تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: راهنماي در مورد خريد تلويزيون X.Vision LED

آخر فروم باز Soroush-S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز شما برو بخر ایشالا مشکلی پیش نیاد ولی اگر خدای نکرده پیش آمد اول از همه هم معنای کیفیت را متوجه می شوید و بعد هم معنای خدمات را .
    من مانیتور الجی مادیران استفاده میکنم هم معنای کیفیت را متوجه میشوم هم معنای خدمات را!!!
    از تلویزیون الجی با گارانتی شرکت دیگر هم استفاده میکردم بازم، هم معنای کیفیت را متوجه شدم و خیلی خیلی بیشتر معنای خدمات را!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من مانیتور الجی مادیران استفاده میکنم هم معنای کیفیت را متوجه میشوم هم معنای خدمات را!!!
    از تلویزیون الجی با گارانتی شرکت دیگر هم استفاده میکردم بازم، هم معنای کیفیت را متوجه شدم و خیلی خیلی بیشتر معنای خدمات را!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    با احترام
    من برای شما بسیار خوشحالم که معنای هر دو مورد را متوجه شدید و دستگاهتان کیفیت مطلوب را دارد ( جدا" عرض می کنم )
    ولی بنده مانیتور ال جی مادایران دارم که خراب است . پرینتر اپسون دارم که از روز اول خراب بود و پنج مرتبه برای تعمیر رفت و باز هم درست نشد . جوهر مادایران که آن ها هم یا خراب است یا کیفیت ندارد ( البته با همین پرینتر ) جوابشان هم جالب است که می گویند جوهر ما برای همین یک عدد پرینتر شما سازگار نیست نه برای این مدل بلکه فقط برای همین یک دستگاه که من خریدم !!! . تلویزیون ایکس ویژن 2 عدد که کیفیت ندارد . البته شاید من شانس ندارم !!!

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

با احترام
    من برای شما بسیار خوشحالم که معنای هر دو مورد را متوجه شدید و دستگاهتان کیفیت مطلوب را دارد ( جدا" عرض می کنم )
    ولی بنده مانیتور ال جی مادایران دارم که خراب است . پرینتر اپسون دارم که از روز اول خراب بود و پنج مرتبه برای تعمیر رفت و باز هم درست نشد . جوهر مادایران که آن ها هم یا خراب است یا کیفیت ندارد ( البته با همین پرینتر ) جوابشان هم جالب است که می گویند جوهر ما برای همین یک عدد پرینتر شما سازگار نیست نه برای این مدل بلکه فقط برای همین یک دستگاه که من خریدم !!! . تلویزیون ایکس ویژن 2 عدد که کیفیت ندارد . البته شاید من شانس ندارم !!!
    بله شما شانس ندارید!!

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

پس یعنی خرید و خدمات کالای ایرانی شانسی است . بنده هم که همش همین را عرض می کردم .
    پس حالا نتیجه می گیریم که هرکس شانس دارد کالای ایرانی بخرد هر کس که ندارد اقدام به خرید کالای خارجی کند ؟!
    Last edited by gmd; 01-09-2013 at 23:23.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

پس یعنی خرید و خدمات کالای ایرانی شانسی است . بنده هم که همش همین را عرض می کردم .
    پس حالا نتیجه می گیریم که هرکس شانس دارد کالای ایرانی بخرد هر کس که ندارد اقدام به خرید کالای خارجی کند ؟!
    من گفتم شما بدشانسید نه محصولات داخلی شانسی هستند!!
    شما چون بدشانس هستید خرید هم جنس داخلی هم جنس خارجی برای شما توصیه نمیشود !!!

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

من گفتم شما بدشانسید نه محصولات داخلی شانسی هستند!!
    شما چون بدشانس هستید خرید هم جنس داخلی هم جنس خارجی برای شما توصیه نمیشود !!!
    سلام
    خدا را شکر در مورد خرید جنش خارجی خوش شانس هستم بنابراین خرید جنس ایرانی را میگذاریم برای شما که در خرید و خدمات کالای ایرانی شانس دارید.
    ولی دوست عزیز موضوع اصلی شانس من و شما نیست ، بنده فقط نوشته ای را که در سایت مادایران بود برای اطلاع دوستمان که در مورد این تلویزیون پرسیده بود نقل قول کردم حالا نمیدانم چرا این نقل قول اینقدر برای شما ناراحت کننده بود ؟
    تازه این جانب هم درحال حاضر برای خرید این تلویزیون در حال پرس و جو هستم .

والا من یباری در فروشگاه 40 اینچ ایکس ویژن دیدم که زیاد جالب نبود . یکی از دوستان در این فروم هم اون تست کرده و مورد تاییدش نبوده!!!
    ولی از سایز 47 و سه بعدیش اطلاعی ندارم!!
    در ضمن خود شما هم که اینجا فرمودید که تلویزیون ایکس ویژن را دیده اید و به نظرتان جالب نبوده !!! خوب بنده هم همین را عرض کردم که شما ....!!!
    Last edited by gmd; 02-09-2013 at 11:14.

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    Guilan

پيش فرض

سلام
    خدا را شکر در مورد خرید جنش خارجی خوش شانس هستم بنابراین خرید جنس ایرانی را میگذاریم برای شما که در خرید و خدمات کالای ایرانی شانس دارید.
    ولی دوست عزیز موضوع اصلی شانس من و شما نیست ، بنده فقط نوشته ای را که در سایت مادایران بود برای اطلاع دوستمان که در مورد این تلویزیون پرسیده بود نقل قول کردم حالا نمیدانم چرا این نقل قول اینقدر برای شما ناراحت کننده بود ؟
    تازه این جانب هم درحال حاضر برای خرید این تلویزیون در حال پرس و جو هستم .

در ضمن خود شما هم که اینجا فرمودید که تلویزیون ایکس ویژن را دیده اید و به نظرتان جالب نبوده !!! خوب بنده هم همین را عرض کردم که شما ....!!!
    شما با قصد تخریب میای اینجا نظر میدی!! !!!! !!!!
    در مورد مادیران هم من سایز 40 گفتم نه 47 .
    عزیز میخوای این بحثای الکی همینطوری ادامه بدی ؟ شما که از برندای داخلی خرید نمیکنی یه تاپیک جداگانه بزن تا دوستان دیگه راهنمایی کنن

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

شما با قصد تخریب میای اینجا نظر میدی!! !!!! !!!!
    در مورد مادیران هم من سایز 40 گفتم نه 47 .
    عزیز میخوای این بحثای الکی همینطوری ادامه بدی ؟ شما که از برندای داخلی خرید نمیکنی یه تاپیک جداگانه بزن تا دوستان دیگه راهنمایی کنن
    عزیز قصد تخریب کار شما بود بدون اطلاعات کامل شروع به بحث می کنید نه من .
    بحث الکی هم ازطرف شما بود نه بنده .
    دقت کنید که خود شما مطلب اصلی را به این بحث کشاندید .
    در کل اصلا" ارزش ناراحتی ندارد دوست عزیز ، لطفا" ناراحت نشوید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه mhs_837's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    MaSHad

پيش فرض

حتما اون طرف هم مثل شما فکر داشته وتماس گرفته ولی مشگل حل نشده .
    تازه اگر مدیران مادایران فکر داشتند حداقل جواب آن بنده خدا را میدادند که با خدمات تماس بگیرید .
    و دیگر اینکه یکی از اقوام مدل kd40 سایز 42 را خرید وقتی نصاب مادایران آمد حتی نتوانست آنرا راه اندازی کند و مجبور شدند روز دیگری و نصاب دیگری را بفرستند .
    حالا خودتان قضاوت کنید شرکتی که نماینده اش حتی از نصب تلویزیون عاجز است چه خدماتی میتواند بدهد !!!
    با احترام
    اوون نوشته ای که از سایت مادیران گذاشتی و با قرمز مشخص کردی ، برای همه تی وی ها گذاشته!!!(سایتش اصلا آپدیت نمیشه) من شارپ 8300 دارم.درصفحه گارانتی شارپ هم هست.درمورد نصب اولیه تجربه شخصی رو عرض میکنم: انصافا زیر دو ساعت اوومد خیلی با مهارت پایه رو پیچ کرد به بدنه(که خودم بعدا بازش کردم و دوباره که می خواستم ببندم گیرکرده بودم) یه فلش هم آورده بود برای آپدیت تی وی .انگار فلشش رو نمی شناخت.وصل کردم به کامپیوتر خودم و فایل آپدیت رو ریختم روی فلش خودم و وصل کردیم به تی وی و آپدیت شد.درمجموع چندباری هم زنگ زدم خدمات پس از فروش متوسط بود اطلاعاتشون.
    اما راجب این تی وی:برادرم چندروز پیش این تی وی رو خریده البته با تخفیف جشنواره ای حدود 2550 شده.کیفیتش تصویرش بد نیست اما سه بعدیش بدلیل پسیو بودن تعریفی نداره ، dlna نداره و بقیه امکاناتش هم معمولیه ولی درمجموع باتوجه به 47 اینچ بودن و قیمتش به نظرم انتخاب خوبیه.

10. این کاربر از mhs_837 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

اوون نوشته ای که از سایت مادیران گذاشتی و با قرمز مشخص کردی ، برای همه تی وی ها گذاشته!!!(سایتش اصلا آپدیت نمیشه) من شارپ 8300 دارم.درصفحه گارانتی شارپ هم هست.درمورد نصب اولیه تجربه شخصی رو عرض میکنم: انصافا زیر دو ساعت اوومد خیلی با مهارت پایه رو پیچ کرد به بدنه(که خودم بعدا بازش کردم و دوباره که می خواستم ببندم گیرکرده بودم) یه فلش هم آورده بود برای آپدیت تی وی .انگار فلشش رو نمی شناخت.وصل کردم به کامپیوتر خودم و فایل آپدیت رو ریختم روی فلش خودم و وصل کردیم به تی وی و آپدیت شد.درمجموع چندباری هم زنگ زدم خدمات پس از فروش متوسط بود اطلاعاتشون.
    اما راجب این تی وی:برادرم چندروز پیش این تی وی رو خریده البته با تخفیف جشنواره ای حدود 2550 شده.کیفیتش تصویرش بد نیست اما سه بعدیش بدلیل پسیو بودن تعریفی نداره ، dlna نداره و بقیه امکاناتش هم معمولیه ولی درمجموع باتوجه به 47 اینچ بودن و قیمتش به نظرم انتخاب خوبیه.
    سلام
    ممنون از توجه شما و یک سوال داشتم . تصویر سه بعدی در مقایسه با پسیو های دیگر مثل ال جی چطور است ؟ یعنی شما کیفیت تصویر سه بعدی را نپسندیدید یا کلا" سه بعدی پسیو همین کیفیت را دارد ؟
    دوم اینکه کیفیت تصویر در مقایسه با تلویزیون خودتان چگونه است ؟
    متشکر می شوم اگر لطف کنید وراهنمایی بفرمایید.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •