تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 33

نام تاپيک: گیرنده دیجیتال تلویزیون denay

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

خیالی نیس
    شما دینای بگیر با تاخیر 3 ثانیه ای تعویض کانال

2. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

من گفتم مارشال اینطوری است ولی نگفتم هم دینای خوبه!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

ایا با دستگاه دنای میشه مثلا یک فیلم تو فلش مموری را تو تلویزیون پخش کرد یعنی از این دستگاه مثل سی دی پلیر استفاده کرد

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

توی سایت شرکت فروشنده اش نوشته که مدیا پلیر داره (یک مدلش را نوشته بود) Denay.com
    ولی ننوشته بود چه پسوندهایی را ساپورت می کنه!

ناظر انجمن عکاسی و دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و میکس و مونتاژ Переклад не's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

به نظرم به جز فرمتهای flv , wmv اکثر فرمتارو بخونه
    درمورد اون v قرمز (حرف آخری) شک دارم

7. این کاربر از Переклад не بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام ایا میشه دستگاه دیجیتال را به دو تلویزیون به صورت همزمان وصل کرد

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سلام ایا میشه دستگاه دیجیتال را به دو تلویزیون به صورت همزمان وصل کرد
    به هر تعدادی که دستگاه خروجی داره میشه وصل کرد! مثلا یک خروجی HDMI و یک خروجی AV و یک SCART داره به سه تا تلویزیون که هرکدام یکی از این ورودی ها را داشته باشه متصل میشه ولی مسئله اینجاست که همه اش یک کانال را نشون میده به این دلیل که شما دیگه با کنترل تلویزیون شبکه ها را عوض نمی کنی! با کنترل گیرنده دیجیتال این کار را می کنی و وقتی گیرنده داره شبکه یک را نشون میده توی تمام خروجی هاش شبکه یک را می فرسته و تمام دستگاه های متصل به اون هم شبکه یک را نشان میدهند.

10. 3 کاربر از isfahaneshop بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

سلام چرا هر وقت موتور سیکلت و ماشین از کنار خانه ما رد میشه تصاویر دچار مکث یا فریز میشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2011

پيش فرض

با سلام دوستی که در مورد نحوه پخش صدا سوال کرده بود من تو سایتش پیدا کردم راه حل رو استفاده از برنامه بروز شده وی ال سی پلیر هست امتحانش کردم 100 درصد جواب داد ولی سوال من اینه که کسی سابقه ای از کارکرد دستگاههای مارک پروویژن داره یا نه یک مدل تبلیغ دی وی دی پلیر و پخش کننده دیجیتال هم زمانش رو دیدم ولی چون سابقه ای از این مارک نداشتم نخریدمش هنوز مدل dh-10
    لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد این مارک یا این مدل و خوب و بد بودنش داره لطفا اطلاع بده من تو اینترنت شرکتی به این نام (خارجی) پیدا نکردم

تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سوال من اینه که کسی سابقه ای از کارکرد دستگاههای مارک پروویژن داره یا نه یک مدل تبلیغ دی وی دی پلیر و پخش کننده دیجیتال هم زمانش رو دیدم ولی چون سابقه ای از این مارک نداشتم نخریدمش هنوز مدل dh-10
    لطفا اگه کسی اطلاعی در مورد این مارک یا این مدل و خوب و بد بودنش داره لطفا اطلاع بده من تو اینترنت شرکتی به این نام (خارجی) پیدا نکردم
    در کل مارک پرووِیژن یک مقدار مشکل داشته که حتی اگه توی همین سایت یک جستجوی کوتاه بکنی میبینی که شاکی زیاد داره و حالا به چه دلیل نمی دونم ولی شرکتش از سر لجبازی (کاملاً نظر شخصی خودم است و به هیچ شرکت یا شخصی ربطی نداره) شروع کرده به فروش گیرنده دیجیتال تکویژن به صورت تک فروشی با قیمت عمده فروشی خود شرکت تکتا!
    به عبارت دیگه داره بازار تکتا را خراب میکنه که از آب گل آلود ماهی بگیره و دستگاه هاش را آب بکنه
    این مدلی که شما گفتید ظاهرا هنوز به دستشون نرسیده و فقط در حد تبلیغ است.
    طبق اطلاعات من داره یک چند سری دستگاه با همین مشخصات وارد میشه که هنوز هیچ کدوم را تو بازار ندیدم
    ولی به زودی وارد میشن (یک مارکش داره برای خودمون میاد ولی هنوز مشخصات و قیمت نداریم)
    یک مدل مارشال 7023 قبلا بود که DVD هم داشت ولی HDMI نداشت که دیگه تو بازار کم گیر میاد
    ولی مدل های جدیدی که داره میاد ظاهراً همه اش HDMI و DVD و ----T است که باز هم قیمتی که پروویژن زده گران است
    99/000 تومان برای پروویژن! شما با 91/000 تومان می توانی بلوسنس تی 14+ را تا چند روز آینده بخری با کیفیت خیلی خیلی بهتر ولی DVD نداره که اون هم با پسوندهایی که ساپورت میکنه و هارد اکسترنال که قابلیت اتصال داره ، زیاد به چشم نمیاد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •