تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: رديابي مي شوم؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

آیا ایمیل ها رو هم میتونن بخونن و یا بدونن داره به کجا فرستاده میشه چون تا اونجا که من میدونم ایمیل هاتوسط خود شرکت سرویس دهنده ) رمزگذاری میشه ؟؟

آخر فروم باز GHAGHALEELEE's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آیا ایمیل ها رو هم میتونن بخونن و یا بدونن داره به کجا فرستاده میشه چون تا اونجا که من میدونم ایمیل هاتوسط خود شرکت سرویس دهنده ) رمزگذاری میشه ؟؟
    تا اونجا که من میدونم توی ایمیلهای مجانی فقط جی میل اینکار رو انجام میده.باید ببینید وقتی وارد اکانت جی میل و صفحه کاربریتون میشید توی ادرس بار در ابتدا نوشته شده باشه https .که این s نشانگر رمزگذاری کردن است.
    به محتوای ایمیل نه دسترسی ندارن چون رمزنگاری شده ولی ای پی شما رو امکان داره گیر بیارن.که همنطور که تو دو پست قبلی گفتم چنانچه ای پی شما بدست بیاد به سرعت کیس شما از طریق ریکاوری و ردپاها (یعنی ادم میفرستن دم در خونه و میگن شما با-زدا-شت هستی و کیس رو هم میزنن زیر بغل)ا مورد بررسی قرار گرفته و خلاصه ته و توش در میاد.
    اگر امکان تهیه اکانت چیز پی ان خارجی رو ندارید پیشنهاد میکنم از قیلتر--شکن اول-تر-ا-سو-رف استفاده کنید و اکیدا به شرکتهای ارایه دهنده چیز پی ان داخلی اعتماد نکنید

3. 3 کاربر از GHAGHALEELEE بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه kiak22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پست شما رو خوندم و اکثر بخش اون رو که اطلاعات و مسایل حقوقی هست رو کنار میگذارم .(البته تمام مباحث حقوقی که مطرح کردید صحیح است)

اما بخش اصلی و فنی مرتبط با تاپیک

امکان بازگشایی رمزهای چیز پی ان برای ایران که نه برای چین هم نه و برای کشوری مثل امریکا هم (امریکا رو مطمئن نیستم) امکانش وجود ندارد.
    برای این مساله یک مورد از ایران و یک مورد از چین ذکر میکنم.چین را مثال زدم چون به لحاظ تکنولوژی بسیار از ایران بالاتر هست.
    تا الان هیچ کدام از مسولان امنیتی و قضایی ایران برخوردی با متخلفان اینترنتی را از طریق رمز گشایی چیز پی ان گزارش نکرده اند.عمده کشفیات جرایم اینترنتی از طریق بررسی سیستم کامپیوتری فرد خاطی بوده است
    در چین هم گزارشی از همکاری گوگل و سازمان های امنیتی چین برای بدست اوردن محتوای اطلاعات روزنامه نگاران سرشناس منتشر شده بود .یعنی سازمان امنیتی چین با فناوری های پیشرفته اش نتوانسته بود به محتوای ایمیلهای روزنامه نگاران دست پیدا کند.
    داداشا والا من کامل نخوندم ولی یک حرف میگم خوب گوش کنین
    داداشجون ببین توی ایران قانون هست خوبشم هست اما دولت به موارد سیاسی خیلی خیلی حساسه خوب حقم داره چون ........
    بگذریم ما به اینا چه کار داریم داداش جون تو هر کارم بکنی اگه بخوان بفهمن چه کار می کنی به راحتی میفهمن داداش نگاه کن به سایتهای مستهجن اینا ها اصلا میشه گفت گیر نمی دن اما به سایتهای سیاسی حساسیت دارن داداش

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

داداش اصلا براچی ردیابی شی توی پیام خصوصی بهم بگو

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

قطعا ردیابی شدن کاربران به نظر من وجود داره و هست...
    بالاخره هر دولت یا حکومتی برای حفظ بقا و دوامش و دفاع از آرمان هاش فعالیت های افراد جامعش رو تحت کنترل داره...
    الان تو اکثر کشور ها از جمله امریکا،چین ،روسیه و.. تمام فعالیت های کاربران اینترنت(و حتی سایر وسایل ارتباطی) کنترل میشه و فکر نکنم از کسی هم پنهون باشه این مسئله...
    ایران ما هم از این قاعده جدا نیست...

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

قطعا ردیابی شدن کاربران به نظر من وجود داره و هست...
    بالاخره هر دولت یا حکومتی برای حفظ بقا و دوامش و دفاع از آرمان هاش فعالیت های افراد جامعش رو تحت کنترل داره...
    الان تو اکثر کشور ها از جمله امریکا،چین ،روسیه و.. تمام فعالیت های کاربران اینترنت(و حتی سایر وسایل ارتباطی) کنترل میشه و فکر نکنم از کسی هم پنهون باشه این مسئله...
    ایران ما هم از این قاعده جدا نیست...
    این که میفرمایید قطعا ردیابی میشوید که سند نداره.من مثال چین رو زدم و این سند حرفم بود.
    جواب جمله دوم رو نمیدم چون سی-اسی میشه و پستو حذف میشه.
    مثال چین رو یکبار دیگه توی پستهای قبلیم بخونید

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

داداشا والا من کامل نخوندم ولی یک حرف میگم خوب گوش کنین
    داداشجون ببین توی ایران قانون هست خوبشم هست اما دولت به موارد سیاسی خیلی خیلی حساسه خوب حقم داره چون ........
    بگذریم ما به اینا چه کار داریم داداش جون تو هر کارم بکنی اگه بخوان بفهمن چه کار می کنی به راحتی میفهمن داداش نگاه کن به سایتهای مستهجن اینا ها اصلا میشه گفت گیر نمی دن اما به سایتهای سیاسی حساسیت دارن داداش

---------- Post added at 06:54 PM ---------- Previous post was at 06:52 PM ----------

داداش اصلا براچی ردیابی شی توی پیام خصوصی بهم بگو
    شما رو به مثال ایران و چین توی پستهای قبلیم ارجاء میدم.
    در مورد سایتهای مست-هجن هم ایران حساسیت بیشتری نسبت به سایتهای سی-اسی داره.اماری رو چند وقت پیش خوندم که میگفت 95 درصد این سایتها قیلتر هست و از سایتهای سی-اسی بیشتره.فکر کنم برنامه کلیک بود.
    امیدوارم یک وقت برای دوستان سوء تفاهم نشه.ما فقط در باره موضوع تاپیک صحبت میکنیم.

آخر فروم باز urumchi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

امكان رديابي كاربرا در هر شرايطي در ايران وجود داره حتي با وي پي ان چون 99% از وي پي ان هايي كه ما از اونا استفاده ميكنيم فاقد پروتكل SSL هستن، چون به شدت سرعت رو پايين ميارن و كاربرا استقبال نميكنن ضمن اينكه تهيه همچين اكانتي خيلي گرون تموم ميشه

اما دولت هيچكاري با كاربرا نداره مگر در 3 حالت:

1- فعاليت عليه نظام جمهوري اسلامي و دين مبين اسلام در فضاي مجازي ( مثل تبليغ فرقه هاي ضاله و افشاي موارد محرمانه)

2- توليد و مديريت محتواي مستهجن --------------------------------

3- اخلال در نظام اقتصادي كشور و كلاهبرداري اينترنتي
    Last edited by urumchi; 15-08-2011 at 19:03.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

امكان رديابي كاربرا در هر شرايطي در ايران وجود داره حتي با وي پي ان چون 99% از وي پي ان هايي كه ما از اونا استفاده ميكنيم فاقد پروتكل SSL هستن، چون به شدت سرعت رو پايين ميارن و كاربرا استقبال نميكنن ضمن اينكه تهيه همچين اكانتي خيلي گرون تموم ميشه

1- فعاليت عليه نظام جمهوري اسلامي و دين مبين اسلام در فضاي مجازي ( مثل تبليغ فرقه هاي ضاله و افشاي موارد محرمانه)

2- توليد و مديريت محتواي مستهجن ---------------------------

شایعه شده بود بعضیا با شانتاژ خبری میخوان ارادش کنن درسته؟

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

تا اونجا که من میدونم توی ایمیلهای مجانی فقط جی میل اینکار رو انجام میده.باید ببینید وقتی وارد اکانت جی میل و صفحه کاربریتون میشید توی ادرس بار در ابتدا نوشته شده باشه https .که این s نشانگر رمزگذاری کردن است.
    به محتوای ایمیل نه دسترسی ندارن چون رمزنگاری شده ولی ای پی شما رو امکان داره گیر بیارن.که همنطور که تو دو پست قبلی گفتم چنانچه ای پی شما بدست بیاد به سرعت کیس شما از طریق ریکاوری و ردپاها (یعنی ادم میفرستن دم در خونه و میگن شما با-زدا-شت هستی و کیس رو هم میزنن زیر بغل)ا مورد بررسی قرار گرفته و خلاصه ته و توش در میاد.
    اگر امکان تهیه اکانت چیز پی ان خارجی رو ندارید پیشنهاد میکنم از قیلتر--شکن اول-تر-ا-سو-رف استفاده کنید و اکیدا به شرکتهای ارایه دهنده چیز پی ان داخلی اعتماد نکنید
    تو Pt گفته بودن چند گواهینامه ssl -- شده (یا به سرقت رفته)، واسه همین با میتونن گواهینامه قلابی بسازن و...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

خود کسایی که تو isp کار میکنن میتونن به این Log مشترکین دسترسی داشته باشن؟

تاريخ عضويت
    Nov 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

2- توليد و مديريت محتواي مستهجن --------------------------------

اخه مشکل اینه که این سه مورد رو تو ج.م اسلامی میشه به تمام امور تعمیم داد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •