تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 67

نام تاپيک: کلوپ طرفداران G53S-3D

داره خودمونی میشه kayhanm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

10

برای صفحه نمایش باید ویدئو رو ببینید و نظر دوستان که می گند که صفحه نمایش ایسوس خیلی بهتره واقعیت نداره شاید در مدلهای قبلی msi اینطور بود ولی این مدل صفحه نمایش عالی و قابل رقابت با ایسوس رو داره و شاید کمی هم بهتره
    msi gt780r: matte screen
    asus g74sx: glossy screen

عزیز ما اومدیم در رابطه ب g53 3D حرف بزنیم شما گیر دادین به مدلای دیگه،حداقل بچسبین به این مدل ببینم این چیا داره،برا همه فیلت ره یو تیوب پس دانلود کنید و آپلود کنید تا ببینیم و بسنجیم
    سپاس

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

ایسوس به همراهش کیف کوله و موس گیمینگ داره در حای که msi فاقد کیف و موس هست البته مثل اینکه ماتریس تو ایران کیفو و موس می ده در مورد دوربین حق با شماست ایسوس دوربین 2 مگا پیکسل و msi دارای دوربین hd هست ولی تو ویدئو می گه که وب کم msi بطور واضح برنده هست در مورد باتری هم حق با شماست ولی باز عمر باتری msi بیشتره
    جالبه بدونین که در مورد تست صدا صدای ایسوس در بالاترین حد برابر 25 درصد صدای msi بود.
    msi دارای بلوتوث 3 هست ولی در مورد ایسوس مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد بلوتوث 2 داره
    فکر کنم ایسوس دارای بلوری رایتر و msi دارای بلوری خوان هست فقط ( در حالت کانفیگ استاندارد برای دو لپ تاپ)
    حالا با توجه به این موارد دوستانی که می خواهند برای لپ تاپ گیمینگ هزینه کنند می تونند یکی از این دو رو با توجه به این مقایسه انتخاب کنند ولی توجه کنند msi با گارانتی ماتریس و هارد 120 گیگ ssd قیمتش اصلا منصفانه نیست قیمت جهانی با توجه به سایت معتبر xoticpc.com حدود 2100 دلاره ولی ماتریس می ده 3160000 تومن البته 6 هفته پیش حدود 300000 تومن ارزونتر بود. ولی از ایسوس خبری ندارم ولی اومنم اگه پیدا بشه با توجه به قیمت حدود 1700 دلاریش بالای 2700000 تومن خواهد بود البته مدل سه بعدیش اگه پیدا بشه بالای سه میلیون براتون آب می خوره مخصوصا با توجه به قیمت دلار که هر روز بالاتر می ره.

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

عزیز ما اومدیم در رابطه ب g53 3D حرف بزنیم شما گیر دادین به مدلای دیگه،حداقل بچسبین به این مدل ببینم این چیا داره،برا همه فیلت ره یو تیوب پس دانلود کنید و آپلود کنید تا ببینیم و بسنجیم
    سپاس
    شرمنده دوست عزیز ولی مدل g53 هم تقریبا شبیه g74 هستش و میشه این مقایسه رو به مدل لپ تاپ شما هم تعمیم داد در ضمن یادم رفت به خاطر خریدتون بهتون تبریک بگم امیدوارم تا سالیان سال براتوت کار کنه

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

ایسوس به همراهش کیف کوله و موس گیمینگ داره در حای که msi فاقد کیف و موس هست البته مثل اینکه ماتریس تو ایران کیفو و موس می ده در مورد دوربین حق با شماست ایسوس دوربین 2 مگا پیکسل و msi دارای دوربین hd هست ولی تو ویدئو می گه که وب کم msi بطور واضح برنده هست در مورد باتری هم حق با شماست ولی باز عمر باتری msi بیشتره
    جالبه بدونین که در مورد تست صدا صدای ایسوس در بالاترین حد برابر 25 درصد صدای msi بود.
    msi دارای بلوتوث 3 هست ولی در مورد ایسوس مطمئن نیستم ولی به احتمال زیاد بلوتوث 2 داره
    فکر کنم ایسوس دارای بلوری رایتر و msi دارای بلوری خوان هست فقط ( در حالت کانفیگ استاندارد برای دو لپ تاپ)
    حالا با توجه به این موارد دوستانی که می خواهند برای لپ تاپ گیمینگ هزینه کنند می تونند یکی از این دو رو با توجه به این مقایسه انتخاب کنند ولی توجه کنند msi با گارانتی ماتریس و هارد 120 گیگ ssd قیمتش اصلا منصفانه نیست قیمت جهانی با توجه به سایت معتبر xoticpc.com حدود 2100 دلاره ولی ماتریس می ده 3160000 تومن البته 6 هفته پیش حدود 300000 تومن ارزونتر بود. ولی از ایسوس خبری ندارم ولی اومنم اگه پیدا بشه با توجه به قیمت حدود 1700 دلاریش بالای 2700000 تومن خواهد بود البته مدل سه بعدیش اگه پیدا بشه بالای سه میلیون براتون آب می خوره مخصوصا با توجه به قیمت دلار که هر روز بالاتر می ره.

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

شرمنده دوست عزیز ولی مدل g53 هم تقریبا شبیه g74 هستش و میشه این مقایسه رو به مدل لپ تاپ شما هم تعمیم داد در ضمن یادم رفت به خاطر خریدتون بهتون تبریک بگم امیدوارم تا سالیان سال براتوت کار کنه
    دیدم بحث اینجا داغ شده ما هم جو گیر شدیم و اینجا بحثو ادامه دادیم وگرنه من یه تاپیک برای این مورد زده بودم

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

راستی g53 3d بک لایت کیبورد داره کلا میشه در مورد عملکردش رو بازیای جدید مثل بتلفیلد 3 و مترو و کلا بازیای سنگین یه رویو بزارین
    کیف کوله اش هم خیلی خوشگله

تاريخ عضويت
    Nov 2009

1 مدیران راهنمایی کنید خواهش میکنم 3D

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:25 PM ----------

دیدم بحث اینجا داغ شده ما هم جو گیر شدیم و اینجا بحثو ادامه دادیم وگرنه من یه تاپیک برای این مورد زده بودم

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:29 PM ----------

راستی g53 3d بک لایت کیبورد داره کلا میشه در مورد عملکردش رو بازیای جدید مثل بتلفیلد 3 و مترو و کلا بازیای سنگین یه رویو بزارین
    کیف کوله اش هم خیلی خوشگله[/QUOTE]

سپاس داداش گلم ، اره بک لایتش واقعا زیباس اما طراحی سری G اسوس واقغا جزابه کلاسیک و زیبا و از نظر طراحی واقعا زیباس،من توی فاکتورام ssd hdd هم بود اما گیرم نیومد با اون چیزایی که میخواستم ست نشد مانیتورش هم فول اچ دی نیست کلا برا سه بعدیش باید بری سراغ led 3D
    منتهی من موندم چه led بخرم چون نمیدونم تکنولوژی پسیو بخرم این کار میده برام یا نه چون اکتیو گرونه
    کجا هست لیست قیمت led 3D ها که بین 26 تا 32 اینچ باشه؟؟؟
    نمیدونم آیا میشه به این چندتا عینک وصل کرد!
    نمیدونم که آیا اگه led 3D بخرم میشه بهش بیش از یک عینک وصل کرد یا نه!
    بچه ها این لپتاب گرافیکش خیلی بالاس واقعا میرزه

کار خوبی کردین که بحث کردین اما یه خورده بیاین توی فاز این و مشکلات منو حل کنید
    من فقط pes2012 نصب کردم که معرکه اجرا میشه
    اما نمیدونم بازی باحال چیه اصلا توی فاز بازی نبودم چند سال به نظرتون چیا نصب کنم که بدرد بخوره وباحال و سه بعدی هم باشه و از نت کجا بخرم؟
    مدیران هم راهنمایی کنید خواهش میکنم

با سپاس مجدد
    Last edited by kayhanm; 12-11-2011 at 17:58. دليل: ه

آخر فروم باز Xilevens's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اینا رو من از خودم نگفتم بلکه از ویدیو 15 دقیقه ای که می تونید تو youtube پیدا کنید و ببینید در ضمن دو برابر بودن رم کارت گرافیک تاثیری نداره این فقط برای تبلیغه بلکه قدرت پردازش گرافیک مهمه و با توجه به اینکه هر دو از کارت 560 استفاده کردند تو این مورد برابرند پس دو برابر بودن رم گرافیک عملا تاثیری نداره مگه وقتی که برنامه ای باشه که بیشتر از 1/5 گیگ رم گرافیک بخواد که حالا حالا ها چنین همین مقدار رم هم اضافی خواهد بود. در ضمن کیبورد هر دو از لحاظ کیفیت برابره من به دلیل بک لایت رنگی msi این مطلب گفتم و مطمئنن خیلیا این حالتو می پسندند. در ضمن اگه اون مدلی که با هارد ssd وارد ایران شده رو در نظر بگیرید مطمئنا به msi رای میدید. ولی متاسفانه قیمتش خیلی بالاست (3160000 تومان)حالا اگه دوستان از قیمت فعلی g74sx ما رو مطلع کنند ممنون می شم(با صفحه نمایش سه بعدی و بدون سه بعدی و کانفیگ A1) در ضمن هارد ایسوس طبق ویدئو ذکر شده رید صفر نیست. در مورد طراحی با شما موافقم که سلیقه ایه ولی msi هم جنس بدنش خوبه و روکش استیل داره. ولی نکته مهم صدای لپ تاپ و پورتاشه که صدای msi با اختلاف زیادی بهتر از ایسوسه به خاطر ساب ووفر. و همچنین پوت اضافی usb 3 برای کسایی که دو هارد اکسترنال usb 3 دارند و پورت e sata که متاسفانه ایسوس در طراحی این لپ تاپ به این موارد توجه نکرده. به نظرم کیفیت ساخت ایسوس کمی بهتره ولی msi هم کیفیت بالایی داره. در مورد باتری هم من تست انجام یافته در ویدئو مورد نظر رو گفتم.کلا این دو لپ تاپ تقریبا هم رده هستند. ولی 3 بعدی بودن ایسوس هم مزیت بزرگیه منتها فقط برای فیلم دیدن و گیم های سبک یا گیم های سنگین تو تنظیمات متوسط به پایین.
    در ضمن بجز پورت ها و صدا در بقیه موارد برتری msi جزئی و عملا می شه چشم پوشی کرد در ضمن اینم بگم خنک بودن ایسوس مزیت بزرگیه
    دوست عزیز وقتی صحبت از مقایسه با این دقت میشه این بحث رم گرافیک هم میاد وسط
    شما به هارد و رم گیر دادی در حالیکه 74 هم میتونه تا 32 گیگ رم ساپورت کنه و هارد رید 0 داشته باشه
    در مورد کیبورد و صفحه نمایش سایت نت بوک چک نشوته تفاوتها واضح و مشهوده در هر دو مورد اسوس رتبه بالاتری گرفته
    در مورد پورتها و صداش من حرفی ندارم چون این مدل تو این موارد کار نکرده و نمیدونم هم چرا esata رو ازش حذف کردن اگه توجه کرده باشید اکسپرس هم نداره
    وب کم اسوس FHD و وب کم MSI که HD هست حالا دور از ذهنیت ویدیو خودتون فکر میکنید کدوم بهتره؟
    بقیه موارد مثل نویز و سیستم کولینگ هم مشخصه

اینم امتیازات
    Workmanship 78%
    Keyboard 80%
    Mouse 76%
    Connectivity 80%
    Weight 58%
    Battery 76%
    Display 88%
    Games Performance 92%
    Application Performance 91%
    Temperature 92%
    Noise 74%
    Impression 84%
    Average 81%
    84%

Workmanship 90%
    Keyboard 90%
    Mouse 84%
    Connectivity 78%
    Weight 49%
    Battery 70%
    Display 94%
    Games Performance 93%
    Temperature 91%
    Noise 78%
    Impression 88%
    Average 83%
    87%

اما در مورد موارد 3D من بیشتر مد نظرم هست این دوستمون یه تجربه از یه بازی سه بعدی رو واسمون بزاره
    و اینکه دمای دستگاه رو بعد از 2 ساعت بازی برامون بزاره تا ببینیم این سیستم نیاز به کول پد داره یا خیر
    البته مسلما 53 خنک کنندگی کمتری از 74 داشته باشه

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

کیف کوله اش هم خیلی خوشگله

سپاس داداش گلم ، اره بک لایتش واقعا زیباس اما طراحی سری G اسوس واقغا جزابه کلاسیک و زیبا و از نظر طراحی واقعا زیباس،من توی فاکتورام ssd hdd هم بود اما گیرم نیومد با اون چیزایی که میخواستم ست نشد مانیتورش هم فول اچ دی نیست کلا برا سه بعدیش باید بری سراغ led 3D
    منتهی من موندم چه led بخرم چون نمیدونم تکنولوژی پسیو بخرم این کار میده برام یا نه چون اکتیو گرونه
    کجا هست لیست قیمت led 3D ها که بین 26 تا 32 اینچ باشه؟؟؟
    نمیدونم آیا میشه به این چندتا عینک وصل کرد!
    نمیدونم که آیا اگه led 3D بخرم میشه بهش بیش از یک عینک وصل کرد یا نه!
    بچه ها این لپتاب گرافیکش خیلی بالاس واقعا میرزه

کار خوبی کردین که بحث کردین اما یه خورده بیاین توی فاز این و مشکلات منو حل کنید
    من فقط pes2012 نصب کردم که معرکه اجرا میشه
    اما نمیدونم بازی باحال چیه اصلا توی فاز بازی نبودم چند سال به نظرتون چیا نصب کنم که بدرد بخوره وباحال و سه بعدی هم باشه و از نت کجا بخرم؟
    مدیران هم راهنمایی کنید خواهش میکنم

با سپاس مجدد[/QUOTE]
    بازی که می تونین به راحتی از بیرون تهیه کنیدو ولی با توجه به اینکه g53 3d فول اچ دی نیست بازیا رو تو حالت high فقط اجرا کنید و فکر کنم از پس همه بازیا به راحتی بر بیاد. شما بازایایی مثل بتلفیلد 3 و کرایسیس رو امتحان کن یا چند روز دیگه nfs the run می آد اونم برای تست عملکرد این لپ تاپ خوبه .از همیم سایت هم می تونید بازیا رو تهیه کنید.
    در مورد سه بعدی بودن هم اگه بگید ممنون می شم آیا دو بعدیو به سه بعدی تبدیل می کنه کلا تصویر سه بعدیش چه جوریه؟
    ممنون
    من قبلا این مدلو می خواستم بگیرم بعد msi ها وارد شدند و با توجه به هارد ssd و چند دلیل دیگه نظرمو گرفتند ولی خیلی گرون شدند و مجددا رو این مدل فکر می کنم

6. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

شما به هارد و رم گیر دادی در حالیکه 74 هم میتونه تا 32 گیگ رم ساپورت کنه و هارد رید 0 داشته باشه
    در مورد کیبورد و صفحه نمایش سایت نت بوک چک نشوته تفاوتها واضح و مشهوده در هر دو مورد اسوس رتبه بالاتری گرفته
    در مورد پورتها و صداش من حرفی ندارم چون این مدل تو این موارد کار نکرده و نمیدونم هم چرا esata رو ازش حذف کردن اگه توجه کرده باشید اکسپرس هم نداره
    وب کم اسوس FHD و وب کم MSI که HD هست حالا دور از ذهنیت ویدیو خودتون فکر میکنید کدوم بهتره؟

اینم امتیازات
    Workmanship 78%
    Keyboard 80%
    Mouse 76%
    Connectivity 80%
    Weight 58%
    Battery 76%
    Display 88%
    Games Performance 92%
    Temperature 92%
    Noise 74%
    Impression 84%
    Average 81%
    84%

Workmanship 90%
    Keyboard 90%
    Mouse 84%
    Connectivity 78%
    Weight 49%
    Battery 70%
    Display 94%
    Games Performance 93%
    Temperature 91%
    Noise 78%
    Impression 88%
    Average 83%
    87%

اما در مورد موارد 3D من بیشتر مد نظرم هست این دوستمون یه تجربه از یه بازی سه بعدی رو واسمون بزاره
    و اینکه دمای دستگاه رو بعد از 2 ساعت بازی برامون بزاره تا ببینیم این سیستم نیاز به کول پد داره یا خیر
    دوست عزیر من نمی گم که msi برتر از ایسوسه مسلما ایسوس برند معتبرتری ولی ضعفای کمبود پورت و همچنین بلندی و کیفیت صدا برای این لپ تاپ ضعف بزرگیه مخصوصا زمانی که لپ تاپهای معمولی دو پورت usb3 داره ولی این لپ تاپ متاسفانه یک پورت usb3 داره. در ضمن این مقایسه برای کانفیگ استاندارد دو لپ تاپ بود و گرنه شما می تونید به هر کدوم cpu 2960 با فرکانس 2.7 سوار کنید یا 500 گیگ ssd بزارین. حتما می دونید که msi دارای کلید لمسی هست که عملکرد لپ تاپو تو کارای سنگین بالا می بره و احتمالا در این ویدئو از این حالت استفاده شده(البته شاید) . در ضمن با توجه به کانفیگ یکسان این دو لپ تاپ تفاوت عملکردشون مطمئنا در کارهای سنگین خیلی کم خواهد بود. ولی در کل می گم g74sx از لحاظ خنک بودن و داشتن مدل 3d برتره و gt780r از لحاظ تعداد پورت و صدای بالا و با کیفیت برتری داره.

8. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

اینم امتیازات
    Workmanship 78%
    Keyboard 80%
    Mouse 76%
    Connectivity 80%
    Weight 58%
    Battery 76%
    Display 88%
    Games Performance 92%
    Temperature 92%
    Noise 74%
    Impression 84%
    Average 81%
    84%

Workmanship 90%
    Keyboard 90%
    Mouse 84%
    Connectivity 78%
    Weight 49%
    Battery 70%
    Display 94%
    Games Performance 93%
    Temperature 91%
    Noise 78%
    Impression 88%
    Average 83%
    87%

درود
    عزيزم شما بگين چه برنامه اي نصب كنم روش براي چكه دما,البته كه قويتره مدل 74 اما ديزايني كه من ديدم از نظر دما براي 53 فكر نميكنم داغي رو حتي احساس كنه

سوالاي منو دوست عزیزمون جواب دادن اگه میشه یه خورده تخصصی توضیحش بدین
    سپاس
    Last edited by kayhanm; 13-11-2011 at 11:43. دليل: 1

تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

با سپاس مجدد[/QUOTE]
    بازی که می تونین به راحتی از بیرون تهیه کنیدو ولی با توجه به اینکه g53 3d فول اچ دی نیست بازیا رو تو حالت high فقط اجرا کنید و فکر کنم از پس همه بازیا به راحتی بر بیاد. شما بازایایی مثل بتلفیلد 3 و کرایسیس رو امتحان کن یا چند روز دیگه nfs the run می آد اونم برای تست عملکرد این لپ تاپ خوبه .از همیم سایت هم می تونید بازیا رو تهیه کنید.
    در مورد سه بعدی بودن هم اگه بگید ممنون می شم آیا دو بعدیو به سه بعدی تبدیل می کنه کلا تصویر سه بعدیش چه جوریه؟
    ممنون
    من قبلا این مدلو می خواستم بگیرم بعد msi ها وارد شدند و با توجه به هارد ssd و چند دلیل دیگه نظرمو گرفتند ولی خیلی گرون شدند و مجددا رو این مدل فکر می کنم[/QUOTE]

من يه توصيه ميكنم
    داداش بخواي بخري روي اسوس تمركز كن باور كن قطعاتش هرجا سوار بشه كيفيتش تغيير نميكنه
    خيلي روي طراحي دقت كرده بريد از نزديك لمس كنيد حتما
    من ام اس اي رو هم دوس داشتم بگيرم و پولشم داشتم اما جاش اومدم براي اين لپتاپ لوازم جانبي خريدم و اسپرتش كردم
    برنامه اي نديدم رو خودش كه بتونم باهاش دوبعدي رو به سه بعدي مستقيم تبديل كنه اما يه برنامه هس كه ويديو رو تبديل مينه اما به هم ريخته بود براي من
    يكي امروز دانلود كردم راحت عكسا رو تبديلميكرد خوب هم جواب ميداد
    عزيز هارد 7200 دور در دقيقس و براي بالا آوردن ويندوز خيلي هم سريع هست تازه دوتا 500 هست كه جمعا ميشه يك ترا,هارد اس اس دي هم خوبه اما براي بالا اوردن ويندوز و كاراي سنگين گرافيكي كه البته ماها سراغ گيم ميريم كه همون 7200 كافيه وبرا هايبترنيت كردن هم اين سيستم خوب جواب ميده
    من اولين باره از سه بعدي استفاده كردم و چيز ديگه اي براي مقايسه تا حالا نديدم كه الان بگم اما كلا خوب جواب ميده منتهي من تو فكر ال اي دي سه بعدي 32 اينچ هستم
    برا تست گرما برنامه بدين تا تست كنم فردا عصر جواب ميدم شايدم زودتر
    سپاس

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

نرم افزار تست دمای لپ تاپ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بلندی و صدای این لپ تاپ چطوره؟

12. این کاربر از ali_n2011 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009

12

نرم افزار تست دمای لپ تاپ
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بلندی و صدای این لپ تاپ چطوره؟
    صداش عالیه اما به پای صدای سیستم بیتس که روی HP ها نصبه نمیرسه،من چند روز پیش HP 6190 داشتم به خاطر نداشتن بک لایت کیبرد دادمش پس اما دیزاینش واقعا عالی بود ولی fullhd و کارا نبود مثلا وقتی استند بای بود یا صفحشو خاموش میکردم نور آرم ال ال دی اچ پی توی صفحه مانیتور پیدا بود!!!
    سپاس
    Last edited by kayhanm; 13-11-2011 at 14:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •