تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 111 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 1102

نام تاپيک: Darksiders II

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

8

گرافیک نسخه قبل انچنان هم پایین نبود متوسط بود کلا همون گرافیک نسخه کنسولی رو برای PC گذاشته بودن بدون هیچ تغییری ...
    100 درصد پورت بود ...
    پس کلا گرافیک بازی ناجور بود تو همه کنسول ها !!شما چجوری میگی متوسط بود !!پس یه گرافیک ضعیف نام ببر ببینم چه گرافیکیو ضعیف میبینی کلی بازی ps2 میتونم نام ببرم که گرافیکشون ازش بهتر بود !! نمونش همون گاد اف وار 2 !! حالا گاد اف وار که سهله خیلی بازی های دیگه
    .
    .
    گرافیکش ازار دهنده بود واقعا ( لا اقل برای من )انگار بازیه سال 2004 اونورا بود
    +
    +
    +
    فقط امیدوارم این نسخه لااقل در سطح یه بازیه منتشر شده در سال 2008 باشه
    Last edited by SA.JJ.AD; 24-07-2011 at 21:19.

2. 2 کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

البته سازنده با برنامه ریزی دقیق و حساب شده میاد واسه سبک بازیش رو گرافیکش کار می کنه.
    این بازی هم سبکش طوری بود که همین گرافیک جوابگو بوده واسش چه رو کنسول چه pc ...
    نمیشه که همه ی سوم شخص ها با گرافیکی شبیه به اسپلینتر سل و گاد آف وار ساخته بشه!
    شماره ی 2 هم مطمئنآ تفاوت آنچنانی نکرده و سازنده موفقیت قبلی رو تکرار می کنه 100%

4. این کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SA.JJ.AD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    شهر باران

پيش فرض

البته سازنده با برنامه ریزی دقیق و حساب شده میاد واسه سبک بازیش رو گرافیکش کار می کنه.
    این بازی هم سبکش طوری بود که همین گرافیک جوابگو بوده واسش چه رو کنسول چه pc ...
    نمیشه که همه ی سوم شخص ها با گرافیکی شبیه به اسپلینتر سل و گاد آف وار ساخته بشه!
    کجاش جوابگو بوده وحید ؟! تو همون تاپیک دارک سایدر 1 که اون سال اومده بود خیلی ها گله کرده بودن از این گرافیک قدیمی و تاریخ مصرف گذشته !!
    +
    من نگفتم گاد اف وار 3 بشه اما لا اقل نصفش باید باشه !! بازی تو این نسل و سال 2012 !! یکم کسر شآن داره با اون گرافیک

+

شماره ی 2 هم مطمئنآ تفاوت آنچنانی نکرده و سازنده موفقیت قبلی رو تکرار می کنه 100%

چی میگی باو به همین راحتی ؟! به شخصه گرافیک بازی مثه اون قبلی باشه کمتر رغبت میکنم سمتش برم
    +
    نا سلامتی سال 2012 میخواد منتشر بشه ها !! بازی انگار ساخته شده تو سال های قبل از 2005 بودش !!اونی هم که میگی موفقیت نسخه ی قبلی رو تکرار کنه . موفقیت نیست . کم کاریه تیم سازنده رو گرافیک و تمرکز رو دیگر بخش ها بودش !! اما همونطور که گفتم خوب گرافیک هم باید یه حداقل استاندار هایی داشته باشه ...
    +
    +
    باید لا اقل گرافیک بازی چیزی حدود دو برابر نسخه ی قبلی شه تا بازیه استانداری از همه لحاظ شناخته بشه !!

+
    +

درکل چیز زیادی از این نسخه دیده نشده !! و نمیشه نظر داد از الان با دیدن چند تا عکسو تریلر !! امیدوارم این دفعه بازی کاملتری باشه و از همه لحاظ خوب و استاندارد باشه

6. این کاربر از SA.JJ.AD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال Khan gholi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

این گرافیک این بازی زیاد برای من مهم نبود شاید بیشتر سازنده های بازی می خواستند طراحی کمیک وارانه داشته باشند.گرافیک نسخه جدید با نسخه قبلی فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشه چون اکثرا بازی نسخه شماره اش از همون سیستم قبلی و با امکانات بیشتر درست میشه

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

تاریخ ریلیزش کیه؟؟؟
    دارکسایدرز 1 که شاهکار بود و بس... خیلی خوشم اومده بود ازش...

9. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

پس کلا گرافیک بازی ناجور بود تو همه کنسول ها !!شما چجوری میگی متوسط بود !!پس یه گرافیک ضعیف نام ببر ببینم چه گرافیکیو ضعیف میبینی کلی بازی ps2 میتونم نام ببرم که گرافیکشون ازش بهتر بود !! نمونش همون گاد اف وار 2 !! حالا گاد اف وار که سهله خیلی بازی های دیگه
    .
    .
    گرافیکش ازار دهنده بود واقعا ( لا اقل برای من )انگار بازیه سال 2004 اونورا بود
    +
    +
    +
    فقط امیدوارم این نسخه لااقل در سطح یه بازیه منتشر شده در سال 2008 باشه
    شما از این بازی انتظار گرافیک GOD رو دارین؟! عزیز این رو داری با یک عنوان انحصاری مقایسه میکنی و اینکه اگر Darksiders هم برای یک پلتفرم انحصاری میشد عالی بود و خیلی بهتر از اینا میشد. ولی گرافیک از چه نظر ضعیفه؟ از لحاظ هنری که خیلی زیبا و دیدنی بود و طراحی محیط ها در بعضی جاها واقعا زیبا بود!
    از لحاظ تکنیکی و فنی در بعضی جاها ضعف داشت ولی اینطور هم نبود و اگر رو کنسول ps3 و 360 مقایسه بشه که کلا بازی حساب نمیشه چون عنون هایی مثل GOD و lord of shadow نمیزارن این بازی خودش رو نشون بده ولی برای پی سی خیلی خوب بود و کیفیت بالایی هم داشت برای همین بود که گیم اسپات نمره 8 که یعنی خوب رو بهش داد همینطور این نمره رو برای کنسول هم داد.
    همه چیز هم که گرافیک نیست!!! این طور هم مسخره نبود بخواد بازیباز رو نزاره دیگه بازی کنه چون هم داستان خوبش و هم گیم پلی نسبتا خوبی که داشت میتونست بازیباز رو پاش نگه داره!

11. 3 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Gregar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    The North

پيش فرض

شما از این بازی انتظار گرافیک GOD رو دارین؟! عزیز این رو داری با یک عنوان انحصاری مقایسه میکنی و اینکه اگر Darksiders هم برای یک پلتفرم انحصاری میشد عالی بود و خیلی بهتر از اینا میشد. ولی گرافیک از چه نظر ضعیفه؟ از لحاظ هنری که خیلی زیبا و دیدنی بود و طراحی محیط ها در بعضی جاها واقعا زیبا بود!
    از لحاظ تکنیکی و فنی در بعضی جاها ضعف داشت ولی اینطور هم نبود و اگر رو کنسول ps3 و 360 مقایسه بشه که کلا بازی حساب نمیشه چون عنون هایی مثل GOD و lord of shadow نمیزارن این بازی خودش رو نشون بده ولی برای پی سی خیلی خوب بود و کیفیت بالایی هم داشت برای همین بود که گیم اسپات نمره 8 که یعنی خوب رو بهش داد همینطور این نمره رو برای کنسول هم داد.
    همه چیز هم که گرافیک نیست!!! این طور هم مسخره نبود بخواد بازیباز رو نزاره دیگه بازی کنه چون هم داستان خوبش و هم گیم پلی نسبتا خوبی که داشت میتونست بازیباز رو پاش نگه داره!
    اره درست . انتظار گرافیک در حد GOW نمیره ولی لااقل در حدی باشه که بازی های امروزی برای PC میاد .

اونی که گفتی اگه انحصاری بود بهتر میشد داری در حق PC بازها کم لطفی میکنی دیگه . الان گرافیک خیلی از بازیها روی PC بهتر از کنسول جواب میده . یعنی در واقع میتونم بگم اگه نسخه 1 انحصاری برای PC میومد گرافیکش بالاتر بود .
    شما یا داری قدرت PC رو کم میبینی یا تعصبی صحبت میکنی . وقتی موتور بازی از این قویتر نمیتونه کار بکنه چه بخواد انحصاری بیاد چه غیرانحصاری گرافیکش همونه .
    گرافیک هم تو نسخه قبل به احتمال زیاد پورت شده بود که نشون از کم لطفی به PC بازهاست ولی توی جاهای دیگه مثل بهینه سازی برای کیبرد این کاستی جبران شده بود .
    در واقع بازی رضایت بخشی بود برای نسخه اول از بازی . بدون شک گرافیک خیلی فرق خواهد کرد توی این نسخه که بیاد .

راجع به گرافیک نباید با عنوانی مثل GOW مقایسه بشه ولی میتونه با طراحی صحنه ، صدا گذاری ، جلوه های ویژه و ... با این عنوان مقایسه بشه که خیلی واضح نشون میده کم کاری شده و باید جبران بشه .

13. 2 کاربر از Gregar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما از این بازی انتظار گرافیک GOD رو دارین؟! عزیز این رو داری با یک عنوان انحصاری مقایسه میکنی و اینکه اگر Darksiders هم برای یک پلتفرم انحصاری میشد عالی بود
    سلام.
    فکر نمیکنم وقتی بازی برای بیشتر پلتفروم ها زده میشه مثل ساکر دیگه جای بحثی واسه انحصاری بودن باشه....
    به علاوه اینکه به نظر من باعث جروبحث میشه نباشه بهتره.

15. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Killzone2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Helghan

پيش فرض

اره درست . انتظار گرافیک در حد GOW نمیره ولی لااقل در حدی باشه که بازی های امروزی برای PC میاد .

اونی که گفتی اگه انحصاری بود بهتر میشد داری در حق PC بازها کم لطفی میکنی دیگه . الان گرافیک خیلی از بازیها روی PC بهتر از کنسول جواب میده . یعنی در واقع میتونم بگم اگه نسخه 1 انحصاری برای PC میومد گرافیکش بالاتر بود .
    شما یا داری قدرت PC رو کم میبینی یا تعصبی صحبت میکنی . وقتی موتور بازی از این قویتر نمیتونه کار بکنه چه بخواد انحصاری بیاد چه غیرانحصاری گرافیکش همونه .
    گرافیک هم تو نسخه قبل به احتمال زیاد پورت شده بود که نشون از کم لطفی به PC بازهاست ولی توی جاهای دیگه مثل بهینه سازی برای کیبرد این کاستی جبران شده بود .
    در واقع بازی رضایت بخشی بود برای نسخه اول از بازی . بدون شک گرافیک خیلی فرق خواهد کرد توی این نسخه که بیاد .

راجع به گرافیک نباید با عنوانی مثل GOW مقایسه بشه ولی میتونه با طراحی صحنه ، صدا گذاری ، جلوه های ویژه و ... با این عنوان مقایسه بشه که خیلی واضح نشون میده کم کاری شده و باید جبران بشه .
    شما چرا از خودت حرف در میاری؟!!!!!! کجا من از pc بد گفتم؟!
    شما اون حرف هایی که زدم رو ببین اینطوری نگو درست نیسته!!!! بعد هم بحث گرافیک شده و گفتم اگر انحصاری میشد خیلی کیفیت بهتری داشت! این چه ربطی به کم لطفی کردن به سایرین بود؟!
    بعد هم اینجا بحث قدرت کنسول ها نیسته که شما میگی این موضوع هم که گفته شده فقط درباره این بازی روی پلتفرم ها هست نه چیز دیگه پس بحث اینطور مسائلی مثل کدوم کنسول بهتره رو نداریم!!!
    اول که چرا الکی حرف درست میکنی؟! که من اصلا بهش اشاره نکردم بعد هم موتور بازی نمیتونه از این قوی تر باشه؟! این به تیم برنامه ریز انجین مربوط هست تا چقدر تونستن از توانایی موتور کار بکشن و اگر شما مطلبی در این زمینه داری این انجین توانایی هاش همین هست برامون بیان کنی ممنون میشم!
    پورت شدن کم لطفی نیسته کم لطفی اینکه که pc باز ها بیشتر نسخه کرک رو میگیرن و در واقع دزدی میشه این کار اگر این قضیه رو درست بشه شاید مسئله پورت هم نباشه ولی این به تیم سازنده بستگی داره که میخواد پورت کنه یا نه ولی این رو هم در نظر بگیرید که خرید نسخه دزدی کم لطفی هست نه این چیزی که شما میگی!
    شماره اول این بازی هم دقت کنی من گفتم خوب بود ولی مشکلاتی هم داشت! چون بحث گرافیک شد این رو باید در نظر بگیریم که گرافیک خوبی داشت.
    Last edited by Killzone2; 25-07-2011 at 11:06.

17. 3 کاربر از Killzone2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز B.3.S.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

کجاش جوابگو بوده وحید ؟! تو همون تاپیک دارک سایدر 1 که اون سال اومده بود خیلی ها گله کرده بودن از این گرافیک قدیمی و تاریخ مصرف گذشته !!
    +
    من نگفتم گاد اف وار 3 بشه اما لا اقل نصفش باید باشه !! بازی تو این نسل و سال 2012 !! یکم کسر شآن داره با اون گرافیک

+

چی میگی باو به همین راحتی ؟! به شخصه گرافیک بازی مثه اون قبلی باشه کمتر رغبت میکنم سمتش برم
    +
    نا سلامتی سال 2012 میخواد منتشر بشه ها !! بازی انگار ساخته شده تو سال های قبل از 2005 بودش !!اونی هم که میگی موفقیت نسخه ی قبلی رو تکرار کنه . موفقیت نیست . کم کاریه تیم سازنده رو گرافیک و تمرکز رو دیگر بخش ها بودش !! اما همونطور که گفتم خوب گرافیک هم باید یه حداقل استاندار هایی داشته باشه ...
    +
    +
    باید لا اقل گرافیک بازی چیزی حدود دو برابر نسخه ی قبلی شه تا بازیه استانداری از همه لحاظ شناخته بشه !!

+
    +

درکل چیز زیادی از این نسخه دیده نشده !! و نمیشه نظر داد از الان با دیدن چند تا عکسو تریلر !! امیدوارم این دفعه بازی کاملتری باشه و از همه لحاظ خوب و استاندارد باشه

من به نسخه ی کنسولیش اصلآ کاری ندارم چون بحثش از pc جداست تازه با اون تأخیری که واسه pc اومد!
    از جایی که واسه pc اومد رو اگر بری تو تاپیکش دقیق ببینی همه از بازی تعریف کردن و خوشحالن کجا گفتن بازی و گرافیکش تاریخ گذشتس جیگر!
    2012 مگر چشه؟: دی
    خب بازی سبکش طوریه همین گرافیک واسش جوابه حتمآ نیازی ندیدن مثل gow شه!: دی
    سهیل هم راست میگه نمره ی 8 گرفتن از گیم اسپات کم نیست و نمره ی خوبی هم هست
    والا این تیزرهایی که معلومه همون گرافیک قبلیه شاید کمی بهینه شده باشه که بازم نسبت به سبکی که داره عالیه.
    اینا همش نظرات شخصیه یکی بازی رو واسه گرافیکش بگیره تا آخر با لذت تمومش کنه یا اصلا نگیره.همه چی که گرافیک نیست آخه..
    +
    اینا اثرات و ترکشهای bf3 هست که این بلا رو سر گیم خورا آورده!: دی

اره درست . انتظار گرافیک در حد GOW نمیره ولی لااقل در حدی باشه که بازی های امروزی برای PC میاد
    همین که واسه pc میاد خدا رو شکر کن
    تازه شما تنظیمات گرافیکی داری کنسول فن ها پس چی بگن!: دی
    Last edited by B.3.S.T; 25-07-2011 at 12:30.

19. 3 کاربر از B.3.S.T بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •