تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 16 از 16

نام تاپيک: کمک در مورد میکس

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

12

کلیپهایی که من تهیه کرده ام قدیمی هستش و با پریمیر 605 و 3dmax 7 کار میکنند من دوتا مشکل دارم که وقتی میخام پروژه پریمیر را باز کنم حدود 20 تا فایل ویدئویی با فرمت avi میخاد که نمیدونم اینا چیه و نیز یه پلاگین با نام adorage میخاد که اینم نمیدونم کدوم پلاگین هست
    لطفا راهنمایی بفرمایید

در مورد کابل ilink دو سر کوچک چی از کجا میشه تهیه اش کرد و قیمتش چقدر هست

با تشکر
    بابا ديگه دوران آن كليپها به سر اومده اگه نظر منو ميخاي برو جديتر بخز و با اديوس كار كن من حقيقتش آنها رو ندارم ولي مشخصه ديگه 20 تا فايل avi قبلا بايد از تو فيلمت جدا كني قسمتهاي با حال فيلم مثل گل دادن داما به عروس اينا كه خودت ميدوني بگذار تو يك از درايوها اكثرا تو درايو اي يا دي ميگذارن بعد وقتي از شما آن 20 تا فايل رو خواست برو و بهش معرفي كن يعني بايد به پريماير بگي كه آن فيلمها كجاين اين يك اشكال كوچك و رايج هست كه به راحتي حله فقط باييد مسير رو بهش بدي پلاگين ادورج هم يك پلاگينه كه تا شماره 13 اگه اشتباه نكنم الان اومده تو بازار مالي هم نيست بايد بخريش تو سايت نسل جوان هست شماره 10 از همشون بهتره و بايد تصب كني من رو پريماير نصبش نكردم اين سوال رو تو قسمت پريماير مطرح كن دوستان كمكت ميكنند
    من دوستم كابلي رو كه ميگي داره البته تو شهر ما كه تو خراسان شماليه پيدا شد با كمي سختي نميدونم شما كجا ساكنيد كه پيدا نميشه بايد بگردي هست قيمتشه هم 4 ال 5 تومانه ارزونه نگران نباش

داره خودمونی میشه fawad_qadri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام دوست عزیز تری دی آلبوم را دارم ولی حجمش 1.5 GB است متاسفانه اینترنت که استفاده میکنم خیلی سرعت پائین است کاش اینترنت پرسرعت میداشتم که برات آپلود میکردم ولی در مورد نحوه کار با آن من درخدمتم

اگه نباشه جاش خالی می مونه abbasa's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    khorasan shomali

پيش فرض

سلام دوست عزیز تری دی آلبوم را دارم ولی حجمش 1.5 GB است متاسفانه اینترنت که استفاده میکنم خیلی سرعت پائین است کاش اینترنت پرسرعت میداشتم که برات آپلود میکردم ولی در مورد نحوه کار با آن من درخدمتم
    خودتون خريديش يا دان كردي چون من گفتم كه دان كردم نشد اگه دانلود كردي از كجا گرفتيش كه من هم برم بگيرم كه خيالم راحت بشه
    اگه بتوني تصويري نحوه رجيستري و خروجي گرفتنش رو بگي ممنونت ميشم بقيش رو خودم يكاريش ميكنم نرم افزار فتو تري دي البوم رو گرفتم كار كردم مالي نبود تازه خروجي اي وي آي اينا هم نداشت اقا منتظر جوابتم شديد شديدددددددددددددددددددددد ددددددددددددددددددددددددد دددددددددددددددددددد

داره خودمونی میشه adame_haji's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

ببخشيد عا اين 3d البوم كلا برنامه خزيه
    فقط بدرد تولد مولد ميخوره
    پروژه هاي اديوس مخصوص عكس و خيلي باكلاس هست . اونا رو بخر
    برو سايت iran digital world دات كام
    اونجا هم مطمئنه . هم اينكه همه كليپهاي بازار رو براي فروش داره
    بيخيال اين 3d آلبوم شو . كي دوست داره افكت عكس روي بند رخت رو ببينه ؟؟؟؟؟؟؟ يا اينكه عكسها چسبيده رو ديوار و دوربين دارن پن ميزنه !!!!!!!!!!!!!!!! خيلي خزه
    مواظب باش

كابل Ilink هم توي بازار كامپيوتر به قيمت 3-4 هزار تومنه از اونايي كه كابل فروشي دارن بخر . از خود كارت ميكس فروشي ها بخواي قيمت 20 تومن بهت ميدن
    يا اينكه يه كارت 1394 بخر كه يه كابل ilink هم روشه به قيمته 20 تومن . اونجوري ديگه همه دوربين هاي بازار به كامپيوترت وصل ميشه . حتي دورين حرفه اي HD

5. این کاربر از adame_haji بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه onlinefarhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    rasht

پيش فرض

سلام

از دوستانی که تجربه و مهارتی در زمینه میکس و مونتاژ دارن تقاضای کمک دارم

من میخام فیلم عروسی یکی از فامیلهامون که توسط فیلمبرداری که صحبت کرده بودیم میکس و مونتاژ کنم یعنی وقتی که عروسی تموم شد فیلم را از فیلم بردار گرفتیم و نذاشتیم که ببرن برای میکس بخاطر مسائل امنیتی و حیثیتی

حالا من میخام که این فیلم را میکس کنم حالا دوتا سوال داشتم که میخاستم جواب بدید

سوال اول :
    ایا برای میکس شما کدوم نرم افزار را پیشنهاد میکنید که امکانات زیادی داشته من خودم افتر افکت یا پریمیر را بهتر میدونم شما کدوم را پیشنهاد میکیند

سوال دوم:

برای اینکه بتونم فیلم را با بهترین کیفیت وارد کامپیوتر کنم و میکس روش انجام بدم چه سخت افزاری نیاز هست
    من خودم کارت TV دارم و با اون وارد میکنم ولی از کیفیت پایینی برخوردا هست

لطفا راهنمایی بفرمایید

با تشکر
    من Ulead VideoStudio پیشنهاد میکنم چون خیلی راحته

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

افتر افکت نرم افزار مونتاژ نیست ، فیلم هم همون طور که دوستان گفتن با i link بهترین روشه در مورد مونتاژ هم شما هر نرم افزاری بلدی با همون کار کن اگه هم بلد نیستی به این راحتی ها که فکر می کنی نیست برو بده یک موسسه معتبر واست مونتاژ کنن این قدر وسواس نباش اگه این همکاران قابل اعتماد بنودن و حساب کتابی نبود توی یک کشور اسلامی واسه این کار بهشون مجوز نمی دادن

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •