تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 62

نام تاپيک: یک بهترین لپ تاپ هایی که میتونم بخرم چیه؟

پروفشنال Alireza-Khan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

داداش باید قبول کنیم اگه بخوایم برای اولین بار یه لپ تاپ با صفحه تاچ رو تجربه کنیم خیلی زود با اومدن مدل های جدید تر از خریدمون پشیمون میخوایم بشیم ! شما مثلا گوشی p990 اگه اشتباه نکنم رو به یاد بیارید ! از اولین سری گوشی های تاچ بود ! دو سال بعدش گوشی های لمسی مثل Vivaz و X6 و... تولید شد ! دیگه هیچکسی سراغ p990 نمیرفت که ! ویندوز 8 هم اگه بخوایم با قابلیت تاچش ازش بهره ببریم باید با سری های all in one ازش استفاده کنیم ! تاچ بودن یه لپ تاپ واقعا چنگی به دل نمیزنه ! اونم برای اولین بار ! لکه ورداشتن صفحه و یا تکون خوردن اسکرین با فشار انگشت ! حالا بعد از یه مدتم شل شدن لولا ها و شل شدنش ! اصلا معنی نداره یک لپ تاپ با این کانفیگ فاقد ویژگی های خوب دیگه مثل فینگر پرینت و بلوری و ویندوز اورجینال باشه ولی هزینه کنی بابت صفحه تاچ ! من که به هیچ عنوان اینکار رو نمیکنم ! و میدونم کسایی هم که این تجربه رو داشتن تا حدی پشیمون میشن به مرور زمان ! لپ تاپ یعنی همینایی که هست ! صفحه تاچ دوس داری تبلت ! بی معنیه به نظر من ...

2. 2 کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بیشتر و بیشتر گیج شدم دوستان
    یعنی این مدلی که معرفی شد تاچ خوبی نداره؟
    کیفیت صفحه ی نمایشش چطوره؟IPS یعنی چی؟
    تعداد درگاه USB3 بیشتری میخوام؛راستی؛چند اینچه؟گرافیکش به درد بخور هست؟
    کلا به نظرتون تا اواسط مهر؛صبر کنم چیز دندون گیر تری نصیبم میشه یا نه؟همین رو انتخاب کنم؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

راستی؛اوضاع باتریش چطوریاست؟خیلی برام باتری ملاکه؛این لپ تاپ قبلی که حسابی ما رو کلافه میکرد؛

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

نه دوست عزیز ! کسی نگفت تاچش بی کیفیته ! من نظرمو راجب لپ تاپ های صفحه لمسی دادم ! همین ! تعداد درگاه های USB3 هردو لپ تاپ 3 هست و در HP یک درگاه USB2 هم هست ولی در ایسوس نه ! باتری هر دو باتری قوی هستن ! اچ پی 6 سلولی و ایسوس 4 سلولی ! مونده به نوع شارژ باتری که عمر باتری چقدر باشه ! باید همه چیو رعایت کنید در مورد نحوه شارژ و استفاده از لپ تاپ در حین شارژ ! گرافیک هر دو لپ تاپ فوق العادست و بسیار قوی هست !
    منظور از IPS اینه که این نوع نمایش گر ها یک مقدار کنتراست پایین دارن ولی زاویه دیدشون فوق العادست و زمان پاسخگویی زیادی دارن ! واسه 3 رنگ اصلی 24 بیت اختصاص داده شده در مجموع 24 بیت یعنی قادرن 16.7 میلیون رنگ رو نمایش بدن که اکثر لپ تاپ ها از این پنل استفاده میکنن و مشکلی از این بابت نیست !

شما ملاکتون بیشتر صفحه لمسی هست یا بلوری و فینگر پرینت و تعداد درگاه های USB و ویندوز اورجینال ؟

6. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

ولی من در سایت DigiKala داشتم مشخصات فنیش رو نگاه میکردم زده بود باتری 4 سلولی...
    راستی؛ رمش تا چقدر قابل ارتقا هست؟ پردازنده اش هم فکر کنم به طور پیشفرض Intel 4700HQ Core i7 2.40GHz که میشه به 3.40 GHz ارتقا داد یا نه؟میشه از اول یه چی گرفت که 3.40 GHz باشه پردازنده اش؛
    مشکل اصلی تا اینجا نداشتن بلو-ری رایتر هست!!! :(

قیمتش چنده و به نظرت تا اواسط مهر به چقدر میرسه؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

راستی؛به جز مشکل نداشتن بلو-ری رایتر؛مشکل اصلی نداشتن هارد SSD هست!!!
    من حاضرم با 1 ترابایت کمتر یه لپ تاپ بگیرم که هارد SSD داشته باشه...!!

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

شما جواب من رو ندادید ! اولویتتون چیه ؟
    صفحه لمسی هست یا بلوری و فینگر پرینت و تعداد درگاه های USB و ویندوز اورجینال ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

نه دوست عزیز ! کسی نگفت تاچش بی کیفیته ! من نظرمو راجب لپ تاپ های صفحه لمسی دادم ! همین ! تعداد درگاه های USB3 هردو لپ تاپ 3 هست و در HP یک درگاه USB2 هم هست ولی در ایسوس نه ! باتری هر دو باتری قوی هستن ! اچ پی 6 سلولی و ایسوس 4 سلولی ! مونده به نوع شارژ باتری که عمر باتری چقدر باشه ! باید همه چیو رعایت کنید در مورد نحوه شارژ و استفاده از لپ تاپ در حین شارژ ! گرافیک هر دو لپ تاپ فوق العادست و بسیار قوی هست !
    منظور از IPS اینه که این نوع نمایش گر ها یک مقدار کنتراست پایین دارن ولی زاویه دیدشون فوق العادست و زمان پاسخگویی زیادی دارن ! واسه 3 رنگ اصلی 24 بیت اختصاص داده شده در مجموع 24 بیت یعنی قادرن 16.7 میلیون رنگ رو نمایش بدن که اکثر لپ تاپ ها از این پنل استفاده میکنن و مشکلی از این بابت نیست !

شما ملاکتون بیشتر صفحه لمسی هست یا بلوری و فینگر پرینت و تعداد درگاه های USB و ویندوز اورجینال ؟
    به جز ویندوز اورجینال تمامیه اینا ملاکم هست؛به علاوه ظاهر و طراحی شیک و باتری درست درمون کیفیت نمایش فوق العاده و پردازنده ی بسیار قوی و همراه با رم بالا,حالا اگه شد هارد SSD هم باشه چه بهتر؛
    برند چیپی هم نباشه؛کلا من دور HP رو خط کشیدم...

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

رم این مدل ایسوس 8 گیگابایت و DDR3 هست ولی اچ پی DDR5 ! پس اچ پی جلو تره ! در مورد پردازنده هم بگم که 2.30GHz Up to 3.30GHz هست ! چیزی که فرمودید بی مفهومه ! پردازنده با سرعت 2.4 گیگاهرتز هست و قابلیت ساپورت تا 3.3 گاگاهرتز رو هم داره ! برای نهایت استفاده روش هایی مثل اورکلاک رو باید در پیش گرفت ! رم هم به حد نیازتون هست و نیازی به ارتقا نیست !

12. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تـکــاب

پيش فرض

داداش SSD رو باید خودت تهیه کنی و بسیار هم گرونه ! اکثر لپ تاپ ها چینی هستن ! دلیلی نداره دور اچ پی رو خط بکشید ! جزو لپ تاپ های برتر هست !

14. این کاربر از Alireza-Khan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •