تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 54

نام تاپيک: ساخت بازی های مبایل

حـــــرفـه ای مرد مباح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط blacksun
    با سلام
    رضا جان ممنون از لينكهايي كه گذاشتي .ولي سايت نوكيا به IP هائي كه از ايران مياد سرويس نميده .من خودم رفتم تا دانلود كنم گفت كه به IP شما امكان ارائه خدمات وجود ندارد. اين مشكل براي من بارها از سايت نوكيا پيش اومده بود. من خودم يه سري SDK براي برنامه نويس موبايل در زبان c++ دارم كه چون الان شهرستان هستم نميتونم براتون آپ كنم وقتي برگشتم حتما لينك ميدم تا دوستان استفاده كنند
    چند مگه دوست عزیز؟
    Convertor اونو براي دلفي داري يا نه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه blacksun's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جائی همین نزدیکیها

پيش فرض

دوست گلم عرض كردم كه اينا sdk هستندو براي زبان c++ طراحي شدند و خودتون بهتر ميدونيد كه به زبان ديگه اي نميشه تبديل كرد اگر هم بشه بسيار مشكل و طاقت فرساست چون يه سري dll و lib هم داره كه عملا نميشه اونارو تبديل كرد اندازش هم رو دقيقا نميدونم چقدره ولي يه جا آپ ميكنم لينكش رو هم ميزارم تا بتونيد استفاده كنيد. در مورد دلفي تا حالا من چيزي نديدم ولي براي جاوا و پيتون وسي شارپ خيلي منابع هست

آخر فروم باز soldier's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    دستتون درد نكنه از همكاري زيادتون.
    اگر مي تونيد يه فكري بكنيد كه با دلفي
    بتونيم برنامه يا بازي بسازيم.
    بالاخره ما گروهيم و يه كارايي مي توني بكنيم

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جائی همین نزدیکیها

پيش فرض

من نظرم اينه كه زبان زياد مهم نيست شما اگه تو دلفي مسلط باشيد بدون هيچ مشكلي ميتونيد تو محيط توسعه c++ شركت بورلند برنامه نويسي بكنيد .تقريبا همون محيط و همون ابزار رو در اختيار داريد. پس بهتره اول نحوه استفاده از SDK ها رو ياد بگيريم بعد از اون ميتونيم اگه لازم بود و باعث بهبود كارائي بشه محيط رو به دلفي تبديل كنيم. كه قبلا هم گفتم كاري بسيار سخت و مشكل هستش

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    نظر خوبيه
    و براي تبديل به دلفي هم مي دونم چقدر دشواره.
    اما اگر بخواهيم مي تونيم حالا Sdk رو بايد گير بياريم
    و يه آموزش با سي++ تا ياد بگيريم چطوري توي سي
    باهاش كار كنيم بعد روش كار مي كنيم كه بتونيم
    تبديلش كنيم به دلفي.

حـــــرفـه ای R£ɀД's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

با سلام
    رضا جان ممنون از لينكهايي كه گذاشتي .ولي سايت نوكيا به IP هائي كه از ايران مياد سرويس نميده .من خودم رفتم تا دانلود كنم گفت كه به IP شما امكان ارائه خدمات وجود ندارد. اين مشكل براي من بارها از سايت نوكيا پيش اومده بود. من خودم يه سري SDK براي برنامه نويس موبايل در زبان c++ دارم كه چون الان شهرستان هستم نميتونم براتون آپ كنم وقتي برگشتم حتما لينك ميدم تا دوستان استفاده كنند
    خواهش مي كنم. راست ميگي امتحان نكرده بودم. شايد اگه از آي پي پ ر و ك س ي ( اينطوري نوشتم كه تابلو نشه) استفاده كني بشه دانلود كرد.(خودم امتحان نكردم)
    در مورد حرف مرد مباح :
    چند مگه دوست عزیز؟
    Convertor اونو براي دلفي داري يا نه؟
    بايد بگم كه همونطور كه توي پست قبلم گفتم اين امكان براي دلفي وجود نداره ( به نظر منم خيلي عجيبه چون اينهمه قدرت داره ولي .... ) . تازه هر SDK مخصوص زبان خاص خودش هست و نميشه تبديلش كرد.
    ولي اگه خواستيد براي موبايل برنامه بنويسيد از الان ميگم بهتره بريد دنبال زبان جاوا يا سي پلاس پلاس چون اين دو تا مهمترين زبان هاي برنامه نويسي سيمبين هستند( سيمبين رو اصلا با C++ نوشتن)
    شما كه برنامه نويسي رو بلدي سوئيچ كردن بين زبان ها برات خيلي آسون خواهد بود.
    حالا از من گفتن فكر نكنم با دلفي در رابطه با برنامه براي موبايل نوشتن موفق بشي. (فكر نكني كه با دلفي مخالف نه من خودم دلفي رو از همه زبان ها بيشتر دوست دارم )

تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    یه جائی همین نزدیکیها

پيش فرض

ok اجازه بديد تا من برگردم تا كار رو به صورت اوليه استارتش رو بزنيم تا بعد ببينيم چطور ميشه در مورد لينك كردن برنامه به هم ديگه هم مشكلي وجود نداره ميتونيم جاهائيرو كه لازمه تو دلفي بنويسيم بعد از داخل بورلند c++ ازش استفاده كنيم چون خود بورلند c++ ميتونه يونيتهاي دلفي رو بدون كوچكترين تغييري استفاده كنه . من تا آخر اين هفته نميتونم استارت رو بزنم ولي اميدوارم از شنبه ديگه شروع كنم .بهتون پيشرفت كار رو حتما اعلام ميكنم.
    مرسي

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    پس اول بايد بتونيم كه با سي++ برنامه بنويسيم
    منظورم همون سيمبين هست.پس بايد فكر دانلود
    سيمبين باشيم و يه آموزش در موردش تو پست
    قبلي هم گفتم اما شما اصلآ نخوندينش :(

حـــــرفـه ای مرد مباح's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    روي ميخ

پيش فرض

من نظرم اينه كه زبان زياد مهم نيست شما اگه تو دلفي مسلط باشيد بدون هيچ مشكلي ميتونيد تو محيط توسعه c++ شركت بورلند برنامه نويسي بكنيد .تقريبا همون محيط و همون ابزار رو در اختيار داريد. پس بهتره اول نحوه استفاده از SDK ها رو ياد بگيريم بعد از اون ميتونيم اگه لازم بود و باعث بهبود كارائي بشه محيط رو به دلفي تبديل كنيم. كه قبلا هم گفتم كاري بسيار سخت و مشكل هستش

سلام دوست عزيز.
    شما لطف كن و لينك بزار ما خودمون يك كاريش ميكنيم.

نهايتا c++ مينويسيم ديگه

تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

سلام
    خوب من هم همين رو گفتم.
    چه فرقي كرده.بابا تو رو به خدا
    از پست ها اضافه پرهيز كنيد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •