تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 80

نام تاپيک: با تغییر خدمات اینترنت پر سرعت فعلی از محدود به نامحدود سرعت‌ اینترنت افت شدید پیدا خواهد کرد

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

این خبر خوبی هست. همین کسی که به عنوان کارشناس باهاش مصاحبه شده به احتمال زیاد از اعضای یکی از شرکتهای خصوصی هست که دیده با اجرای این قانون منافعشون به خطر میافته و اومده این حرفا رو زده.
    متاسفانه بعضی از کاربران که در همین صفحه هم پست دادن خیلی سطحی فکر میکنن. در صورت اجرای قانون اصلا شرکتی حق نداره قیمت بالاتر از قیمتهای مصوب توسط سازمان تنظیم مقررات بده.
    بزرگترین مشکل ما کمبود اطلاعات کاربران ساده... هست که شرکتها میان روی این افراد مانور میدن. به این دلیل گفتم خبر خوبی هست چون مثل اینکه داره اتفاقاتی میافته
    اول سرعتها رو نامحدود کنیم بعد تقاضای افزایش پهنای باند رو خواهیم کرد که اگر این طور بشه مطمئن باشید کیفیت اینترنت ایران بسیار بهتر خواهد شد
    حرفهای شما کاملا تایید میشه به جز البته 30یا 30 نشه ولی شما فکر کردی به همین راحتیه که تقاضای افزایش باند بشه و اینا که چند ساله همه رو تو 128 نگه داشتن به حرف من و شما گوش بدن تا همینجا هم که اومدیم دق مرگ شدیم اونقدر پول مفت به اینا دادیم که با همین پول میشد اینترنتی رو راه انداخت که کره جنوبی تو خوابشم نمی دید

2. 5 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

اینترنت الان من رو یاد همراه اول مخابرات 8 سال پیش میندازه ! اونموقع هم 1 میلیون میدادی 1 خط میدادن که سرویسش هم مفت نمیارزید !
    اون موقع شما 100% بهتون میگفتن با 5 هزار تومن 2 تا سیمکارت بهتون میدن با N دقیقه مکالمه رایگان باورتون نمیشد و خیال میکردین محاله
    این که دیگه اینترنت هست و کشورهای دیگه دنیا سال هاست که ثابت کردن چقدر هزینش هست و کیفیتش چطور باید باشه
    برای چی باورش برای بعضی ها سخته من نمی دونم !

4. 9 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه bayern's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران: تاپیک استقلال

پيش فرض

سلام
    حالا این قانون برداشتن محدودیت دانلود از کی اجرا میشه؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

اینها گفتن شماهام باور کردید اینجا ایرانه دوستان همچین حرفی به درد ماها نمی خوره
    ما با ایرانسلی که اوایل سرویس 10 تومنی 2.5 گیگشو کرد 2 گیگ سرعتشم نصف شد و الانم از دایال اپ بدتره طرفیم کجای کارید که یه عده بی سواد میان یه چیزی میگن شماهام باور کردید.
    ما همین جوریشم روی 128 موندیم .
    اینها فقط حرف میزنن بیخودی به دلتون صابون نزنید و به حرفهای اینها دلخوش نکنید.همشون یه مشت دزد هستن.
    یه دوست دیگه مون هم گفت میریم افلاین دانلود میکنیم خیلی معذرت میخوام ولی شما فکرکردید که د ی ش هوا میکنیم و فایل مفت برامون میفرستن؟! نه خیر اگه شما خبر های جدید رو داشته باشید و افلاین باز باشید میدونید که اونجا هم خودشون کلی مشکل بین خودشون دارن و رقابت ناسالم بین چندتا جوون که مدیر های آفلاین ایران هستن درگرفته که اخرش منجر به از هم پاشی آفلاین ایران میشه و راحت.و در آخر
    اینجاست که شاعر میفرماید:
    از ماست که بر ماست
    موفق باشید
    Last edited by worldm; 29-08-2011 at 09:35.

7. این کاربر از worldm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rhodes's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــSHZـــــراز

پيش فرض

آقا نا محدود بشه سرعت کم بشه . . . بشه اصلا سر عت شبانه . . .

الان همش چشمون به اون پایین صفحه هست ببینیم امروز چقد مصرف کردیم.وای خدا تموم نشه.وای خدا . . . .

اگه نامحدود بشه حداقل از الان بیشتر دانلود میکنیم.

9. 3 کاربر از Rhodes بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه D o l f i n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    NET

پيش فرض

نامحدود با سرعت پایین و محدود با سرعت بالا بنظرم دومی بهتره
    اگه خواسته باشیم هزینه ای حساب کنیم مورد اول خیلی بیشتر تموم میشه فایلی تو 8 ساعت تموم میشده تو 1 روز تموم میشه اونم در صورتی که مدام دانلود کنه هزینه برق و قطعات رو هم بسنجید اعصاب مبارک رو هم باید بزارید روش مدام هم بد بیراه بگید
    ببین چیکار کردن با هامون

11. 6 کاربر از D o l f i n بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اینقدر ادامه بدید تا سرعت رو کم کنن و ترافیک هم محدود بمونه!!

آخر فروم باز mhv_kntu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

تازه با خوندن این تاپیک ها میشه فهمید چرا نامحدود نمی کنن ! خود یوزر ها وقتی نمیخوان و به 3 یا 4 گیگ در ماه قانع هستن دیگه برای چی به شرکت ها فشار بیاریم !!؟

14. 3 کاربر از mhv_kntu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال Hi5's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

این ها همش واسه پیجوندن مردمه تا کار خودشون پیش بره.
    به زودی این نوید رو میدم به تنهایی در قعر جدول اینترنت دنیا مدفون خواهیم شد.

16. 4 کاربر از Hi5 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

حرفای اون کارشناس!!!! به کنار نظر مردم توی این زمینه 2 تا دسته میشه یه عده میگن با برداشتن محدودیت سرعت افت پیدا می کنه و کلا موافق این قضیه نیستن
    و گروه دوم کاملاَ موافق این جریان هستن و میگن افت سرعت به تدریج از بین میره ( حالا یا با سیر شدن مردم از دانلود یا خرید تجهیزات لازم )
    من موافق برداشتن سرویسای حجمی هستم ولی هیچ تضمینی هم نیست که افت سرعت از بین نره و شاید همین افت سرعت مردمو سوق بده به سمت اهدافشون که همون اینترنت داخلی باشه
    من چیزی که می دونم اینه که اگه به فکر ما بودن قانون محدودیت 128کیلوبیت خانگیو بر می داشتن .
    و چیز دیگه ای که می دونم هر کاری دلشون بخواد می کنن کاریم به نظر موافق و مخالف من و شما ندارن .
    خدا بخیر بگذرونه .

18. 4 کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •