تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 34

نام تاپيک: خرید کارت TV با کیفیت کپچر خوب و کم دردسر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوستان.میشه بنده رو راهنمایی کنید؟؟؟
    من یه کارت tv giga گرفتم.بینهایت از دستش راضی هستم.من این کارت رو 2 سال پیش خریدم.عالیه.یک به دوستانی که قصد خرید یه کپچر و کار tv خوب دارن من گیگابایت رو پیشنهاد میکنم.
    حالا مشکل من با این کارت اینه که بعد از 2 سال حالا میخواهم tv رو باهش بگیرم ولی هرچقدر سعی کردم نشد و کیفیت تصاویر خیلی کم هست ولی این به اینجا برمیگرده که تو تنضیمات اولیه کارت شما باید نوع تصاویری که میخواهید دریافت کنید مشخص کنید.
    انالوگ و دیجیتال
    حالا مشکل من اینجاست که اگه بخواهم این کارت رو با حالت امواج دیجیتال config کنم باز هم به اون دستگاه set up box نیاز دارم.
    اگه اون دستگاه گارش اینه که امواج دیجیتال رو در یافت کنه و به امواج انالوگ تبدیل کنه که تلوزیون قدیمی مادر بزرگ من بتونه تصاویر رو نشون بده،کارت من که خودش قدرت دریافت امواج دیجیتال رو داره به انتن خواصی نیاز داره.
    در کل در یافت امواج دیجیتال انتن خواصی میخواهد؟؟؟؟
    راستی العان امواج دیجیتال داره تو همدان پخش میشه؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

424d- kworld هم تو سون خوب و راحت کار میکنه، امتحانش کردم.

---------- Post added at 10:43 PM ---------- Previous post was at 10:39 PM ----------

اولا دریافت دیجیتال به آنتن خیلی کوچکتری نیاز داره و اونقد هم براش مهم نیست چه آنتنی باشه (حتی اگر یه چنگال یا سیم رو هم بزنید و نزدیک پنجره باشید میگیره.
    راجع به setup box منظورتون رو نفهمیدم چیه،میشه بیشتر توضیح بدید؟

آخر فروم باز amd>intel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

اين هم مدل kworld 424d كه انصافا تيونر خوبي داره و براي دريافت سيگنال ديجيتال آنتن خودش كافيست

4. 4 کاربر از amd>intel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

منم حرف amd>intel عزیز رو تایید میکنم. همینطور کیفیت کپچر خوبی هم به نظره من داره.
    تنها مشکلی که با این برخوردم،باز نشدن فایل های ضبط شده از تلویزیون دیجیتال با باقی نرم افزار ها است که تا جایی که میدونم همه این مشکل رو دارند.
    یه راه حلی که فرموده بودن دوستان format factory بود که با اون هم تبدیل میکنم صدا و تصویر همزمان نمیشن.
    دوستان پیشنهاده دیگه ای دارند؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام دوباره خدمت دوستان.منظورم از set up box همون دستگاهیه که برای دریافت تصاویر دیجیتال بر رو تیونرهای قدیمی باید خریداری کنیم است.
    راستی دوستانی که میگفتن نمیتونن فایلهای تولیدی با کارتشون رو اجرا کنن یه لطف کنن این برنامه رو دانلود و باهش کار کنن.کات من که گفتم گیگا هست به صورت پیشفرض این برنامه رو برای استفاده از کارت قرار داده.برنامه خوب و جا افتاده ای هست.مخصوصا تو این ورژن که براتون مشخصاتش رو میزارم کارایی محشری داره.این برنامه رو نصب کنید چون میتونید نوع فرمت تصاویری که ضبط میکنید یا میخواهید کپچر کنید مشخص کنی.دوستانی هم که مشکل سینک نشدن صدا و تصویر رو دارن با این برنامه مشکلشون حل میشه.چون این برنامه از هسته بسیار قدرتمندی برخورداره و بر خلاف تمامی برنامه های مشابه فشار بسیار کمی رو به سیستم موقع کار کردن وارد میکنه.مشکل سینک نشدن صدا و تصویر یکی از نشانه های ضعف قدرت سیستم برای براورده کردن نیازهای برنامه کاربر یتونه

CyberLink_PCS081104-01

ورژن 6 اخرین ویرایش این برنامه هست که من تو اینترنت پیدا کردم

داره خودمونی میشه Majidsaeid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

14

سلام به همگی. من کارت tv و کپچر snazio دارم که کیفیت کپچرش برای کارهای غیر حرفه ای خوبه ولی یه ایراد داره اونم اینکه تو windos 7 صدا نداره. اگه کسی راه حلی داره خیلی ممنون میشم ضمنا توی سایت مربوطش هیچ درایوری برای windos 7 وجود نداره.

داره خودمونی میشه sepantamino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

1

سلام خدمت همه دوستان

میخواستم برم یه کارت کپچر بخرم،که شنیدم کارت های Tv هم کیفیت زیاد بدی ندارند(کار حرفه ای نمیخوام فقط فیلم خانوادگی و...) اما تو نت که دنبال مدل های مختلف گشتم دیدم دردسر های زیادی بعضی دوستان داشتن که در تاپیک
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    مطرح شده بود
    میخواستم دوستان یک مدل که هم تیوند آنالوگ ، هم دیجیتال داشته باشه و هم کپچر باشه معرفی کنند ممنون میشم،ترجیحا usb باشه قیمت تا 100 تومن هم مسئله ای نیست
    اگر مدلی هم هست که خروجی هم بدهد معرفی کنید در این حدود ممنون میشم

به نظر من DVBT بخر الان ارزون شده
    نه آنتن میخواد و نه تنظیم خاصی داره
    هم آنالوگش هست هم دیجیتال و هم هر دو تاش با هم. البته دیجیتالش فقط تو تهران جواب میده
    کپچر هم میتونی باهاش بکنی

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

اين هم مدل kworld 424d كه انصافا تيونر خوبي داره و براي دريافت سيگنال ديجيتال آنتن خودش كافيست
    سلام دوست عزیز این مدلی که گفتین من حتی با دریا کامپیوترم که تماس گرفتم نداشت شما از کجا تهیه کردین؟؟؟؟؟
    چون من فقط این مدلش به دردم میخوره به خاطر پشتیبانی از ورودی و خروجی صدا و تصویرش(مولتی کابل)
    اگه میشه راهنماییم کنین ممنون

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

منم KWORLD دارم خیلی راضیم همه امکاناتشم راه انداختم خب جواب داده.البته مدل PVR-TV7134SE

داره خودمونی میشه sobijoon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    vienna

پيش فرض

سلام دوستان.میشه بنده رو راهنمایی کنید؟؟؟
    من یه کارت tv giga گرفتم.بینهایت از دستش راضی هستم.من این کارت رو 2 سال پیش خریدم.عالیه.یک به دوستانی که قصد خرید یه کپچر و کار tv خوب دارن من گیگابایت رو پیشنهاد میکنم.
    حالا مشکل من با این کارت اینه که بعد از 2 سال حالا میخواهم tv رو باهش بگیرم ولی هرچقدر سعی کردم نشد و کیفیت تصاویر خیلی کم هست ولی این به اینجا برمیگرده که تو تنضیمات اولیه کارت شما باید نوع تصاویری که میخواهید دریافت کنید مشخص کنید.
    انالوگ و دیجیتال
    حالا مشکل من اینجاست که اگه بخواهم این کارت رو با حالت امواج دیجیتال config کنم باز هم به اون دستگاه set up box نیاز دارم.
    اگه اون دستگاه گارش اینه که امواج دیجیتال رو در یافت کنه و به امواج انالوگ تبدیل کنه که تلوزیون قدیمی مادر بزرگ من بتونه تصاویر رو نشون بده،کارت من که خودش قدرت دریافت امواج دیجیتال رو داره به انتن خواصی نیاز داره.
    در کل در یافت امواج دیجیتال انتن خواصی میخواهد؟؟؟؟
    راستی العان امواج دیجیتال داره تو همدان پخش میشه؟؟؟
    سلام دوست عزیز در مورد سوالتون که الان تویه همدان امواج دیجیتال هست یا نه باید بگم که نیست و احتمالا تا بعد از عید همدان تحت پوشش سیگنال دیجیتال قرار نمیگیره
    برای دریافت امواجشم همون سیم آنتن کفایت میکنه
    این کارت شما ور.دی صدا و تصویر هم داره؟؟؟؟ برای اینکه تصویر مثلا دوربین رو روی لپ تاپ دید؟؟؟
    دنبال یه کارت هیبرید هستم که این امکان رو داشته باشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •