تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 27 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 269

نام تاپيک: کلوپ دوربین سونی HX100V

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

سلام آقا علی اول بگم که من در سایت akkasee با شما آشنا شدم بچه اهوازم هستم اما هر چه قدر تلاش کردم نتونستم با یوزر و پسورد وارد تالار گفتگوی سایت بشم چوم میخواستم از شما بپرسم که این دوربین رو از کدوم سایت گرفتین فقط سایت سونی تهران داره که اونم دیروز تماس گرفتم گفت 650 تومان اهوازم که اصلا پیدا نمیشه جز یه مغازه که اونم 650 میداد بالاخره از بانه سفارش دادم الانم مغازه داره زنگ زد گفت برات ارسال کردم با پست تا 3 روز دیگه دستته
    نیری خیابان کاوه 610 تومن 19/4/1390

2. 2 کاربر از amir_babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

سلام :من از یکی از نمایندگیهای شیراز گرفتم 590 . دوستان مواظب باشید گرون نخرید.

4. 2 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

نکته جالب اینه که بر خلاف اکثر دوربین ها در این رنج قیمت فیلم برداری این دوربین در رزولوشن FHD به صورت Progressive هست.

6. این کاربر از Zalamen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

آقای ali6803 به سوال اول من در صفحه قبل پاسخ ندادی : بعد از زدن دکمه فیلمبرداری چند ثانیه طول میکشد تا دوربین شما از 1X به 30x زوم برسد ؟

8. این کاربر از dr-ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

اینم دو نمونه از زوم این دوربین که بدون سه پایه و در شرایط بد اب و هوایی از پشت بام همین امشب در ابادان گرفتم . دما بالای 50 درجه و وزش باد نسبتا شدید.دیگه از این بهتر در نمیاد تازه بدون سه پایه و تو این درجه از زوم اپتیکال و دیجیتال!!!

از فرط گرما بعد از چند دقیق دوربین اخطار گرما در دوربین رو داد منم زود اومدم داخل خونه .بیرون لنزش به شدت داغ شده بود...خیلی امروز هوا گرم بود ابادان بالای 53 درجه..........خدا به دادمون برسه.به همین دلیل و نبودن سوژه عکاسی از گوجه تازه خریداری شده عکس گرفتم!!!

با عرض سلام و خسته نباشید
    دوست عزیزم اگه ممکنه چند نمونه از عکسهای این دوربین تو شرایط مختلف و ایزوهای مختلف بزارین مثلا تویه فضای بسته با فلش
    فضای باز با نور خورشید
    و اگه ممکنه عکسها کاملا بدون ویرایش باشه
    اخه من تصمیم جدی واسه خرید ای دوربین دارم اولش تصمیم داشتم یه لنز زوم واسه دوربینم یعنی کنون 550
    بگیرم بعد دیدم اکه یه سوپر زومه با کیفیت بگیرم به صرفه تره
    اگه این کارو واسم انجام بدین کمک خیلی زیادی بهم کردین
    از لطفتون سپاسگذارم
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali6803's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ابادان

پيش فرض

آقای ali6803 به سوال اول من در صفحه قبل پاسخ ندادی : بعد از زدن دکمه فیلمبرداری چند ثانیه طول میکشد تا دوربین شما از 1X به 30x زوم برسد ؟
    امتحان کردم حدود 9 ثانیه موقع ظبط طول میکیشه

با عرض سلام و خسته نباشید
    دوست عزیزم اگه ممکنه چند نمونه از عکسهای این دوربین تو شرایط مختلف و ایزوهای مختلف بزارین مثلا تویه فضای بسته با فلش
    فضای باز با نور خورشید
    و اگه ممکنه عکسها کاملا بدون ویرایش باشه
    اخه من تصمیم جدی واسه خرید ای دوربین دارم اولش تصمیم داشتم یه لنز زوم واسه دوربینم یعنی کنون 550
    بگیرم بعد دیدم اکه یه سوپر زومه با کیفیت بگیرم به صرفه تره
    اگه این کارو واسم انجام بدین کمک خیلی زیادی بهم کردین
    والله من از دو روز پیش که این دوربین رو گرفتم ابادان به شدت شرجی وگرم شده به صورتی که همه چیز خیس میشه سریع برای همین جرات نمیکنم ببرمش بیرون عکس بگیرم .چند روز صبر کنید تا هوا بهتر بشه

11. این کاربر از ali6803 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

امتحان کردم حدود 9 ثانیه موقع ظبط طول میکیشه

والله من از دو روز پیش که این دوربین رو گرفتم ابادان به شدت شرجی وگرم شده به صورتی که همه چیز خیس میشه سریع برای همین جرات نمیکنم ببرمش بیرون عکس بگیرم .چند روز صبر کنید تا هوا بهتر بشه

پس اگه میتونی لطف کن فعلا داخل منزل با فلش چند تا عکس بزار
    اگه تویه منزل نوردهی هم انجام بدی و بدونه فلش هم بزاری خیلی خوبه
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

رم 8 گیگ حدود 1500 تا عکس در سایز 16 مگاپیکسل میگیره یا ویدوئو با بالا ترین کیفیت فول اچ دی حدود 40 دقیقه که برای من کافیه. فقط رم از نوع Memory Stick PRO-HG Duo HX بگیرید.که سرعتش فوق العاده بالاست به رنگ مشکی وقرمز.
    در ضمن باطری این دوربین من رو راضی کرد واقعا خوب شارژ نگه داری میکند
    سلام دوست عزیز من رم sdhc 16 gig class4 گرفتم( بهتر بگم فروشنده نمایندگی گذاشت رو دوربین ) زمان فیلمبرداری و پخش فیلم و عکس با هر کیفیتی هیچ مشکلی نداره فقط موقع پاک کردن عکسها 3 یا 4 ثانیه طول میکشه ایا مموری که شما استفاده میکنید هم همینطوره ؟یا نه

14. این کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه habib mahvare's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    ابهر

پيش فرض

چند تا کار انجام بده تا حساب کار دست من و همه دوستان بیاد
    نرم افزار Firegraphic 11 رو از اینترنت سرچ و دانلود کن
    بادوربینت عکس بگیر
    با این نرم افزار ایکی ثانیه از قسمتی از عکس کراپ بگیر
    حالا بگو دوربینت چند مرده حلاجه.
    من خودم قبلا سونی HX1 داشتم با این روش دیدم که اصولا رنگ سونی مورد داره و تصویر نویزش بالاست.بلافاصله رفتم سراغ LUMIX FZ35 .ولی هنوزهم تو کف CANON D 550 هستم. رنگبندی FZ35 معرکه هستش. شاداب و شفاف . شما عمرا در سونی چنین خاصیتی رو پیدا نمیکنی.منم اول گول تبلیغات HX1 رو خوردم .به هر حال مبارکتون باشه .شاید این مدل با بقیه فرق کنه!!!؟؟؟؟؟

16. 2 کاربر از habib mahvare بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه ali6803's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    ابادان

پيش فرض

سلام دوست عزیز من رم sdhc 16 gig class4 گرفتم( بهتر بگم فروشنده نمایندگی گذاشت رو دوربین ) زمان فیلمبرداری و پخش فیلم و عکس با هر کیفیتی هیچ مشکلی نداره فقط موقع پاک کردن عکسها 3 یا 4 ثانیه طول میکشه ایا مموری که شما استفاده میکنید هم همینطوره ؟یا نه

اگه منظورتون پاک کردن از روی خود دوربینه نه اصلا .حدود یک و نیم ثانیه کمتر.کلاس 4 پایینه یکم سرعتش.گفته بودم که چه مارکی بخری !!!!!!!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •