تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 45

نام تاپيک: راهنمای خرید فلش مموری 16 گیگ

اگه نباشه جاش خالی می مونه ebi1952's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

انتخاب مارو دارید سخت تر می کنید یکی میاد میگه HP خوبه یه میاد میگه ترنسند یکی پاتریوت حداقل دوستان که پیشنهاد میدید با مدرک باشه حداقل یه بنچمارکی چیزی داشته باشه
    مرسی
    با سلام
    این نتیجه تست فلش patriot RAGE با نرم افزار USBDeview v1.91 هست که خودم انجام دادم (البته فلش به سرعت بالاتر از این هم می تونه برسه که بستگی به سیستم عامل و سخت افزار شما داره) که نرم افزار مناسبی برای تست سرعت انواع ابزارهای ذخیره اطلاعات مثل هارد ها ، فلشها و ... است:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ebi1952; 29-09-2011 at 08:31.

2. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن موبایل adrenalin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت تست سرعت
    پس احتمالا منم همین پاتریوت رو میگیرم البته اگه شانس من بتونم اینو پیدا کنم اخه هر وقت دست رو یه چیزی گذاشتم اون جنس نایاب شده
    راستی اینم تست اون فلش مموری 4 گیگ A DATA سری کلاسیک
    سرعت خوندش خوبه ولی نوشتن

4. این کاربر از adrenalin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

ممنون دوست عزیز بابت تست سرعت
    پس احتمالا منم همین پاتریوت رو میگیرم البته اگه شانس من بتونم اینو پیدا کنم اخه هر وقت دست رو یه چیزی گذاشتم اون جنس نایاب شده
    راستی اینم تست اون فلش مموری 4 گیگ A DATA سری کلاسیک
    سرعت خوندش خوبه ولی نوشتن

شما چه جوری با این فلش سر میکنی؟
    این که سرعتش حتی 1 مگابایتم نیست! احتمالا فلشت مشکل داره یا شاید ویروسیه و گرنه این تست بعید می دونم درست باشه

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

14

شما چه جوری با این فلش سر میکنی؟
    این که سرعتش حتی 1 مگابایتم نیست! احتمالا فلشت مشکل داره یا شاید ویروسیه و گرنه این تست بعید می دونم درست باشه
    با بدبختی
    تو پست اول هم گفتم هم زمان دوتا فایل هم زمان با دوستم ریختم رو فلش یه فایل مشابه هم بود واسه رفیقم که سیکون پاور بود از همین سری اولتیما فایل کاملا منتقل شده واسه من هنوز نصف هم نشده بود . راستی گارانتیشم آونگ هست
    دوباره یه تست دیگه گرفتم
    شد این

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2010

پيش فرض

hp دارم 16 گیگ خیلی عالی هستش

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با بدبختی
    تو پست اول هم گفتم هم زمان دوتا فایل هم زمان با دوستم ریختم رو فلش یه فایل مشابه هم بود واسه رفیقم که سیکون پاور بود از همین سری اولتیما فایل کاملا منتقل شده واسه من هنوز نصف هم نشده بود . راستی گارانتیشم آونگ هست
    دوباره یه تست دیگه گرفتم
    شد این

چند وقته این فلشو داری؟ زیاد ازش استفاده کردی؟ من تا حالا فلشی با این سرعت پایین ندیدم!(فلش های کم ظرفیت قدیمی هم اینقدر کم سرعت نبودن)
    یه ترفند دیگه هم بزن بعد یه تست دیگه بگیر ببین بهتر نمیشه:
    رو درایو کلیک راست کن گزینه فرمت رو بزن. تو این پنجره در قسمت allocation unit size مقدار رو روی حداکثر بزار. بعد تیک گزینه quick format رو بردار و درایو رو فرمت کن (این فرمت یه کمی طول میکشه چند دقیقه) بعد دوباره تست بگیر ببین بهتر نمیشه. اگر نشد فلش رو روی یه سیستم دیگه تست بگیر. اگر وضعیت همین بود به احتمال خیلی زیاد فلشت عمر مفیدش تموم شده بفرستش برای گارانتی شاید فرجی شد عوضش کردن!

9. این کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

11

چند وقته این فلشو داری؟ زیاد ازش استفاده کردی؟ من تا حالا فلشی با این سرعت پایین ندیدم!(فلش های کم ظرفیت قدیمی هم اینقدر کم سرعت نبودن)
    یه ترفند دیگه هم بزن بعد یه تست دیگه بگیر ببین بهتر نمیشه:
    رو درایو کلیک راست کن گزینه فرمت رو بزن. تو این پنجره در قسمت allocation unit size مقدار رو روی حداکثر بزار. بعد تیک گزینه quick format رو بردار و درایو رو فرمت کن (این فرمت یه کمی طول میکشه چند دقیقه) بعد دوباره تست بگیر ببین بهتر نمیشه. اگر نشد فلش رو روی یه سیستم دیگه تست بگیر. اگر وضعیت همین بود به احتمال خیلی زیاد فلشت عمر مفیدش تموم شده بفرستش برای گارانتی شاید فرجی شد عوضش کردن!
    حدود 2.5 سال
    بله زیاد استفاده میکنم بدبخت عینهو خر کار می کنه مصرفم زیاده
    با اون ترفند فرق چندانی نکرد
    اینم عکس تست

مشکل بعدی هم اینجاست که اونی که رفتم این فلش رو ازش خریدم جمع کرده رفته دستم به کسی بند نیست که بهش بدم

اینم عکس فلشمه

تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

با این اوصاف شما لازم نیست که حتما به جایی که ازش خریدی مراجعه کنی. می تونی به شرکت گارانتی کننده فلشت(که احتمالا تو تهرانه) زنگ بزنی ببینی تو شهر شما نمایندگی داره یا نه؟ البته کل قیمت فلشت نمی ارزه که به خاطرش سختی زیادی بکشی و بفرستی تهران.
    یه پیشنهاد دیگه بهتون دارم: شما می تونی یه فلش 16 گیگ kingmax بگیری به قیمت 25 تومن(البته در تهران).عکس تست نمیزارم ولی سرعت خواندن حدود 25 مگابایته و سرعت نوشتن حدود 8 مگابایته که سرعت مناسب و کافیه برای کارهای معمولی. حسن این فلش اینه که اولا تایوانی هست و چینی نیست، دوما گارانتی معروف اواژنگ دنبالشه که خیالت از نظر گارانتی راحت خواهد بود!
    در کل اگه هزینه برات مهمه بهتره فلش 16 گیگ رو تو رنج پایین تر از 30 تومن بگیری که اکثر فلش ها تو این قیمت تقریبا سرعتی برابر دارن و فاکتور اصلی برای خرید شرکت گارنتی کننده، چینی نبودن ، ظاهر و زیبایی فلش ، و قیمت پایین تر و برند تولید کننده ذر اخر قرار می گیره!

12. 3 کاربر از ebi1952 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال omid.pari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    Sarzamine nistiha

پيش فرض

سلام
    با توجه به تجربیاتی که در استفاده از فلش تو این سالها به دست آوردم دو برند پاتریوت و سیلیکون پاور در این زمینه حرف ندارند مخصوصا حالا که سیلیکون فلشیهایی داره که از یو اس بی 3 هم ساپورت میکنه.

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

در ضمن A Data هم اصلا توصیه نمیشه هیچکدوم از محصولاتش.

14. 3 کاربر از omid.pari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    گیلان

6

با این اوصاف شما لازم نیست که حتما به جایی که ازش خریدی مراجعه کنی. می تونی به شرکت گارانتی کننده فلشت(که احتمالا تو تهرانه) زنگ بزنی ببینی تو شهر شما نمایندگی داره یا نه؟ البته کل قیمت فلشت نمی ارزه که به خاطرش سختی زیادی بکشی و بفرستی تهران.
    یه پیشنهاد دیگه بهتون دارم: شما می تونی یه فلش 16 گیگ kingmax بگیری به قیمت 25 تومن(البته در تهران).عکس تست نمیزارم ولی سرعت خواندن حدود 25 مگابایته و سرعت نوشتن حدود 8 مگابایته که سرعت مناسب و کافیه برای کارهای معمولی. حسن این فلش اینه که اولا تایوانی هست و چینی نیست، دوما گارانتی معروف اواژنگ دنبالشه که خیالت از نظر گارانتی راحت خواهد بود!
    در کل اگه هزینه برات مهمه بهتره فلش 16 گیگ رو تو رنج پایین تر از 30 تومن بگیری که اکثر فلش ها تو این قیمت تقریبا سرعتی برابر دارن و فاکتور اصلی برای خرید شرکت گارنتی کننده، چینی نبودن ، ظاهر و زیبایی فلش ، و قیمت پایین تر و برند تولید کننده ذر اخر قرار می گیره!
    ممنون بابت راهنمایی فردا میخوام برم خرید کنم اگه این کینگمس گیرم اومد میخرم اگر هم پاتریوت سری Rage گیرم اومد میخورم
    خلاصه هر کدومش پیدا شد میخرم
    راستی اینا ردی بوست هم داره؟

سلام
    با توجه به تجربیاتی که در استفاده از فلش تو این سالها به دست آوردم دو برند پاتریوت و سیلیکون پاور در این زمینه حرف ندارند مخصوصا حالا که سیلیکون فلشیهایی داره که از یو اس بی 3 هم ساپورت میکنه.

---------- Post added at 12:15 PM ---------- Previous post was at 12:14 PM ----------

در ضمن A Data هم اصلا توصیه نمیشه هیچکدوم از محصولاتش.
    سلام دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی
    کلا پاتریوت حرف نداره من خودم واسه پی سی 4 سال دوتا رم 1 گیگ گذاشتم اخ نگفتن
    اون ای دیتا هم یه جوری مجبوری خریدم با این حساب دیگه کلا دیگه رو محصولات ADATA حساب نمی کنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •