تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 71 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 706

نام تاپيک: Battlefield 4

پروفشنال manuelcalavera's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

آرین حرفت شاید درست باشه ولی از دید خودت. من بازی رو در کرکتر میبینم ، در داستان میبینم ، در وقتی که گذاشته شده برای درگیر شدن ذهن، برای فکر کردن ( میدونم خودتم اینطوری تا حد زیادی ). وگرنه اون بازیه بود توی آتاری یه هواپیما از لای موانع باید رد میشد ، یادته ؟ ارزش اون هم به اندازه ی یه Multiـه بتلفیلده . به نظر من Multi فقط سرگرمیه ، وقت گذروندنیه که هیچ ارزش افزوده ای نداره. پس با این زاویه ی دید ، فقط Single Player میمونه واسه این نوع بازیا ، که اون هم 3 - 4 ساعت سرگرمیه بازم ، نهایتش ببینی کی به کی خیانت میکنه و این داستانا ...

مالتی پلیر این نوع بازیا دقیقا" مث ِ لا*س زدن های خیلیامون توی اس ام اسه ! هیچ ارزش افزوده ای نداره ...

آخر فروم باز marmolak kocholo's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    It's S3cr3T

پيش فرض

اگه با این دید بخوایم به بازی ها نگاه کنیم که به نظرم بریم کتاب بخونیم خیلی بهتر و سودمندتره!
    از طرفی با این دید بازی هایی به جز Bioshock و HL و... رو کلاً نباید بازی بدونیم و اصلاً نباید طرفشون بریم! چون به جز وقت گذروندن چیزی عایِد آدم نمیشه(!)

لذت بردن از بازی، یکی از مهم ترین عواملی ـه که آدم جذب بازی میشه و در نتیجه وقتشو میگذرونه! به نظر من نیازی نیست حتماً یه بازی اندازه شاهکارهای سینما یا رمان های خفن، پیچیده و پر محتوا باشه!!
    همین که آدم ازش لذت ببره ارزش اینو داره که وقتشو باهاش بگذرونه!

مولتی پلیر بتلفیلد هم اونقدر لذت بخشه که من سر هرکدوم از قسمت هاش صدها ساعت از وقتمو پاشون گذروندم و کلی هم عشق کردم! D:

الان این به ذهنم رسید که چه طور میشه بخش مولتی پلیر یه بازی، کرکترهای قوی و داستان پرمحتوا داشته باشه!! با این دید، کلاً وجود بخش مولتی پلیر هم زیر سوال میره!!

3. 6 کاربر از marmolak kocholo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

تعداد بازیکن هایی که بازی رو بصورت جدی بازی می کنن خیلی کمه.بیشتر افراد گیم رو فقط برای سر گرم شدن و گذشتن وقت استفاده میکنن.اگر یک نگاهی به اطراف بکنید این موضع رو متوجه میشید.مثلا موقعی max payne 3 اومده بود همه گفتن بازی کردی ولی همین Portal 2 که اومد فقط عده ایی بازی کردند و عده کمی تا تهش رفتند.چند نفر Witcher 2 ,Deus EX تا تهش رفتند وچند نفر رو سیستمشون COD دارند؟اصلا قابل مقایسه نیست, برای همین بازیساز ها روز به روز بازی ها رو از چالش انگیز به بکش برو جلو تبدیل کردند که پول بیشتری بدست بیارند.اگر انتظار دارید که با بیشتر بازی کردند این بازیکن ها هاردکور بشند هیچ امیدی نیست چون سن گیم خیلی محدود و همین که بره سر کار دیگه وقت اضافی نداره که بتونه برای خودش صرف کنه
    Last edited by Khan gholi; 28-03-2013 at 19:11.

5. 3 کاربر از Khan gholi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

@ آرین،

Skyrim، Portal 2، Dishonored، Bioshock، Assassin's Creed، Walking Dead، Mass Effect ... اینا بازیهای این یک سال / یک سال و نیم هستند که داستاناشون و کودکساشون کلی آدم رو حال میاره ( تازه اینا اونایین که فقط من بازی کردم ). من فک میکنم همونطور که آدم بعضی فیلم ها رو فقط برای این میبینه که "کف" نکنه یه وقت ، بعضی بازیها هم فقط واسه همینه. بابا دو تا دیالوگ ِ کوفتی لا اقل بازی باید داشته باشه که ازش یه چیزی یادت بمونه ، دو تا کرکتر باید داشته باشه یا نه ؟ آخه بکش در رو دیگه الان سال 2013 ، شعور به توهین ِ انسان ِ حریصه! انسانی که چیزای جدیدتر و بهتر میخواد و هر ثانیه ش ارزش داره. این کمپانی ها به همین خاطر که گفتم ، اون "دو تا خط دیالوگ" رو به ما مدیونن.

7. 2 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

آرین حرفت شاید درست باشه ولی از دید خودت. من بازی رو در کرکتر میبینم ، در داستان میبینم ، در وقتی که گذاشته شده برای درگیر شدن ذهن، برای فکر کردن ( میدونم خودتم اینطوری تا حد زیادی ). وگرنه اون بازیه بود توی آتاری یه هواپیما از لای موانع باید رد میشد ، یادته ؟ ارزش اون هم به اندازه ی یه Multiـه بتلفیلده . به نظر من Multi فقط سرگرمیه ، وقت گذروندنیه که هیچ ارزش افزوده ای نداره. پس با این زاویه ی دید ، فقط Single Player میمونه واسه این نوع بازیا ، که اون هم 3 - 4 ساعت سرگرمیه بازم ، نهایتش ببینی کی به کی خیانت میکنه و این داستانا ...

مالتی پلیر این نوع بازیا دقیقا" مث ِ لا*س زدن های خیلیامون توی اس ام اسه ! هیچ ارزش افزوده ای نداره ...
    نه اینطوریام نیست :
    ! Game Experience Changes During Online Gaming

وقتی مولتای میزنید مهارت شوتینگ و بازی تون هم میره بالا ، رو سینگل AI هر چقدر هم قوی باشه بازم به هوش انسان که نمیرسه ...پس ارزش مولتای زدن خیلی خیلی زیاده !

Skyrim، Portal 2، Dishonored، Bioshock، Assassin's Creed، Walking Dead، Mass Effect ... اینا بازیهای این یک سال / یک سال و نیم هستند که داستاناشون و کودکساشون کلی آدم رو حال میاره ( تازه اینا اونایین که فقط من بازی کردم ). من فک میکنم همونطور که آدم بعضی فیلم ها رو فقط برای این میبینه که "کف" نکنه یه وقت ، بعضی بازیها هم فقط واسه همینه. بابا دو تا دیالوگ ِ کوفتی لا اقل بازی باید داشته باشه که ازش یه چیزی یادت بمونه ، دو تا کرکتر باید داشته باشه یا نه ؟ آخه بکش در رو دیگه الان سال 2013 ، شعور به توهین ِ انسان ِ حریصه! انسانی که چیزای جدیدتر و بهتر میخواد و هر ثانیه ش ارزش داره. این کمپانی ها به همین خاطر که گفتم ، اون "دو تا خط دیالوگ" رو به ما مدیونن.
    حرفتو کلی قبول دارم ولی FPS جنگی واقعا گیم پلیش چیز دیگه ای نمیتونه باشه جز همین کشتن ، میشه با شخصیت پردازی خوب و داستان جالب تو ذهن ها موندگارش کرد ولی بازم چیزی که خیلی مورد اهمیت تو اینجور بازیا صد در صد بخش Multiplayer هست !

9. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Leon-117's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    on eath

پيش فرض

با اجازه منم بپرم وسط بحثتون :
    من با آرین موافقم.
    درسته که داستان و بخش داستانی بازی ها مهمه ولی باید توجه داشته باشیم که اون بازی تمرکزش روی چه بخشی هست.
    همونطور که صفحه قبل گفتم بتلفیلد از همون اول بخاطر مولتی پلیرش شناخته شده بود( و هست) و توی این بازی به نظرم مولتی پلیر از سینگل پلیر خیلی خیلی مهم تره.
    همونطور که مولتی پلیر برای یه بازی مثل بایوشاک مناسب نیست و تمرکز سازنده های اون بازی روی بخش داستانی بازی هست و مردم هم منتظر اون بخش داستانی هستن،برای بازی ای مثل بتلفیلد هم تمرکز سازنده ها بیشتر روی مولتی پلیر هست.
    +
    اگه یه بخش داستاانی خیلی قوی داشته باشه،نهایتا 3-4 بار میشه اون رو بازی کرد و بعد از مدتی تکراری میشه ولی یه بازی مولتی پلیر رو (همونطور که آرین گفت)میشه صد ها ساعت بازی کرد و بازم لذت برد.............

11. 5 کاربر از Leon-117 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

شماها همون انسان های پلید ِ خوش گذورنی هستید که میگید "گاد فادِر خوبه" ولی "اخراجی ها هم حال خودشو داره"

همــــــون هایید، واااااا عصفاااااا ...

13. 3 کاربر از manuelcalavera بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای mjorh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    !Arkham City

پيش فرض

شماها همون انسان های پلید ِ خوش گذورنی هستید که میگید "گاد فادِر خوبه" ولی "اخراجی ها هم حال خودشو داره"

همــــــون هایید، واااااا عصفاااااا ...
    اخراجی ها = Battlefield ،این خبر به گوش DICE برسه ...خودکشی میکنه !

بچه ها گفتن ، Multiplayer یه صفای دیگه داره ...ایشالا بتونیم برا BF4 رو بزنیم ! دی !

15. 2 کاربر از mjorh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه mostafa_360's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

به نظر من این بازی ارزش این همه هیاهو و جنجال را ندارد،گیم پلی ضعیف در کنار گرافیک پر نقص این بازی را در رده ی بازی های متوسط قرار می دهد،از وقتی که یادمه هر وقت قرار بوده نسخه ی جدیدی از این بازی منتشر بشه حسابی از گرافیک و سبک اون تبلیغ شده اما چیزی که در عمل دیدیم با تبلیغات خیلی فرق داشته است.

17. این کاربر از mostafa_360 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

به نظر من کسانی که از گرافیک باتلفیلد ایراد میگیرن مشکل از سیستمشونه مگه اینکه بیان با مدرک بگن فلان جای بازی رو n تا سیستم مشکل داشته
    در مورد اینده بازیها هم به نظرم به سمت کوتاه شدن میرن تا جایی که ممکنه بعضی سبک های بازیها با فیلمهای سینمایی تلفیق بشن برای دیدن یک فیلم هم حداکثر چقدر زمان میشه صرف کرد؟
    در مورد گرافیک بازی میتونم بگم مرحله تانک داخل کویر و بلند شدن هواپیما تو خلیج فارس عالی کار شده بود

19. این کاربر از J@viD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •