تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 68 اولاول 1234561252 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 671

نام تاپيک: سال سومی ها بیان تو ( امتحان نهایی )

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

یکی از دوستام که حسابان رو 19.25 شد (سری سوال های حسابان سال ما عوض شد و خیلی سختتر گرفتن)
    پارسال حسابان سخت نبود چون با هر سال فرق داشت سخت به نظر میومد. واسه همین نمره همه رو تو5/4 ضرب کردن. پس احتمالاَ دوست شما دور و بر 15 شده بود.
    در کل حق با شماست
    خیلی ممنون

پروفشنال Eshghe_door's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    يه جاي اين سرزمين

پيش فرض

واللا من دین و زندگی رو طول سال فقط روزهایی که میخواست ازم بپرسه خوندم! ( یه حسی بم میگفت امروز میپرسه!) اونم تو مدرسه
    اصلا من درسهای حفظی رو تو خونه هیچکدومو نخوندم
    حسابانم تیکه پاره از هرجا خوندم
    ولی تموم نشد
    میخواستم از فردا دینی بخونم
    ولی انگار همتون از امروز میخواین بخونین
    بسم الله پس منم از امروز میخونم
    من عادت نداشتم تا حالا بیشتر از یه دور بخونم کتابو
    ولی فک کنم این سری حداقل باید دو دور بخونم دیگه!!!
    خدا بهم رحم کنه، چون من همیشه مفهومی خوندم، ولی حالا...

آخر فروم باز ashjaee's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

پارسال حسابان سخت نبود چون با هر سال فرق داشت سخت به نظر میومد. واسه همین نمره همه رو تو5/4 ضرب کردن. پس احتمالاَ دوست شما دور و بر 15 شده بود.
    در کل حق با شماست
    خیلی ممنون
    به جون خودم سخت بود. حاضرم با مثال و تمرین های کتاب بگم که چند تا سوال، سوال های کنکور بود و تمرین های مشکل حسابان که هیچ وقت نمیاوردن. البته من خودم رو کتاب مسلط بودم اما بازم میگم سخت بود.
    نمره هم در هیچی ضرب نشده. خام خام گفتم بعدا برای کنکور تراز میگیرن و تاثیر میدن از هرجا شنیدین اشتباه بوده. من خودم 19.5 شدم. دوتاجا بی دقتی کردم پس باید بشم 24

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

به جون خودم سخت بود. حاضرم با مثال و تمرین های کتاب بگم که چند تا سوال، سوال های کنکور بود و تمرین های مشکل حسابان که هیچ وقت نمیاوردن. البته من خودم رو کتاب مسلط بودم اما بازم میگم سخت بود.
    نمره هم در هیچی ضرب نشده. خام خام گفتم بعدا برای کنکور تراز میگیرن و تاثیر میدن از هرجا شنیدین اشتباه بوده. من خودم 19.5 شدم. دوتاجا بی دقتی کردم پس باید بشم 24
    تو کرج که یه سری رفتن جلو اداره اعتراض کردن.(معلم ریاضی ما تو کرج خیلی معروفه چون خیلی زحمت میکشه واسه بچه ها). به اونایی که جلو اداره اعتراض کردن گفتن فلانی بگه قبول میکنین؟ گفتن آره. اونم گفته امتحان تکراری نبود با گذشته فرق داشته ولی کاملاَ در چارچوب کتاب بوده. خودش گفت تقریباَ همه تو مدرسه ما 19 و 20 شدن بهشون گفته مغرور نشید که اداره گفته تو 5/4 ضرب کنین نمره ها رو.
    چون خودش اصلاَ صحیح نمی کنه شاید بهش گفتن ضرب کردن ولی بعدا نکردن.
    در هر صورت چون بیشتر بچه های مدرسه ما شاگرد خودش بودن بعید نیست خودشون 20 گرفته باشن.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

تو کرج که یه سری رفتن جلو اداره اعتراض کردن.(معلم ریاضی ما تو کرج خیلی معروفه چون خیلی زحمت میکشه واسه بچه ها). به اونایی که جلو اداره اعتراض کردن گفتن فلانی بگه قبول میکنین؟ گفتن آره. اونم گفته امتحان تکراری نبود با گذشته فرق داشته ولی کاملاَ در چارچوب کتاب بوده. خودش گفت تقریباَ همه تو مدرسه ما 19 و 20 شدن بهشون گفته مغرور نشید که اداره گفته تو 5/4 ضرب کنین نمره ها رو.
    چون خودش اصلاَ صحیح نمی کنه شاید بهش گفتن ضرب کردن ولی بعدا نکردن.
    در هر صورت چون بیشتر بچه های مدرسه ما شاگرد خودش بودن بعید نیست خودشون 20 گرفته باشن.
    بله در حد کتاب بود اما بخش های سخت یا نامانوس کتاب. مثلا دوره تناوب ده، بیست سال بوده نیاورده بودن
    درضمن شما اگر از کسی که نمره اش 16 شده بپرسید چند شده مطمئن باشین میگه 16 نه 20 در ضمن اونطوری بین 16 تا 20 همه یک نمره میشن که عقلانی نیست.
    مطمئن باشین اگر اینطوری بود خود aee.medu.ir اعلام می کرد.
    Last edited by ashjaee; 19-05-2011 at 19:03.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

بله در حد کتاب بود اما بخش های سخت یا نامانوس کتاب. مثلا دوره تناوب ده، بیست سال بوده نیاورده بودن
    درضمن شما اگر از کسی که نمره اش 16 شده بپرسید چند شده مطمئن باشین میگه 16 نه 20 در ضمن اونطوری بین 16 تا 20 همه یک نمره میشن که عقلانی نیست.
    مطمئن باشین اگر اینطوری بود خود aee.medu.ir اعلام می کرد.
    همون که غیر منتظره بود سختش کرده بود.
    منم در مورد 5/4 کاملا مطمئن نبودم. معذرت.
    با این که دیروز هم دین و زندگی خونده بودم چون طول سال همه عمومی ها رو نخوندم امروز تونستم ترم 2 رو تموم کنم.
    درسای ترم 1 خیلی آسون ترن به نظرم به جز درس 6
    Last edited by xerxes again; 19-05-2011 at 19:49.

7. این کاربر از xerxes again بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Dr.bermoda's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سلام.من رشته تجربیم...تا الان دوتا امتحان آمار و تاریخو دادم که هردوشو عالی دادم(خیلی درسای سختی ماشالله بودن) حیف تازه واردمو نمیتونم فیل پیوست کنم...وگرنه سوالای دینی پارسالو براتون میذاشتم...

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

این دینی خیلی **** هست ادم هرچی هم میخونه بازم کمه ! ... تازه اون ایه ها و حدیث هایی که باید حفظ کنیم خیلی ستم هست
    میخوام تقل بزنم اونا رو !!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

این دینی خیلی **** هست ادم هرچی هم میخونه بازم کمه ! ... تازه اون ایه ها و حدیث هایی که باید حفظ کنیم خیلی ستم هست
    همش 5 تا آیه و حدیث داره سخته برای کنکور باید تمام آیات کتاب های دین و زندگی رو خفظ باشین اونجا که نمیشه تقل زد. همین دو سه روز حفظ کنین به نفعتونه

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

اتفاقا حدیثا و اینا برا من آسون ترن. خوبیش اینه که تکرار نشدن هر کدوم.
    تقل هم خیلی خطریه.
      محتوای مخفی: ... 

آیین نامه شون که خیلی خوفه. البته کی تو این مملکت قانون میشناسه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •