تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر شما در مورد استفاده از تکنولوژی در فوتبال چیست؟

راي دهنده
39. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • موافقم

23 58.97%
  • مخالفم

13 33.33%
  • نظری ندارم

3 7.69%
صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 15 از 15

نام تاپيک: نظرسنجی: نظر شما در مورد استفاده از تکنولوژی در فوتبال چیست؟

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

موافقم به شکلی که ابزاری جهت کمک به داور باشه، نه ابزاری برای تصمیم گیری به جای داور.

مثلا گذشتن توپ از خط رو به داور اطلاع بده، با با تکنولوژی (چه فرستنده/گیرنده یا پردازش تصویر) آفساید ها رو به داور اطلاع بده... یعنی داور رو مطلع کنه از اتفاق هایی که افتاده، نه اینکه به جای داور تصمیم بگیره و چیزی رو اعلام کنه.

داور کماکان باید تصمیم گیرنده باشه، و تکنولوژی هم نهایتا به داور کمک کنه برای تصمیم گیری و مطلع شدن از اتفاق های درون زمین. تکنولوژی نباید با هیچ کس به جز تیم داوری در ارتباط باشه و نباید چیزی رو به بازیکن ها اطلاع بده. در چنین صورتی من کاملا موافقم و به این شکل اصلا از جذابیت فوتبال هم کم نمی کنه.

پروفشنال kkkaktoos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان اگه از تکنولوزی استفاده بشه اونوقت کی بیاد p30 درباره گلی که زده نشده ولی گرفته شده بحث کنه !!!
    اون وقت دیگه اصلا فوتبال دیدن حال نمیده .

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

موافقم به شکلی که ابزاری جهت کمک به داور باشه، نه ابزاری برای تصمیم گیری به جای داور.

مثلا گذشتن توپ از خط رو به داور اطلاع بده، با با تکنولوژی (چه فرستنده/گیرنده یا پردازش تصویر) آفساید ها رو به داور اطلاع بده... یعنی داور رو مطلع کنه از اتفاق هایی که افتاده، نه اینکه به جای داور تصمیم بگیره و چیزی رو اعلام کنه.

داور کماکان باید تصمیم گیرنده باشه، و تکنولوژی هم نهایتا به داور کمک کنه برای تصمیم گیری و مطلع شدن از اتفاق های درون زمین. تکنولوژی نباید با هیچ کس به جز تیم داوری در ارتباط باشه و نباید چیزی رو به بازیکن ها اطلاع بده. در چنین صورتی من کاملا موافقم و به این شکل اصلا از جذابیت فوتبال هم کم نمی کنه.
    كاملا موافقم

يه سوال از دوستاني كه معتقدن تكنولوژي باعث كم شدن هيجان فوتبال و فيلم داستاني شدنش ميشه

يعني اساس هيجان انگيز بودن فوتبال اشتباهات داوريشه؟
    من فكر ميكنم اشتباهات داوري فقط براي تيتر رسانه ها خوبه و هيچ ربطي به هيجان بازي نداره
    هيجان فوتبال به خاطر خودشه به خاطر تكنيك بازيكنا اشتباه بازيكنا از دست دادن موقعيتهاي قطعي زدن گلهاي غير ممكن
    اشتباه داوري صرفا يك ضعف و يك مانع در برگزاري بهتره فوتباله كه بايد تحت هرشرايطي به حداقل برسه

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

بخش مهمی از لذت ( و اثر پذیری ) فوتبال برای شخص من ، تراژدی هایی هست که اتفاق می افته ، مثل مردود شدن گل سالم لمپارد به آلمان . به همین دلیل مخالفم به خصوص اگر قرار باشه حتی مثل کشتی در میان بازی مدام و به کرات جریان بازی قطع بشه برای رجوع به تکنولوژی .

هرچند وقوع تغییرات این چنینی در فوتبال فردا ناگریز و لاجرم هست ( به خصوص در صورتی که بلاتر رای نیاره در انتخابات آینده ی فیفا) .

داور انجمن موسیقی powerslave's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    The Endless River

پيش فرض

من در حد مشخص شدن اینکه توپ از خط رد شده یا نه موافقم.
    به طور کلی در مواقعی که اشتباه به صورتی هست که ضعف بنیادی انسانی در اون موثر باشه. مثل همون گل لمپارد به آلمان. وقتی کمک داور با مدافع آخر حرکت میکنه و لمپارد از 30 متری شوت میزنه، کمک داور نمیتونه یهو 30 متر جابجا بشه تا برسه روی خط.
    من در این حد موافقم.

اگر کسی موافق استفاده از تکنولوژی برای مواردی مثل آفساید یا پنالتی هست، این البته نظر دوستان هست ولی به نظر من بهتره در موارد اینچنینی بهتره بعداً فیلم بازی ها رو بازبینی کنن و داور رو جریمه کنن. یعنی مثل بازیکن ها که جریمه میشن. اینکه بیان مثل کشتی بازی رو قطع کنن و فیلم رو بازبینی کنن که مسخره و غیر عملی هست. اما رد شدن توپ از خط با یه بوق یا یک سیگنال دیگه به راحتی به اطلاع داور میرسه

6. این کاربر از powerslave بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •