تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 17 از 17

نام تاپيک: واریکوسل بیضه سمت راست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام مدت یک هفتست در بالای سمت راست بیضه من یه غده اندازه لوبیا به وجود امده،هر از گاهی هم بیضه هام درد می گیرن لطفا راهنمایی کنین

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

با سلام مدت یک هفتست در بالای سمت راست بیضه من یه غده اندازه لوبیا به وجود امده،هر از گاهی هم بیضه هام درد می گیرن لطفا راهنمایی کنین
    چسبیده به بیضه ست یا جداست؟

نرمه یا سفته؟

حتما هم به فکر رفتن به دکتر ارولوژی باشید

کاربر فعال انجمن ریاضیات skyzare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    شهر علم و ادب

پيش فرض

سلام . کاربر [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] درست می گن بهتر به دکتر ارولوژی ( متخصص کلیه و مجاری ادراری ) بردید .هر چه زودتر هم بهتر .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

جداست تقریبا بالای بیضه ست،سفته.. به نظر شما چی ممکنه باشه؟ احتمال سرطان وجود داره؟

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

<span style="color: rgb(0, 0, 0); line-height: 14.3000001907349px; text-align: right; background-color: rgb(245, 245, 255);">جداست تقریبا بالای بیضه ست،سفته.. به نظر شما چی ممکنه باشه؟ احتمال سرطان وجود داره؟</span>
    <br><br>در رفرنس های پزشکی ذکر شده که توده های سفت در نسج بیضه بدخیم هستند مگر انکه خلاف آن ثابت شود.<br>سفت بودن توده متاسفانه نشانه ی خوبی نیست به اورولوژیست مراجعه کنید.<br>غیر از تومور های بدخیم امکان وجود کیست اپیدیدم هم هست معمولا" پزشک برای تشخیص چراغ قوه ای رو پشت کیست روشن میکنه , اگر نور از توده عبور کرد و طرف دیگر هم روشن شد پزشک بیشتر به کیست مشکوک خواهد شد. ( این کار با چراغ قوه با لامپ های بزرگ امکان پذیر نیست)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

من به دکتر مراجعه کردم،معاینه کردن گفتن مشکلی نیست.. حتی سنو هم نکردن، و بهم قرس داکسی سایکلین دادن... به نظرتون مشکلی نیست؟

کاربر فعال پرسش و پاسخ پزشكی laxer's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    Th

پيش فرض

من به دکتر مراجعه کردم،معاینه کردن گفتن مشکلی نیست.. حتی سنو هم نکردن، و بهم قرس داکسی سایکلین دادن... به نظرتون مشکلی نیست؟
    اگر پزشک متخصص گفته مشکلی نیست و به آنتی بیوتیک بسنده کرده پس نباید موضوع جدی باشه.

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •