تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: خرید تلویزیون LED تا 4 میلیون

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

مشکل اینه که این دو تا رو کنارهم چطوری چک کنم تا کیفت تصویر هرکدوم برام معلوم بشه؟ راجع به دو مدل R550 و W700 با سایز 50 کسی نظری نداره؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه salavan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مشکل اینه که این دو تا رو کنارهم چطوری چک کنم تا کیفت تصویر هرکدوم برام معلوم بشه؟ راجع به دو مدل R550 و W700 با سایز 50 کسی نظری نداره؟
    اونطور که میگن و تو زومیت نوشته بود کیفیت رو از نزدیک میشه چک کرد تازه کنار هم هم باشند ممکنه یکی کالیبره باشه یکی نباشه و ... در کل کاره سختیه!
    Motionflow یا انطباق تصویر (که برای مشاهده بهتر تصاویر سریع هست) هر دو تا مدلی که گفتید 200 هست و برای 66000 و w804 چهارصد هرتزه
    Last edited by salavan; 21-10-2013 at 23:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

یعنی راهی نداره که تصویر این دوتا مدل رو با هم مقایسه کرد؟ استناد به مشخصات به نظر منطقی نمیاد.

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

دوست من زیاد خودتو اذیت نکن.کیفیتا شاید یکمی بالا و پایین باشه ولی اونقدری نیست که مشخص باشه و همه کیفیت راضی کننده ای دارن
    برو تو این سایت که میگم تو قسمت تست یه سری تصاویر یکسان از بعضی از تلویزیون های برندای مختلف هست
    این مدل هایی که مبخوای نیست ولی میتونی سونی w9(w900 و lg 7600 (7610 رو ببا هم مقایسه کن حساب کار دستت میاد
    سونی w9 الان 55 انچش 7800000 پولشه ولی 76100 55 اینچش 5 میلیون خورده ایه
    کیفیت 7600 با 6600 یکیه تازه پنل 6600 شفاف نره
    حالا خودت این مدل سونی رو گه 8 میلیونه با 7600 یا 8600 ال جی مقایسه کن که با 6600 تقریبا یکی هستن خودت میفهمی که کدوم به صرفه ترن
    اینم سایتی که میگم
    برو تو قسمت test مقایسه کن
    flatpanelshd.com
    Last edited by mosicr77; 22-10-2013 at 00:44.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستانی که الجی la66000 یا lm76100 دارن میتونن راجه به کیفیت تصویر این مدلای الجی راهنمایی کنن.ممنون میشم اگر کسی به صورت عملی الجی رو با سونی سری w خصوصا w804مقایسه کرده یه توضیحی بده.

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

من قبل از این که تی وی های 2013 بیاد دنبال خرید تی وی بودم . این lm7600 رو هم دیدم اون موقع . کیفیتش تقریبا خوب بود ولی اون زمان من خودم بیشتر دنبال es7770 سامسونگ بودم که انصافا سری 7 سامسونگ کیفیتش بهتر بود . البته توی این مغازه ها هم نمیشه زیاد تشخیص داد . من الان w800 دارم . ممکنه یک فیلم 1080 بذارم هر یکی بیاد ببینه بگه دمش گرم ! یک فیلم 1080 دیگه هم بذارم بگن زیاد خوب نیست . ولی توی همون سایت flatpanel که من باز تصاویر lm7600 رو با سری 8 سامسونگ و hx 850 مقایسه می کردم نسبت به اونا بدتر بود . خیلی تصویرش سبز میزد ! حالا شاید بد کالیبره کردنش که اینم خیلی بعیده ! بعدشم کلا اگر مقالات سایت ها رو بخونید میبینید که معمولا گقتن تی وی های الجی زیاد تو کنتراست و عمق رنگ مشکی قوی نیستن . یا حداقل سامسونگ و سونی بهتر هستن تو این زمینه . حتی تی وی های 2013 ش هم زیاد پیشرفت نکردن تو این زمینه . و واقعا هم این کنتراست چیز مهمی هست مخصوصا آدم وقتی زیاد هزینه میکنه . همین w800 هم اون قدر عالی نیست توی کنتراست بعضی وقت ها که عمق رنگ مشکیش رو میبینم با خودم میگم کاش بود بیشتر پول جور می کردم و w900 رو میگرفتم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

شما درست میگی منتها مشکلی که هست اینه که ادم وقتی میخواد سایز بزرگ بگیره باید کیفیت رو تا حدی فدا کنه.من با این پول میتونم 40 اینچHX 850 رو بگیرم اما ایا بهتر بودن کیفیت HX850 نسبت به LA6600 به 15 اینچ کوچکتر بودنش میارزه؟!! من خیلی دوست دارم 55 سونی سری W900 بگیرم اما قیمتش دو برابره این LG هستش، ایا کیفیتش دو برابر هست؟

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

شما درست میگی منتها مشکلی که هست اینه که ادم وقتی میخواد سایز بزرگ بگیره باید کیفیت رو تا حدی فدا کنه.من با این پول میتونم 40 اینچHX 850 رو بگیرم اما ایا بهتر بودن کیفیت HX850 نسبت به LA6600 به 15 اینچ کوچکتر بودنش میارزه؟!! من خیلی دوست دارم 55 سونی سری W900 بگیرم اما قیمتش دو برابره این LG هستش، ایا کیفیتش دو برابر هست؟
    دوست عزیز من یه بار بهت پیشنهاد دادم توجه نکردی
    1 تلویزیون 47 اینچ بگیر که کیفیت خوبی داشته باشه.نه سیخ بسوزه(اینچش)نه کباب(کیفیت)
    اگه یه تلویزیون کامل میخوای با قیمت مناسب LG LA8600 47 اینچ بخر یا 47 سونی w804a

9. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

کسی دیگه از دوستان که با این مدلها خصوصا LG 55LA6600 کار کرده ئ با سونی مقایسه کرده میتونه راهنمایی کنه ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز تلویزیون تماشا کردن با صفحه ی 55 اینچی قطعا بسیار لذت بخشه... اما نه به هر قیمتی!!!
    من شخصا اگه 4 تومن پول داشته باشم یه تی وی 47 باکیفیت تر رو به یه تی وی 55 ترجیح میدم...
    هر چند انتخاب اندازه ی صفحه در اصل به فاصله ی محل تماشا تا تلویزیون مربوط میشه... اما وقتی این فاصله ثابت باشه و از طرفی سایز تلویزیون افزایش پیدا کنه و از طرفی هم کیفیت خود تلویزیون کاهش پیدا کنه، قطعا نتیجه ی مطلوبی به دست نخواهد اومد...
    خصوصا در شرایط فعلی که 90 درصد محتوای تصویری ما از نوع SD هست، خرید تی وی 55 اینچ با کیفیت پایین تر معقول نخواهد بود...

در ضمن اگه خواستی یه تی وی 47 اینچ بگیری، حتما [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو هم بخون...

12. این کاربر از armin100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •