تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 47

نام تاپيک: راهنمایی تعمیر کارت گرافیک 5770 سافایر

داره خودمونی میشه morteza5921's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

ممنون دوست عزیز
    میشه درباره این ها(
    در ضمن برای تست اولیه pwm میتونه سر کویل رو با ولتمتر بگیری که در واقع ولتاژ هسته هست که حدودا 1.5 ولت هست.معمولا سوختن ای سی pwm contoroler) یکم توضیح بدی که چجوری باید اانجام شه؟
    مثلا pwm و سر کویل کجا قرار داره ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

البته اینم بگم وقتی سیستم رو روشن میکنم سه تا بوق میزنه پشت هم و تصویر هم نمیده

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوستان؟ چی شد؟

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست من تعمیر گرافیک نیاز به به ابزارهایی دارد که شما ندارین شما هیتر و روغن فلکس دارین ؟

پروگرمر چی ؟ تونستین باهاش بایوس بریزین ؟
    مولتی متر دارین ؟

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز همه اینا رو دارم ولی جای آی سی ها و قطعاتی که مربوط به منبع تغذیه میشه و pwm رو نمیدونم کجاست!!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

دوست عزیز همه اینا رو دارم ولی جای آی سی ها و قطعاتی که مربوط به منبع تغذیه میشه و pwm رو نمیدونم کجاست!!!!
    خوب از حرارت دادن gpu و بایوس شروع کنید نتیجه نداد برین سراغ قطعات مدار تغذیه

اول ماسفت ها 3 پایه است با مولتی متر از پایه گیت نباید به پایه های دیگه بوق بزنه میتونید از پایه عقبیش هم تست کنید اگه بوق نزد که هیچی اگه بوق زد باید از برد خارج کنید و رو تست دیود ماسفت رو چک کنید ماسفت ها معمولا به الکتریسیته ساکن حساسند بهتره دستبند عایق هم داشته باشین رو تست دیود ماسفت رو از روبه رو بگیرین 3 تاپایه داره از چپ به راست gate , drain ,sourc از پایه drain به source باید تست دیود بگیرید اگه ژرمانیم بود دو دهم الی سه دهم اگه سیلیسوم بود 5دهم الی 7 دهم از گیت به پایه های دیگه باید ol باشه فعلا این موارد رو تست کنید

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز من انشالله اگه خدا بخواد فردا میام مشهد ، میشه اونجا کسی رو معرفی کنید بتونه برام درستش کنه ؟
    یه سوال دیگه من نتونستم با یاهو بیام آیا شما نسخه ای از یاهو داری که مشکل نداشته باشه یا راه حلی

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام دوست عزیز من انشالله اگه خدا بخواد فردا میام مشهد ، میشه اونجا کسی رو معرفی کنید بتونه برام درستش کنه ؟
یه سوال دیگه من نتونستم با یاهو بیام آیا شما نسخه ای از یاهو داری که مشکل نداشته باشه یا راه حلی

سلام دوستاني كه در مشهد مقدس زندگي ميكنند كي جاي رو ميشناسه گرافيك رو با هزينه مناسب درست كنه؟ حدودا هزينه ها چقدره،
يه تعميركار خوب باشه

تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

خوب از حرارت دادن gpu و بایوس شروع کنید نتیجه نداد برین سراغ قطعات مدار تغذیه

اول ماسفت ها 3 پایه است با مولتی متر از پایه گیت نباید به پایه های دیگه بوق بزنه میتونید از پایه عقبیش هم تست کنید اگه بوق نزد که هیچی اگه بوق زد باید از برد خارج کنید و رو تست دیود ماسفت رو چک کنید ماسفت ها معمولا به الکتریسیته ساکن حساسند بهتره دستبند عایق هم داشته باشین رو تست دیود ماسفت رو از روبه رو بگیرین 3 تاپایه داره از چپ به راست gate , drain ,sourc از پایه drain به source باید تست دیود بگیرید اگه ژرمانیم بود دو دهم الی سه دهم اگه سیلیسوم بود 5دهم الی 7 دهم از گیت به پایه های دیگه باید ol باشه فعلا این موارد رو تست کنید
    سلام دوست عزیز من gpu رو گرما دادم همونطور که گفتید ماسفت ها هه از برد خارج کردم و تست گرفتم همه سالم بودن ولی باز هم وقتی سیستم رو روشن میکنم چند تا بوق میزنه و تصویر نمیده ، حالا میخواستم بدونم ای سی بایوس کدوم هست رو برد چند پایه است و کجا قرار داره (آخه چند تا آی سی 8 و 6 پایه و .... شبیه به هم وجود داره) و شما فایل بایوس برای پروگرام کردن رو میدونید باید از کجا گیر بیارم؟(چجوری؟)
    و pwm هم هنوز نفهمیدم کجا قرار داره و چجوری تست میشه؟
    پیشاپیش ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

آی سی بایوس معمولا 8 پایه است و نزدیک gpu است
    باید بایوسشو از سایت techpowerup بگیرین
    معمولا یک ic چند پایه است pwm که با اسم sc ,rt یا uk شروع میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •