فقط یه مشکلی دارم نمیدونم powrer من مناسب این هارد هست یا نه
    روش نوشته
    power perfect :ac input:230v 7/4A 60/50Hz Real output 300w
    model 600v-F12-8p

فکر کنم این باشه [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ممنون میشم آخرین راهنمایی رو هم بکنین
    اگه این پاور مناسبش نیست چه هاردی بگیرم که با این پاور سازگار باشه
    ممنون
    Last edited by molanAA; 24-03-2014 at 22:31.

داره خودمونی میشه behbod1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

با درود
    به عنوان استارتر تاپیک یه تجربه تلخی رو که بهش رسیدم در اینجا براتون مینویسم
    برخلاف گفته های دوستان از جمله استاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم هارد 1 ترا وسترن دیجیتال گرین خریدم
    آکه آک وقتی باز کردم روی سیستم بستم پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم هارد دچار مشکلات شدیدی شد که عملا غیر قابل استفاده شد
    (در همون روز اول) و کارش کشید به گارانتی که هنوزم معلوم نیست چی میشه
    الان تصمیم گرفتم کاری رو که از اول باید انجام میدادم رو انجام بدم و برم سیگیت بخرم
    در آخر به همه توصیه میکنم اگر از سیستم استفاده زیاد دارید اگر با سیستم همه کاری میکنید (گیم - نت - و...) بهتره طرف وسترن گیرین نرید که مثل من دچار مشکل میشید.

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

با درود
    به عنوان استارتر تاپیک یه تجربه تلخی رو که بهش رسیدم در اینجا براتون مینویسم
    برخلاف گفته های دوستان از جمله استاد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رفتم هارد 1 ترا وسترن دیجیتال گرین خریدم
    آکه آک وقتی باز کردم روی سیستم بستم پارتیشن بندی کردم و ویندوز نصب کردم هارد دچار مشکلات شدیدی شد که عملا غیر قابل استفاده شد
    (در همون روز اول) و کارش کشید به گارانتی که هنوزم معلوم نیست چی میشه
    الان تصمیم گرفتم کاری رو که از اول باید انجام میدادم رو انجام بدم و برم سیگیت بخرم
    در آخر به همه توصیه میکنم اگر از سیستم استفاده زیاد دارید اگر با سیستم همه کاری میکنید (گیم - نت - و...) بهتره طرف وسترن گیرین نرید که مثل من دچار مشکل میشید.
    مشکلی که برای هارد شما پیش آمده ممکنه برای هر هارد دیگه ای پیش بیاد. نمیشه گفت هارد وسترن گرین خوب نیست.
    اما اینکه گرین بیشتر برای کاربری آرشیو هست تا سیستم عامل، درسته.
    اگه کسی علاقه به مارک وسترن داره، برای سیستم عامل یا باید سری بلو بگیره یا اگه بودجش رو داره سری بلک.
    من که خودم سیگیت گرفتم و کاملا راضیم ازش

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

9. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behbod1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

صحبت شما کاملا درسته منم طبق تحقیقاتی که امروز کردم به این نتیجه رسیدم که سیگیت بگیرم چون هم شاکی کمتری داره و هم سرعت بالاتری و از همه مهمتر همون مکستور خودمونه ولی وسترن نمیدونم چرا اینجوریه الان دیگه اگه گارانتی هارد نو هم بم بده باهاش کار نمیکنم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

سلام
    من حدود دوماه که این هارد رو خریدم به پیشنهاد دوستان(ممنون) Seagate Barracuda 7200.14 خیلی ازش راضی ام
    سرعت بوت عالیه ماشین مجازیم که میسازمم کارش حرف نداره 64mb کش داره خیلی خوبه خلاصه

12. این کاربر از molanAA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض

سلام دوستان آیا اگه من یک هارد 320 رو به عنوان هارد اولم بذارم و ویندوز روش نصب کنم و یک هارد 2ترا رو کنارش به عنوان هارد دوم مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •