تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 41

نام تاپيک: مشاوره در مورد خرید سونی 46hx925 یا ال جی 55lm76100

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

دوست عزیز فیلیپس برند کشور هلند هستش و این مدلی که من براتون معرفی کردم منتاژ مجارستان هستش . شما می تونید از بانه خرید کنید . همین تلویزیون رو تا تهران یا کرج 120 هزار تومان کرایه حمل می گیرند . من تا حالا خرید های زیادی داشتم و می تونم یه چند نفر مطمئن هم بهتون معرفی کنم . ولی اگه بازم فیلیپس رو نپسندیدی روی سونی hx925 شک نکن چون هیچ کدوم از این تی وی های کره ای حتی خدا هم باشند به گرد پاش نمی رسند . این رو از روی تجربه بهتون می گم چون خودم قبلا هم سونی مدل 40w400 و 40hx800 و پاناسونیک 42vt30 و توشیبا 46tl20 و سونی 46hx750 و الان هم الجی 55lm7610 دارم و در اولین فرصت می رم سراغ فیلیپس 8007 .

2. این کاربر از amir189 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

دوست عزیز فیلیپس برند کشور هلند هستش و این مدلی که من براتون معرفی کردم منتاژ مجارستان هستش . شما می تونید از بانه خرید کنید . همین تلویزیون رو تا تهران یا کرج 120 هزار تومان کرایه حمل می گیرند . من تا حالا خرید های زیادی داشتم و می تونم یه چند نفر مطمئن هم بهتون معرفی کنم . ولی اگه بازم فیلیپس رو نپسندیدی روی سونی hx925 شک نکن چون هیچ کدوم از این تی وی های کره ای حتی خدا هم باشند به گرد پاش نمی رسند . این رو از روی تجربه بهتون می گم چون خودم قبلا هم سونی مدل 40w400 و 40hx800 و پاناسونیک 42vt30 و توشیبا 46tl20 و سونی 46hx750 و الان هم الجی 55lm7610 دارم و در اولین فرصت می رم سراغ فیلیپس 8007 .
    راستش دوست عزیز از مدلش واقعا خوشم اومده.فقط چون نمیبینم کسی تو تایپیک ها از برند فیلیپس حرفی بزنه شدم.
    تعداد کسایی که این برند رو میخرن کم هستند ,مثلا واسه آپدیت فریم ور کسی نیست که راهنمایی کنه
    فرمودی 46 اینچ 6 میلیون از بانه ؟بعد اینکه مطمئنا زیرنویس فارسی رو مشکل داره, با توجه به این قضیه با مدیا پلیر این مشکل برطرف میشه ؟

پروفشنال rznrz06's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2013
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

جناب اگه ميخواهى حالشو ببرى فقط SONY hx925

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

جناب اگه ميخواهى حالشو ببرى فقط SONY hx925
    خودمم سونی دلم میخاد ولی واسه پخش mkv با زیرنویس فارسی چیکار کنم ؟
    ولی کسی نمیگه اچ دی پلیری که mkv با زیرنویس فارسی مشکل نداشته باشه چقدر پام درمیاد ؟
    اصلا هست ؟
    Last edited by moh3333n; 17-05-2013 at 01:19.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2011

پيش فرض

خودمم سونی دلم میخاد ولی واسه پخش mkv با زیرنویس فارسی چیکار کنم ؟
    ولی کسی نمیگه اچ دی پلیری که mkv با زیرنویس فارسی مشکل نداشته باشه چقدر پام درمیاد ؟
    اصلا هست ؟
    سلام
    خوب پلیر که انواع و اقسامش هست بسته به امکاناتی که داره مثلا یه مدل از وسترن با هارد یک ترا بایت قابلیت وصل شدن به اینترنت وب گردی خیلی موارد دیگه نزدیک 700 هزار تومان در میاد بعدم شما مگه ----- ندارید تو خونه فقط تلوزیون ایران نگاه می کنید؟ وقتی همچین تی وی دارید باید حتما یه ----- درست حسابی فول اچ دی هم داشته باشید که خوب علاوه بر داشتن کیفیت خوب کانال های اچ دی می تونید از طریق پورت یو اس بی اون فیلم هم ببینید و قطعا هم MKV با زیر نویس رو ساپورت می کنه.

7. این کاربر از hapalii بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام
    خوب پلیر که انواع و اقسامش هست بسته به امکاناتی که داره مثلا یه مدل از وسترن با هارد یک ترا بایت قابلیت وصل شدن به اینترنت وب گردی خیلی موارد دیگه نزدیک 700 هزار تومان در میاد بعدم شما مگه ----- ندارید تو خونه فقط تلوزیون ایران نگاه می کنید؟ وقتی همچین تی وی دارید باید حتما یه ----- درست حسابی فول اچ دی هم داشته باشید که خوب علاوه بر داشتن کیفیت خوب کانال های اچ دی می تونید از طریق پورت یو اس بی اون فیلم هم ببینید و قطعا هم MKV با زیر نویس رو ساپورت می کنه.
    دوست عزیز ----- دارم ولی اچ دی نیست , و خواستم که بعد از خرید تی وی یه ----- اچ دی خوب بخرم .
    700 هزار تومان واقعا زیاده.دیگه سرم رو میزنن .فقط یه دستگاه کم هزینه میخام که واسم این کار انجام بده.(بخاطر اینکه زیاد سریال و فیلم میبینم )
    یعنی رسیوری هست که mkv رو با زیرنویس فارسی پخش کنه ؟
    اگه اچ دی پلیر هم در 300-400 باشه هم باز راضی ام ولی هیچ اطلاعی از اچ دی پلیر و قیمت هاش ندارم و کسی هم در این مورد جواب نمیده
    Last edited by moh3333n; 18-05-2013 at 16:36.

داره خودمونی میشه mafiasos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

فکر نمیکنم باشه
    Last edited by mafiasos; 18-05-2013 at 23:58.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

بله ----- اکثر رسیورهای اچ دی جدید مولتی مدیای قوی دارند و اکثرا هم می تونند زیر نویس فارسی srt رو پخش کنند مثل استارست 2000 اچ دی آیس و .....

11. این کاربر از amir189 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hobor971's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین برادر جان این چیزایی که می خوای هرگز تو یه دستگاه جمع نمی شه :
    اگه برند و کیفیت سونی HX925 رو می خوای باید روی امکانات جانبی رو خط بکشی.
    و اگر امکانات جانبی رو می خوای باید روی برند سونی رو خط بکشی.
    من تعریف HX925 رو خیلی شنیدم . از لحاظ تصویر و کیفیت ساخت . ولی خب برند سونی همیشه قیمت بالایی داشته .
    خودم سامسونگ 46ES7770 خریدم یه 6 ماهییه . خوب بوده راضیم . امکاناتش عالیه . هر چی با فلش بزنی به یو س بی راحت می خونه . زیرنویس و اینها هم که خوراکشه . راحت می خونه . ولی تو تصاویر مشکی نشت نور داره ( یعنی بعضی جاهای تصویر هاله های ابری تشکیل می شن) که پرسیدم می گن مشکل همه ال ای دی ها است .
    من شنیدم سونی هم تو ایران مونتاژ می شه. حالا مدل HX925 رو نمی دونم .
    پنل 7770 و 8880 رو هم اونروزی که من می خواستم بخرم می گفتند کره ایه .
    باز من جای شما بودم یه HX925LD OVDNL و بعدش یه HD PLAYER

13. این کاربر از hobor971 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

مرسی دوست عزیز
    واقعیت امر اینه فقط از این میترسم که سامسونگ بگیرم و اینکه خدای نکنه پنلش مشکل پیدا کنه و گرفتار تعمیر و ....
    درسته پول بی ارزش شده ولی واقعا سخت بدست میاد
    2 تا سوال ازتون دارم :

1.این اچ دی پلیر که گفتی اصلا موجود هست در بازار ؟و اگه هست چه قیمتی داره یه مدل معمولیش؟ (فقط خروجی اچ دی ام آی و زیرنویس فارسیش مهمه ) هیچ کس این سوال رو جواب نمیده.نه اینکه من سونی بگیرم و اچ دی پلیرگیرم نیاد یا قیمتش خیلی بالا باشه
    2 . این OVDNL که گفتین چیه ؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •