تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 25

نام تاپيک: راهنمایی بابت خرید هارد اینترنال برای یک زخم خورده !!

پروفشنال Glad Boy's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

با توجه به نیازهایی که در پست اول اشاره کردید مدل های WD Green چندان مناسب اینکار نخواهند بود . هاردهای WD Green سرعت بالایی ندارند و بیشتر مناسب برای آرشیو دیتا و یا نصب بعنوان هارد دوم سیستم هست .
    آقای ata الان این دوستمون میگن سه تا ازین هارد داشتن خراب شده!! من با اون مشکلی که واسه هارد قبلیم پیش اومد با این حرفای این دوستمون الان یکم میترسم راستش... همین سیگیت رو بگیرم؟؟ گزینه دیگه ای واسه اون استفاده های من وجود نداره؟؟

Sent from my LT28h using Tapatalk

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

معلوم نيست يكي ميگه خةبه يكي ميگه بعد
    چه گارانتيه بوده يراي شما

Sent from my iPod touch using Tapatalk

3. این کاربر از Mehrdad092000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آقای ata الان این دوستمون میگن سه تا ازین هارد داشتن خراب شده!! من با اون مشکلی که واسه هارد قبلیم پیش اومد با این حرفای این دوستمون الان یکم میترسم راستش... همین سیگیت رو بگیرم؟؟ گزینه دیگه ای واسه اون استفاده های من وجود نداره؟؟

Sent from my LT28h using Tapatalk
    معلوم نيست يكي ميگه خةبه يكي ميگه بعد
    چه گارانتيه بوده يراي شما

دوست گرامي .

1. مشكلاتي كه براي هر كاربر پيش مياد قابل تعميم به سايرين نيست . كاربرهاي زيادي هم هستند كه اين هارد را خريدند و مشكلي هم ندارند . خرابي هم علتهاي متفاوتي دارد .

در فرآيند توليد ، چند نمونه مشكلدار نرمال هست كه گارانتي براي همين مسائل هست . بريد سايت newegg قسمت نظرات را بخونيد ، بعضي از كاربران اظهار ميكنند كه هاردي كه خريداري كرده بودند از همان لحظه اول خراب يوده حتي در مورد وسترن (به اصطلاح DOA كه مخفف dead on arrival هست به معني خراب بودن يا كار نكردن دستگاه خريداري شده پس ار دريافت توسط خريدار هست) . سهل انگاري كاربر يكي ديگر از مهمترين علتهاي خرابي هست .

2. من قبلاً هم گفتم (پست دوم اين تاپيك) حتي اگر بهترين هارد را هم بخريد بازهم نميتوان 100 درصد تضمين كرد كه مشكلي براي هارد پيش نمياد . همانطوريكه هارد WD Green شما دچار مشكل شده (نقل و قول زير) .

منم از ويترن خوشم نمياد توي همراهتش خرابي زياد داشت
    داخلشيم دارم ارور افتاده اما مار ميكنه
    سيگيت چطوره

5. 3 کاربر از ata.royalfalcon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

3 کارتون بنده از همین هارد سیگیت همین مدل فروختم حتی 1 عدد بر نگشته 75 تا فروختم ازش
    دوستان هر اتفاقی رو سیستمشون افتاده نیان اینجا یه کمپانی رو زیر سوال ببرن !!
    من هارد وسترن بلو بستم رو سیستم اصلا دتکت نشده ! در حالی که آکبند بوده و تازه بازش کردم

7. 3 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

3 کارتون بنده از همین هارد سیگیت همین مدل فروختم حتی 1 عدد بر نگشته 75 تا فروختم ازش
    دوستان هر اتفاقی رو سیستمشون افتاده نیان اینجا یه کمپانی رو زیر سوال ببرن !!
    من هارد وسترن بلو بستم رو سیستم اصلا دتکت نشده ! در حالی که آکبند بوده و تازه بازش کردم
    میشه بفرمایید انجمن‌ها به چه دردی میخورن؟
    ما ابنجاییم تا تجربیات و دانسته‌هامونو با همدیگه به اشتراک بذاریم
    ضمنا من عین ۳تا هاردی که مال خودم بود فقط انداختم توی گاوصندوقم چون اطلاعات مهمی قبلا روشون بود نتونستم ریسک کنم و بندازم بیرون
    پس اینکه مشتری برنگردونده دلیل بر این نمیشه که هیچ‌کدوم به مشکل نخوردن!
    در نهایت گارانتی برای هارد از نظر من هیچ معنی‌یی نداره وقتی اطلاعاتت از دست بره حتی اگه هارد جدیدی هم بخت بدن، نمیتونه خسارتی که بهت وترد شده‌رو جبران کنه
    در نهایت اینکه توی خط تولید قطعات معیوب ممکنه خارج بشه حرفتونو قبول دارم ولی اینکه ۳تا خودت بخری و عین ۳تا به مشکل بخورن بنظرتون میشه گفت معموله؟ اینکه به هر کس دیگه‌ای هم پیشنهاد کردی و اونها هم خریدن و به مشکل خوردن هم معموله؟
    من توی شهرهای مختلف به دوستام پیشنهاد کردم و بیشترشون بعد از مدتی به مشکل خوردن
    ناگفته نمونه بیشتر دوستای من استفاده‌های مهندسی از کامپیوتر دارن و نرم‌افزارهای سنگینی مثل 3DS MAX و اتوکد روی سیستماشون اجرا میشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

9. 2 کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن رادیو و تلویزیون constant_boy23's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    محل سكونت !

پيش فرض

اقا هارد يه كمي شانسيه يه كمي هم به شرايط محيطي بستگي داره اخه ...

هارد سيگيت هم بگير نگير داره ديگه

من خودم كامپيوترم جز اثار باستاني به حساب مياد و يه داغونيه واس خودش ولي هارد سيگيت ــم 7 سال مثل باتري داره كار ميكنه و كوچكترين مشكلي نداره ...حتي سر و صداش بيشتر نشده ...

بياييد تجربيات شخصي خودمون رو تعميم نديم ...

11. 3 کاربر از constant_boy23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

میشه بفرمایید انجمن‌ها به چه دردی میخورن؟
    ما ابنجاییم تا تجربیات و دانسته‌هامونو با همدیگه به اشتراک بذاریم
    ضمنا من عین ۳تا هاردی که مال خودم بود فقط انداختم توی گاوصندوقم چون اطلاعات مهمی قبلا روشون بود نتونستم ریسک کنم و بندازم بیرون
    پس اینکه مشتری برنگردونده دلیل بر این نمیشه که هیچ‌کدوم به مشکل نخوردن!
    در نهایت گارانتی برای هارد از نظر من هیچ معنی‌یی نداره وقتی اطلاعاتت از دست بره حتی اگه هارد جدیدی هم بخت بدن، نمیتونه خسارتی که بهت وترد شده‌رو جبران کنه
    در نهایت اینکه توی خط تولید قطعات معیوب ممکنه خارج بشه حرفتونو قبول دارم ولی اینکه ۳تا خودت بخری و عین ۳تا به مشکل بخورن بنظرتون میشه گفت معموله؟ اینکه به هر کس دیگه‌ای هم پیشنهاد کردی و اونها هم خریدن و به مشکل خوردن هم معموله؟
    من توی شهرهای مختلف به دوستام پیشنهاد کردم و بیشترشون بعد از مدتی به مشکل خوردن
    ناگفته نمونه بیشتر دوستای من استفاده‌های مهندسی از کامپیوتر دارن و نرم‌افزارهای سنگینی مثل 3DS MAX و اتوکد روی سیستماشون اجرا میشه

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk
    داداشه عزیز خراب میشد مشتری میاورد پیش من دیگه
    ضمنا اینطورکه شما داری میگی ظاهرا تمام هاردهای سیگیت بعد از مدتی به فنا میرن
    بنده حدود 7 ساله در این انجمن چنین چیزی نشنیدم . شما میگی هر کدوم از آشناها که سگیت خریدن به فنا رفته یکم باعث تعجب هست
    این مشکل شما 100 تا دلیل میتونه داشته باشه . ولی من خرابی خیلی کمتری در سیگیت وسترن دیدم . تا توشیبا و هیتاچی و سامسونگ و........

13. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

سلام

دوستان من همین Seagate Barracuda 1t با مدل نامبر ST1000DM003 خریدم. با گارانتی ویستا 184 هزار تومن.

ممنونم از همه دوستان که من رو راهنمایی کردن، چون من هارد اکسرنالم هم سیگیت هستش، یه جورایی دلم با سیگیت بود،
    دگ همون رو خریدم...
    البته هنوز سیستم رو روشن نکردم که امتحانش کنم ببینم کار میکنه یا نه! آخه کابل برق کیسم رو گم کردم !!

بازم تشکر

15. 2 کاربر از Glad Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام

دوستان من همین Seagate Barracuda 1t با مدل نامبر ST1000DM003 خریدم. با گارانتی ویستا 184 هزار تومن.

ممنونم از همه دوستان که من رو راهنمایی کردن، چون من هارد اکسرنالم هم سیگیت هستش، یه جورایی دلم با سیگیت بود،
    دگ همون رو خریدم...
    البته هنوز سیستم رو روشن نکردم که امتحانش کنم ببینم کار میکنه یا نه! آخه کابل برق کیسم رو گم کردم !!

بازم تشکر
    مبارک باشه
    رفیق یه سری کارا رو انجام بده که هاردت به فنا نره
    پاور الکی نبند رو سیستمت
    حداقل پاور که میبندی TSCO 570 باشه که قیمتش 52 تومنه یا 650 که قیمت 65 تومنه
    مورد بعدی اینکه برق هارد رو مستقیم وصل کن از این تبدیلا نزن سرش
    اکثر هاردها در اثر نوسان برق خراب میشن

17. 2 کاربر از Actros بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

مبارک باشه
    رفیق یه سری کارا رو انجام بده که هاردت به فنا نره
    پاور الکی نبند رو سیستمت
    حداقل پاور که میبندی TSCO 570 باشه که قیمتش 52 تومنه یا 650 که قیمت 65 تومنه
    مورد بعدی اینکه برق هارد رو مستقیم وصل کن از این تبدیلا نزن سرش
    اکثر هاردها در اثر نوسان برق خراب میشن
    ممنون دوست عزیز
    این مشخصات سیستم منه، پاورش مشکلی نداره که ؟؟

M.B : asus m4n78 am
    CPU : amd athlon II x4 620
    VGA : gigabyte GTS250 1Gb OC
    Ram : Kingmax 2Gb 800
    HDD : Seagate Barracuda 1t 7200.14
    Power : Memonex Silent EX L.N 540W

منظورتون از برق هارد، همون برق کیس هستش؟ کابل برق کیس رو مستقیم بزنم به پریز ینی؟

19. این کاربر از Glad Boy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •