تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 27

نام تاپيک: انتخاب بین NX720 و W804 و HX925(تفاوتها و قیمت)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2013

پيش فرض

دوستان کسی از کیفیت تلویزیون سونی
    w700 50 inch
    که نمایندگی های سونی تو جمهوری به قیمت 4 تومن میدن اطلاعاتی داره؟

داره خودمونی میشه DREAD KING's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2013

پيش فرض

دوستان کسی از کیفیت تلویزیون سونی
    w700 50 inch
    که نمایندگی های سونی تو جمهوری به قیمت 4 تومن میدن اطلاعاتی داره؟
    من همینجا شنیده بودم که این مدل همون w800 هست بدون سه بعدی . حالا راست و دروغو نمیدونم . البته توی سایت سونی یک سری تفاوت های دیگه هم ذکر کرده که فکر نکنم خیلی تاثیر گذار باشه . سایز بندی هاشون هم فرق داره .
    بنده w800 دارم . اگه سوالی دارید در خدمتم .

3. این کاربر از DREAD KING بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

با سلام . من می خوام حدود دو 2600 برای خرید تلویزیون تو بانه یا جوانرود هزینه کنم و بین دو مدل hx750 , w804 . آیا می ارزه 300 بیشتر بدم برا w804 و آیا اینکه بدون عینک سه بعدی مدل hx750 که سه بعدیش اکتیوه نمایش و کیفیت بهتری در پخش داره یا مدا پسیو w804 ؟ ممنون میشم جواب بدین ...

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

با سلام . من می خوام حدود دو 2600 برای خرید تلویزیون تو بانه یا جوانرود هزینه کنم و بین دو مدل hx750 , w804 . آیا می ارزه 300 بیشتر بدم برا w804 و آیا اینکه بدون عینک سه بعدی مدل hx750 که سه بعدیش اکتیوه نمایش و کیفیت بهتری در پخش داره یا مدا پسیو w804 ؟ ممنون میشم جواب بدین ...
    سلا دوست عزیز
    آره ارزش داره w804a بخری و به لطف پنل ساخت ال جی این تلویزیون و تکولوژی پسیو از نظر سه بعدی بهتره
    ولی کیفیت sd و بدون 3 بعدی w804 به لطف موتور X-Reality™ PRO کیفیت بهتری داره نسبت به hx750 که از X-Reality™ معمولی استفاده میکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

من همینجا شنیده بودم که این مدل همون w800 هست بدون سه بعدی . حالا راست و دروغو نمیدونم . البته توی سایت سونی یک سری تفاوت های دیگه هم ذکر کرده که فکر نکنم خیلی تاثیر گذار باشه . سایز بندی هاشون هم فرق داره .
    بنده w800 دارم . اگه سوالی دارید در خدمتم .
    آیا این مدل زیر نویس srt فایلهای تصویری رو ساپورت میکنه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان لطفا راهنمایی کنید

اگر بتونم HX925 سایز 55 و W904 سایز 55 رو با اختلاف فقط 1 میلیون بگیرم
    با توجه به اینکه 925 ساخت 2011 هست ولی تنها فول ال ای دی سونی هست و خیلیا تو ایران ازش تعریف میکنن بخصوص از عمق رنگ مشکیش و تصویر زیباش

و 904 ساخت 2013 هست و رنگ آمیزی زیبا و تصویر واضحی داره ولی زاویه دیدش مناسب نیست که وقتی تو فروشگاه دیدم با کمی زاویه گرفتن از رو بروی تی وی تصویر کمی تار میشد، تو 804 که کنارش بود اینطور نبود ولی در کل تصویرش از 804 زیبا تر بود

من جایی 925 روشن رو ندیدم که بهتر بتونم مقایسه کنم

کدوم رو پیشنهاد میدین؟ کسی این تی وی ها رو داشته؟ کسی تصویرشون رو مقایسه کرده؟
    برای من تصویر خیلی خیلی مهمه

ممنون از همه
    Last edited by m.shahi; 12-01-2014 at 14:32.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام من به تازگی w804 47 گرفتم باید بگم که از نظر کیفیت تصویر و رنگ بسیار تلوزیون خوبیه حتی به نظر من از سری 8 سامسونگ هم که برای بابام گرفتم بهتره مخصوصا توی تصاویر با کیفیت پایین هم به خوبی عمل میکنه که این مساله در بیشتر تلوزیونهای بازار رعایت نشده در حالی که تصاویر توی ایران زیاد کیفیت خوبی ندارند که این مدل به لطف موتور X-Reality™ PRO از پسش به خوبی بر میاد. تیونر بسیار قوی داره از نطر پخش 3d هم قابل قبوله. طراحی زیبایی داره صدای خوبی داره استریو رو به خوبی حس میکنید از جهت پخش فایلهای تصویری از طریق usb مثل سامسونگ وال جی نیست از اونا ضعیف تره با بعضی فایلها سازگاری نداره زیر نویس فارسی رو ساپورت نمیکنه ولی انگلیسی رو پخش میکنه اگه این مورد خیلی براتون مهمه سمت سونی نرید سامسونگ تو این مورد بهتر عمل میکنه ولی من که hard sub میکنم. فایلهای زیر رو من از طریق usb پخش کردم : mkv - mov - avi - mp4 - mpeg - mpeg 1 - wmv - avc

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2014

پيش فرض

سلام
    من بدون گارانتی گرفتم 47 اینچ به قیمت 3450 کیفیت تصویر عالیه مخصوصا برای شبکه های ایران 3d پسیو داره من که راضیم ازش کیفیت تصویر از ال جی بهتره به نظر من. در مورد زیر نویس فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه شاید تو آپدیت های بعدی سونی این مشکل حل بشه نحوه نمایش زیرنویس هم به صورت utf-8 هست با انگلیسی مشکلی نداره. رکورد روی فلش یا هارد نداره. امکاناتش رو رو هم که من فکر کنم به راحتی توی سایتها پیدا کنی.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.

پروفشنال mosicr77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2013
    محل سكونت
    Everywhere and Nowhere

پيش فرض

سلام
    من بدون گارانتی گرفتم 47 اینچ به قیمت 3450 کیفیت تصویر عالیه مخصوصا برای شبکه های ایران 3d پسیو داره من که راضیم ازش کیفیت تصویر از ال جی بهتره به نظر من. در مورد زیر نویس فونت فارسی رو ساپورت نمیکنه شاید تو آپدیت های بعدی سونی این مشکل حل بشه نحوه نمایش زیرنویس هم به صورت utf-8 هست با انگلیسی مشکلی نداره. رکورد روی فلش یا هارد نداره. امکاناتش رو رو هم که من فکر کنم به راحتی توی سایتها پیدا کنی.امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم.
    مبارک باشه داداش

11. این کاربر از mosicr77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه behnam84's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

من هم قصد خرید 50w700 رو داشتم بعد از اینکه در کنار hx925 کیفیتشون رو مقایسه کردم کاملا از خریدش منصرف شدم بعد از تحقیق و جستجو زیاد متوجه شدم 925 اکثرا کارکرده و استوک اروپا هستند و هیچکدمشون ساعت کارکرشون صفر نیست اما یکی از فروشندگان بانه که اشناست (البته خودش تلویزیون سونی نداشت) بهم گفت اگه خوب بگردی بدون کارکرد میتونی پیدا کنی اما دیگه از خریدش منصرف شدم و 46w900 رو خریدم .به نظرم hx925 واقعا نهایت کیفیت و زیبایی رو باهم داره و عمق رنگ سیاه قابل مقایسه با پلاسماهای پاناسونیکه و انتخاب خود فروشندگان تلویزیون هست.(فروشندگان تلویزیون میخرن برای خودشون تو خونه)
    در مورد w800 باید بگم زیاد توصیه نمیشه پنل IPS هست که زاویه دید بالایی داره و ساخت ال جی
    و سه بعدی پسیو کیفیت سه بعدی خوبی داره ولی کیفیت دو بعدی کمتری نصبت به اکتیو داره .
    تکنولوژی سه بعدی به نظر من اصلا کاربرد نداره شاید سالی یه بار بخواد ادم یه فیلم سه بعدی ببینه من خودم الان 3 ماه هست تلویزیون رو خریدم و قبلش هم CRT 21 inch داشتم و چند تا فیلم سه بعدی هم دارم که اصلا واسم جالب نیست باید اینم بگم دیدن 20 دقیقه فیلم سه بعدی باعٍث سردرد من میشه و فیلم سه بعدی که دانلود کردم الان دو بعدیش و گذاشتم دانلود شه چون سع بعدی رو نگاه نکردم.World War Z (2013) 3D BluRay 1080p
    توصیه من اینه که اگه میتونید هزینه کنید واسه تلویزیون خسیس بازی در نیارید چون بعدا پشیمنون میشید بخصوص اگه مثل من زیاد تلویزیون نگاه میکنید من قبل از خرید تلویزیون خیلی خیلی توی نت تحقیق و جستجو کردم خیلی از سایت های خارجی رو هم بررسی کردم و کیفیت تلویزیون ها رو هم چندین بار در نمایندگی ها و فرو شگاه ها مقایسه کردم و بالاخره 46w900a رو خریدم و نهایت رضایت رو ازش دارم و اصلا از خریدم پشیمون نیستم و واقعا ارزش هر هزارتومنی رو که بهش دادم رو داره و یکی از بهترین خرید هایی که تا حالا کردم.
    hx925 و w904 بهترین گزینه ای هست که میتونم توصیه کنم
    Last edited by behnam84; 17-01-2014 at 18:48.

13. این کاربر از behnam84 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •