تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 65

نام تاپيک: تامین امنیت رایگان در بالاترین سطح ممکن برای ویندوز 7 و 8 بدون نیاز به آنتی ویروس و فایروال!!!

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

من بعید بدونم بشه کاری کرد البته چیزی نشد نداره ولی خب هر چقدر هم حرفه ایی باشی بالاخره ویروس میگیره سیستمتون.آقا امین + افق عزیز مثال خوبی زدن.کشور به این بزرگی مثل ایران با اون همه امنیتش! نتونست در برابر استاکس نت یا فلیم مقابله کنه تازه بعد مدت ها شناخته شد اونم توسط کشورهای دیگه.حالا اینا از کلی ابزار مثلا پیشرفته برای حفظ امنیت استفاده میکردن و این شد بعد ما دست خالی میخوایم چیکار کنیم؟ بیصبرانه منتظر آموزش های بعدی هستم ببینم نتیجش چی میشه با تشکر و ممنون از تاپیک جالبت

2. 3 کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز atlas-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11

من بعید بدونم بشه کاری کرد البته چیزی نشد نداره ولی خب هر چقدر هم حرفه ایی باشی بالاخره ویروس میگیره سیستمتون.آقا امین + افق عزیز مثال خوبی زدن.کشور به این بزرگی مثل ایران با اون همه امنیتش! نتونست در برابر استاکس نت یا فلیم مقابله کنه تازه بعد مدت ها شناخته شد اونم توسط کشورهای دیگه.حالا اینا از کلی ابزار مثلا پیشرفته برای حفظ امنیت استفاده میکردن و این شد بعد ما دست خالی میخوایم چیکار کنیم؟ بیصبرانه منتظر آموزش های بعدی هستم ببینم نتیجش چی میشه با تشکر و ممنون از تاپیک جالبت
    ممنون از شما.
    کی میدونه استاکس نت چه چطوری منتشر شد؟؟ من می دونم! اون از طریق درایور بدون امضا منتشر شده بود، همین.
    صبور باشید، درباره امضای دیجیتال کلی حرف دارم. کم کم تمام چیزهایی که برای امنیت یک سیستم نیاز هستش رو براتون میگم.
    مطمئنتون میکنم که ویندوز بدون آنتی ویروس خیلی بهتره. اصلا آنتی ویروس چیه، سیستم را کند میکنه، داستان داره و کلی چیز دیگه .... .

4. 3 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

ممنون از شما.
    کی میدونه استاکس نت چه چطوری منتشر شد؟؟ من می دونم! اون از طریق درایور بدون امضا منتشر شده بود، همین.
    مهندس داری چی میگی ؟؟؟؟ درایورش امضا داشت خوبم داشت ، امضای قانونی هم داشت

این مقاله رو بخون اول ، یک هفته پس از انتشار خبر نوشتم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

6. 2 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

مهندس داری چی میگی ؟؟؟؟ درایورش امضا داشت خوبم داشت ، امضای قانونی هم داشت

این مقاله رو بخون اول ، یک هفته پس از انتشار خبر نوشتم.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    درایور را فقط از سایت سازنده محصول تهیه فرمایید. (البته استثنا هم داره!)
    شما تجهیزات هـــــسته ای داری؟ اگه نداری، نگران همچین ویروسایی نباش. من برای افراد معمولی دارم توضیحاتی رو توی این پست میزارم، نه سران مـــملکتی و ... . اون ویروسا برای افراد عادی نیستند. خیالت تخت .... .

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 درس دوم. آدم از چی ویروس میگیره!!! ویندوزمو چطوری نصب کنم!

سلام.
    خوب بزارین ببینم! بدافزارها هم داستانی دارن برای خودشون. من کاری با داستانشون ندارم. مهم اینکه بدافزار اجرا نشه. حالا به هر طریقی که هست، نباید اجرا بشه. چه توسط کاربر، چه خود سیستم.
    شما یه فلش مموری داخل سیستم میزنی و به صورت اتوماتیک یه سری داستانا توش اجرا میشه. مثلا درایورش اجرا میشه. یا اینکه وارد سایتی میشی و یه سری کدها به صورت اتوماتیک اجرا میشن. شایدم با باز کردن یه ایمیل کامپیوتر رو از کف بدی!!!

از سه طریق بدافزار جماعت عمل میکنند که باید جلوشونو گرفت :

Executable --- فایلهای اجرایی
    Windows Installer ---- فایل های نصب کننده
    Script ---- کدها اجرا شونده

در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.
    ادامه دارد.... .
    ----------------------------------------
    نصب تمیز ویندوز :
    بعد از خرید یک ویندوز اورجینال و انتخاب ورژن مناسب .......................

مراحل نصب ویندوزو انشااله همه میدونند.
    هارد را فرمت کنید و به طور کامل همه پارتیشنها را پاک کنید. دقیقا مثل اولش (هارد نو و بدون پارتیشن). بدون ساخت هیچ پارتیشنی در مرحله انتخاب مکان نصب ویندوز، دکمه NEXT را میزنید.
    توی صفحه مربوط به فایروال و نوع شبکه، گزینه Public Network را انتخاب کنید. برای اکانت اولیه یک پسور دله درست انتخاب کنید. و خیلی زود یک اکانت دیگه از نوع Standard درست کنید و حتما پسورد هم بزارید براش. دیگه هیچ وقت با اکانت ابتدایی ویندوز که از نوع Admin هست لاگین نکنید. UAC را هم در همون ابتدا در بالاترین حد خودش بزارین. اگه از کامپیوتر قراره افراد زیادی استفاده بکنند باید برای تک تکشون اکانت بسازید. پسور یادتون نره. برای مهمونها هم همیشه از اکانت مخصوص مهمونا (Guest) استفاده کنید! اگه با سیستمتون خرید اینترنتی میکنید، بد نیست که یک اکانتم برای اون بسازین.
    برای ذخیره سازی اطلاعاتتون از MyDocument و Libraries استفاده کنید. اگه اطلاعات مشترک بین یوزرها ساخته شده دارید از پوشه Public استفاده کنید.

سوالی هم دارین، بپرسین.
    ادامه دارد .... .

9. 5 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2011

پيش فرض

سلام.
    خوب بزارین ببینم! بدافزارها هم داستانی دارن برای خودشون. من کاری با داستانشون ندارم. مهم اینکه بدافزار اجرا نشه. حالا به هر طریقی که هست، نباید اجرا بشه. چه توسط کاربر، چه خود سیستم.
    شما یه فلش مموری داخل سیستم میزنی و به صورت اتوماتیک یه سری داستانا توش اجرا میشه. مثلا درایورش اجرا میشه. یا اینکه وارد سایتی میشی و یه سری کدها به صورت اتوماتیک اجرا میشن. شایدم با باز کردن یه ایمیل کامپیوتر رو از کف بدی!!!

از سه طریق بدافزار جماعت عمل میکنند که باید جلوشونو گرفت :

Executable --- فایلهای اجرایی
    Windows Installer ---- فایل های نصب کننده
    Script ---- کدها اجرا شونده

در ادامه بیشتر توضیح خواهم داد.
    ادامه دارد.... .
    ----------------------------------------
    نصب تمیز ویندوز :
    بعد از خرید یک ویندوز اورجینال و انتخاب ورژن مناسب .......................

مراحل نصب ویندوزو انشااله همه میدونند.
    هارد را فرمت کنید و به طور کامل همه پارتیشنها را پاک کنید. دقیقا مثل اولش (هارد نو و بدون پارتیشن). بدون ساخت هیچ پارتیشنی در مرحله انتخاب مکان نصب ویندوز، دکمه NEXT را میزنید.
    توی صفحه مربوط به فایروال و نوع شبکه، گزینه Public Network را انتخاب کنید. برای اکانت اولیه یک پسور دله درست انتخاب کنید. و خیلی زود یک اکانت دیگه از نوع Standard درست کنید و حتما پسورد هم بزارید براش. دیگه هیچ وقت با اکانت ابتدایی ویندوز که از نوع Admin هست لاگین نکنید. UAC را هم در همون ابتدا در بالاترین حد خودش بزارین. اگه از کامپیوتر قراره افراد زیادی استفاده بکنند باید برای تک تکشون اکانت بسازید. پسور یادتون نره. برای مهمونها هم همیشه از اکانت مخصوص مهمونا (Guest) استفاده کنید! اگه با سیستمتون خرید اینترنتی میکنید، بد نیست که یک اکانتم برای اون بسازین.
    برای ذخیره سازی اطلاعاتتون از MyDocument و Libraries استفاده کنید. اگه اطلاعات مشترک بین یوزرها ساخته شده دارید از پوشه Public استفاده کنید.

سوالی هم دارین، بپرسین.
    ادامه دارد .... .
    سلام. در شروع بحث با خودم میگفتم این بنده خدا میخواد چی بگه! اما حالا میبینم که موضوع را خوب داری توضیح میدی:با اکانت ادمین لاگین نکردن و بالا بردن میزان UAC ب راهکارار واقعا کارایی برای جلوگیری از بوجود امدن مشکل است ولی ممکنه دردسرهایی هم داشته باشه...منتظر بقیه ی نظرات شما هستیم.

11. 2 کاربر از fg55 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamidreza2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اینتـــــرنت

پيش فرض

آره بحث داره کم کم جالب میشه ولی فعلا دو تا مشکل ( به نظر من ) هست یکیش اینه که بعضی کاربران شاید اینقدر که شما میگین حوصله نداشته باشن.مسلما میگن خب چه کاریه یه آنتی ویروس خوب نصب میکنم تموم. دومی هم اینه که منی که حدود 80 گیگ هاردم فقط نرم افزار و فایل آموزشی هست چرا باید کل هاردم رو از نو پارتیشن بندی کنم.معلومه که کلی وقت میبره تازه باید کلی وقت بذارم از اونا بک آپ بگیرم که اگه حتی یک درصد هم اون بک آپ برنگرده حتی یک دهم درصد ، فاتحه همه چیز خوندست.راستی یه پیشنهاد براتون دارم هیچ وقت در مورد یه چیزی اینقدر مطمئن حرف نزنید آقا خدا رو چه دیدی شاید نیاز شد ( جدی میگم رو هیچ چیز اینقدر پافشاری نکنید)
    (اینکه میگید مطمئن باشید نیاز به نصب آنتی ویروس نیست (مثلا میگما حرفم کلی بود))

13. این کاربر از hamidreza2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

پيش فرض

سلام. در شروع بحث با خودم میگفتم این بنده خدا میخواد چی بگه! اما حالا میبینم که موضوع را خوب داری توضیح میدی:با اکانت ادمین لاگین نکردن و بالا بردن میزان UAC ب راهکارار واقعا کارایی برای جلوگیری از بوجود امدن مشکل است ولی ممکنه دردسرهایی هم داشته باشه...منتظر بقیه ی نظرات شما هستیم.
    سلام.
    متشکرم.
    این آموزشها بر اساس کتابها و توصیه های میکروسافت هستند. مطمئن باشید که در آموزشهای بعدی چیزهای جالبتری خواهد آورد.
    آره بحث داره کم کم جالب میشه ولی فعلا دو تا مشکل ( به نظر من ) هست یکیش اینه که بعضی کاربران شاید اینقدر که شما میگین حوصله نداشته باشن.مسلما میگن خب چه کاریه یه آنتی ویروس خوب نصب میکنم تموم. دومی هم اینه که منی که حدود 80 گیگ هاردم فقط نرم افزار و فایل آموزشی هست چرا باید کل هاردم رو از نو پارتیشن بندی کنم.معلومه که کلی وقت میبره تازه باید کلی وقت بذارم از اونا بک آپ بگیرم که اگه حتی یک درصد هم اون بک آپ برنگرده حتی یک دهم درصد ، فاتحه همه چیز خوندست.راستی یه پیشنهاد براتون دارم هیچ وقت در مورد یه چیزی اینقدر مطمئن حرف نزنید آقا خدا رو چه دیدی شاید نیاز شد ( جدی میگم رو هیچ چیز اینقدر پافشاری نکنید)
    (اینکه میگید مطمئن باشید نیاز به نصب آنتی ویروس نیست (مثلا میگما حرفم کلی بود))
    من برای اعمال این نکات هارد یک ترا را هم جابه جا کردم. هارد خودم 500 گیگ بود که تقریبا پر هم بود. تامین امنیت هزینه هم داره.
    این یک توصیه از میکرو سافته : ویندوز نیازی به آنتی ویروس ندارد.
    در آخر این بحث شما بشدت به این نتیجه خواهید رسید!
    آنتی ویروس خوبه ولی بهتر، نداشتن اونه! شما باید برای تامین امنیت یکسری مسائل را رعایت کنید. برای استفاده از آنتی ویروس هم باید مسائلی رعایت شوند که به نظر من سختر هستند.
    سخترین مرحله درس برای کسایی که قبلا ویندوز داشتن هست که حالا باید جابه جایی اطلاعات داشته باشند. نصب تمیز مخصوص کامپیوتر نو هستش.

15. 3 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای A M ! N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Under the weeping moon

پيش فرض

.

این یک توصیه از میکرو سافته : ویندوز نیازی به آنتی ویروس ندارد.
    سلام رفیق عذر میخوام مایکروسافت کجا همچین چیزی رو توصیه کرده ؟

17. 5 کاربر از A M ! N بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    حومه™ !

11 درس سوم - چطوری این همه اطلاعاتمو جابه جا کنم!!!

سلام.
    این درس خیلی کوتاه هستش.
    استفاده از Windows Easy Transfer هست که برای انتقال اطلاعات بین سیستم و سیستم نو، سیستم و هارد (فلش، هارد اکسترنال، هارد دو و ... ) و ... استفاده میشه و برای دوستانی که انتقال همه اطلاعاتشون خیلی براشون مهمه هستش. طرز استفاده از اون خیلی آسونه و فقط باید به گزینه ها و توضیحات خوب گوشی کنید (بخونید)

سوالی بود، در خدمتم... .

متاسفانه خیلی نمیتونم بیام نت. اینترنتم تموم شده و تا ماه آینده باید صبر کنم و یکمی هم مشقله کاری برام پیش اومده. امیدوارم بتونم یک وبلاگ راه اندازی کنم.

این داستان ادامه دارد .... .

19. 3 کاربر از atlas-m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •