تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 7 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 70

نام تاپيک: خرید مادر بورد intel x58

اگه نباشه جاش خالی می مونه dehghani1375's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

بیا اینو بایواستار برا تو سفارشی ساخته.

جالبه ممنون رو اینم فکر می کنم البته به شرطی که اون ایسوسه زیر 500 تومن نباشه

آخر فروم باز Advanced Ali-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اره دیدم دوست من دیدم اما من عشق قرمزم اصلا اون ایسوسم برا همین اگه 470 باشه می خرمش چون عاشق رنگ قرمز و مشکیم به حدی که دادم کاغذ دیواری مشکی قرمز برام کار کردن تو اتاقم برا همین من هاف ایکس یا هاف 932 رو بیشتر می پسندم ولی واقعا ممنون که پیشنهاد دادین.
    یعنی به خاطر رنگ حاضری جنس خوب ومتفاوت رو کنار بزاری من ترجیح میدم سکوت کنم.
    خب ببین اینا هستن کدوم رو میپسندی قیمتاشونم جلوشون تشریفات دارن!:
    ببین این دیگه خوراکته:
    M.B=GIGA-GA-X58A-UD3R=360-390

همانطور که لطف میکنید ومشاهده میفرماییداین بورد دوتاX16 داره خب که اگه بیشتر دقت کنین میبینین که بین این دوتا پورت یه پورتX8 گزاشته.
    خب اینم مدلی که انتخاب کرده بودی که فاصله هم داره گرم نمیکنن.
    اینم پورت های روبروش که اون طلایی ها میتونن درهر ثانیه 9تافلش باهم ساپورت کنن.یعنی 4*9=36تا فلش باهم.

3. 2 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

نه ولی اون ایسوسه خداییش تکه نه؟؟؟؟؟شاید از ud9 پایین تر باشه ولی از بقیه محصوات گیگا بالاتره نیست؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

نه ولی اون ایسوسه خداییش تکه نه؟؟؟؟؟شاید از ud9 پایین تر باشه ولی از بقیه محصوات گیگا بالاتره نیست؟
    مین بوردهای گیگا تو دنیا ازهمه برند ها بهترن وهیچ مین بوردی رودستUD9 نداریم درضمن من خودم بینRAMPAGE3EXTERMEوGIGA-UD7 گیگا رو انتخاب میکنم.

چه مین بورد خوبی....
    میگم این دورو ورا سطل آشغال نداریم؟:دئ
    Last edited by Advanced Ali-001; 09-09-2010 at 10:57.

6. 2 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    پشت سیستم

پيش فرض

مین بوردهای گیگا تو دنیا ازهمه برند ها بهترن وهیچ مین بوردی رودستUD9 نداریم درضمن من خودم بینRAMPAGE3EXTERMEوGIGA-UD7 گیگا رو انتخاب میکنم.
    می شه بپرسم چرا؟

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

می شه بپرسم چرا؟
    1000بار واست گفتم چرا برو یه تک پا سایتش میفهمی تفاوت هارو میفهمی چقدر مارک های دیگه دارن سرت کلاه میزارن.
    مین بوردش اونقدر کلفته چند تا لایه ای هست.
    USB3های طلاییش1.5آمپر ولتازژدارن درحالیکه بقیه مارک ها0.5آمپر دارن.یعنی 3برابر.
    2تا پورت ساتا3داره که سرعتش 4برابرساتا3برند های دیگس و1000دلیل دیگه که برو تو خود سایت گیگا مشخصات وعکس هارو نیگ بنداز متوجه میشی.

9. 3 کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

ممنون ولی من عشق usb 3 و sata 3 هستم و تا حدی هم سر کله برا همین بیشترم پول بدو برا این دو مزیت می دم.
    این دو مزیت هنوز تازه اومدن و بازار و هنوز حافظه فلش و هارد برای این پورت ها انبو نیومده به بازار و به همین دلیل قیمتشون خیلی ، خیلی زیاده و ارزش خرید نداره - خلاصه بنظر من حالا USB3 شاید ولی Sata3 فعلا بدرد بخور نیست !!!

در ضمن کارت USB3 هم هست که میتونید ازش استفاده کنید.

موافقم ! ولی باور کن خیلی اوقات یه جنس فقط از روی تعصب و خوبی اسمش و بقول دوستمون رنگ بردش خریداری میشه !! در حالی که خود خریدار هم این موضوع رو میدونه !! (ایرانی هستیم دیگه ، چی میشه کرد ) یکی نیست به این بنده خدا بگه که مین توی کیس میمونه و اصلا دیده نمیشه

100% تایید میشه
    Last edited by sina-star; 09-09-2010 at 14:56.

11. 2 کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال sina-star's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    ارومیه و تبریز

پيش فرض

راستی این مادربرد هم با شرایط شما سازگار هست

فقط قیمتش 430 تومنه

یدونه هم کارت صوتی اکسترنال X-Fi هم داره

Last edited by sina-star; 09-09-2010 at 14:58.

13. این کاربر از sina-star بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اه راست میگه چه مین خوبیه آقا پیشنهاد منم همینه همین100%پیشنهاد میشه فقط وقتی خریدیش دورو ورتو نیگا کن سطل آشغال پیدا کردی بنداز توش:دئ

15. این کاربر از Advanced Ali-001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

میگم این دورو ورا سطل آشغال نداریم؟:دئ
    ميشه بپرسم چرا؟

1000بار واست گفتم چرا برو یه تک پا سایتش میفهمی تفاوت هارو میفهمی چقدر مارک های دیگه دارن سرت کلاه میزارن.
    از چه احاظ سرتر هست؟

مین بوردش اونقدر کلفته چند تا لایه ای هست.
    كلفت بودن و نازك بودن مين بورد دليلي بر خوب وبدن و بد بودن نيست.اگر منظور شما ULTRA DURABLE هست كه اكثر شركت ها اين قابليت را روي محصولاتشون گذاشتن البته با نام هاي مختلف

USB3های طلاییش1.5آمپر ولتازژدارن درحالیکه بقیه مارک ها0.5آمپر دارن.یعنی 3برابر.
    برادر عزيز استاندارد USB در تمام دنيا يكي هست و همه هم 0.5 آمپر هستن.چه USB 1 باشه چه USB3 چون همه از پايه داراي يك معماري هستن

2تا پورت ساتا3داره که سرعتش 4برابرساتا3برند های دیگس و1000دلیل دیگه که برو تو خود سایت گیگا مشخصات وعکس هارو نیگ بنداز متوجه میشی.
    برام خيلي جالبه بدونم كه اين اطلاعات جالب را شما از كجا ميارين!!

پورت SATA نسل اول حداكثر پهناي باند 1.5 گيگابيت در ثانيه داره
    نسل دوم 3 گيگابيت در ثانيه هست و نسل سوم هم 6 گيگابيت در ثانيه

البته همون نسل اول هم بهناي باندش براي تمام هاردهاي پرسرعت رايج(منظور هارد سخت) كفايت مي كنه و در نسل دوم هم حتي با RAID0 كردن دو تا هارد جامد (SSD) باز هم پهناي باندش پر نميشه
    حالا نمي دونم كه دوستان چند تا هارد SSD را مي خوان RAID كنند كه نياز به SATA نسل سوم دارند؟!!

ميرسيم سراغ اون برد BIOSTAR T-POWER X58
    اين برد نه SATA3 داره و نه USB3

ولي امكاناتي كه اين برد براي اوركلاك داره كاملا بي نظير هست
    چون خودم با اين برد به فركانس هاي جالبي دست پيدا كردم كه دماي پردازنده در اون فركانس ها جالبتر بود ولي چون شما تاكيد به داشتن SATA 3 و USB 3 داريد پس از انتخاب هاي شما حذف ميشه

بورد ECLIPSE PLUS هم بورد خيلي خوبي هست و بر عكس تمامي بردهاي معرفي شده از SLI بصورت QUAD WAY با پهناي كامل X16 براي هر 4 مسير استفاده مي كنه و يك بورد كاملا حرفه اي براي گيم هست
    البته مثل ساير بردهاي با اين قابليت همون ايراد معروف را داره :
    SB اين بورد تلفيقي از دو تراشه ICH10R و NF200 هست كه حرارتش يكم بالاست.
    البته اين مشكل حرارت را بورد GIGABYTE P55A-UD7 هم داره به شكل بسيار شديد تر كه علتش هم همون تلفيق دو تراشه هست

اما توصيه من :

من اگر جاي شما بودم زياد روي SATA3 و USB3 مانور نميدادم مخصوصا SATA3 كه در پلتفرم X58 از اينتل برعكس AMD ناقص هست.

به نظرم يا T-POWER X58 را انتخاب كن يا ASUS P6X58D-PREMIUM يا نهايتا MSI ECLIPSE PLUS

17. 6 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •