تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 48

نام تاپيک: بحث پیرامون داستان،سبک، ایده و ... بازی ها

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

من اتفاقا خیلی هم نگرانم !
    کل بازی ها مهم نیست مهم پایانه بازیه که شما لو دادی
    نظرت رو هرچی بخوای میتونی بدی ولی باید از اسپویلر استفاده کنی
    اگه اینجا فروم خارجی بود اخطار میگرفتی اگه تو صف سینما بودی فوش ناجور!
    خب این ربطی نداره .این جا فروم ساخت ویرایش و -- بازیه نه فروم بازی اون یه دونه بالا تر از این فرومه . دوما من نتونم از اینا مثال بزنم از چی مثال بزنم اگه قرار بر این باشه نباید هیچ کسی مجله بازی بخونه چون اونجا سر تا بلاش spoiler . در ضمن این دلیل 60 درصد مطالب من و Anti -millertari توضیح درباره بازیه اگه ما مثال نزنیم پس چیکار کنیم . حتی کارشناسایی که میان توی تلوزیون درباره یه فیلمی حرف میزنند کلی اونجا مثال از فیلم ها ی دیگه می ارن. پس این چیزها دلیل نمی شه.
    در ضمن بازم می گم اینجا انجمن ساخت . ویرایش و -- بازی . نه بازی های رایانه ای

2. 6 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز iload's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اتفاقا خیلی هم نگرانم !
    چرا نگرانی ؟ حالا اخرش لو بره !مگه چی میشه ؟ اینجا هم فکر نکنم تو قوانین نوشته باشن آخر بازی ها رو لو ندید ؟!
    اونم تو بخش ساخت بازی ....

--------------------------------

در کل از همه دوستان ممنونم خیلی مفید بود

4. 2 کاربر از iload بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

خب این ربطی نداره .این جا فروم ساخت ویرایش و -- بازیه نه فروم بازی اون یه دونه بالا تر از این فرومه . دوما من نتونم از اینا مثال بزنم از چی مثال بزنم اگه قرار بر این باشه نباید هیچ کسی مجله بازی بخونه چون اونجا سر تا بلاش spoiler . در ضمن این دلیل 60 درصد مطالب من و Anti -millertari توضیح درباره بازیه اگه ما مثال نزنیم پس چیکار کنیم . حتی کارشناسایی که میان توی تلوزیون درباره یه فیلمی حرف میزنند کلی اونجا مثال از فیلم ها ی دیگه می ارن. پس این چیزها دلیل نمی شه.
    در ضمن بازم می گم اینجا انجمن ساخت . ویرایش و -- بازی . نه بازی های رایانه ای
    بنده گفتم شما هرجور مثالی دوست داری بزنی آزادی ! ولی باید از اسپویلر استفاده کنی . هیچ مجله ی بازی هم نمیاد آخر بازی رو بگه اگه هم قرار باشه داستان بازی رو بگه قبلش مشخص میکنه !
    پست بالای شما هم تقریبا هیچ مشکلی نداشت ! مثال زده بود اما اسپویل نکرده بود . پست شما فرق داره
    کارشناسای تو تلویزیون اگه واقعا کارشناس باشن هیچوقت آخر هیچ فیلمی رو لو نمیدن !
    در ضمن من همکار این انجمنم 6 سال هم عضو سایتم مسلما خیلی بهتر از شما میدونم اینجا کجاست

کاربر فعال انجمن توسعه و ساخت بازی parvizamd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

بنده گفتم شما هرجور مثالی دوست داری بزنی آزادی ! ولی باید از اسپویلر استفاده کنی . هیچ مجله ی بازی هم نمیاد آخر بازی رو بگه اگه هم قرار باشه داستان بازی رو بگه قبلش مشخص میکنه !
    پست بالای شما هم تقریبا هیچ مشکلی نداشت ! مثال زده بود اما اسپویل نکرده بود . پست شما فرق داره
    در ضمن من همکار این انجمنم 6 سال هم عضو سایتم مسلما خیلی بهتر از شما میدونم اینجا کجاست
    آقا صلوات بفرسید دعوا نکنید !
    راستی شما 6 سال عضو سایتی چرا اینقدر کم پیدا بودید

7. 4 کاربر از parvizamd بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    مازندران

پيش فرض

جوابات بوی عصبانیت می ده. خونسرد باش. داریم بحث می کنیم نه دعوا. .
    اولا موضوع اصلی بحث ما سر اینه که کسایی که میان اینجا رو می خونن متخصص بازی سازین و به این جور چیزها نیاز دارن . دوما این بچه ها نمی تونن توی یه متن پنجاه خطی به بالا هر خط درمیون یه کلیک رو بزنند که چی می خواد اون داستان اسپویل نشه .سوما این بچه ها متخصص بازی سازین . اگه یه بازی ساز نتونه از این منابع به راحتی استفاده کنه باید چیکار کنه . اگه ببینه توی یه متن پنجاه خطی صدتا اسپویلر گذاشته شده خب پشیمون می شه از خوندن.
    اگه قرار بر حرف شما باشه . اونطور که من تا حالا دیدم تمام کارشناسان توی تلوزیون مثال زیاد میزنند . مثلا خود فیلم رو لو می دن سا می گن اونجای فیلم فلان اتفاق افتاد یا اخرش چی بود. اونجا که نمی تونن از اسپویلر استفاده کنند یا اینکه بگن کسایی که نمی خوان داستان فیلم براشون لو نره این برنامه رو نگاه نکنن. در کل هم بحث ما سر فیلم نبود شما مثال از دنیای فیلم اوردی من هم جوابت رو دادم دیگه بحث توی اون زمینه فایده ای نداره .
    در مورد اخرین حرفت . خب معلومه که شما سابقت از من بیشتره ولی من بهت یاداوری کردم که اینجا هیچ قانونی برای محدود کردن این جور کارها نیست چون ما بازی سازیم . و داستان و همه چیز خودمون رو خودمون باید بسازیم

9. 4 کاربر از silsin بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال MARTIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    ایران عزیز,مازندران

پيش فرض

اصولا می گن اگه می خوای کاری رو شروع کنی ببین دیگران چیکار کردن تا فکرت باز بشه و بعد خودت ایده جدید بده.
    اینجا هم به نظر من باید ته بازی ها گفته و نقد بشه برای ساخت اخر بازی ها توسط بازی سازها.

بعدشم همه که وقت ندارن همه بازی ها رو بازی کنن خیلی خوبه ایشون که بازی کرد بگه دیگران استفاده کنن.
    Last edited by MARTIN; 04-02-2011 at 11:49.

11. 5 کاربر از MARTIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من با گفته ی دوستمون مخالفم چون از روانشناس استفاده میکنند ولی این بازی ها فقط میخواند تفکر خودشون رو منتقل کنند نه چیز دیگه ای رو حالا به ما کمتر میرسه چون انگلیسی مون ضعیف تره و لی کسی که خوب باشه ناخوداگاه منتقل میشه باید تو بازی خیلی دقت کنی تا بفهمی چی میخواد بهت منتقل کنه .

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

آخر بازی لو دادن زیاد کار جالبی نیست سیلین جان هدف نشان نحوه چگونه پایان بازی هست برای مثال بازی خود من آخرش تو سرباز وطن از پشت تیر مرد (پایان افتضاح بود).

ولی حالکه بحث داستان شد call of duty 4و6 بهترین داستان رو داشت به طور راستش بخواهیم وقتی تو 6 کالف کاپتیان پرایس دیدم کلی حال کردم.

آخر فروم باز saeed_cpu_full's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    توی هارد كامـپـيـوتـر!!

پيش فرض

ولی حالکه بحث داستان شد call of duty 4و6 بهترین داستان رو داشت به طور راستش بخواهیم وقتی تو 6 کالف کاپتیان پرایس دیدم کلی حال کردم.
    به هیچ وجه موافق نیستم ... داستان سری CoD همیشه برای این بوده که اکشن بازی معنا دار بشه و در مقابل بازی مثل Alan Wake هیچ حرفی برای گفتن نداره

یه نکته ی مهم برای بازی ها ( به خصوص بازی های طولانی ) وجود قابلیت آزاد کردن بعضی قدرت ها هست. مثلا بازی Darksiders یه بازی خیلی طولانی بود ولی من هیچ وقت احساس خستگی نکردم به این دلیل که هر چی جلوتر میرفتم یه سری قابلیت های جدید آزاد میشد. در مقابل توی بازی Crysis 1 ( به خصوص توی نیمه ی دوم بازی ) به دلیل اینکه تنها عامل جذابیت بازی که همون محیط های جنگلی با کیفیت بصری عالی بود جای خودش رو به محیط های برفی و یخ زده داده بود و تمام قابلیت های نانو سوئیت در دسترس بود ، بازی به شدت کسل کننده شده بود.

15. 2 کاربر از saeed_cpu_full بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

آقا این alan wake نسخه کامپیوتر نداره .خیلی ما بردو تو کف .ولی کالف خیلی باحال بود به طوری من و پسر خاله هام در یک روز از صبح ساعت 8 تا 8 شب نشتیم پشتش.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •