تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 8 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 73

نام تاپيک: فرق آنتی ویروس اورجینال با کرک شده

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

مثال واضح همین ویندوزیه که استفاده میکنین.ببینین فرقش از کجا تا به کجاست......
    ..
    میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟
    یکی از مهمترین تفاوتها اینه که ویندوز اورجینال پشتیبانی آنلاین و این حرفا داره (به همچنین برای آنتی ویروس). ولی حتی کسانی که اورجینال میخرند و کلی کلاس میذارن ازش استفاده نمیکنن. وقتی میپرسی چرا اورجینال خریدی، حرفی ندارند.
    ماکروسافت هم میدونه که خیلی ها نه فقط تو ایران از ویندوز کرک شده استفاده میکنن، خوب ولی کاری نمیتونن بکنن. نهایتا یه windows genuine میذارن که اونم میشه دور زد و ویندوز رو آپدیت کرد
    این یه داستان قدیمیه که برای هر فنی یه بدل هم پیدا میشه!

---------- Post added at 08:03 AM ---------- Previous post was at 08:03 AM ----------

اگه چند نفر از حرفه ای های فروم و همکارهای انجمن هم تو بحث شرکت کنند بهتره!

2. 2 کاربر از Pedy.Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

[QUOTE=Pedy.Spider;5799667]میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟

تو ویندوز ها باگ هایی هست که اگه ویندوز اصل باشه با کانکت شدن به اینترنت اون ها بر طرف میشن.
    یه تفاوت مهم دیگه تو سرعت ویندوز ارجینال با کرک شده هست.
    تو ویندوز ارجینال قابلیت اپدیت خودکار برنامه ها وجود داره.امنیت ویندوز ارجینالبیشتر از کرک شده است.
    کافیه؟؟؟

شما خودتون رو بزارین جای شرکت کسپرسکای؛اگه بفهمین که یکی نرم افزار شما رو داره بطور رایگان استفاده میکنه،دست روی دست میزارین تا به ریشتون بخندن؟؟؟
    این منطقیه که شمابعد از فهمیدن ،استفاده از بعضی از قابلیت های برنامه رو(حتی بدون اینکه خود کابر بفهمه)غیر ممکن کنید.مگه نه؟؟؟

4. 2 کاربر از moneymba بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز SANR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در دل کویر

پيش فرض

[QUOTE=moneymba;5802253]
    میشه دوتا از فرقهای ویندوز اورجینال با کرک شده رو بگین؟

تو ویندوز ها باگ هایی هست که اگه ویندوز اصل باشه با کانکت شدن به اینترنت اون ها بر طرف میشن.
    تو ویندوز ارجینال قابلیت اپدیت خودکار برنامه ها وجود داره.امنیت ویندوز ارجینالبیشتر از کرک شده است.
    کافیه؟؟؟

شما خودتون رو بزارین جای شرکت کسپرسکای؛اگه بفهمین که یکی نرم افزار شما رو داره بطور رایگان استفاده میکنه،دست روی دست میزارین تا به ریشتون بخندن؟؟؟
    این منطقیه که شمابعد از فهمیدن ،استفاده از بعضی از قابلیت های برنامه رو(حتی بدون اینکه خود کابر بفهمه)غیر ممکن کنید.مگه نه؟؟؟
    تایید میشه.
    حتی من مشاهده کردم که سرعت ویندوز اورجینال بیشتر از کراک شده هستش.در ویندوز ایکس پی که بسیار واضح است.فکر نکنم توی جمع با ایکس پی اورجینال سر و کار داشته باشه،چیزی به معنای کندی سرعت براش مفهمومی نداره.

6. این کاربر از SANR بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

انتی ویروسهای کرک شده 70 درصد بیشتر قدرت نداره من امتحان کردم

8. این کاربر از hosein002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    17آباد

پيش فرض

انتی ویروسهای کرک شده 70 درصد بیشتر قدرت نداره من امتحان کردم
    والا من که دارم از avast کرک شده استفاده میکنم، هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم!

داره خودمونی میشه Pedy.Spider's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Karaj

پيش فرض

کافیه؟؟؟
    من تا به حال نشنیدم و ندیدم که ویندوز کرک شده سرعتش پایین تر از ویندوز اورجینال باشه، خودم مدت زیادی با ویندوز اورجینال لپ تاپ کار کردم، هیچ تفاوتی با ویندوز کرک نداره تو کارایی
    گفتم که تنها فرق توی پشتیبانی آنلاینه، واسه آپدیت هم میشه از آپدیت آفلاین که همه جا تو اینترنت ریخته استفاده کرد.
    همه ی این داستانها برای آنتی ویروس هم برقراره.

اونا هم اگه بفهمند سعی میکنند جلوگیری کنند ولی از اونور کرکر ها هم بیکار نمیشینند، و این رقابت همچنان ادامه داره!

11. 3 کاربر از Pedy.Spider بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

هیچ هیچ هیچ فرقی ندارن

البته اگه سریال بزنی ، اگه با پچ یا ... کرک کنی احتمالا مشکلی پیش بیاد زدن سریال هیچ فرقی با نسخه خریداری شده ندارند

13. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

تنها فرقش اینه که ممکنه هرچندوقت کرک یا سریال وارد شده لـو بره و باید یکی دیگه وارد کنید .
    تنها نگرانی همینه وگرنه اصلا فرق ندارن .
    من که خودم اکثرا نرم افزارهایی که استفاده میکنم رایگان هستند اما آنتی ویروسم کاسپر2010 هست یه سریال وارد کردم از اول شهریور تا الان لــو نرفته 2020 روزه هم بود الان میگه 1928 روز دیگه لیسانسم اعتبار داره .

15. 3 کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2011
    محل سكونت
    اصفهان

9

والا من که دارم از avast کرک شده استفاده میکنم، هیچ مشکلی هم تا حالا نداشتم!
    علی جان من یه فلش داشتم با نود کرک آبدیت شده اسکن کردم چیزی نشون نداد همان روز بدون اینکه فلش رو به سیستم دیگه ای زده باشم با نود اورجینال اسکن کردم یه ویروس شناخت وپاکش کرد سرعت فلش خوب شد راستی قبلا با کاسپر و اویرا کرک امتحان کرده بودم!

17. این کاربر از hosein002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال imanpod's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سعی کنید تا جایی که میشه خودتون رو به کرک و سریال نامبر غیر اصلی عادت ندین . بالاخره تا چند سال دیگه ایران هم مجبوره برای حفظ حقوق تولیدکننده های داخلی قانون کپی رایت رو رعایت کنه . سعی کنید (تا جایی که مشابهش پیدا میشه) به open source و freeware رو بیارین . دردسر خودتون هم کمتر میشه . اخلاقی تر هم هست . در ضمن در مورد کرک آنتی ویروس باید بگم ، تا حالا چندین دفعه اتفاق افتاده که کرک خودش trojan یا spy بوده . در مورد nod32 کرک شده برا خودم اتفاق افتاده بود که الکی پیغام میداد که برنامه آپدیت شده . در صورتی که دیتابیس برنامه مال 3 ماه پیش بود و هیچ ویروس جدیدی رو نمیشناخت . یه نگاهی به بعضی از تستهای معتبر بندازین ، بعضی آنتی ویروسها با محصول رایگانشون وارد تست میشن . یعنی محصول رایگان به جز مواردی مثل banking mode (که تو حالت کرک شده اصلا اطمینانی بهش نیست) هیچ کم و کسری ندارن .
    Last edited by imanpod; 26-02-2011 at 19:39.

19. 2 کاربر از imanpod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •